Jelenleg 302 vendég és 4 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #302966 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
18 kibaszott csatából 3 win... t10 / t9 /t8 ban.... 15 nyomorultból minden csatában van minimum 3 aki 0 t sebez. utána 3 akinek sikerül egyszer a szarban ellöni magát amiben ül. utána 4 akinek már 2szer is sikerült kattintanija... GÄci nem hiszem el hogy mi ment ma ebben a buxi játékban. Olyan nincs bassza+ hogy ha egy érmét 18x dobok fel akkor abból csak 3x lesz fej... Manipulált sz@r
Téma zárolva.
2 hónapja 2 hete #302971 Írta: Kisgyerek87
Megválaszolva: Kisgyerek87
Szia! Ez egy bug és nem csak artyval csinálja hanem bármelyik másik tanknál, blind shootnál vagy olyan lövéseknél, amik a látótavolságon kívül esnek. Írtam ticketet a wg-nek replayt is kükdtem. Azt írták tudnak a problémáról, és rajta vannak a javításán. Nekem ez az új patchel együtt érkezett, de láttam már ezzel a problémával 2020-as kommentet is. Remélem hamarosan kijavítják, mert így igen élvezhetetlen a game. Gyakorlstilag csak azokra tudsz lőni akik látszanak. Ja és a lövedék nyomjelzés is eltünt.
Téma zárolva.
2 hónapja 2 hete #302973 Írta: tybur0n
Megválaszolva: tybur0n
11 csatabol 3 win 
itt leesett hogy ma szopoag inkabb nem eroltetem 

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete #302993 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Vélemény? Tudjuk, hogy minden játékban akadnak csalók.. Ez az szerintetek?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete #302994 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
De most komolyan gyerekek! Ez mitől van??? És ma is folytatódik! Elkezdődik a csata, már vezetünk 3-4000 Xp előnnyel. Aztán úgy az 5. perc környékén történik valami, lemegy a roló mindenkinél. Megbolondulnak, lefagynak, vagy nem tudom, mindenki zombivá változik egy varázsütésre. Debilek gyülekezete, megindul az enemy és csak úgy piroslik a jobb oldalon hogy kik halnak meg de hármasával, sima vesztés, legyalul a maradék ellenség, néha csak hárman négyen! És most már 10 csatából 7-nél ez van!!!! Mi történik ilyenkor veletek???? Igen, jól olvassátok! Veletek!!!! Mert sajnos Magyrok is szerepelnek ebben, méghozzá kékek is, szép számban!!!!! Ilyenkot kimentek hugyozni, vagy enni közben, esetleg megjött a pizza futár??? Vagy csak ennyire kretének vagytok??? Vagy mi motivál benneteket ebben a szájbavert játékban? Nem érdekel benneteket esetleg hogy meg is lehetne nyerni egy félig már megnyert meccset??? Az ilyen szarháziak menjenek át Warthunderezni légyszives, és ne idegeljék azokat akik normálisan szeretnének játszani! Köszönöm! 
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #302997 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
[url=
Melléklet:
][img][url=https://ibb.co/bXmjD24][img]https://i.ibb.co/rH0KNcB/you-went-full-retard-man-never-go-full-retard.jpg[/img][/url][/img][/url]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #302999 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Bocsánatot szeretnék kérni minden arty használótól,de rájöttem hogy a SU 130 PM Skorpion G duó szàzszor kártékonyabb a játékra mint az artyk. Tuti hogy van belőlük 2-3 egy csatában, mostmár jobban utálom őket mint az artykat. És az a pláne hogy akkor lőnek beléd 450et,mikor nem is várod... Veszek egy nyomorult artyt, aztán ha meglátok egyet fő prioritásom lesz ezeket baszlatni. Na mentem artyt venni,szép estét
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete #303000 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Vélemény? Tudjuk, hogy minden játékban akadnak csalók.. Ez az szerintetek?

Itt a csalás egyértelmű. A lag nem tartozik a lehetséges nem magyarázatok közé, mert végig normál pinggel meg fps-el játszott. A szerver-oldali célkereszt nem így működik.
Marad egy magyarázat, az illegális aimbot. Ez csak logikai levezetes részemről, bizonyítékot a WG-nek kell megtalálnia ---- CW végén általában van ilyen ellenőrzés, annak végén érdemes lesz megnézni, hogy bannolva lesz-e?
Amúgy egy nagyon jó játékos, ez játszik a helyezkedésén meg a helyzetkihasználásán - csak ez neki nem volt elég, mármnt a tiszta játék. Kérdés,hogy mióta és miért csíterkedik --- saját magától avagy örömében, hogy CW-kampányon játszhat/teljesíthet netán "teljesítenie kell" és a klánja szólította fel/adta feltételül. 

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #303005 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
1-2 mondat erejéig visszatérnék még erre az esetre. Tegnap este még ránéztem a játékos profiljára a wotlife-on és érdekes volt, amit láttam: Draxx_xD  WN8-a hosszó ideig asztallap simaságú volt (2900 környékén, amely már bőven unikum, már a szuper-unikum határán), aztán július 16-án elkezdett elég meredeken emelkedni --- kb. 450-t, ami ezen a szinten elképesztően sok. Draxx_xD napra pontosan július 16-án lépett be a Daily klánba. Az összefüggés egyértelmű, nem kíván magyarázatot, ám megerősíti a Daily érintettségi gyanúmat.

hu.wot-life.com...12191/
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #303006 Írta: charliefirpo_2018

1-2 mondat erejéig visszatérnék még erre az esetre. Tegnap este még ránéztem a játékos profiljára a wotlife-on és érdekes volt, amit láttam: Draxx_xD  WN8-a hosszó ideig asztallap simaságú volt (2900 környékén, amely már bőven unikum, már a szuper-unikum határán), aztán július 16-án elkezdett elég meredeken emelkedni --- kb. 450-t, ami ezen a szinten elképesztően sok. Draxx_xD napra pontosan július 16-án lépett be a Daily klánba. Az összefüggés egyértelmű, nem kíván magyarázatot, ám megerősíti a Daily érintettségi gyanúmat.

hu.wot-life.com...12191/

Ez a klán ráadásul magyar, tele van unikum játékosokkal.
Igy megnézve finoman szólva is kilóg a lóláb...
Ráadásul még Tankelit is a tagja ennek a klánnak

Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete #303007 Írta: charliefirpo_2018

hu.wot-life.com...12191/

Ez a klán ráadásul magyar, tele van unikum játékosokkal.
Igy megnézve finoman szólva is kilóg a lóláb...
Ráadásul még Tankelit is a tagja ennek a klánnak
Megy ám a kommentháború a Youtubeon a videó alatt rendesen

Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #303011 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Sajnos így nagyon nehéz... A csapat komplett felének nem hogy arról nincsen fogalma hogy melyik bolygón van éppen, de arról sem melyik naprendszerben.... Csak úgy elmennek valahová, valamit csinálni..... rejtély hogy mit és hol, és mit élveznek ebben.... 3 perc 49 másodperc és nyomtuk az új csata gombot.... 

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete #303015 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Csak a játékosok lehetnek a hibásak, ezt a legegyszerübb mondani. Azt, hogy a wargaming manipulálja a csatákat, az esetleges bevétel növelés miatt, .............ááááááááááá, az nem létezik.
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete #303017 Írta: charliefirpo_2018
Miért tűnnek el a 300 méter körüli lövések a semmibe? 5 lövésbőől kb 2 amit találatnak jelez, elég sok csatám ment el a levesbe igy. Oldalt áll a tank,zöld az indikátor, és nem látszik a lövedék,csak minden 2-3ik.. Ezt nemigazán értem
Téma zárolva.
2 hónapja 1 hete #303018 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Csak a játékosok lehetnek a hibásak, ezt a legegyszerübb mondani. Azt, hogy a wargaming manipulálja a csatákat, az esetleges bevétel növelés miatt, .............ááááááááááá, az nem létezik.

Na oké de ha elvonatkoztatunk a nyilvánvaló konteótól és teoretikusan elfogadjuk ezt akkor teszem fel a kérdést, hogy kinek kedvez a játék?
Ha veszek prémiumot vagy ha prémium tankkal játszok, esetleg ha goldot lövök vagy akkor most, hogy van ez?!

Továbbá, mit csinál a MM mikor mind2 csapatban játszik prémium fiókkal játékos/játékosok? Kinek fog kedvezni? Hiszen ha mindenkinek kedvez akkor megbukik az elméleted. Annak a javára dönt aki többet fizet? Ez esetben nem jogos a felháborodás a vesztes csapatban játszó ÁM prémiummal rendelkező játékosoknak? Ez nem vezetne pénzvisszatérítéshez? Ez így kedvez a WG-nek? 

Én értem, hogy sokkal könnyebb azt mondani, hogy a WG manipulál és nem mi vagyunk a hibásak de azért gondoljátok már végig ezeket az elméleteket egy percig legalább! Köszi

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli, Tankpeti, Slandyke, Blackmoon
Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.