Jelenleg 203 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 1 hete #302814 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Raktam be megint boostert 2 órára

Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302815 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Nem ment valami jól.
Érdekes, mert ettől Te sokkal jobban játszol emlékeim szerint..

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302816 Írta: Rohamnyuszi

Nem ment valami jól.
Érdekes, mert ettől Te sokkal jobban játszol emlékeim szerint..

Igazság szerint már olyan jó 2 éve teljesen elengedtem a "kompetetitív" játékra való törekvést. Nagy ritkán játszom komolyabban mint egy 5 éves, de ez nyilvánvaló az aktuális eredményekből.

Leginkább abban találok "kellemes időtöltést" ha szakaszozunk páran és ott kb. a masszív ökörködésen túl semmi értékelhető nem történik.

Ez most egy stock sta1 húzásról szólt, ergo a kimagasló eredményt nem is vártam, ugyanakkor az, hogy boosterek alatt ilyen brutálisan alacsony a WR, mondjuk úgy még szokatlan is lehetne, ha nem lenne konstans a jelenség.

Ezt azért raktam ki ide, mert jó ideje kb ilyen nyerési arányokat tapasztalok ha mennek a boosterek, aztán mit ad az ég, amint lejár sorban nyerek 5 meccset még akkor is ha közben teát főzök és hozzá sem érek a billentyűzethez.

Most látom, hogy rossz szekcióba raktam, a "vidám percek méreg ellen" részben szoktam beposztolni az aktuális "véletleneket": :)
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302817 Írta: Kertesz
Megválaszolva: Kertesz
Teljesen eggyetertek veled. En is kb 1,5 eve engedttem el a jatekot mar nem erdekel a stat, meg amugy sem igazi kikapcsolodas mint regebben volt.Vannak jo fejlesztesek de sok rossz is, rengeteg evek ota letezo hibat nem akarnak(nem tudnak) megoldani. De nem is ezt akartam igazabol mutatni (mondani). A boostok nekem is sokszor rossz szeriat hoznak, de pont a tegnap kivetel volt.   
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 6 napja #302835 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Huhh mit is mondhatnék eme csodás, RNG-ről? Pz. 58 Mutz és az RNG találkozása: 16 lövés, 8 találat, 3 átütés. 
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #302836 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius
@Rohamnyuszi:

"Ezt azért raktam ki ide, mert jó ideje kb ilyen nyerési arányokat tapasztalok ha mennek a boosterek, aztán mit ad az ég, amint lejár sorban nyerek 5 meccset még akkor is ha közben teát főzök és hozzá sem érek a billentyűzethez."

Ez itt maga a megtestesült és manifesztálódott konteo. Boostereknek semmi köze a nyerési arányhoz és az rng-hez sem.
Téma zárolva.
3 hónapja 5 napja #302839 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo
Szerintetek ott hogy üthetett be heat-el?Ha a tanks.gg-n megnézitek elvileg lehetetlen..
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 5 napja #302840 Írta: Rohamnyuszi
Napom:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 hónapja 5 napja #302842 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Szerintetek ott hogy üthetett be heat-el?Ha a tanks.gg-n megnézitek elvileg lehetetlen..

Hogy lehet az ilyet megnézni?

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34 folyt. köv.
Téma zárolva.
3 hónapja 5 napja #302845 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Biztos a lövegpajzsod érte a találat? Picit mögötte már 71% 

Nem hiszek a tér létezésében...

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 4 napja #302849 Írta: szollo
Szerintem a két képből amit feltettem egyértelmű hogy a lövegpajzsot érte találat.De nyilván én több szögből megnéztem jobbról-balról és igen ezért állok értetlenül...
Téma zárolva.
3 hónapja 4 napja #302850 Írta: szollo

Hogy lehet az ilyet megnézni?

Tanks.gg az oldal neve kikeresed a tankot és rányomsz hogy 3d modell,és ahova viszed a kurzort ott mutatja a páncél vastagságát ha erre gondolsz.Vagy ha arra gondolsz amiről a képet linkeltem az a Battle Hits mod ami mutatja hogy téged hol találtak el vagy hogy te hol találtad el az enemyt.
Téma zárolva.
3 hónapja 4 napja - 3 hónapja 4 napja #302852 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Nem hittem volna hogy a mai nap legnagyobb napi küldetés kihívása hogy "Nyerj 3 csatát"! 
Téma zárolva.
3 hónapja 4 napja #302855 Írta: Jugoszláv indián
Megválaszolva: Jugoszláv indián

Nem hittem volna hogy a mai nap legnagyobb napi küldetés kihívása hogy "Nyerj 3 csatát"! rá megy az egész napod manapság 1win 7lose az arány 

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon
Téma zárolva.
3 hónapja 4 napja #302856 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Nem hittem volna hogy a mai nap legnagyobb napi küldetés kihívása hogy "Nyerj 3 csatát"! rá megy az egész napod manapság 1win 7lose az arány 

Igen, 2 óra után át is pörgettem a picsába, 1 volt meg... :p
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jugoszláv indián
Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.