Jelenleg 189 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 1 hete #302763 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Köszi...csak kurva idegesítő mert folyton mozdulok, hogy blind-ol az ellenféltől valaki 
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302770 Írta: Vintage
Megválaszolva: Vintage
Van arra valami elfogadható magyarázat arra nézve, hogy a wotinfó miért valami eszméletlenül szar megint? Alig van fent valaki és olyan tetű lassú - ha működik egyáltalán - hogy a használhatatlan kategóriát simán viszi. De ez éjjel is dettó, teljesen mindegy, mikor mennyien vagyunk.
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302771 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Van arra valami elfogadható magyarázat arra nézve, hogy a wotinfó miért valami eszméletlenül szar megint? Alig van fent valaki és olyan tetű lassú - ha működik egyáltalán - hogy a használhatatlan kategóriát simán viszi. De ez éjjel is dettó, teljesen mindegy, mikor mennyien vagyunk.

Nálam szalad rendesen, nálad lehet valami.
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302772 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo
Ezért undorító a wot 300 hp-val rámegyek a 42hp-n lévő e25-re és a 80mm-es páncélt nem ütöm át 159 mm átütéssel...(a képen látható módon) Persze mire ujra betöltöttem ő 3-at belémvert és én haltam meg vicc az egész az rng játszik helyettünk...
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302773 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Walking Dead az egész B+! Megindulnak egymást taposva a 15-ből 12-en egy irányban. Ami nem is lenne baj, mert a csaták megnyerésének 100 %-os receptje ez amikor falkában elindul egy ilyen fogat, és letarolnak mindent aki az útjukba kerül, nincs ellenszere, egyre rá lősz, 8 helyről érkezik a válasz és halott vagy. És így szépen 5 perc alatt végig lehet gyalulni a páyákat. De ezek nem. Haladnak még 200 métert, majd leállnak 14 percnél 12-en 2 kis kockában, és nem mozdulnak. Persze hogy a pirosak meg végig menetelnek a valós ütközési zónában ellenállás nélkül, és nyolcan 1 perc alatt elfoglalják a bázist, le sem kell állniuk harcolni mert nincs kivel, a közelben senki.... World of Brain deads! 
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302775 Írta: bandras32

Ezért undorító a wot 300 hp-val rámegyek a 42hp-n lévő e25-re és a 80mm-es páncélt nem ütöm át 159 mm átütéssel...(a képen látható módon) Persze mire ujra betöltöttem ő 3-at belémvert és én haltam meg vicc az egész az rng játszik helyettünk...

Hááát, ha szemből raktál volna fel képet, akkor jobban látszana, hogy mi is történt pontosan. A 80mm mellett egy pöttyet balra már 133mm rétegelt van. Ha pont ott kaptad el....
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302776 Írta: bandras32

Walking Dead az egész B+! Megindulnak egymást taposva a 15-ből 12-en egy irányban. Ami nem is lenne baj, mert a csaták megnyerésének 100 %-os receptje ez amikor falkában elindul egy ilyen fogat, és letarolnak mindent aki az útjukba kerül, nincs ellenszere, egyre rá lősz, 8 helyről érkezik a válasz és halott vagy. És így szépen 5 perc alatt végig lehet gyalulni a páyákat. De ezek nem. Haladnak még 200 métert, majd leállnak 14 percnél 12-en 2 kis kockában, és nem mozdulnak. Persze hogy a pirosak meg végig menetelnek a valós ütközési zónában ellenállás nélkül, és nyolcan 1 perc alatt elfoglalják a bázist, le sem kell állniuk harcolni mert nincs kivel, a közelben senki.... World of Brain deads! 

Nyári szünet van. Ez már az ovisok, meg a tizenévesek játéka. Szerinted kinek gyártja a wg azt a sok ótvar matricát, meg 2D skint?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302777 Írta: Vintage
Megválaszolva: Vintage
Minden más oldal tökéletesen műlödik, csak ez nem. Se mobilról, se pc/laposról. Se a netszolgáltatómmal, sem pedig mobilnetről. Szóval nem hinném..
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302780 Írta: szollo
Megválaszolva: szollo

Minden más oldal tökéletesen műlödik, csak ez nem. Se mobilról, se pc/laposról. Se a netszolgáltatómmal, sem pedig mobilnetről. Szóval nem hinném..

Országszerte viharok voltak,lehet ez miatt nem működött,amúgy az oldallal semmi baj általában.Ha máskor sem jó nálad van a hiba.

Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302795 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Segítséget kérek! Egyszerűen nem tdok nyerni. fél év alatt 48.2%-ról lementem 48,14%-ra. nem tudok nyerni. A lövéseim nem találnak, elvesznek. A netem jó. 9 éve játszom, nem vagyok jó játékos, de ez az év ez horror. hiábanézek videókat, tanulom a gyenge pontokat, egyszerűen tök mindegy.. rng nem szeret.. Jó lenne, ha valaki egy órácskát játszana az accommal.. Nem fizetős, így szenvedős.

Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302796 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Figyu, én ma átéltem t34-85M-el olyan köröket, hogy 17 lövés, 1 találat, 0 átütés, illetve 12 lövés 3 találat 1 átütés.

Az RNG ilyen.
A c45-öm lövi az eget és a földet, de a tankokat nem. Majd elmúlik. A szopóág és a jó kör egymást váltja, de ha rágörcsölsz, előbbit fogod bevonzani. Más lesz a kockázatvállalásod, a helyzetfelismerésed, a distressz stresszbe fordul át és nem fogsz tudni racionálisan gondolkozni.

Bonts fel egy sört és folytasd úgy a játékot.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jugoszláv indián
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302797 Írta: werz
Igen, de ez mar régóta tart folyamatosan.mát közel fél éve
Dühítő
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302798 Írta: werz
Mai termés: 60 csatából 22 győzelem.. Valaki túl tud licitálni???
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302799 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Nem fizetős, így szenvedős.

Szenvedős??? Én sem vagyok egy kimondott fizetős játékos, még akkor sem, ha már 3 év alatt kb 50€-t költöttem a játékra... Mégis folyamatosan javítom az eredményeimet, érek el sikereket és élvezem a játékot. Nem is értem ezt a sok nyavalygást. Ha kell egy kis segítség írj rám ingame és adhatok tanácsot, még szakaszban is benne vagyok.
A lényeg, hogy képességeidhez mérten lődd be a tier szintedet, tankosztályod. Rakj felszerelést és fogyóeszközöket a tankra és ha lemming trainnel hoz össze a sors, akkor maradj velük mozgásban. :)

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 hónapja 1 hete #302806 Írta: Jugoszláv indián
Megválaszolva: Jugoszláv indián

Mai termés: 60 csatából 22 győzelem.. Valaki túl tud licitálni???

19vereség 9 gyözelem az jó?
Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.