Jelenleg 191 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 3 hete #302653 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Ezt a játékot az RNG tette tönkre. Amikor háromszor lőssz egymás után egy tanknak sebzés nélküli láncot, vagy egymás után lepattansz egy olyan tanról amit simán át kellett volna ütnöd stb...  Mindenki találkozott már hasonló dolgokkal. Ezt a játékot már egy ideje az RNG játsza helyettünk, minden csatában van legalább három földbelövés, sebzés nélküli lánc, papír tankokról való lepattanás stb. Ez a kb. három lövés egy tizes tankkal kb. 1500 sebzés ami azért nem kevés, és ha ezt az egész csapat megkapja akkor már borítékolható a vereség is.  
Én ez ellen annyit tudok tenni, hogy egyetlen fillért sem adok már ezeknek a belorusz pideraszoknak.

Nem. Ezt a játékot nem az RNG tette tömkre, hanem a játékosok.

Nemrég lőttem egy tanknak háromszor egymás után sebzés nélküli láncot, aztán egy alacsony HP-s tanknak is a csata végén így megúszta és kilőtt engem.  Ez a baj ezzel a játékkal!

Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302661 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ezt a játékot az RNG tette tönkre. Amikor háromszor lőssz egymás után egy tanknak sebzés nélküli láncot, vagy egymás után lepattansz egy olyan tanról amit simán át kellett volna ütnöd stb...  Mindenki találkozott már hasonló dolgokkal. Ezt a játékot már egy ideje az RNG játsza helyettünk, minden csatában van legalább három földbelövés, sebzés nélküli lánc, papír tankokról való lepattanás stb. Ez a kb. három lövés egy tizes tankkal kb. 1500 sebzés ami azért nem kevés, és ha ezt az egész csapat megkapja akkor már borítékolható a vereség is.  
Én ez ellen annyit tudok tenni, hogy egyetlen fillért sem adok már ezeknek a belorusz pideraszoknak.

Nemrég lőttem egy tanknak háromszor egymás után sebzés nélküli láncot, aztán egy alacsony HP-s tanknak is a csata végén így megúszta és kilőtt engem.  Ez a baj ezzel a játékkal!

Replay?
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302677 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Replay?

Az nem kell, itt minden bemondásra megy... 

Nem hiszek a tér létezésében...

Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302683 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Miért agyhalott majmok játszanak nehéztankkal?Ma értelmest még nem láttam csatában,hulladék az összes.Miért agyhalott majmok játszanak nehéztankkal?Ma értelmest még nem láttam csatában,hulladék az összes.

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302687 Írta: werz
Megválaszolva: werz
grat wg ezért a fosért megint.. 5 hónapja folyamatosan vesztek... b+.
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302690 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Replay?

Az nem kell, itt minden bemondásra megy... 

Nem gondontam, hogy ez ennyire hihetetlen számba megy.  
Látom itt nem sok minden változott az elmúlt évek alatt, gondoljátok, hogy csak úgy kitaláltam az egészet hogy ide beírhassak valamit?

Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302692 Írta: hunyadipancélos
Megválaszolva: hunyadipancélos
igazad van ennél rosszabb nem volt még a játék a kezdet ota játszom és ahányszor frissitették mindig roszabb lett, mi abban az élvezet mikor háman is nemlácva vigan lövöldöznek ez nem játék legfeljebb azok évezhetik akik teszik büntetlenül lövöldöznek jó pénzért

Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302693 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Ismét fent az összes hétvégi zombi. Még jó hogy nincs most olyan napi küldetésem hogy nyerj meg 3 csatát! Reggel óta kettő sikrült, bár úgy is azonnal át szoktam pörgetni már rutinból. Jó szórakozást, és kitartást mindenkinek! 
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302694 Írta: reflmix
Megválaszolva: reflmix
Srácok segítségetekre van szükségem, mi a ló*faszt lehet ilyenkor csinálni hogy amióta kijött a legutóbbi update,kívétel nélkül egyszerűen az összes meccsem elbukom, hiába váltok EU1-EU2 re, semmi sem segít, tiereket váltom 5-től 10 ig egyszerűen 0, hiába lövök 7k-t hiába csinálok bármit, vereség, vereség, vereség.. Mi a bánatos tököm tudok ilyenkor csinálni ? vágjam lapátra ezt a szart 1 hónapig majd próbáljam újra ? Mit szoktatok,ti ? 
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302695 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Srácok segítségetekre van szükségem, mi a ló*faszt lehet ilyenkor csinálni hogy amióta kijött a legutóbbi update,kívétel nélkül egyszerűen az összes meccsem elbukom, hiába váltok EU1-EU2 re, semmi sem segít, tiereket váltom 5-től 10 ig egyszerűen 0, hiába lövök 7k-t hiába csinálok bármit, vereség, vereség, vereség.. Mi a bánatos tököm tudok ilyenkor csinálni ? vágjam lapátra ezt a szart 1 hónapig majd próbáljam újra ? Mit szoktatok,ti ? 

Én is ezt kérdeztem a minap, hogy vajon kik lehetnek, és hogy lehet bekerülni ezekbe a másik , ellenfél csapatokba akik állandóan nyernek ilyenkor...  Mást tenni nem tudok, 200 -300 Xp-vel csatánként  húzom a legénységet, mást nem tehetek... :p
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302699 Írta: Feri38_HUN
Néhány észrevétel az update-ról.
JagdE100,repesszel OLDALBA lövöm az EBR 105-öt,nincs páncél átütés Se modul,se legénység nem sérült,szaladt tovább.
Másik jagdE100 engem ver oldalba kumulatívval,vitte az ÖSSZES emberemet.Ott álltam legénység nélkül.
Tizes skodámba 1400 felett vert az arty
Másik meccsem 9-es amerikai artynk lett a top,2x láttam ezer felett sebezni.
Jó ez a HE balance,hiányzott mint egy falat szer.Sikeresen optimalizálták a muzsikok.Ja nem.

Betanított magfizikus
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302701 Írta: Feri38_HUN
Ma idáig 9 csata,1 gyózelemőzelem.Hogy a retkes anyjukba nem bírtak összehozni 11 év alat egy ki..ott tudás alapú MM-et?Mit keres tier 10-ben 200 wn8-as ember?Tele van a játék hulladék botokkal,egyszerűen egy élvezetes csatét nem lehet letolni.Lehet hogy a heti 1 új prémium tank helyett ezzel kellene foglalkozni?Kiszűrni a botokat?Idáig csak nevettem azon mikor emlegették hogy a WG csinálja őket,de kezdem én is komolyan gondolni.Én megértem hogy kurvára pénzéhesek,de valamit adni is kellene érte a rohamosan romló játék élmény helyett.Mára befejeztem ezt a szart,de lehet hogy végleg.Kijött egy update ami megint csak rontott a játékon.Direkt ólik meg ezek a buzik a gamet?Na,megyek war thunderezni inkább.Ott ahová célzok,oda is lövök.

Betanított magfizikus
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #302703 Írta: Fecke78
Megválaszolva: Fecke78
kerekes geci ebr -ek miatt játszhatatlan ez a játék , basza meg az anyát az összes kerekes geci 
kerekes kis geci megy 80 -al és találd ell , ja persze apátok retkes faszát azt 
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete #302704 Írta: reflmix
Megválaszolva: reflmix
Pont ilyen miatt volt az előbbi meccsemen cirkusz, sajat csapatban egyedüli Light ként, csak én 1357 el, a masikba a EBR, gyerekek felejtős ez hogy lanctalpas megprobal spotolni kerekes ellen, szidtak mint a bokrot h nem spotolok, de EBR ellen a 13 57 em nagyon piskóta. Itt is latszik ami nem kerekes az nem spotter hanem könnyűtank. Remélem kínhalált kap aki berakta ezeket a kerekeseket a játékba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Fecke78
Téma zárolva.
3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #302705 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Egyre inkább katasztrófa ez a játék... 
De az utolsó csepp az volt, amikor a SU 152-es HE lövedéke lepattant a t54 lw tornyáról....
Ez az új patch köszönöm, de nekem nem kell. Én is kilépek, mint ahogy tízezrek tették.

Ráadásul gondoltam megyek egy búcsúkört... a 3. percben fejreálltam, mindenki meg elment mellettem, megdöglöttem. A mai teljesítményem az eddigi átlag wn8-am fele, azaz csak 1000, 20 csatából.

S rohadtul meguntam...
- Meguntam a 90-el száguldozó speedy gonzaleseket, akik 1 méteren csinálnak hajtűkanyart. Öreg vagyok én ahhoz, hogy ilyen, a fizikát kiröhögő mutatványt lekövessek szemmel, vagy reakcióval.
- Megszoktam a tizenpár év alatt a HE működését. Kiherélték, elvették. Számomra boldogságot adott, amikor beadott egy high rollt és elmentem a maradék 90% eset mellett, amikor alig száz sebzést dobott.
- Voltak a noobok. Aztán lették a siemka noobok. Most meg úgy érzem, hogy csak botok vannak fent, azokból is a hülyébbek.
- Mindenfele hord az RNG. Nem volt ez ilyen annak idején. Volt pár földbe csapódó lövés, de az előbb is, 9 lövedékből 1 talált, 8 meg leesett a cél előtt, vagy elszállt kukutyinba.
- Ez egy taktikus, gondolkodást igénylő játékként indult. Most meg bespeedezett menete van godlike tankokkal, akik heavyként, light módjára száguldanak és fossák a prémlőszert.
- Szerettem artyzni. Megkövez aki megkövez, de jó volt gőz levezetésére. Az új patch után a 300-as dpm nem vigasztal. Persze, lehet ap-zni, de 3 másodperc rászámolással az is kb mission impossible.
- A lánctalpas lightjaimat megölték - ok fentebb. Szegény wz132-m pedig úgy szerettem.
- A 144 penes lövedékem zsinórban pattog egy 700-akat lövő kv hasáról. Oké, forog a tankja (a seggéről is pattant), de megint ott vagyunk, hogy fizika. A WG ezt nem ismeri. Ahogy több helyen is írják, és ahogy Dez és Quickibaby is mondja, jönnek a bérfejlesztők, akik soha nem játszottak a játékkal, megmondják nekik, mit tegyenek bele, ők leprogramozzák, kicsit tesztelik, a visszajelzéseket ignorálják és hadd menjen.
- Eddig csak bosszantott a játék és némileg felidegesített. Most már konkrétan van tank amivel be sem akarok menni, mert tudom, hogy gyomorideg mellett tátott szájjal a f*szerdőbe szaladás lesz a vége (pl at15a).
- Rejtett nerfek tömkelege. Hosszú ideje tier 9 és pure tier 8 csatát dob a type 59-nek, egy sincs ahol lenne nála kisebb. Ezt ne mondjuk már véletlennek...
Tudnám napestig sorolni hogy mi lett rosszabb azóta, amióta Komarinon lejátszottam az első csatát...

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, RedFox69
Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.