Jelenleg 156 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 4 napja #302234 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
Egy tárból 2 is beüt....Szokták mondani, hogy a lóf*sznak is van vége, hát most a rossz végén voltam :/ Ugyanitt szóljon akinek a b-c artyja ütött már át bármit is, nem hogy egy tárból 2 is :D
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 napja #302250 Írta: tybur0n
Megválaszolva: tybur0n
felgyorsult a jatek
14 en le se nyomtak a bal eger gombot! 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

1 hónapja 1 napja #302251 Írta: nojbi007
Megválaszolva: nojbi007
ugyan összességében nem voltak 14en akik nem lőttek, csupán 11en, de abból 10en az én csapatomban, és akkor csodálkozik a wg, hogy tele a f@sza az embereknek a szaros mm-mel meg a pár száz csatás nekem már 8as prém tank kell gyökerekkel... 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tybur0n, Bulcsu

1 hónapja 1 napja #302252 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

nojbi007 beküldte: ugyan összességében nem voltak 14en akik nem lőttek, csupán 11en, de abból 10en az én csapatomban, és akkor csodálkozik a wg, hogy tele a f@sza az embereknek a szaros mm-mel meg a pár száz csatás nekem már 8as prém tank kell gyökerekkel... 

utóbbi időben (szerintem a gyógy-MM óta, de nem biztos) egyre több az ilyen nekem is. ilyenkor beírok valami "szépet", hátha csak robotok, de sajnos "választékos" visszaválaszból kiderül, hogy emberi felhasználó.

hacsak nincs magyar MI visszakáromkodásra. Kellene rájuk egy Turing-teszt

1 hónapja 20 órája #302256 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Sziasztok.
Ki kell írnom magamból mert már az őrület határán vagyok!
Előre elnézést kérek ha esetleg rondán,trágárul, vagy rossz helyesírással írok le valamit.
De ugye ez a Dühöngjünk így szerintem a cél a ""kidühöngés""

Mi a bánatos pékfityula van ezzel a játékkal?
Vagy inkább az emberekkel? Egyszerűen nem tudom már mire gondoljak :( Ennyire felhigult a játékosok összetétele?
Vagy mindenki aki itt játszik előbb utóbb meg kattan? (senki ne személyeskedjen!! )
Miért írom ezt? Válaszom: Már többször is tapasztaltam de az utóbbi pár hétben sajnos nagyon ,azt hogy mindegy mekkora tierben,milyen tankkal, melyik szerveren játszom. Gyakorlatilag mint ha a gyogyóból szabadultakkal játszanék :(
Hogy értsétek: nincs csapatszellem mindenki fut keresztbe kasba(utóbbi időben a leming hatás is megjött egy irányba libasorba mindenki) az ellenség meg szépen okosan ahogy kell a spotter spotol a vadászok hátrábbról csipegetnek a közepesek sunnyogva szedne kifele, a nagyok nyomulnak előre szépen. Aztán 15-0 ra kipicsáznak, vagy max 12-0 ra :( és zsínóóórba.

Mindegy reggel-este-délben. Mindegy ,egyszerűen nem értem? Miért van ez !?
Oké tudom se perc alatt lehet fejleszteni ""főleg pénzesen"" tank ágakat, oké de amikor tier 6 os arty val be lépek egy csatába tier 8 ba rak, és ebből a fele 30-50 ezer vagy mégtöbb csatás (mert írja oldalt)  És fele tank prém, jók, erősek ,gyorsak! Én meg a kis gagyi szarommal 3 perc után azt veszem észre hogy nincs csapat :O ?? Ja és persze kipicsáznak! És één a kis tier 6 os fosommal az első 3 ban vagyok 1000sebzéssel :(  Akkor a nagy drága több ezer csatás emberkék hogy a picsába tudtak több tízezer csatát lenyomni? és hogy a fenébe ilyen fogyatékosok most?

És folyamatosan ilyenekkel rak össze :(

Máár utálom! A játékot is :( pedig komolyan szerettem.

Bocs hogy ilyen hosszú lett de ki kellett írnom a dühöm.
Sziasztok

1 hónapja 20 órája #302257 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

pimpa1974 beküldte: tier 6 os arty val be lépek egy csatába tier 8 ba rak

Próbáljunk egy másik nézőpontot! Ha tier 6 heavy-vel tier nyolcba rak az valóban szopás. Viszont tier 6 arty-val, vagy tier 6 light-al tier nyolcba rak az inkább jó esély egy igazán erős körre. A nagyobb HP pool kis odafigyeléssel több XP-re váltható. Kulcsfontosságú, hogy fókuszálj és maradj mozgásban! Ha pronyó a csapatod és gyorsan elvész az egyik oldal, akkor helyezkedj a másikra! Lövés-mozgás-lövés-mozgás, amíg egyben a vas. Amikor szemlátomás bukó a meccs, menj rá a "csak még egy lövésre"! Ha ti álltok nyerésre, akkor is sokszor kapaszkodni kell persze, hogy bele tudj maszatolni az ellenfelekbe. Amikor azonban +2 tierben vagy és kiegyensúlyozott a küzdelem, nos az lesz a hab a tortán! Light vagy medium tankban persze bonyolultabb a szitu. Ha bottom tier vagy, sokszor érdemes a spot-ra hajtani és ilyenkor azért nagyban függsz a csapatod teljesítményétől. Röviden: ha tier 6 járművel tier nyolcban játszol az nem feltétlenül rossz. Fontos a mozgékonyság.

1 hónapja 5 órája #302259 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Nem kötekszem!
Amit leírtál az valóban jó tanács egy T6-os artynak T8-ban.

A kolléga az agyatlanok miatt dobta le a láncot.
az meg minden esetben áll az utobbi időben...

Javasolt szakaszban tolni ismerősökkel (akár innen is) jobban össze lehet játszani nagyobb a sikerélmény, 3an egy oldalt is megfoghattok.

1 hónapja 4 órája #302262 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Slandyke Szia.

Meg ragadtál az elején az Art
y nál az írásból, de a lényeget nem jól írtam körbe :(

A lényeg az Amit Usul kolléga ír: Már pár hete csak azt tapasztalom, mindegy milyen tier osztály ,sok az agyhalott logikátlan játékos :(
És sajnos negyon sokszor azokkal rak össze!

1 hónapja 1 órája #302263 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
És ajnos Ti Magyarok is agyhalottak vagytok szép számmal sajnos, úgyhogy nem kell a Lengyelekre fogni! Van baj a hazai arany gyerekekkel is, meg a pöcs kis 6 éves kis köcsögökkel akiknek apa kölcsön adja az accját ameddig megdöngeti anyát a másik szobában, addig is elvan a hülyegyerek.... 

4 hete 2 napja #302269 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
P.44 Panterával 900 sebzéssel full tier VIII-ban meglett a top sebző napi szar :D
Ja ezt lehet inkább az örömködőben kellett volna leírnom :D 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

4 hete 2 napja #302270 Írta: EnuresisNocturna
De ez is a kedvencem volt :D   
Mellékletek:

4 hete 2 napja #302271 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Usul beküldte: A kolléga az agyatlanok miatt dobta le a láncot.
az meg minden esetben áll az utobbi időben...

Igen. Tudom, hogy a poszt az "agyatlanok"-rólt szól első sorban. Csakhát az MM sajnos/szerencsére nem a mi kompetenciánk. Abban próbáltam tanácsot adni, amin tudunk változtatni. Sajnos/szerencsére el kell fogadnunk, hogy a random csatákban csak magunkra hagyatkozhatunk és mindenki úgy játszik ahogy akar/tud. És valóban! Ha szakaszban tolja az ember, három jó játékos az esetek többségében már lehet a mérleg nyelve.

4 hete 1 napja #302284 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

pimpa1974 beküldte: Slandyke Szia.

Meg ragadtál az elején az Art
y nál az írásból, de a lényeget nem jól írtam körbe :(

A lényeg az Amit Usul kolléga ír: Már pár hete csak azt tapasztalom, mindegy milyen tier osztály ,sok az agyhalott logikátlan játékos :(
És sajnos negyon sokszor azokkal rak össze!

Tényleg egyre több az agyhalott, de pl a Battle pass-szal az ilyenek közt hamarabb jön az 5 vagy 3 pont egy vesztes csatára, mintha a másik oldalra kerülök egy rakás szuperunikum közzé és 2 perc és már vége is a csatának. Inkább az zavar amikor az agyhalottságuk a csapattárson verik el.
Pl prohorovkán t54mod tegnap kilöki a jó spot bokorból elc-met, mert "mért nem megyek felderíteni" de csak ráutaló magatartással, mármint lő belém és rtol. ja hogy hwk30 és su130 szemben állt velem? nem baj, dögöljek meg, mert nem bír 2 percet várni. lőtt folyamatosan és be akart tolni a piros sarokban a pálya 1/3-áról. na ezekre lehetne vmi külön jelentés, mert ez nem az afk/bot vagy csaló játékos kategória. (Régen volt, de akkor csapatgyilkolás is, még jó, hogy azt kivették. pont az ilyen barmok miatt )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

4 hete 22 órája #302289 Írta: EnuresisNocturna
Na ja. Nekem pl többnyire az első de max a második csatában már elfogy a 10 lehetőségem a botok jelentésére. Bár így meggondolva lehet 100 is kevés lenne. Így inkább a játék időmet redukáltam le 10 alatti csataszámra :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

4 hete 7 órája #302295 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Mit mondhatnék....hetek telnek el egy egy ciklus között amit játékkal töltök el...de inkább azt mondanám nagy ritkán szánom rá magam arra, hogy hagyjam leszopasson a játék, de nem is azért mert ki akar b...ni velem, hanem hogy körbe vegyen a retardáltak közössége és nem egy kis örömmel teli pár óra jellemezze a probálkozást, hanem kikapcsolódás helyett csak stressz, idegesség és düh roham...Kb ennyit tud nyújtani ez a játék már számomra...Elmúlt 10 év, több mint 46 ezer csata, azon belül kb 30 db 10-es tank és egyebek, de bármennyire is sajnálom az időt és embereket abba fogom hagyni, Igaz nem hagytam nagy nyomot talán semmiben, az átlag wn8-am 1500-ra lett tornászva, egyáltalaán nem boldogít a játék.
Vélemeényem szerint ez jobb soha nem lesz csak rosszabb. 10/10 vesztes csata kellett ahhoz ma hogy döntsek.

Aki tartja még a frontot sok szerencsét neki én egyenlőre hosszú időre eltávozom....

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.