Jelenleg 175 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 1 hete #302175 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Ez most a boltEz most a bolt

Betanított magfizikus
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #302176 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

mistadabolina beküldte:

Bulcsu beküldte: Egy tipikus szombat délelőtt. 

Akciós a legénység újraképzése. Nem gondolkodtál el rajta, hogy előbb egy elit alakulat és javítás képességet adj nekik, majd utána ezt a sokat, ami jelen pillanatban felesleges? Álca hevire? Minek???

A legénység egy része "maradék" a barakkból. TD-ből valószínű az a két tag. De mivel "free to play" játszom, így nem költök aranyat , tehát így tovább tart, míg elérik azt a szintet, mikor érdemes lesz újraosztani. (Kreditért persze.) Akkor újra képzem. De ha megnézed az eredmény táblát, akkor láthatod, hogy ilyen fos képesség elosztással is 2,5-szer több xp, mint a másodiknak. és kb 30%-ot én sebeztem, az utolsó 10 meg semmit se csinált, vagy lőtt egyet, és meghalt. 

1 hónapja 1 hete #302177 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

mistadabolina beküldte:

Bulcsu beküldte: Egy tipikus szombat délelőtt. 

Akciós a legénység újraképzése. Nem gondolkodtál el rajta, hogy előbb egy elit alakulat és javítás képességet adj nekik, majd utána ezt a sokat, ami jelen pillanatban felesleges? Álca hevire? Minek???

A másik "életképen" meg a jobbszárny 2 perc alatt kimúlt, a völgybe meg hiába spotoltam a kemperek csak gyönyörködtek a tájban. A baj, hogy saját győzelmi mutatómat alapul véve kb 60%-a ilyen volt a csatáknak. 31-45%-os winrate-es emberkékkel. Ha botokat tenne be a WG is jobban járnék. :)

1 hónapja 1 hete #302179 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Ki volt az a kretén állat a WG-nél aki olyan napi küldetést kitalál hogy "nyerj 3 csatát" ??? 13 óta nem megy, sok kib@szott agyhalttal.... 

1 hónapja 1 hete #302182 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Blackmoon beküldte: Ki volt az a kretén állat a WG-nél aki olyan napi küldetést kitalál hogy
"nyerj 3 csatát" ??? 13 óta nem megy, sok kib@szott agyhalttal.... 

A napi küldiknél nincs tierlimit, szóval ha nagyon nem akar összejönni, akkor menj le 2-es/3-as/4-es szintre. Hetzer, M8A1, troll M2, Pz. III E, Luchs, Somua S35, Matilda, Ikv 72, T29, BT-7 art. elég jól működnek (az utolsó 2 WG-s ajándéktank volt, a többit bárki kifejlesztheti). A trollágyús Hetzer és a T29 amúgy a "Lőj ki 1 csatában 3-4 ellenséges tankot" küldik teljesítésében is az egyik legjobb választás.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 1 hete #302183 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Tank_szemelyzete beküldte:

Blackmoon beküldte: Ki volt az a kretén állat a WG-nél aki olyan napi küldetést kitalál hogy
"nyerj 3 csatát" ??? 13 óta nem megy, sok kib@szott agyhalttal.... 

A napi küldiknél nincs tierlimit, szóval ha nagyon nem akar összejönni, akkor menj le 2-es/3-as/4-es szintre. Hetzer, M8A1, troll M2, Pz. III E, Luchs, Somua S35, Matilda, Ikv 72, T29, BT-7 art. elég jól működnek (az utolsó 2 WG-s ajándéktank volt, a többit bárki kifejlesztheti). A trollágyús Hetzer és a T29 amúgy a "Lőj ki 1 csatában 3-4 ellenséges tankot" küldik teljesítésében is az egyik legjobb választás.

Aki a napi küldetéseket nem X-es light tankkal csinálja az puhapöcs!!!   

1 hónapja 1 hete #302192 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Egy kép többet mond ezer szónál

1 hónapja 1 hete #302200 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
World of defeat

1 hónapja 1 hete #302201 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Szomorú, hogy kilenc meccsből már csak egyet tudsz lehozni 

1 hónapja 1 hete #302202 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Frankenstein Bourne beküldte: Szomorú, hogy kilenc meccsből már csak egyet tudsz lehozni 

Öreg vagyok én már ahhoz... 

1 hónapja 1 hete #302204 Írta: E75
Megválaszolva: E75
Mentem csatát a Tiger ll-vel, bedobott tier X-be Malinovkára, ami nem is lenne akkora baj, mert már megszoktam, de hogy az enemynél ott van három táras Bc 155 58 arty (amiből kettő engem tárazott ki):

1 hónapja 4 napja #302223 Írta: wilmots
Megválaszolva: wilmots
A tudás már nem domináns tényező ebben a játékban.Amikor egyik nap nagyon jól megy a következő nap meg nagyon szar.Amikor egy jó játékos(kék) egy nagyon rossz(fekete) játékos statját nem tudja feljebb vinni ott már nem biztos hogy a tudással van a baj!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

1 hónapja 4 napja #302224 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Mai napi küldetés: Nyerj egy csatát. Ott fog megrohadni! 

1 hónapja 4 napja #302227 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
A prémium shopban veszek egy sárga taxit, mert úgyis annyi a sok trágya városi pálya.

1 hónapja 4 napja #302228 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

wilmots beküldte: A tudás már nem domináns tényező ebben a játékban.Amikor egyik nap nagyon jól megy a következő nap meg nagyon szar.Amikor egy jó játékos(kék) egy nagyon rossz(fekete) játékos statját nem tudja feljebb
vinni ott már nem biztos hogy a tudással van a baj!

így van, a csata végkimenetele már előre le van osztva. Az első 3 lövésemből meg tudom mondani, h ez most nyerő vagy vesztes csata lesz. Persze utána megpróbálok a vesztes csatából is a lehető legtöbbet kihozni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.