Jelenleg 183 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 1 hete #301593 Írta: Feherbee18
Megválaszolva: Feherbee18
Köszönöm,hogy megláttad és kiemelted az írásom lényegét,hogy 1 helyen ott maradtam.Mert 8 képből kell az embernek összeraknia, a teljes w8-at,mivel még a botok is letitkosítják magukat. Végülis ez a legfontosabb mondanivalója az írásomnak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #301594 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Feherbee18 beküldte: Köszönöm,hogy megláttad és kiemelted az írásom lényegét,hogy 1 helyen ott maradtam.Mert 8 képből kell az embernek összeraknia, a teljes w8-at,mivel még a botok is letitkosítják magukat. Végülis ez a legfontosabb mondanivalója az írásomnak.

Tulajdonképpen mi volt a lényeg? Az hogy az MM nem foglalkozik egy WG-től független statisztikai mutatóval? Egyébként meg mi értelme van takargatni a nevedet?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 1 hete #301601 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Hogy basznám tarkón amelyik kitalálta a sebzés nélküli kritikust, térdig járjon a pénzben,de mindet gyógyszerre költse!

1 hónapja 1 hete #301602 Írta: Clutch
Megválaszolva: Clutch

Mikroby beküldte: Hogy basznám tarkón amelyik kitalálta a sebzés nélküli kritikust, térdig járjon a pénzben,de mindet gyógyszerre költse!

Mi történt Matt_kirby mi a baj ? 

1 hónapja 1 hete #301603 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

bandras32 beküldte:

Feherbee18 beküldte: Köszönöm,hogy megláttad és kiemelted az írásom lényegét,hogy 1 helyen ott maradtam.Mert 8 képből kell az embernek összeraknia, a teljes w8-at,mivel még a botok is letitkosítják magukat. Végülis ez a legfontosabb mondanivalója az írásomnak.

Tulajdonképpen mi volt a lényeg? Az hogy az MM nem foglalkozik egy WG-től független statisztikai mutatóval? Egyébként meg mi értelme van takargatni a nevedet?

Dehogy is, kérlek szépen! 
Wen24 játékostársnak az a legnagyobb baja, hogy magsabb szinten nem hozza le neki senki a csatáját. Tier 5,6-ban elbohóckodik, de tier 7-8-ban már bajok vannak, mert már nem müködik a bohóckodás. Ennek okán jött fel panaszkodni a WN8 értékelésekről (ami nála w8... ő tudja, bocsánat! TUGGGYA), mert mi az már, hogy 28% win chance van a csata elején? :O Hát ami nem 60% felett van, az már nem is csata 

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Slandyke

1 hónapja 1 hete #301604 Írta: Mikroby

?Clutch beküldte:

Mikroby beküldte: Hogy basznám tarkón amelyik kitalálta a sebzés nélküli kritikust, térdig járjon a pénzben,de mindet gyógyszerre költse!

?

1 hónapja 1 hete #301605 Írta: Clutch
Megválaszolva: Clutch

Mikroby beküldte:

?Clutch beküldte:

?

Chill out
Múltkor már elszóltad magad egy videóval ;) 

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301606 Írta: Mikroby

Clutch beküldte:

Mikroby beküldte:

?Clutch beküldte:

?

Chill out
Múltkor már elszóltad magad egy videóval ;) 

Nem hiszem, tekintve hogy a volt klántársam csinálta és tette fel nekem a videót, mivel az én gépem nem alkalmas rá.
De most már értem, miért gondoltad, hogy Matt_Kirby vagyok :)

1 hónapja 1 hete #301613 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Csak egy átlagos péntek reggel.

Igen tudom, hogy az egyik arty. 1 küldetést kell megcsinálnom, hogy meglegyen az a nyamvadt obj.260, az SPG15-öt, vagy az MT15-öt, és mivel nagy csatát ritkán kapok, normálban meg 2 nagy ritkán 3 TD van (ha med-el megyek) még TD ToT idején is, így kénytelen vagyok arty-val szenvedni. Ez van. De egyszer csak meglesz.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 1 hete #301633 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum
Szerintetek a való életben egy 260 mm átütésű ágyú ( ISU-152 t10 lövege) kb 200-300 m távolságból mit csinálna egy 35-45 mm vastag lemezzel ( WZ-131 oldalról )?
A WG szerint "critical hit"! 

1 hónapja 1 hete #301636 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Igen, igen, én is ettől szoktam a legaktívabban felhabosodni, amikor pl. a kis csótány kerekes matchbox ot sikerül eltalálni oldalról, és sántán tovább szalad, na olyankor vicces lehetek kívüllről nézve. A dömpereket kivégzi, de a trabival tehetetlen, mert gumija van, nem is tudom, lehet, gumizni kellene a tankokat, nem páncélozni. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Blackmoon

1 hónapja 1 hete #301637 Írta: burik_a
Megválaszolva: burik_a
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem 30% kuponnal kapcsolatban!
Ha megvan egy prém tank már a garázsban és méegyszer megveszem annak az árát aranyban írja jóvá a játék? Mert igy olcsobban tudnék aranyhoz jutni!

Előre is köszönöm a válaszotokat.

1 hónapja 6 napja #301665 Írta: VonZsak
Megválaszolva: VonZsak
Olvasgatom a sok hozzászólót, hogy ki mennyire béna, és milyen alacsonyan van a tudásszint, és ezért vannak olyan csaták, ami 3-5 perc alatt végetér. (persze mindig a többi csapattárs a hülye:)
Nos, hetek óta nézegetem a csatákat, és a saját tudásszintemet nem fogom megítélni, de emberek!
Ez a játék már nem tudásszintről szól, meg arról, hogy ki mennyire ügyes és fifikás.
90%-ban az a csapat nyer, ahová több pénzes srácot sorsol be a gép. Prémium tank, vagy aranylövés és már mehetsz is a sunyiba, bármilyen ügyes vagy.
De persze ez csak szerintem, aki nem hivatásszerűen űzi ezt a játékot.
Én élvezem, amikor olyan csatában lehet játszani, amikor a tier is hasonló és a tankok is. Akkor valóban lehet mondani, hogy ki gyengébb, ügyesebb, szerencsésebb. És azok élvezhetőek is. 

1 hónapja 6 napja #301667 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Olvasgatom a sok hozzászólót, hogy ki mennyire béna, és milyen alacsonyan van a tudásszint, és ezért vannak olyan csaták, ami 3-5 perc alatt végetér. (persze mindig a többi csapattárs a hülye:)
Nos, hetek óta nézegetem a csatákat, és a saját tudásszintemet nem fogom megítélni, de emberek!
Ez a játék már nem tudásszintről szól, meg arról, hogy ki mennyire ügyes és fifikás.
90%-ban az a csapat nyer, ahová több pénzes srácot sorsol be a gép. Prémium tank, vagy aranylövés és már mehetsz is a sunyiba, bármilyen ügyes vagy.
De persze ez csak szerintem, aki nem hivatásszerűen űzi ezt a játékot.
Én élvezem, amikor olyan csatában lehet játszani, amikor a tier is hasonló és a tankok is. Akkor valóban lehet mondani, hogy ki gyengébb, ügyesebb, szerencsésebb. És azok élvezhetőek is. 

Szia.
Nem kötözködni szeretnék, vagy meg győzni, csak a saját meglátásomat megosztani veled. Szerintem ez a játék nagyon is a tudás szintről szól, a probléma ott van, hogy nem csak az én tudás szintem befolyásolja, hanem a tank fejlesztési foka, a legénység fejlettsége, a számítógép teherbírása, az internet sebessége, a tank adott pályán, adott csapatban befolyásoló képessége. Én pont azt szeretem, ha van op játékos a csapatban, mert általában, adott pozíciót jobban meg tudnak tartani, tudsz rá jobban számítani. Én jelenleg inkább ott látom a problémát, és a hatalmas különbséget előidéző gondot, hogy a tech tree fejlesztési tankok együtt gurulnak a prém tankokkal. Gondolom ez így elsőre hülyeségnek hallatszik, és lehet, az is. De... a jó múltkor vissza vettem egy tankot, mert tovább akartam fejleszteni egy ágat, gondoltam jó lesz a stock is arra a pár meccsre, 75% legénység mert nem képzek bele erre a pár alkalomra,phhhhh. Nem vagyok jó játékos, szeretek játszani, aránylag ritkán húzom fel magam, mert inkább akkor nem játszom, de  ez annyira megalázó, frusztráló élmény volt, hogy elmondani nem lehet. Előtte pénzt farmoltam a mutz-al öt skilles legénységgel(pedig ez még nem is op tank), minden földi jóval felszerelve, természetesen a statom meredeken emelkedett, ha veszítettem is emelkedett amit lehetett megtettem, szórakoztató volt. Ezek után becsüccsentem a stock ba, és mintha sosem játszottam volna a játékkal, ez gondolom másnál is így lehet. Képzelj el egy csatát ahol jó statokkal rendelkező játékosok stock tankot fejlesztenek, míg a másik oldalon öt-hat skilles prémek vannak szinte mindegy milyen stattal. Az a gond, hogy van egy pálya, ahol együtt fut Usain Bolt, és én, együtt indul Alonso, velem, Tysonnak is útjában vagyok, és ezen a versenyen indulnak még a paralimpikonok, gyerekek, kezdők, eltévedtek. Valahol itt is szét kellene választani a profit, az amatőrtöl, mert mindegyik idegesíti a másikat, nem azért mert rossz ember, hanem azért mert adott témában nincsenek egy fejlettségi szinten. Ez olyan mintha civilnek parancsot adnál, minek? Ahhoz, hogy legyen egy jó tankod, még mindíg sokat kell játszani, a blue print jócskán leegyszerűsítette, de csak a megszerzését, ha van egy jó tankod azzal azért jobb köröket megy az ember, de ha fejlesztés alatt áll, tényleg mázli is kell. Még egyszer bocs, hogy ilyen hosszúra engedtem, de nem dolgozhatom annyit mint szeretnék, sajna van időm hülyeségre. Ja és könnyen lehet, igazam sincs
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, bhaalhun, PZoli, VonZsak

1 hónapja 6 napja #301669 Írta: VonZsak
Megválaszolva: VonZsak
Szia, 
köszönöm, hogy megosztottad a gondolataid. Én nagyon szeretem az értelmes vitát, eszmecserét.
Nem tudok veled vitakozni:) és nem is akarok. 
Én egy dolgot figyeltem meg. Én nagyon sokáig a statisztikát sem figyeltem, a fiam hívta fel rám a figyelmet, ugyanígy a csövekre elérhető kis jelekre
De azt megfigyeltem, hogy 50% felett volt a győztes meccseim száma, és 47% körül a találati arányom. Az utóbbi hónapokban ez megfordult szinte pont ugyanilyen arányban.
Vagyis próbálok ügyesebben, pontosabban lőni, de hiába, ha belekerülsz olyan csatákba, amikor esélyed sincs. Csak egy példa: E75 full kifejlesztve, jó kis legénységgel. 4 lövésből ment a garázsba egy prémes fiúval szemben. Én szintén 4-et eresztettem el, amiből mind pattant (3 különböző típus). Igazából biztos gáz, de sokszor a IV-VI tierben érzem a legjobban magam. Nem statra megyek és nem a pénz farmolásra. Egyszerűen csak szeretnék kikapcsolódni, átélni azt az élményt, amit a játék nyújthat. És ez néha sikerül.
És köszönöm, hogy megosztottad a gondolataidat velem!

Szép napot és jó játékot!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Omnipadmebumm, bhaalhun, PZoli

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.