Jelenleg 183 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 3 hete #301525 Írta: wilmots
Megválaszolva: wilmots
Mai naptol a "6"-os lett a joker szám! 6 lövésből nincs sebzés-6 kill előnyben van az ellen- 6k hp előnyben vannak akkor kilépek a csatából!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #301527 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Gyerekek! Kis túlzással ezen a képen látszik igazán a wot - csata megnyerés sava borsa, lényege, és mesteri kivitelezése! Egyszerű mint a fa ék! Minden játékosnak csak EGY, egyetlen EGY kib@szott ellenséges tankot kell kilőnie, és meg is van! EGYET!!!! EGYEZLEN EGYET mindenkinek!!!! Ilyen egyszerű lenne!!!! 

Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #301530 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Blackmoon beküldte: Gyerekek! Kis túlzással ezen a képen látszik igazán a wot - csata megnyerés sava borsa, lényege, és mesteri kivitelezése! Egyszerű mint a fa ék! Minden játékosnak csak EGY, egyetlen EGY kib@szott ellenséges tankot kell kilőnie, és meg is van! EGYET!!!! EGYEZLEN EGYET mindenkinek!!!! Ilyen egyszerű lenne!!!! 

Már majdnem elkezdtelek sajnálni, csak észrevettem, hogy 5 perc alatt sikerült a sarokból 560-at kattintani...

"Elszállt minden sajnálatom"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, Jugoszláv indián

1 hónapja 3 hete #301534 Írta: Blackmoon

Silean2 beküldte:

Blackmoon beküldte: Gyerekek! Kis túlzással ezen a képen látszik igazán a wot - csata megnyerés sava borsa, lényege, és mesteri kivitelezése! Egyszerű mint a fa ék! Minden játékosnak csak EGY, egyetlen EGY kib@szott ellenséges tankot kell kilőnie, és meg is van! EGYET!!!! EGYEZLEN EGYET mindenkinek!!!! Ilyen egyszerű lenne!!!! 

Már majdnem elkezdtelek sajnálni, csak észrevettem, hogy 5 perc alatt sikerült a sarokból 560-at kattintani...

Ha többet kattintok akkor sem nyerünk, sajnos egyedül nem tudom lehozni a csatákat 14 kretén helyett. Akkor nem szólnék egy szót sem, el is lennék a játékkal. De béna vagyok, sajnos nem megy! ;-)

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #301535 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Blackmoon beküldte:

Silean2 beküldte:

Ha többet kattintok akkor sem nyerünk, sajnos egyedül nem tudom lehozni a csatákat 14 kretén helyett. Akkor nem szólnék egy szót sem, el is lennék a játékkal. De béna vagyok, sajnos nem megy! ;-)

Elnézve ezt a "teljesítményt", te egy rettentő szerencsétlen játékos lehetsz. Folyamatosan rossz csapatokba kerülsz, borzasztó! Köcsög játék ez, mindig a jókkal b*szik ki. Nyilvánvalóan ennek köszönhető az a sajnálatos tény, hogy a saját magad által elvártat - a meccsenkénti egy kilőtt tankot sem hozod! Külön gratula a klánhoz már a nevében érezni a nívót!

wot-life.com/eu...10737/

1 hónapja 3 hete #301536 Írta: Blackmoon

Sezamme beküldte:

Blackmoon beküldte:

Silean2 beküldte:

Elnézve ezt a "teljesítményt", te egy rettentő szerencsétlen játékos lehetsz. Folyamatosan rossz csapatokba kerülsz, borzasztó! Köcsög játék ez, mindig a jókkal b*szik ki. Nyilvánvalóan ennek köszönhető az a sajnálatos tény, hogy a saját magad által elvártat - a meccsenkénti egy kilőtt tankot sem hozod! Külön gratula a klánhoz már a nevében érezni a nívót!

wot-life.com/eu...10737/

Na, itt is van a soron következő virtuális péló méregető troll.... Neked is a statokra áll a cerkád? :-) Mert engem meg pont nem érdekel, a magam szórakoztatására játszom, és senkinek nem  akarok megfelelni.  Elmesélem hogy 15 csatából 13-ban a top 5 a minimum ahol szerepelni szoktam, már ha nem engednek hozzám a tomatok egy kerekes faszt. Mert olyan is volt hogy 45. másodpercben már itt volt, nem jött át a csávó csak a fél csapaton, rá se baszott senki... 

1 hónapja 3 hete #301537 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@Blackmoon
Az megvan, hogy te nem is játszod a játékot, amiről így próbálsz kioktatni másokat?

(Solo stats, solo marks.)
Gunmarks: i.imgur.com/m8DMUep.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Replays: wotreplays.eu/u...609904
Videos: tinyurl.hu/F9fY/

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #301538 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby

Figyelem: Spoiler!

Hát nézd, 5 perc telt el a csatából. Ha percenként lősz egyet, (tudom hogy nem, de egyszerűbb legyen számolni) akkor komoly 120 dmg /lövés..
Ha nagylelkű vagyok. 
Azt elismerheted, hogy ez nem acélos teljesítmény, csapat ide vagy oda.
Persze, mindenkinek van elb*szott csatája, csak akkor az lenne az első, hogy ÉN mit rontottam el. (merthogy azon tudsz változtatni.)

Azon külön elgondolkodnék a helyedben, hogy vajon miért akarja mindenki az elsőpercben megszexuálni az artykat...
Tudod van amikor bemegyek kerekessel, és az az első, hogy ha beledöglök is akkor is elviszem a 3 aryt, és sokan vannak ezzel így.
Tedd fel magadnak a kérdést, vajon miért van ez így?

(további elemzést az általad beilleszett képek nem tesznek lehetővé.)
((esetleg annyi, ha nem lenne az vxm lehet jobban látnád a képernyőn a csatát, és nem befolyásolna))

További kérdésem az oldal szerkesztőihez szólna:
Nem lehet valahogy "eltüntetni" a képeket, hogy ne kelljen beidézgetni oldalakon keresztül ha az ember válaszol?

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #301539 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Na, itt is van a soron következő virtuális péló méregető troll.... Neked is a statokra áll a cerkád? :-) Mert engem meg pont nem érdekel, a magam szórakoztatására játszom, és senkinek nem  akarok megfelelni.  Elmesélem hogy 15 csatából 13-ban a top 5 a minimum ahol szerepelni szoktam, már ha nem engednek hozzám a tomatok egy kerekes faszt. Mert olyan is volt hogy 45. másodpercben már itt volt, nem jött át a csávó csak a fél csapaton, rá se baszott senki... 

Áh, esetedben nincs szükség statot nézni, hogy megállapítsuk mekkora bot vagy hiszen már a posztjaidból is kiderül. A statod ennek puszta igazolása ezért raktam ki, illetve magadon nem tudsz röhögni, hadd tegyük meg mi. Gyakran emlegeted a pélóméregetést ha statról esik szó. Van valami gond ott lent, esetlegy egy rossz gyerekkori élmény? Mesélj, segítünk amiben tudunk. Az is tetszik, hogy te senkinek sem akarsz megfelelni, de azért a csapattársak feleljenek meg mind a 14-en a te "igényeidnek". Bohóc vagy te csak nem vagy kifestve.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #301540 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Blackmoon beküldte:

Silean2 beküldte:

Ha érdemi corner camper lennél, akkor minimum a felét kellene hoznod, mint egy Arti25 nevezetű játékosnak. Viszont ahogy látom a felét sem sikerül, pedig aztán az kuva nehéz. #kappa

Illetve látom, hogy beugrottatok a stat témába. Csak egy kis emlékfelfrissítés, mert látom a saját szavaidra sem emlékszel (túl sok artyzás = fappolás dögivel = emlékezetkiesés? )

Na most akkor hogy is van? Nem érdekel a stat, de aki rosszabb tőled, az "tomato geci" aki meg jobb "kék lila faszkalap" ? Illetve, ha a saját játékod érdekel csak, akkor miért várod el, hogy győzz? Miért várod el, hogy egy CSAPAT hozza le neked a kezdeténél elbaszott csatád, ha téged csak az önmagad játéka érdekel? Nem furcsa összekavarodások ezek? 

u.i: Most nézem csak a képet... Ne mond, hogy 12k csatányi sarokmaszturbálás után nem jöttél még rá arra sem, hogy hova kell állnod. Konkrét van egy max view ranges tank az enemynél és a lövésed után instant spot xDDD
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #301541 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Dehát, ha mindenki kilő egyet az döntetlen!

(egyébként meg hogy várhatsz el olyat mástól, amit Te sem tudsz teljesíteni?)

1 hónapja 3 hete #301542 Írta: Blackmoon
Ne beszéljtek már így velem, annyira megalázó!     

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #301544 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Amúgy, tizenöt csatából én is minimum tizenhatszor Top5-ben vagyok! Esetleg, ha valami kellemetlen történik a csatában, vagy gyenge a csapatom. Akkor nem. De volt már ilyen! Valamikor 73 nyarán.

(Solo stats, solo marks.)
Gunmarks: i.imgur.com/m8DMUep.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Replays: wotreplays.eu/u...609904
Videos: tinyurl.hu/F9fY/

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #301545 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Az nem is fordulhat elő, hogy egy arti mellélő? :O
Én nemrég 140 sebzéssel voltam győztes csapatban 2, mert csak stun volt. Nála is ott van 900, szóval az 1400 kombinált és egy gyalázatos vereségnél az top-helyezés :) 
Ilyenkor szokták szidni a moron clickert és nem a 0-ás Löwét :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #301546 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
jaj, félrement, bocsi

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.