Jelenleg 318 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 2 hete #301258 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius

Silean2 beküldte: Marcus: Na kezdődik. Ki az aki valótlant állít? Hát a hazug ember. Ki írta, hogy hajnali 3-kor a haverokkal csináltam meg a 260 küldit? Hát te. Ebből adódóan jelen esetben mi vagy? Ugye hogy nem nehéz kitalálni. :*

Nálad tényleg vannak bajok. Görgess vissza gyorsan, aztán idézd be a posztomból, ahol azt írtam, hajnal 3-kor csináltad meg a 260 küldit. Kevered erősen a dolgokat. 260 küldit én csinálom és mivel nem vagyok olyan jó mint te, nem riggelek haverokkal azért, hogy megcsináljam, épp ezért szenvedek vele hónapok óta. Fel sem vagy képes fogni, amit az ember ír, de ennek ellenére továbbra is hazugozol. Megdöbbentő az értetlenséged és az arroganciád komolyan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #301259 Írta: marcus.aurelius

Silean2 beküldte: Véletlen nem te vagy? 
clips.twitch.tv...keThis

Ha igen akkor értelek miért vagy síklefolyású :D 

Na meg is fejtetted. Zsolesz haverja vagyunk mi mindhárman és a többi ember is, akik itt a fórumon nehezményezzük a stílusodat. Ennyi volt srácok, lebuktunk. Minden esetre sikerült ott is kiakasztanod valamelyik énünket.

3 hónapja 2 hete #301260 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Nálad tényleg vannak bajok. Görgess vissza gyorsan, aztán idézd be a posztomból, ahol azt írtam, hajnal 3-kor csináltad meg a 260 küldit. Kevered erősen a dolgokat. 260 küldit én csinálom és mivel nem vagyok olyan jó mint te, nem riggelek haverokkal azért, hogy megcsináljam, épp ezért szenvedek vele hónapok óta. Fel sem vagy képes fogni, amit az ember ír, de ennek ellenére továbbra is hazugozol. Megdöbbentő az értetlenséged és az arroganciád komolyan.

Ha ti csináljátok az oké, ha ellenetek az már arrogancia? Enyje-enyje, szerintem már kezdtek belegabalyodni a hülyeségeitekbe :) 

3 hónapja 2 hete #301261 Írta: marcus.aurelius

Silean2 beküldte:

Ha ti csináljátok az oké, ha ellenetek az már arrogancia? Enyje-enyje, szerintem már kezdtek belegabalyodni a hülyeségeitekbe :) 

Oké, én feladom. Baromságot írsz, szembesítlek vele, arra nem válaszolsz, de MI gabalyodunk a hülyeségeinkbe. Én kiszállok ebből az értelmetlen, agysejtpusztító beszélgetésből, mert te alkalmatlan vagy az arcod miatt bárminemű társalgásra. Talán a másik két-három-tizenhárom re-reg accom folytatja veled, de én inkább nem. Mindenki hülye itt, csak te vagy helikopter.

3 hónapja 2 hete #301262 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

kelemen.jános beküldte: KedveBlack_Sheep_01s Szerintem aki magának kiprovokálja az meg is érdemli !

Nem, nem érdemli meg. Téged sem a helyesírásod és a fogalmazásod alapján ítéllek meg, pedig ez tűnik fel először, amikor olvasom, amit írsz. Próbállak megérteni, mint ahogy mindenkit, aki itt fórumozik. 

kelemen.jános beküldte: Én nem vagyok gyenge játékos .

Azt állítod, hogy nem vagy gyenge játékos. Oké, elhiszem, bár azért megnézném a WoT-os userneved, nem gúnyolódásképp, csak lássam, milyen kaliberű játékossal beszélgetek. Sileanét tudod, az enyémet is ismered, oszd meg a sajátod is.

kelemen.jános beküldte: Azt gondolom kikérem magamnak azt a nagypofájú bunkó kioktató hangnemet ahogy egy senki mivel mind azok vagyunk és ez egy játék !!!

Nagy igazságot írtál le, aranyba kellene foglalni. Ez itt tényleg csak egy játék rajongói oldala. De pont emiatt ide írunk a WoT-tal kapcsolatban, mert ez a fórum pont erre való!

kelemen.jános beküldte: Megpróbál másokat folyamatosan undorító módon lenyomni és lenézni. Lássuk be ez egy internettes játék  egyik Eu kicsi országának kicsi topikja itt szart sem tesz senki semmiért hiszen nem is tud max elmondhajta mit gondol vagy nem gondol .... Ami itt történik az nem egy eredmény.  Sem kára sem komoly haszna nincs ! Az hogy pár ember többet képzel bele és önmagába mint ami az már saját probléma max !

Ezt Te komolyan így gondolod? Blogok, oktató anyagok, mindenféle kérdésre segítő válaszok szerinted semmit sem jelentenek? Nincs haszna? Akkor miért vagy itt? Unatkozol? Tudatni akarod a világgal, hogy létezel? Komolyan nem értelek. Rengetegen hasznosnak találják az oldalt, és segített nekik jobb játékossá válni, elsősorban a szemléletük megváltoztatásával.

kelemen.jános beküldte: Hozzátenném te honnét tudod egy most ide regisztráló valakiről hogy ő milyen játékos és ha még rossz  is  vagy nem milyen alapon képzeled  te vagy bárki más hogy azért mert valamelyikünk jobban játszik egy szaros játékban mint a másik bármilyen előjogokkal rendelkezne mások felett !

Erre is egyszerű a válasz. Elolvasom és próbálom értelmezni, amiket ír, ebből nagyon könnyű következtetni a személyiségére és a játéktudására is.

kelemen.jános beküldte: Totális káosz és fogalomzavarban szenved az aki azt gondolja hogy nincs ára  annak ha másokat folyamatosan  hülyézek retard olok és folytathatnám....

Ára? Nem következményt szerettél volna írni?

kelemen.jános beküldte: Semmiért senki semit nem tett ez egy játék  topik oldala ahova beírkálnak emberek !

Próbálom értelmezni a mondatodat, de nehéz válaszolni, mert valószínűleg magad sem tudod, mit szerettél volna írni.

kelemen.jános beküldte: Joguk van a véleményükhöz !

Tehát neked jogod van a véleményedhez, aki viszont ellent mond, vagy nem azt írja, amit olvasni akarsz, tőle megvonnád a jogát? Ezt hívják kettős mércének.

kelemen.jános beküldte: Kiemelve azt hogy messze értelmesebb és inteligensebb módon írják le mint a kegyelted !

Értelmesen fogalmazva, intelligens módon is lehet ordas nagy baromságokat írni. Mint ahogy erre pont ebben a topic-ban láthatsz számtalan példát.
Silean nem a kegyeltem, sosem játszottam vele, sosem beszélgettünk néhány gondolatcserét leszámítva az itteni fórumban. Egyszerűen respektálom, mint játékost és értelmes, a gondolatait kifejezően kommunikálni képes embert. Türelmetlen, nem érti, miért kell alapvető dolgokat újra és újra átrágni, és ennek hangot is ad. Mindannyian mások vagyunk, ezt el kell fogadni.

kelemen.jános beküldte: Az hogy nem látod a fától az erdőt és azt képzelitek hogy bárkik is vagytok vagy bármit is  tettetek bármiért mert akár jobban akár rosszabbúl játszol mint más hatalmasat tévesz !

Próbálom értelmezni, amit írsz, de rohadt nehéz. Szeretnék egy őszinte, jó tanácsot adni: a WoT helyett a magyar nyelvet kellene megfelelően elsajátítani, hidd el, sokkal többet jelent, mint a játéktudás.

kelemen.jános beküldte: Ez nem az élet ez nem prvilégizál semmire ez nem ad és nem vesz el jó esetben ha nem vagy függő ..... de semmiképpen nem leszel tőle több még ha akár te akár más azt is képzeli ! Nagy arc egy szaros gép mögött ....nevetséges ici pici pocsolya az egész ..

De, a játék ad valamit: kikapcsolódást, szórakozást. Ha nem így lenne, akkor nem játszanánk vele, és most nem töltenék el negyed órát a válasszal. Amúgy emlékeim szerint korábban azt írtad, hogy szerény vagyok, most nagypofájú lettem?

kelemen.jános beküldte: az hogy ez az  oldal a hülyézésről és noob meg retard ról szól és ez még tetszik is csak téged és azokat minősíti akik ezt támogatják elfogadják etc... az ilyen és hasonló emberek hány potenciális látogatót érdeklödőt játékost üldöznek el vajon... ki és mit is  tett és miért ...... Fel kéne nőni !!!!!!

Nem, nem a hülyézésről szól az oldal. Van ilyen is, és valóban, abban igazad van, hogy léptek le az oldalról olyanok, akik megsértődtek a jelzőre. Mondjuk erről megvan a véleményem, de majd máskor kifejtem, ha érdekel valakit.

3 hónapja 1 hete #301265 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Megválaszolva: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Kár az erőlködés !

Amit ott leírtál az pont elég hogy látható az a mód és gonddolkodás amely mentén erőlködsz.

Most is azt teszed bizonygatsz valamit felesleges.

A tényeken nem érdemes rugózni !

Az hogy hozod az ovis formát mert baromságot írtál te tudod ....

Senki nem tartozik senkinek hálával és hogy marhára kevesen vagytok és még kevesebben lesztek nem is csoda ..... ugyan ki kiváncsi erre a ....

Már ne is haragudj de nem minden ember szereti ezt a tapló hangnemet ami itt folyamatosan megengedett.

Te mindenre tudsz magyarázatot adni az marha jó ..tudod az a legkönnyebb csak vannak  dolgok amiket nem lehet magyarázni és felesleges is.

Megmondom őszintén és vulgárisan neked leszerom hogy te vagy bármelyik kit hogyan ítél meg nem nagyon érdekel hiszen sem értelme sem célja nincs annak hogy elfedűlt gondolkodást megváltoztassunk.

Ha egyszer valaki azt képzeli hogy egy 0 topik 0 részében hülyézve etc... vlaki lesz vagy te vagy bárki más bármihez bármit is hozzá adott az beteg és kezelésre szorúl ....

Nem fogom visszenézni amit írok hiszen nincs jelentősége mint ennek az egésznek sem.

Hogy van pár beteg ember akik egy játékba az életüket vagy bármi mást beleképzelnek az kezelendő !

Elmondom neked ez nem teljesítmény nem ad hozzá semmihez semmit ez egy játék topikja annak is .... Magyar mekkora része... hogy még itt is képes néhány ember basáskodni mint pd te vagy a haverod az olyan mélységes alacsony szegénységi bizonyítvány amire szó nincsen ...

szánalmasak vagytok

ne én léptem azt gondolom van az a szint aminél nem érdemes reagálni minusz 1 ....biztos lesz több is de a szar melós etc meg fog neked maradni neki tudszt észt osztani a jövőben !

Betegek vagytok ez egy játék ez megy annak a 100 ezredik oldala ... további jó erölködést.

Kevesen vagytok vajon mi lehet az oka ...hmmmmm

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #301267 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Végigolvastam az elmúlt pár oldalt, és nagyon próbáltam megérteni. Nem ment.
Silean lekezelő, Black Sheep védi a mundért, Medve és Marcus értetlen.
Nincs itt gond csak kurvára idegen nyelvet beszéltek  másiknak.
Akármi is az igazság, nem kellene leszarozni sem az egyik félt, sem a másikat.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Jugoszláv indián, medve.bundás

3 hónapja 1 hete #301268 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Mondatszerkesztéssel voltak problémák bőven. Mindenesetre az utóbbi "hozzászólás" érdekes gondolatokat ébreszt az emberben az írójáról. Ha ez utolsó szar oldal, akkor minek jön fel irogatni? Ha a gondolatmenetét továbbvisszük akkor ő csak egy igénytelen szar, hogy ilyen oldalakra jár. Pszichológiailag is érdekes jelenség.
Nem játszom 10 éve ugyan de az elején rengeteg hasznos információt kaptam itt. Sajnos tapasztalom, hogy a sok idióta hogy próbálja elzülleszteni az oldalt, a folyamatos beböfögésükkel lehetetlenné téve a hasznos infók megtalálását.
Ne csodálkozz ha nem érted mi volt itt. Csak annyi, hogy valakit hibáztatni akarnak magukon kívül.

3 hónapja 1 hete #301269 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
Kedves Silean2!

A tárgyi tévedésemért elnézést kérek, bennem még az volt, hogy moderátor vagy.

Maradjunk annyiban, hogy én részemről a békét preferálnám, mivel a való életben oly sok borzalmat láttam.
Önálló jogi személy vagyok, nem vagyok senki alteregoja. Nem vagyok trollreg sem (bármit is jelentsen az).
Nem minősítelek, nem ítéllek el. Ha riggeltél, hát riggeltél, engem ez  a kérdés egyáltalán nem hoz lázba.
Az a gáz, hogy mindezt nyíltan felvállaltad. Ez a véleményem, még ha 45%-os win rate-em is van. De ez a 45 % legalább igazi, nem mindenféle praktikákkal kicsiholt statisztika. Ennyit tudok,tudom, hogy gyenge játékos vagyok, soha nem is állítottam mást. 
(most dolgozok egy kérdésen, egy másik acc-on csak ELC-veltolom, ott 39% a WR-em jelenleg)

A nekem nyújtott segítséget megköszöntem, tőlem tiszteletlen megnyilvánulást nem tapasztalhattatok.

Nem kenyerem a struccpolitika, ezzel félrelőttél.

Viszont kritikát tőlem a továbbiakban többet ne várjál, azt nálam ki kell érdemelni.
Üdv
Medve a Bundás

Silean2 beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte: Na akkor itt legyen a vége ennek a boszorkányüldözésnek. Ugyan az a faszság megy megint, mint amikor a gyenge játékosok elüldözték az oldalról Jackalt, Dobilacit, Dodge-ot, Hunyadit és még sok olyan fórumozót, akik tettek valamit annak érdekében, hogy fejlődjön a fórum olvasótábora. 
Veletek ellentétben Silean dolgozott azért, hogy a wotinfo.hu-n hasznos és jó tartalmak kerüljenek fel (blog, elemzések, elbírálások, válaszadások). Ha elmarjátok az oldalról, akkor egy értékes fórumozót veszítünk el, márpedig kevés ember van, aki ennyit tett értetek. 

A riggelésről: sokan csinálják. Nagyon sokan. Rengeteg 3. mark született úgy, hogy összeszámoltak a delikvensek; sok Obj. 260 született riggeléssel, talán még több Obj. 279 e. Szép dolog? Egyértelműen nem. De elhiszitek, hogy enélkül is kihúzta volna, csak max. 3 hónappal később? Nekem is sikerült már évekkel ezelőtt rigg nélkül, pedig hol vagyok én játéktudásban tőle? Ember nincs hiba nélkül, de tegyétek már be a serpenyőbe a működését, meg fogjátok látni, hogy többet tett a közösségért, mint a legtöbben itt. Ez ellensúlyozza a hibáját? Hát kurvára igen. 

@marcus.aurelius: Silean már hetek óta nem moderátor. 

@baresz69: a dühöngő a konteó topic-ban van, ide nyugodtan feltolhatod a marhaságaid, hivatalosan nem szólhat érte senki. De vedd már a fáradtságot, és olvasd el a válaszokat, és gondolkodj el azon, hogy talán nem neked van igazad.

Ezért nem szeretek előre tervezni... Futhatok neki egy másik forgatókönyvel 

Medve Bundás: Nem tudom eldönteni, hogy mi a furcsább. Az, hogy segítséget kérsz, választ a kérdésedre, aminek a "hála" a leköpés és a strucpolitika alkalmazása vagy az, hogy az alap hülyeségedre, miszerint moderátor vagyok, instant jön egy másik delikvens aki ugrik erre... Megint van egy olyan sanda gyanúm, hogy ugyan azzal az 1 "emberrel" beszélek, csak 3 különböző nick alatt. 
Ja nem mellesleg, régen ilyen szinten játszottam, szóval nem lett volna kihívás megoldani a 260-at "rigg nélkül". Jut eszembe, mivel az értelmezés az nálatok eretnekség, segítek: riggeltem? Persze. Egyébb dolgot írtam, hogy miképen folyt a rigg? Ugyehogy nem. Összeszámoltunk este 18:00 és 20:00 között, mert ekkor voltunk fent 3-an. Nem 10-en, HÁRMAN. Ha összedobott minket, akkor sem tettük tönkre a játékot, hanem csak játszottunk és ha a szitu olyan volt, hogy sikerülhet, akkor megpróbáltuk. Azonban az MT-15 ennek ellenére (és csak ezt próbáltuk riggelni) tisztán jött össze, mert valjuk be, este 6 és 8 óra nem épp megfelelő most sem a riggre, hát még régen, mikor nagyobb volt a játékosállomány :)

Ó! Találtam neked videót egyébként Bodzytól :)
www.youtube.com...I%253D 
Használd egészséggel!

Marcus Aurelius: 
Én sem terveztelek minősíteni, de a hazug idiótákat nem szívlelem.
Moderátor vagyok? Nem
Haverokkal számoltam össze? Hmm.. végülis üsse kő. Én klántársaknak nevezném.
Hajnal 3? Hülye az aki még akkor is ezzel a fossal játszik. Régebben is max 4 órát voltam képes játszani vele emberi időszámításban (max 11-ig).
Politikusról jut eszembe, véletlen nem vagy az? Érzek valami hiányosságot a vázszerkezetedben 

Ja és Bee! Kösz szépen, meg minden, de ezzel most csak adtál a "jövőbeli" generációnak egy fekete pontot a szemükbe. Neked van türelmed hozzájuk, én meg meg tudom oldani, hogy saját magukat lőjjék lábon.

3 hónapja 1 hete #301270 Írta: medve.bundás
Nem kellene "leszarozni" a másikat, teljesen egyetértünk.

Jelzem, az első hozzászólásom alapján egy rossz játékosnak tartanak - jogosan, mert tényleg így van - hát "leszaroztak".
Most egy másik acc-cal szórakozok, 70 meccs, 40% alatti WR.
Nem túl jó érzés ez a feedback.

Mikroby beküldte: Végigolvastam az elmúlt pár oldalt, és nagyon próbáltam megérteni. Nem ment.
Silean lekezelő, Black Sheep védi a mundért, Medve és Marcus értetlen.
Nincs itt gond csak kurvára idegen nyelvet beszéltek  másiknak.
Akármi is az igazság, nem kellene leszarozni sem az egyik félt, sem a másikat.

3 hónapja 1 hete #301271 Írta: medve.bundás
Köszönöm a válaszokat. Bocs, hogy ennyire alapkérdéseket tettem föl.
Nemsokára elérem a 100 meccset, akkor még írok Neked (ha nem gond).

Tankpeti beküldte:

medve.bundás beküldte: medve.bundás" post=301243

Vagy azt akartad kifejezni, hogy van a játékosok 1/3-a, aki 50% feletti win rate-tel rendelkezik, és a másik 2/3-a pedig 50 % alatti win rate-tel (Igen/nem elegendő)?

Mivel bele lehet kötni az harmadolásba is, ezért azt írom: Igen, több olyan játékos van aki 50% alatti győzelmi aránnyal rendelkezik, mint olyan aki 50% felettivel. Ennek az oka, hogy az átlag 50% alatt van.
A harmadolás a már jóval korábban írt 3,5-höz valamint az 1 játékos tesz ki 3-at rendszerhez tartozott. Abban az 1/3 - 2/3 arány is áll. Tehát a válasz abban az esetben is igen.
Amennyiben a jelenlegi szerverátlagra értjük, akkor természetesen a válasz nem, mert ez az arány folyamatosan ingadozik.

Ez nekem azt jelenti, hogy 50.01%-51 % közötti win rate-tel rendelkezik a játékosok 1/3-a, 49.51%-49.99%kal pedig a játékosok 2/3-a.
Ezt jól értem (Igen/nem elegendő)?

Láttál-e már 51% feletti, és 49% alatti játékost? Én igen, tehát ezen kérdésedre a válasz a részemről nem.
Amennyiben te nem láttál ezen kategóriába eső játékosokat, akkor a válasz egyértelműen az, hogy nincs igazam.

3 hónapja 1 hete #301272 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

medve.bundás beküldte: Kedves Silean2!

Maradjunk annyiban, hogy én részemről a békét preferálnám, mivel a való életben oly sok borzalmat láttam.
Önálló jogi személy vagyok, nem vagyok senki alteregoja. Nem vagyok trollreg sem (bármit is jelentsen az).
Nem minősítelek, nem ítéllek el. Ha riggeltél, hát riggeltél, engem ez  a kérdés egyáltalán nem hoz lázba.
Az a gáz, hogy mindezt nyíltan felvállaltad. Ez a véleményem, még ha 45%-os win rate-em is van. De ez a 45 % legalább igazi, nem mindenféle praktikákkal kicsiholt statisztika. Ennyit tudok,tudom, hogy gyenge játékos vagyok, soha nem is állítottam mást. 
(most dolgozok egy kérdésen, egy másik acc-on csak ELC-veltolom, ott 39% a WR-em jelenleg)

A nekem nyújtott segítséget megköszöntem, tőlem tiszteletlen megnyilvánulást nem tapasztalhattatok.

Viszont kritikát tőlem a továbbiakban többet ne várjál, azt nálam ki kell érdemelni.
Üdv
Medve a Bundás

Elnézést nekem kell kérnem, hiszen vagyok amilyen. 
Viszont a stílusod és a hirtelen tett megnyílvánulásod a riggre felvetette bennem a gyanút, hogy ténylegesen ugyan azzal az 1 emberrel beszélek a 3 nick alatt. 

Ami felett elszállt (részben az én hibámból is) a tekintetetek, az az, hogy nem céltudatosan riggeltem. Elsősorban, miért is ne válaljam fel? Csináltam? Persze, tagadni miért tagadnám. Büszke vagyok rá? Végülis semlegesen érint, mert mint írtam semmi hasznom nem volt belőle, mert az MT-15-öt végül saját magam csináltam meg, mint ahogy az összes többi küldetést is. Hogy mit csináltunk akkor azokban a csatákban, amiben megvolt a rigg? Azok a csaták nem voltak többek, mint 7. Azokban a csatákban sem adtuk el a meccset, sem mondtuk meg, hogy merre megy a másik csapat. Úgy játszottunk mint mindig. Ha a lehetőség adott volt rá, hogy sebezhetem a TD-ket, akkor éltünk vele, de csak úgy, hogy ne legyünk hatással a játékra. Részemről ezt nem kell szégyelni, mert még csak azt sem lehet mondani, hogy a csapataink kárára voltunk, hiszen ugyan azt és úgy csináltunk mindent, mintha ténylegesen csak véletlenül dobott volna össze a játék. 

Volt egy olyan felvetésed, hogy "45% feletti WR, akkor neked nem is kell, ha csak riggelve lehet". =Vagy valami ilyesmi=
Ez úgy ahogy van hülyeség. A WR-t nem lehet riggelni. A WR ha jó játékos vagy, akkor felmegy, ha rossz, akkor 50%-ig mozog minden fele. A jó játékosoknak sem azért nagy a WR, mert csalnak, egyszerűen tudnak olyan dolgokat, amiket a kezdők még nem, a hmmm hasonló idióták, meg már nem tudnak. 

Illetve ha javasolhatok valamit:
Nézz streamereket, videósokat. Tőlük lehet tanulni. HA megy az angol, akkor Dakillzor, skill4ltu, Orzanel jó választás lehet. Ha a német, akkor Mailand, ha csak a magyar, akkor Scheff (bár én őt nagyon nem szívlelem a húzásai miatt), Tankelit vagy még egy-egy tanknál a mai napig aktuális az elemzés itt a fórumon. Illetve van még bár blog, amin érdemes átfutni.

3 hónapja 1 hete #301273 Írta: medve.bundás
Kedves Silean2!

Peace.

Különálló emberekről feltételezted, hogy az egy ember.Elég keserű tapasztalataid lehetnek a virtuális világban.
Sajnálom, hogy már nem játszol a WOT-ban. Talán átgondolhatnád.
Skill4tu-t is néztem, de nagyon nagyon zavar az akcentusa. Scheff azért jó, mert könnyen elalszok a videóin, és az fontos ha 24 órázok. Majdnem olyan hatással van rám, mint egy teniszmeccs közvetítése.
Holnap posztolok majd, ha meglesz a 100 meccs kizárólag ELC-vel (jelenleg 38.8% a WR-em.)
Üdv
Medve

Silean2 beküldte:

medve.bundás beküldte: Kedves Silean2!

Üdv
Medve a Bundás

Elnézést nekem kell kérnem, hiszen vagyok amilyen. 
Viszont a stílusod és a hirtelen tett megnyílvánulásod a riggre felvetette bennem a gyanút, hogy ténylegesen ugyan azzal az 1 emberrel beszélek a 3 nick alatt. 

Ami felett elszállt (részben az én hibámból is) a tekintetetek, az az, hogy nem céltudatosan riggeltem. Elsősorban, miért is ne válaljam fel? Csináltam? Persze, tagadni miért tagadnám. Büszke vagyok rá? Végülis semlegesen érint, mert mint írtam semmi hasznom nem volt belőle, mert az MT-15-öt végül saját magam csináltam meg, mint ahogy az összes többi küldetést is. Hogy mit csináltunk akkor azokban a csatákban, amiben megvolt a rigg? Azok a csaták nem voltak többek, mint 7. Azokban a csatákban sem adtuk el a meccset, sem mondtuk meg, hogy merre megy a másik csapat. Úgy játszottunk mint mindig. Ha a lehetőség adott volt rá, hogy sebezhetem a TD-ket, akkor éltünk vele, de csak úgy, hogy ne legyünk hatással a játékra. Részemről ezt nem kell szégyelni, mert még csak azt sem lehet mondani, hogy a csapataink kárára voltunk, hiszen ugyan azt és úgy csináltunk mindent, mintha ténylegesen csak véletlenül dobott volna össze a játék. 

Volt egy olyan felvetésed, hogy "45% feletti WR, akkor neked nem is kell, ha csak riggelve lehet". =Vagy valami ilyesmi=
Ez úgy ahogy van hülyeség. A WR-t nem lehet riggelni. A WR ha jó játékos vagy, akkor felmegy, ha rossz, akkor 50%-ig mozog minden fele. A jó játékosoknak sem azért nagy a WR, mert csalnak, egyszerűen tudnak olyan dolgokat, amiket a kezdők még nem, a hmmm hasonló idióták, meg már nem tudnak. 

Illetve ha javasolhatok valamit:
Nézz streamereket, videósokat. Tőlük lehet tanulni. HA megy az angol, akkor Dakillzor, skill4ltu, Orzanel jó választás lehet. Ha a német, akkor Mailand, ha csak a magyar, akkor Scheff (bár én őt nagyon nem szívlelem a húzásai miatt), Tankelit vagy még egy-egy tanknál a mai napig aktuális az elemzés itt a fórumon. Illetve van még bár blog, amin érdemes átfutni.

3 hónapja 1 hete #301276 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Kicsit már kezd unalmas lenni ez a személyeskedésbe átcsapó értelmetlen hozzá szólás cunami! Nem lehetne megint buzi artykról, meg csaló WG-ről olvasgatni? Úgy mint régen! 

3 hónapja 1 hete #301283 Írta: marcus.aurelius
Ha valaki nehezményezi a kezdő játékosok túlnyomóan nagy számát, azoknak a részére csak úgy itt hagyom ezt a kis hírrészletet, a megjelenés nyelvén. Remélem értitek vagy ha nem, majd google translate.

Last night, a Steam page for World of Tanks PC was added to Steam, which indicates the future release of WoT on this platform. Almost 11 years after its launch, WoT will be playable on Steam for free.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.