Jelenleg 250 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 6 napja #301243 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
Vizsgán ez a válasz sima karó. ;)

Nem kell ennyire hosszan válaszolnod, csak egy igennel vagy nemmel, hogy jól értettelek-e:
Idézet
"Ezért van, hogy a közösség nagyobb arányának (alsó 2/3) 50% alatt van, míg a felső 1/3-nak 50% felett van a winratje: az arány pedig 1:2-höz (fölfele +1%, míg lefele csak -0.5%)."

Ez nekem azt jelenti, hogy 50.01%-51 % közötti win rate-tel rendelkezik a játékosok 1/3-a, 49.51%-49.99%kal pedig a játékosok 2/3-a.
Ezt jól értem (Igen/nem elegendő)?

Vagy azt akartad kifejezni, hogy van a játékosok 1/3-a, aki 50% feletti win rate-tel rendelkezik, és a másik 2/3-a pedig 50 % alatti win rate-tel (Igen/nem elegendő)?

Tankpeti beküldte:

id. medve.bundas:
Fontos kritériumokat nem osztottál meg velünk:
lehet azt tudni, hogy a 0-10-es értékelési rendszert mire alapozod?   

Erre csak idézni tudom saját magam (PR = Personal Rating):

id. Tankpeti:
Alkossunk egy 0-10-es értékelési rendszert (ez zárt), és minden játékoshoz hozzárendelünk egy számot: 0, ha 0-1000 PR-es; 1, ha 1000-2000 PR-es stb... egészen 10-ig.

Következő:

A másik kérdésem feléd, hogy jól értem, hogy a Win Rate véleményed szerint, ha rossz vagy átlag alatti játékosról beszélünk, akkor 49.5-49.99%, ha jó vagy átlag feletti játékosról beszélünk, akkor 50.01-51%?

Itt is idézem magam:

Ezért van, hogy a közösség nagyobb arányának (alsó 2/3) 50% alatt van, míg a felső 1/3-nak 50% felett van a winratje: az arány pedig 1:2-höz (fölfele +1%, míg lefele csak -0.5%). A játékélmény szempontjából a győzelmi arány, mint azt már oly sokszor kiemeltem a legrosszabb mutató, mert ez a legkevésbé konzisztens.

Nem használtam (ebben a bekezdésben) sem az átlag, sem a rossz szót (nem véletlenül). Ezek nagyrészt statisztikai adatok "érthetőre" fordítva, de mondhatom azt is, hogy mivel a játékokat valaki megnyeri, valaki pedig elveszti (a döntetlenek valószínűsége meg mondjuk x), hogy a győzelmek és a vereségek aránya a szerveren egyaránt { 50-(x/2) }% ( 0 < x <= 100 ). Aki ezen (nehezen meghatározható) átlag alatt teljesít, annak a győzelmi aránya nyilván rosszabb, ahhoz képest, akinek ezen átlagnál magasabb. Mivel írtam, hogy ez egy nem túl "fenntartható" (= konzisztens) része a játéknak, így ha valaki ezt veszi a játék élvezeti faktorának alapjául, akkor az valószínűbb, hogy csalódni fog.
Ellenben van egy halom másik mutató/értékelés, melyek nem lehetnek a közösség számára sem elvetendőek (Ellentétben a WN8-al, ahol a spotdmg nincs a képletben, a PR-al, aminek nincs nyílt havi/napi megosztása stb...): Ilyen például a kombinált sebzés (ez szükségeltetik gunmarkokhoz).

Innentől egyéni vélemény:
Mindenki eldöntheti (vagy kitűzheti), hogy mi a célja (mintha küldetést csinálna): 5k spot Prokhorovkán, 3k dmg JpzE100-al, 5 kill egy tárból Batchat-el... Ezek egyéni belátástól függően változhatnak. Ha valaki nem tudja magáról meghatározni, hogy mire képes, az az én felfogásomban rossz játékos. Ha valaki meg tudja határozni, hogy 1-et lő Jpz-vel (ez talál sebez), de nem többet, az egy teljesen rendben lévő játékos: ő magával elégedett lehet, én pedig nem várok el többet tőle. Ugyanakkor azt is látom, hogy ezek a játékosok hasonlóan diszkriminációt kapnak (alacsony teljesítményük miatt), mint a jobb játékosok (a jó teljesítményük miatt) és ezt pedig elítélem.
A fenti példára visszatérve: számomra (ha a csillagok állása is úgy adja) 5k spot lehetséges, 3k sebzés hasonlóan, de világ életemben nem tűzném ki célul, hogy 5 tankot egy tárból vegyek ki. A relatív teljesíthetőség határán belül maradok, és amennyiben ezen célokat folyamatosan elérem, akkor feljebb helyezem az elvárásokat magammal szemben.
Persze hasonló az életszemléletem is, nem zavar ha senki sem akar azonosulni ezzel.

Tehát, nem lehet objektív vagy semleges a válaszod, még akkor sem, ha matematikai alapokra helyezed azt. Hiszen a matematikai modellt Te interpretálod és a véleményalkotásodat obligát módon érinti a kognitív torzítás, ahogy aztán a tanárodét is.

Mikor ezen bemutatásokat végzem, a legtöbbször (sajnos gyakran elmarad, és ezért lehetne figyelmeztetni engem) odaírom a végére, hogy amennyiben valaki (akárki) bármilyen az írtaimtól ellentétes állítást (hasonlóan bizonyítással) talál, azt ossza meg, mert lehet, hogy tévúton járok a játék bizonyos részeit tekintve,
Én neked (mivel úgymond "kérdeztél" valakit egy adott témával kapcsolatban) válaszoltam (avagy pontosabban, mivel ez egy nyílt fórum, több álláspontot megosztottam). Amit írok, az nem a válaszra, vagy a te reakciódra nézve semleges, hanem a játék helyzetére nézve az, mivel ezzekkel nem ítélkezem felette, és nem is próbálom megváltoztatni (többségében elfogadom olyannak amilyen, akár hibáival együtt).
Ha az értékelési rendszerek egy (ahogy te írod) interpretációját valaki nem érti, akkor azt megpróbálja megismerni más úton. Itt a fórumon ez a sokadik ilyen bejegyzés volt, ami ezen okból írodott, és bizonyára nem is az utolsó, mert vannak újoncok, és lesznek újoncok.
A véleményalkotásom a világról természetesen nem hibátlan (senkinek sem az). Ugyanakkor egy bizalmi kapcsolatban (és szerintem ha a WoT-ot nézzük, akkor igen magas értékekkel rendelkezem, de javítson ki valaki aki régóta ismer, ha tévedek) a diák rábízhatja magát a tanárra és hihet neki. Én itt a legtöbbször ez utóbbinak a szerepét töltöm be, és ehhez hozzácsapom a pozitív szemléletemet, mert hiszek benne, hogy ezek vonzóbbak és meggyőzőbbek, mint a negatív perspektíva (ezt is javítsa ki valaki ha tévedek, habár ebben nem tervezek megváltozni).

Ettől kezdve (mivel szerintem a témát túlfejtettük valós okához mérten) ezzel nem tudok/tudunk többet tenni. További ötletelésekre/konteókra (amennyiben az az MM-re vonatkozik) nem kívánok válaszolni (ha valakinek velem van megbeszélnivalója azt privátban is megteheti).
Amennyiben valaki közvetlenül akar a fejlesztőkhöz szólni, azt a hivatalos fórumon folyamatosan megteheti.

UI: Az idegen szavakért elnézést, többnyire azért használom őket, mert kénytelen vagyok használni a mindennaokban is és rámragadtak. De hál istennek az internet segít, és ha valamit én/más nem ért, akkor kisegít.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 6 napja #301244 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
Idézet:
Régen mi is csináltunk olyat, hogy összeszámoltunk mert épp olyan 260 küldi volt, amit nem lehetett könnyen megcsinálni, de ha nem jött össze, akkor nem jött össze. Mindenki játszotta a saját csatáját.

Egy riggelő moderátor. A baj a te esetedben ott kezdődik, hogy a közönséggel mindezt meg is osztod. 

Silean2 beküldte:

medve.bundás beküldte: Tehát a riggelés létező dolog.

Az egy rendkívül szomorú hír, hogy nemcsak hogy létezik a csalás, de számodra az természetes is + Téged nem is érdekel.

Érdekes, mennyire nem kedveled Séf Zolikát, meglepő volt olvasni a véleményedet (tuti megalapozott, nem is vitatom).

Te esetleg nem készítenél egy-két videót? Szívesen megnézném.

Nem teljesen. A tény, hogy van, az nem érdekel/nem is érdekelt sosem, mert mint írtam két típusa van és embere válogatja, hogy mit hoznak ki belőle. Régen mi is csináltunk olyat, hogy összeszámoltunk mert épp olyan 260 küldi volt, amit nem lehetett könnyen megcsinálni, de ha nem jött össze, akkor nem jött össze. Mindenki játszotta a saját csatáját. A baj ott kezdődik, mikor a videóban látottak szerint cselekszik valaki (kitolja a tankot, direkt loseolja a csatát, stb). Azonban, hogy idézzem magam: 

Értelemszerűen nem etikus, mert ezzel rontod  nem csak a saját csapatod, de az enemy csapatának a játékélményét is. Tehát röviden, pont olyan, mintha artyznál.

Eleinte néztem a videóit, streamjeit, de mióta átment ebbe a "leírtam milyen" stílusba, azóta nézhetetlen. 
Hosszú kihagyás után másfél hónapra visszatértem a játékhoz, de fel is adtam. Már nem az én ingerköszöbömnek való ez a retardgyűjtő, e-miatt részemról maximum ilyen lightos FS19, Spintires meg Witcher videókat láthatnál :D 

3 hónapja 6 napja #301245 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius

@silean2 : Régen mi is csináltunk olyat, hogy összeszámoltunk mert épp olyan 260 küldi volt, amit nem lehetett könnyen megcsinálni, de ha nem jött össze, akkor nem jött össze.

Nem terveztem, hogy megszólítalak, de ez azért elég gáz. Szóval elismered, hogy csaltatok "régen" persze, ma már nem. A tudatos összeszámolás, riggelés egy csalás fajta. Ha rég, ha tegnap, ha sikerül, ha nem, CSALÁS. Mindenképp érdekes morális értékrend, ha egy moderátornak kikiáltott nick egy önmaga által bevallott csaló játékos. Én hónapok óta próbálkozom a legutolsó 260 küldetésem teljesíteni, hogy megkapjam végre a 260-at, de érdekes módon nem jutott eszembe haverokat keresni, találkozni wotban hajnal 3-kor és összeszámolni, csak azért, hogy csalással megszerezzem. Politikusra ilyenkor mondják, hogy mondjon le. Te levonsz valamilyen konzekvenciát a csaló mivoltod és az oldal moderátori tisztség vonatkozásában?

3 hónapja 6 napja #301246 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Megválaszolva: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Marcus annyira moderátor mint te vagy én ....

3 hónapja 6 napja #301247 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Na akkor itt legyen a vége ennek a boszorkányüldözésnek. Ugyan az a faszság megy megint, mint amikor a gyenge játékosok elüldözték az oldalról Jackalt, Dobilacit, Dodge-ot, Hunyadit és még sok olyan fórumozót, akik tettek valamit annak érdekében, hogy fejlődjön a fórum olvasótábora. 
Veletek ellentétben Silean dolgozott azért, hogy a wotinfo.hu-n hasznos és jó tartalmak kerüljenek fel (blog, elemzések, elbírálások, válaszadások). Ha elmarjátok az oldalról, akkor egy értékes fórumozót veszítünk el, márpedig kevés ember van, aki ennyit tett értetek. 

A riggelésről: sokan csinálják. Nagyon sokan. Rengeteg 3. mark született úgy, hogy összeszámoltak a delikvensek; sok Obj. 260 született riggeléssel, talán még több Obj. 279 e. Szép dolog? Egyértelműen nem. De elhiszitek, hogy enélkül is kihúzta volna, csak max. 3 hónappal később? Nekem is sikerült már évekkel ezelőtt rigg nélkül, pedig hol vagyok én játéktudásban tőle? Ember nincs hiba nélkül, de tegyétek már be a serpenyőbe a működését, meg fogjátok látni, hogy többet tett a közösségért, mint a legtöbben itt. Ez ellensúlyozza a hibáját? Hát kurvára igen. 

@marcus.aurelius: Silean már hetek óta nem moderátor. 

@baresz69: a dühöngő a konteó topic-ban van, ide nyugodtan feltolhatod a marhaságaid, hivatalosan nem szólhat érte senki. De vedd már a fáradtságot, és olvasd el a válaszokat, és gondolkodj el azon, hogy talán nem neked van igazad.

3 hónapja 6 napja #301248 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

medve.bundás beküldte: medve.bundás" post=301243

Vagy azt akartad kifejezni, hogy van a játékosok 1/3-a, aki 50% feletti win rate-tel rendelkezik, és a másik 2/3-a pedig 50 % alatti win rate-tel (Igen/nem elegendő)?

Mivel bele lehet kötni az harmadolásba is, ezért azt írom: Igen, több olyan játékos van aki 50% alatti győzelmi aránnyal rendelkezik, mint olyan aki 50% felettivel. Ennek az oka, hogy az átlag 50% alatt van.
A harmadolás a már jóval korábban írt 3,5-höz valamint az 1 játékos tesz ki 3-at rendszerhez tartozott. Abban az 1/3 - 2/3 arány is áll. Tehát a válasz abban az esetben is igen.
Amennyiben a jelenlegi szerverátlagra értjük, akkor természetesen a válasz nem, mert ez az arány folyamatosan ingadozik.

Ez nekem azt jelenti, hogy 50.01%-51 % közötti win rate-tel rendelkezik a játékosok 1/3-a, 49.51%-49.99%kal pedig a játékosok 2/3-a.
Ezt jól értem (Igen/nem elegendő)?

Láttál-e már 51% feletti, és 49% alatti játékost? Én igen, tehát ezen kérdésedre a válasz a részemről nem.
Amennyiben te nem láttál ezen kategóriába eső játékosokat, akkor a válasz egyértelműen az, hogy nincs igazam.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: medve.bundás

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301249 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Black_Sheep_01 beküldte: Na akkor itt legyen a vége ennek a boszorkányüldözésnek. Ugyan az a faszság megy megint, mint amikor a gyenge játékosok elüldözték az oldalról Jackalt, Dobilacit, Dodge-ot, Hunyadit és még sok olyan fórumozót, akik tettek valamit annak érdekében, hogy fejlődjön a fórum olvasótábora. 
Veletek ellentétben Silean dolgozott azért, hogy a wotinfo.hu-n hasznos és jó tartalmak kerüljenek fel (blog, elemzések, elbírálások, válaszadások). Ha elmarjátok az oldalról, akkor egy értékes fórumozót veszítünk el, márpedig kevés ember van, aki ennyit tett értetek. 

A riggelésről: sokan csinálják. Nagyon sokan. Rengeteg 3. mark született úgy, hogy összeszámoltak a delikvensek; sok Obj. 260 született riggeléssel, talán még több Obj. 279 e. Szép dolog? Egyértelműen nem. De elhiszitek, hogy enélkül is kihúzta volna, csak max. 3 hónappal később? Nekem is sikerült már évekkel ezelőtt rigg nélkül, pedig hol vagyok én játéktudásban tőle? Ember nincs hiba nélkül, de tegyétek már be a serpenyőbe a működését, meg fogjátok látni, hogy többet tett a közösségért, mint a legtöbben itt. Ez ellensúlyozza a hibáját? Hát kurvára igen. 

@marcus.aurelius: Silean már hetek óta nem moderátor. 

@baresz69: a dühöngő a konteó topic-ban van, ide nyugodtan feltolhatod a marhaságaid, hivatalosan nem szólhat érte senki. De vedd már a fáradtságot, és olvasd el a válaszokat, és gondolkodj el azon, hogy talán nem neked van igazad.

Ezért nem szeretek előre tervezni... Futhatok neki egy másik forgatókönyvel 

Medve Bundás: Nem tudom eldönteni, hogy mi a furcsább. Az, hogy segítséget kérsz, választ a kérdésedre, aminek a "hála" a leköpés és a strucpolitika alkalmazása vagy az, hogy az alap hülyeségedre, miszerint moderátor vagyok, instant jön egy másik delikvens aki ugrik erre... Megint van egy olyan sanda gyanúm, hogy ugyan azzal az 1 "emberrel" beszélek, csak 3 különböző nick alatt. 
Ja nem mellesleg, régen ilyen szinten játszottam, szóval nem lett volna kihívás megoldani a 260-at "rigg nélkül". Jut eszembe, mivel az értelmezés az nálatok eretnekség, segítek: riggeltem? Persze. Egyébb dolgot írtam, hogy miképen folyt a rigg? Ugyehogy nem. Összeszámoltunk este 18:00 és 20:00 között, mert ekkor voltunk fent 3-an. Nem 10-en, HÁRMAN. Ha összedobott minket, akkor sem tettük tönkre a játékot, hanem csak játszottunk és ha a szitu olyan volt, hogy sikerülhet, akkor megpróbáltuk. Azonban az MT-15 ennek ellenére (és csak ezt próbáltuk riggelni) tisztán jött össze, mert valjuk be, este 6 és 8 óra nem épp megfelelő most sem a riggre, hát még régen, mikor nagyobb volt a játékosállomány :)

Ó! Találtam neked videót egyébként Bodzytól :)
www.youtube.com...I%253D 
Használd egészséggel!

Marcus Aurelius: 
Én sem terveztelek minősíteni, de a hazug idiótákat nem szívlelem.
Moderátor vagyok? Nem
Haverokkal számoltam össze? Hmm.. végülis üsse kő. Én klántársaknak nevezném.
Hajnal 3? Hülye az aki még akkor is ezzel a fossal játszik. Régebben is max 4 órát voltam képes játszani vele emberi időszámításban (max 11-ig).
Politikusról jut eszembe, véletlen nem vagy az? Érzek valami hiányosságot a vázszerkezetedben 

Ja és Bee! Kösz szépen, meg minden, de ezzel most csak adtál a "jövőbeli" generációnak egy fekete pontot a szemükbe. Neked van türelmed hozzájuk, én meg meg tudom oldani, hogy saját magukat lőjjék lábon.

3 hónapja 6 napja #301250 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Kedve Black_Sheep_01 s

Szerintem aki magának kiprovokálja az meg is érdemli !

Én nem vagyok gyenge játékos .

Azt gondolom kikérem magamnak azt a nagypofájú bunkó kioktató hangnemet ahogy egy senki mivel mind azok vagyunk és ez egy játék !!! Megpróbál másokat folyamatosan undorító módon lenyomni és lenézni.
Lássuk be ez egy internettes játék  egyik Eu kicsi országának kicsi topikja itt szart sem tesz senki semmiért hiszen nem is tud max elmondhajta mit gondol vagy nem gondol ....

Ami itt történik az nem egy eredmény.  Sem kára sem komoly haszna nincs !

Az hogy pár ember többet képzel bele és önmagába mint ami az már saját probléma max !

Hozzátenném te honnét tudod egy most ide regisztráló valakiről hogy ő milyen játékos és ha még rossz  is  vagy nem milyen alapon képzeled  te vagy bárki más hogy azért mert valamelyikünk jobban játszik egy szaros játékban mint a másik bármilyen előjogokkal rendelkezne mások felett !

Totális káosz és fogalomzavarban szenved az aki azt gondolja hogy nincs ára  annak ha másokat folyamatosan  hülyézek retard olok és folytathatnám....

Semmiért senki semit nem tett ez egy játék  topik oldala ahova beírkálnak emberek !

Joguk van a véleményükhöz ! Kiemelve azt hogy messze értelmesebb és inteligensebb módon írják le mint a kegyelted !

Az hogy nem látod a fától az erdőt és azt képzelitek hogy bárkik is vagytok vagy bármit is  tettetek bármiért mert akár jobban akár rosszabbúl játszol mint más hatalmasat tévesz !

Ez nem az élet ez nem prvilégizál semmire ez nem ad és nem vesz el jó esetben ha nem vagy függő ..... de semmiképpen nem leszel tőle több még ha akár te akár más azt is képzeli !

Nagy arc egy szaros gép mögött ....nevetséges ici pici pocsolya az egész ..az hogy ez az  oldal a hülyézésről és noob meg retard ról szól és ez még tetszik is csak téged és azokat minősíti akik ezt támogatják elfogadják etc...

az ilyen és hasonló emberek hány potenciális látogatót érdeklödőt játékost üldöznek el vajon... ki és mit is  tett és miért ......

Fel kéne nőni !!!!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: marcus.aurelius

3 hónapja 6 napja #301251 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius

Silean2 beküldte:

Marcus Aurelius: 
Én sem terveztelek minősíteni, de a hazug idiótákat nem szívlelem.
Moderátor vagyok? Nem
Haverokkal számoltam össze? Hmm.. végülis üsse kő. Én klántársaknak nevezném.
Hajnal 3? Hülye az aki még akkor is ezzel a fossal játszik. Régebben is max 4 órát voltam képes játszani vele emberi időszámításban (max 11-ig).
Politikusról jut eszembe, véletlen nem vagy az? Érzek valami hiányosságot a vázszerkezetedben 

Én nem sértegettelek szerintem, szóval a hazug idiótázás részedről már érné a bant. Nem vagyunk ugyanazok hárman, nevetséges vád ez részedről. Mentegeted a cslásodat azzal, hogy már nem vagy moderátor (voltál és mivel nem nézegetem az írásaidat napi szinten, nem láttam, hogy már épp nem vagy az), meg nem haverokkal, hanem klán társakkal riggeltetek? Az én vázszerkezetemben van hiányosság? Őszintén szólva megértek mindenkit, aki ellenszenvvel olvas itt téged, mert nem mentség a stílusodra meg a pökhendiségedre sem az, hogy te itt miket tettél a közösségért, sem az, hogy húú te mekkora szuper játékos vagy.

Csalásod beismerése miatt kérdeztelek, erre is hazug idiótázol engem, mert nem hajnal 3-kor riggeltetek, hanem mondjuk este 11-kor? Ennek van jelentősége? Vagy annak, hogy mások is szoktak csalni?  Vegyél már vissza ember!

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301252 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Kedves Silean2

Közünk nincs egymáshoz ! Bocs de ez már beteges ! A DAki kioktatásodnál ugyan így neked estek mert ott is ezt a nevén nevezem /undoritó  lekezekő alpári /
hangnemet nyomtad azok is én voltam ?

Megvannak erre a megfelelő szakemberek!

Jelezném hogy nem ugyan azok vagyunk ezt azért nem nagy tudomány kideríteni!

Ismételten azt tudom neked mondani amit a daki val kapcsolatban mondtam nem ártana elgondolkodni azon mi az ami ezt váltja ki másokból veled kapcsolatban.....

megjegyzés .... ha kicsit analizálod a személyek leveleit beláthatod olyan szinten más stilus hogy....

ill... Medve régebbi reg biztos előre látó volt 6 .érzék

3 hónapja 6 napja #301253 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Marcus: Na kezdődik. Ki az aki valótlant állít? Hát a hazug ember. Ki írta, hogy hajnali 3-kor a haverokkal csináltam meg a 260 küldit? Hát te. Ebből adódóan jelen esetben mi vagy? Ugye hogy nem nehéz kitalálni. :*

Kelemen: Világosíts fel kérlek. Ha azt írod, bárhol, hogy nem vagy hajlandó foglakozni velem, akkor mégis miért szólsz hozzám? Feltűnési viszketegség? Szeretnéd szürkén látni a nevem? Kisebbségi komplexusodat nyomom el, mert nem tudsz mellettem érvényesülni? Szóljál, megbeszéljük. Én veled ellentétben nem itt élem az életem a fórumon, hogy az első nem tetsző emberbe beleszálljak 

Az pedig, hogy a 3 nick mögött nem ugyan az az ember van, még inkább elszomorít. Itt előjön az a régi népmese, mikor a vak látott egy dolgot, elmondta a süketnek, ő meg a némának. 

Továbbra is tartom a feltételezésemet, miszerint oda fajúl a világ, hogy nem szabad gondolkozni, nehogy a hülyék világát tönkretegyük :)

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301254 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Végtelenűl szánalmas az az erőlködés amit ebben a pár napban produkálsz.
Akkora arcod van hogy nem vagy képes belátni hogy nem egészen vagy rendben....
Az hogy a szókincsed az abc a hülye ..a retard és még néhány kifejezés bizonyára rengeteget ad hozzá mindenhez.
Nekem és sokaknak ezek szerint a leges legnagyob 0ra sikerül leküzdened önmagad .
Mindezt úgy hogy kizárólag csak magadnak köszönheted.
Nem probléma ha nem vagy okos de ha ezt ilyen módon kompenzálod az már probléma.
Velem felesleges küzdened mivel marhára nem egy korosztály vagyunk talán ezért is van hogy egy olyan alaktól mint te vagy ennyire iritáló volt az ahogy előadta magát !
Nekem egy ici pici  ovis vagy aki egyre jobban a saját.. /képzeld oda / fullad .
Igy 48 évesen az életbe elég sokat lerakva és elérve végtelenűl iritált az a minősíthetetlen primitívség amivel ismeretlen embereknek támadsz .
Vesztedre a dakis kofejtésednél bár nem nekem címezted de annak aki velem beszélgetet kéretlenűl visszataszító leveled.
Megértem én amit Black ír a nehéz gyerekkor etc ...persze de azért tudd hol a határ és erre figyelmeztettelek ! Akkro most ismét megteszem nem privátban ! Figyelmeztetlek válts hangenemet !

3 hónapja 6 napja #301255 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
perpill hülye melóm van, ezért ráérek olvasni.
rászántam kb. egy órát, átfutottam az utóbbi pár nap kommentjeit és azt kell mondjam, hogy mindenhol ugyan azokat a mindenbe belekötő újraregelt akárkiket látom észt osztani.
tiszta időpocsékolás volt ez az egy óra.
majd pár hónap múlva visszanézek, talán addig változnak a dolgok.
byez!

3 hónapja 6 napja #301256 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
lehet nem csoda hogy hülye melód van haver

3 hónapja 6 napja #301257 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

kelemen.jános beküldte: Végtelenűl szánalmas az az erőlködés amit ebben a pár napban produkálsz.
Akkora arcod van hogy nem vagy képes belátni hogy nem egészen vagy rendben....
Az hogy a szókincsed az abc a hülye ..a retard és még néhány kifejezés bizonyára rengeteget ad hozzá mindenhez.
Nekem és sokaknak ezek szerint a leges legnagyob 0ra sikerül leküzdened önmagad .
Mindezt úgy hogy kizárólag csak magadnak köszönheted.
Nem probléma ha nem vagy okos de ha ezt ilyen módon kompenzálod az már probléma.
Velem felesleges küzdened mivel marhára nem egy korosztály vagyunk talán ezért is van hogy egy olyan alaktól mint te vagy ennyire iritáló volt az ahogy előadta magát !
Nekem egy ici pici  ovis vagy aki egyre jobban a saját.. /képzeld oda / fullad .
Igy 48 évesen az életbe elég sokat lerakva és elérve végtelenűl iritált az a minősíthetetlen primitívség amivel ismeretlen embereknek támadsz .
Vesztedre a dakis kofejtésednél bár nem nekem címezted de annak aki velem beszélgetet kéretlenűl visszataszító leveled.
Megértem én amit Black ír a nehéz gyerekkor etc ...persze de azért tudd hol a határ és erre figyelmeztettelek ! Akkro most ismét megteszem nem privátban ! Figyelmeztetlek válts hangenemet !

Véletlen nem te vagy? 
clips.twitch.tv...keThis

Ha igen akkor értelek miért vagy síklefolyású :D 

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.