Jelenleg 277 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301228 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius

baresz69 beküldte: Nyilvánvaló hogyan is érinti őket amikor le írod hogyan is működik a WG. Ők fognak a legjobban tiltakozni hiszen  ebben a formában csak nagyrészt a Wargamingnek köszönhetik ,hogy ők nem a massza részei .

Egyrészt nem a WG-nek köszönhetik, hogy nem a massza részei, hanem maguknak, vagyis a szerencséjüknek, hogy nekik jobbak a képességeik, magasabb az IQ-juk, jobbak a reflexeik, jobb a helyzetfelismerésük, jobb a szem-kéz koordinációjuk. Nem vagyunk egyformák, ezt már be kéne látnunk végre. Nem azonosak a képességeink. Vannak hülyébbek, bénábbak az élet minden területén és vannak tehetségesebbek is. Ez van.

Aki nem az utóbbi csoporthoz tartozik, az az életben is leginkább másokat okol a saját bénasága, alkalmatlansága, "lúzersága" miatt, magát csak a legritkábban. Ez ilyen normál emberi viselkedésforma szerintem.

A másik, hogy a wot egy hobby, sőt függőség itt sok embernek, mert a wg zseniálisan kialakított egy addiktív játékmechanikát és ez sokakat rabul is ejtett. Na most idejönnek páran, akik a "drágaságot" bírálják, gyalázzák, "elmondják róla a frankót", persze, hogy nem tetszik nekik. Odamész egy vasútmodellező fórumra és elkezded kifejteni mekkora baromság ennyit költeni sinekre meg vagonokra és ez eleve mekkora szar hobby, szerinted mennyire fognak szeretni a modellezők?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301229 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
Kedves Silean2!

Szeretném kérdezni, hogy van riggelés véleményed szerint vagy nincs?

A válaszodat előre is nagyon köszönöm!
Tisztelettel
Medve aki Bundás

UI: Ki ennek az oldalnak a házi retardja?

Silean2 beküldte:

kelemen.jános beküldte: mint te ...sajnos igen létezik ...

és nem tudod hiszen most hívatkoztál rá az előbb ...  vagy ....

szerintem hagyjuk .......

még te sem érted az meg már........

bemásolom neked ide a választ ..... de többet már nem segítek mert a végén mindent nekem kell megoldanom ..... aztán.... remélemv így menni fog....

.............................hááát én valahogy nem tudom élvezni ezt az idézet :

A rengeteg bot a játékosállomény "érdemi" része, aki tejel a WG-nek minden kis hülyeségért.

...............

nem sok kéne hogy ez legyen a ..... de pont ezek miatt nem az

persze tudom nem a szeretetszolgálat hanem üzlet de azért na ...tudod amit annyiszor írok és nem tudom ismételni az  ballansz /most akkor magyarosan / egyensúly ....

kicsit hmmmmmmLast edit: 4 órája 46 perce by kelemen.jános .

.............

látod és nem azt írtam hogy már megint miért az a lényeg hogy a tier 2 3 4 be lemenő játékost hogyan nevezzük .......... pedig jogos lett volna hiszen nem ez volt a lényege sőt .......  és szerintem ezt te is tudod ....vagyis remélem

Trollnak borzalmas vagy, házi retardja meg már van az oldalnak. 

Ha érdemben akarsz válaszolni, akkor tedd is úgy mert..... 
Erted........ 
Ez......... 
Mert........ 
És akkor................................ 
Viszont.............. Mivel............ 
Erted............. 

Iskolában nem volt helyesírás? Röhej mikor 0 igényességgel akarod, hogy megértsen téged bárki. Írj már le pls csak egy... EGYETLEN EGY MONDATOT 26 milliárd pont nélkül és úgy, ahogy egy mondatnak ki kell néznie. 

3 hónapja 6 napja #301230 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

norbi215 beküldte: Üdv!

Tudni kell rólam nagy konteós voltam én is sokáig és nem lehetett volna meggxőzni semmivel, mert azt gondoltam amit én megtapasztalom az úgy van...

azért mert sok a fogyatékos a jatekban és azokat segíteni kell, hogy maradjanak(rng)... De e miatt tőled és tőlem elveszik nemcsak a segítséget, de még hátrányt is szül...

Szia! Szeretnélek megnyugtatni, nem változott semmi. Még mindig konteós vagy. Ugyanis NINCS olyan, hogy az RNG tőled elvesz és a másikat előnyben részesíti. Ha mellé lősz, az soha nem azért van, mert más hülye. Elhibáztad, vagy éppen nem volt szerencséd.

Gondoljatok úgy rá, mint amikor dobtok mondjuk egy dobókockával, csak itt 1-6 helyett +/- 25% van és ennyi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: medve.bundás

3 hónapja 6 napja #301231 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Kedves Silean2!

Tisztelettel
Medve aki Bundás

Riggelés mindig is volt és mindig is lesz. Azonban két fajta riggelést különböztetünk meg:

1) Tényleges (tudatos) riggelés. Mit is akar ez jelenteni? Ha már képbe került eme gyöngyszem videó is, akkor ez pont a tudatos riggelésnek minősül. 
A véleményem erről az egészről, pont az, amit a retardok szoktak írni a goldlőszer és artyk létéről a játékban. "A játék része, tehát nem értem miért kell felháborodni". Tehát mint játékmechanika kihasználása nem érdekel (most meg főképp, hogy nem is játszom egy ideje a játékkal). Azonban, hogy etikus-e? Erre már más a válaszom. Értelemszerűen nem etikus, mert ezzel rontod  nem csak a saját csapatod, de az enemy csapatának a játékélményét is. Tehát röviden, pont olyan, mintha artyznál.

2) Véletlen rigg. Ilyet már nagyon sokszor elkövettetek ti is. Összedobott titeket klántárssal, ismerőssel, stb. Riggnek minősül? Persze, hiszen alapjáraton minden pontja megfelel a riggelésnek, azonban, mivel véletlenül történt (értsd: nem számoltatok össze, tehát ha 3x egymás után is egymással játszottok), ezért nem minősül szándékos riggnek. Etikus? Pont annyira, mint a szándékos. Mind a két esetben az egyénekem múlik, hogy hogyan viszonyúlnak ehhez.

Scheff videóhoz meg csak annyit:
clips.twitch.tv...wFS_K8

(egy szar fülesben is lehet hallani a kis kattot btw)

Továbbá, mint CC lett egy kis ráhatása a dolgokra a WG-nél, mondjuk úgy, hogy hatásosabban tud jelenteni embereket/klánokat, mint te vagy én. Ennek ellenére mit csinál? Ott ül a dailyben, ahova értesüléseim szerint több donate acc jutott be, mint amennyit a triggből kiraktak :D Scheff megtestesítette a "Hogyan tegyünk meg bármit a nézettségért?" kategóriát a hülyeségeivel, hatásvadász, semmitmondó videóival. A linkelt videód az ékes példája ennek. Köze nincs a videóhoz, de még csak epöcshuszárt sem említette, hogy ő alkotta meg eme remek összeállítást, vagyis az egészet úgy állítja be, mintha ő csinálta volna... Pont ilyen a riggelés is. Az egyik csak véletlen összejön, a másikhoz meg kell egy erős gerincretusálás :)

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301232 Írta: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15
Megválaszolva: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15

marcus.aurelius beküldte:

baresz69 beküldte: Nyilvánvaló hogyan is érinti őket amikor le írod hogyan is működik a WG. Ők fognak a legjobban tiltakozni hiszen  ebben a formában csak nagyrészt a Wargamingnek köszönhetik ,hogy ők nem a massza részei .

Egyrészt nem a WG-nek köszönhetik, hogy nem a massza részei, hanem maguknak, vagyis a szerencséjüknek, hogy nekik jobbak a képességeik, magasabb az IQ-juk, jobbak a reflexeik, jobb a helyzetfelismerésük, jobb a szem-kéz koordinációjuk. Nem vagyunk egyformák, ezt már be kéne látnunk végre. Nem azonosak a képességeink. Vannak hülyébbek, bénábbak az élet minden területén és vannak tehetségesebbek is. Ez van.

Aki nem az utóbbi csoporthoz tartozik, az az életben is leginkább másokat okol a saját bénasága, alkalmatlansága, "lúzersága" miatt, magát csak a legritkábban. Ez ilyen normál emberi viselkedésforma szerintem.

A másik, hogy a wot egy hobby, sőt függőség itt sok embernek, mert a wg zseniálisan kialakított egy addiktív játékmechanikát és ez sokakat rabul is ejtett. Na most idejönnek páran, akik a "drágaságot" bírálják, gyalázzák, "elmondják róla a frankót", persze, hogy nem tetszik nekik. Odamész egy vasútmodellező fórumra és elkezded kifejteni mekkora baromság ennyit költeni sinekre meg vagonokra és ez eleve mekkora szar hobby, szerinted mennyire fognak szeretni a modellezők?

Szia! Amit írtál pont engem igazol ,hogy a WG egy zseni!  Valószínűleg te és persze itt is sokan csípőből el hiszik magukról hogy ők jobbak egy olyan platformon ami még legalapvetőbb objektivitást is nélkülözi és pont ez a lényeg!  Innen már egyenes út van oda hogy a felsőbrendűséget érezve csípőből minősíst bárkit és bármit mint ahogy tetted! De hát ez a fórum szépsége nem ismerjük egymást és nem is akarjuk meg ismerni! Nem állítom hogy nincs a játékosok között hatalmas diferencia pont azt mondom hogy nagyon is van ! De a te általad bénának nevezettekre nagy szüksége van a Wargamingnek mert a unicumok pénzéből nem igen élnének meg! És pont nekik nyújtott segítség teszi a mostani játékmenetet olyanná amilyen.
Senki nem írta hogy drága a hobbid  és pont  nem ez  baj vele de ha kreténséget  kapsz a pénzedért akkor lehet mégiscsak drága!
Hogy te is értsd ha a vasútmodell klubban csak görbe síneket és le égett motorú mozdonyokat kapsz akkor azt ott is szóvá teszed. És ott legelább van visszacsatolás akár fizikális is! 
Itt annyi hogy tálán egy két ember rájön arra hogy feleslegesen idegsíti mágát a játék miatt!
Ja és ezt ne egy promóciós fórumon tegye mert ott rögtön trollkodásnak  minősítik. Nem ez a hely ahol érdemi beszélgetést lehet folytatni!

Üdv!
És így a végére egyáltalán nem gondolom magam sikertelennek a játékban ha már erre utaltál ,és ez az egész pont nem arról szól hanem arról hogy nagyon ritka a szórakoztató és kihívást jelentő játék menet  és ez miért van!

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301233 Írta: marcus.aurelius
@baresz69: "Valószínűleg te és persze itt is sokan csípőből el hiszik magukról hogy ők jobbak egy olyan platformon ami még legalapvetőbb objektivitást is nélkülözi és pont ez a lényeg!"

Félreértettél. Nem állítottam magamról sem, hogy jobb lennék az átlagnál, sem azt, hogy rosszabb. Viszont azt be kéne látnod, hogy az rng, a csapattársak, a szar játékmechanika mindenkire egyformán hat. Azonos környezetben a játékosok 39%-a szánalmas teljesítményre képes és a jelentős többség is maximum középszerű, vagy az alatti. És vannak jó, nagyszerűek, unikumok, szuper unikumok, miközben AZONOS a környezet és szabályrendszer, amiben játszanak. Tehát, ha a szabályok azonosak, mégis ki tudnak emelkedni a "masszából", akkor valamiben mégis csak jobbnak kell lenniük. Ezt hívják plusz képességnek, tehetségnek, vagy ahogy nevezed.

Hogy nem mindenki tehetséges mondjuk wot-ban, az nem lenézése a tehetségteleneknek, hanem magyarázat a problémádra.

És így a végére egyáltalán nem gondolom magam sikertelennek a játékban ha már erre utaltál ,és ez az egész pont nem arról szól hanem arról hogy nagyon ritka a szórakoztató és kihívást jelentő játék menet  és ez miért van!

Ezért van. Játékosok jelentős többsége totál használhatatlan kategória.

Mellékletek:

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301234 Írta: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15
Marcus!

Pont ugyenezt mondom én is ! De nekem azzal van a bajom ,hogy ezeket a játékosokat a WG bent akarja tartani a játékban minden áron és ez eredményezi az elmúlt időszakban már tömegesen előforduló teljes őrült kimenetelű csatákat. Hanem főképpen azzal , hogy ez így egy alapvetően gusztustalan azokkal akik normálisan szeretnének játszani  a saját képességüknek megfelelően. Ha pedig igazam van akkor az nem csak a játék élmény rontja amit csinálnak hanem szerencsekerék szintjére viszi a játékot és én meg te sem ezért fizettél! Az az nettó el csalják a játékokat! Azzal hogy vannak kiemlelkedő játékosok sincs baj . És az is természetes hogy nekik meredeken más a nézőpontjuk hiszen nekik ez az ideális leosztás!
Röviden az egész arra akart ki menni , hogy aki fel bosszantja magát az értelmezhetetlen kimenetelű csatákon az más szemszögből is nézheti esetleg a történteket.Pont nem kell velem egyet érteni de ha netán néha csak kiváncsiságból csaták után meg nézegetik egypáran mind két fél statisztikáját  részletesen akkor  lehet hogy értelmet nyer amit ide írtam. Ha igen ha nem persze akkor is minden marad úgy ahogy a WG szeretné.

Üdv! 

3 hónapja 6 napja #301235 Írta: marcus.aurelius

baresz69 beküldte: Marcus!

Pont ugyenezt mondom én is ! De nekem azzal van a bajom ,hogy ezeket a játékosokat a WG bent akarja tartani a játékban minden áron és ez eredményezi az elmúlt időszakban már tömegesen előforduló teljes őrült kimenetelű csatákat.

Persze, hogy bent akarja tartani, sőt, még több újat akarnak behozni. Pénzből él a világ és a WG is. Fizetni kell az alkalmazottakat és szertne keresni a tulajdonos/befektető is. Ezen nincs mit csodálkozni. Újak és fogalmatlanok fognak T43-3-at és IS6-ot venni a prémshopban, szüksége van rájuk a WG-nek. Nekem hiába reklámozgatják, a régi fostalicskákat, nem fogok már ilyenekre költeni. Nyilván profit maximalizálás a céljuk, nem pedig az, hogy mindenki elégedett legyen 100%-osan a játékmenettel. Én ebben sem látok kivetnivalót, így működik a kapitalista piacgazdaság.

Ők rálátnak a számokra a játékban és számomra hiába felesleges baromság a prémtank áráért adott 3D stílus meg a dobókocka fejű legénységi tag, de ők mégis ezzel vannak elfoglalva, mert kiszámolták, hogy ez hoz nekik többet. Én nem értem mitől jobb egy bugyirózsaszín AK47 a Counter Strike-ban, de vannak, akik pénzt képesek adni érte. Ez meg ilyen.

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301236 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

id. medve.bundas:
Fontos kritériumokat nem osztottál meg velünk:
lehet azt tudni, hogy a 0-10-es értékelési rendszert mire alapozod?   

Erre csak idézni tudom saját magam (PR = Personal Rating):

id. Tankpeti:
Alkossunk egy 0-10-es értékelési rendszert (ez zárt), és minden játékoshoz hozzárendelünk egy számot: 0, ha 0-1000 PR-es; 1, ha 1000-2000 PR-es stb... egészen 10-ig.

Következő:

A másik kérdésem feléd, hogy jól értem, hogy a Win Rate véleményed szerint, ha rossz vagy átlag alatti játékosról beszélünk, akkor 49.5-49.99%, ha jó vagy átlag feletti játékosról beszélünk, akkor 50.01-51%?

Itt is idézem magam:

Ezért van, hogy a közösség nagyobb arányának (alsó 2/3) 50% alatt van, míg a felső 1/3-nak 50% felett van a winratje: az arány pedig 1:2-höz (fölfele +1%, míg lefele csak -0.5%). A játékélmény szempontjából a győzelmi arány, mint azt már oly sokszor kiemeltem a legrosszabb mutató, mert ez a legkevésbé konzisztens.

Nem használtam (ebben a bekezdésben) sem az átlag, sem a rossz szót (nem véletlenül). Ezek nagyrészt statisztikai adatok "érthetőre" fordítva, de mondhatom azt is, hogy mivel a játékokat valaki megnyeri, valaki pedig elveszti (a döntetlenek valószínűsége meg mondjuk x), hogy a győzelmek és a vereségek aránya a szerveren egyaránt { 50-(x/2) }% ( 0 < x <= 100 ). Aki ezen (nehezen meghatározható) átlag alatt teljesít, annak a győzelmi aránya nyilván rosszabb, ahhoz képest, akinek ezen átlagnál magasabb. Mivel írtam, hogy ez egy nem túl "fenntartható" (= konzisztens) része a játéknak, így ha valaki ezt veszi a játék élvezeti faktorának alapjául, akkor az valószínűbb, hogy csalódni fog.
Ellenben van egy halom másik mutató/értékelés, melyek nem lehetnek a közösség számára sem elvetendőek (Ellentétben a WN8-al, ahol a spotdmg nincs a képletben, a PR-al, aminek nincs nyílt havi/napi megosztása stb...): Ilyen például a kombinált sebzés (ez szükségeltetik gunmarkokhoz).

Innentől egyéni vélemény:
Mindenki eldöntheti (vagy kitűzheti), hogy mi a célja (mintha küldetést csinálna): 5k spot Prokhorovkán, 3k dmg JpzE100-al, 5 kill egy tárból Batchat-el... Ezek egyéni belátástól függően változhatnak. Ha valaki nem tudja magáról meghatározni, hogy mire képes, az az én felfogásomban rossz játékos. Ha valaki meg tudja határozni, hogy 1-et lő Jpz-vel (ez talál sebez), de nem többet, az egy teljesen rendben lévő játékos: ő magával elégedett lehet, én pedig nem várok el többet tőle. Ugyanakkor azt is látom, hogy ezek a játékosok hasonlóan diszkriminációt kapnak (alacsony teljesítményük miatt), mint a jobb játékosok (a jó teljesítményük miatt) és ezt pedig elítélem.
A fenti példára visszatérve: számomra (ha a csillagok állása is úgy adja) 5k spot lehetséges, 3k sebzés hasonlóan, de világ életemben nem tűzném ki célul, hogy 5 tankot egy tárból vegyek ki. A relatív teljesíthetőség határán belül maradok, és amennyiben ezen célokat folyamatosan elérem, akkor feljebb helyezem az elvárásokat magammal szemben.
Persze hasonló az életszemléletem is, nem zavar ha senki sem akar azonosulni ezzel.

Tehát, nem lehet objektív vagy semleges a válaszod, még akkor sem, ha matematikai alapokra helyezed azt. Hiszen a matematikai modellt Te interpretálod és a véleményalkotásodat obligát módon érinti a kognitív torzítás, ahogy aztán a tanárodét is.

Mikor ezen bemutatásokat végzem, a legtöbbször (sajnos gyakran elmarad, és ezért lehetne figyelmeztetni engem) odaírom a végére, hogy amennyiben valaki (akárki) bármilyen az írtaimtól ellentétes állítást (hasonlóan bizonyítással) talál, azt ossza meg, mert lehet, hogy tévúton járok a játék bizonyos részeit tekintve,
Én neked (mivel úgymond "kérdeztél" valakit egy adott témával kapcsolatban) válaszoltam (avagy pontosabban, mivel ez egy nyílt fórum, több álláspontot megosztottam). Amit írok, az nem a válaszra, vagy a te reakciódra nézve semleges, hanem a játék helyzetére nézve az, mivel ezzekkel nem ítélkezem felette, és nem is próbálom megváltoztatni (többségében elfogadom olyannak amilyen, akár hibáival együtt).
Ha az értékelési rendszerek egy (ahogy te írod) interpretációját valaki nem érti, akkor azt megpróbálja megismerni más úton. Itt a fórumon ez a sokadik ilyen bejegyzés volt, ami ezen okból írodott, és bizonyára nem is az utolsó, mert vannak újoncok, és lesznek újoncok.
A véleményalkotásom a világról természetesen nem hibátlan (senkinek sem az). Ugyanakkor egy bizalmi kapcsolatban (és szerintem ha a WoT-ot nézzük, akkor igen magas értékekkel rendelkezem, de javítson ki valaki aki régóta ismer, ha tévedek) a diák rábízhatja magát a tanárra és hihet neki. Én itt a legtöbbször ez utóbbinak a szerepét töltöm be, és ehhez hozzácsapom a pozitív szemléletemet, mert hiszek benne, hogy ezek vonzóbbak és meggyőzőbbek, mint a negatív perspektíva (ezt is javítsa ki valaki ha tévedek, habár ebben nem tervezek megváltozni).

Ettől kezdve (mivel szerintem a témát túlfejtettük valós okához mérten) ezzel nem tudok/tudunk többet tenni. További ötletelésekre/konteókra (amennyiben az az MM-re vonatkozik) nem kívánok válaszolni (ha valakinek velem van megbeszélnivalója azt privátban is megteheti).
Amennyiben valaki közvetlenül akar a fejlesztőkhöz szólni, azt a hivatalos fórumon folyamatosan megteheti.

UI: Az idegen szavakért elnézést, többnyire azért használom őket, mert kénytelen vagyok használni a mindennaokban is és rámragadtak. De hál istennek az internet segít, és ha valamit én/más nem ért, akkor kisegít.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli, Slandyke, medve.bundás

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301237 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Megválaszolva: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Kedves Silean2

Természetesen nem kell agódnod az általad jogosan kiérdemelt cìmedet senki nem akarja és nem is tudná bitorolni... ez részedre jogos és nincs aki elvitatná tőled...

Természetesen meg kell hogy  ///jaj vigyázok  hogy  ertelmezni tud/  szóval jogos elvárás hogy mindenki értelmi képességeihez illik alkalmazkodni .

Elnézést kell kérnem tőled már a Dakinál fel kellet volna tünnie hogy  ahogy te is fogalmazol 8 osztályos módon kellene fogalmaznom..
Jogos elvárás részedről és érzékelnem kellet volna ha nem daki nál de a ladás reakciódnál mindenképpen.

Természetesen mindenki más. Nem elvarható minden embertől hogy a betüktől el tudjon vonatkoztatni gondolatok  érzések ébredjenek benne azt értelmezni legyen képes.

Kérésednek megfelelően a jövőben figyelek arra hogy a neked cìmzett válaszok 8 altalános módon legyenek megfogalmazva hogy értelmezése ne okozzon számodra sem problémát!

Remélem meg leszel elégedve es a számodra is ertelmezhető módon sikerült fogalmaznom.

További sikereket kívanok neked az oldal ...... /remelem kitalálod a ponokat/ nak.

3 hónapja 6 napja #301238 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

kelemen.jános beküldte: Kedves Silean2

Természetesen nem kell agódnod az általad jogosan kiérdemelt cìmedet senki nem akarja és nem is tudná bitorolni... ez részedre jogos és nincs aki elvitatná tőled...

Természetesen meg kell hogy  ///jaj vigyázok  hogy  ertelmezni tud/  szóval jogos elvárás hogy mindenki értelmi képességeihez illik alkalmazkodni .

Elnézést kell kérnem tőled már a Dakinál fel kellet volna tünnie hogy  ahogy te is fogalmazol 8 osztályos módon kellene fogalmaznom..
Jogos elvárás részedről és érzékelnem kellet volna ha nem daki nál de a ladás reakciódnál mindenképpen.

Természetesen mindenki más. Nem elvarható minden embertől hogy a betüktől el tudjon vonatkoztatni gondolatok  érzések ébredjenek benne azt értelmezni legyen képes.

Kérésednek megfelelően a jövőben figyelek arra hogy a neked cìmzett válaszok 8 altalános módon legyenek megfogalmazva hogy értelmezése ne okozzon számodra sem problémát!

Remélem meg leszel elégedve es a számodra is ertelmezhető módon sikerült fogalmaznom.

További sikereket kívanok neked az oldal ...... /remelem kitalálod a ponokat/ nak.

Ehhez az agyfosásodhoz csak ennyit 

3 hónapja 6 napja #301239 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
Tehát a riggelés létező dolog.

Az egy rendkívül szomorú hír, hogy nemcsak hogy létezik a csalás, de számodra az természetes is + Téged nem is érdekel.

Érdekes, mennyire nem kedveled Séf Zolikát, meglepő volt olvasni a véleményedet (tuti megalapozott, nem is vitatom).

Te esetleg nem készítenél egy-két videót? Szívesen megnézném.

Silean2 beküldte:

Kedves Silean2!

Tisztelettel
Medve aki Bundás

Riggelés mindig is volt és mindig is lesz. Azonban két fajta riggelést különböztetünk meg:

1) Tényleges (tudatos) riggelés. Mit is akar ez jelenteni? Ha már képbe került eme gyöngyszem videó is, akkor ez pont a tudatos riggelésnek minősül. 
A véleményem erről az egészről, pont az, amit a retardok szoktak írni a goldlőszer és artyk létéről a játékban. "A játék része, tehát nem értem miért kell felháborodni". Tehát mint játékmechanika kihasználása nem érdekel (most meg főképp, hogy nem is játszom egy ideje a játékkal). Azonban, hogy etikus-e? Erre már más a válaszom. Értelemszerűen nem etikus, mert ezzel rontod  nem csak a saját csapatod, de az enemy csapatának a játékélményét is. Tehát röviden, pont olyan, mintha artyznál.

2) Véletlen rigg. Ilyet már nagyon sokszor elkövettetek ti is. Összedobott titeket klántárssal, ismerőssel, stb. Riggnek minősül? Persze, hiszen alapjáraton minden pontja megfelel a riggelésnek, azonban, mivel véletlenül történt (értsd: nem számoltatok össze, tehát ha 3x egymás után is egymással játszottok), ezért nem minősül szándékos riggnek. Etikus? Pont annyira, mint a szándékos. Mind a két esetben az egyénekem múlik, hogy hogyan viszonyúlnak ehhez.

Scheff videóhoz meg csak annyit:
clips.twitch.tv...wFS_K8

(egy szar fülesben is lehet hallani a kis kattot btw)

Továbbá, mint CC lett egy kis ráhatása a dolgokra a WG-nél, mondjuk úgy, hogy hatásosabban tud jelenteni embereket/klánokat, mint te vagy én. Ennek ellenére mit csinál? Ott ül a dailyben, ahova értesüléseim szerint több donate acc jutott be, mint amennyit a triggből kiraktak :D Scheff megtestesítette a "Hogyan tegyünk meg bármit a nézettségért?" kategóriát a hülyeségeivel, hatásvadász, semmitmondó videóival. A linkelt videód az ékes példája ennek. Köze nincs a videóhoz, de még csak epöcshuszárt sem említette, hogy ő alkotta meg eme remek összeállítást, vagyis az egészet úgy állítja be, mintha ő csinálta volna... Pont ilyen a riggelés is. Az egyik csak véletlen összejön, a másikhoz meg kell egy erős gerincretusálás :)

3 hónapja 6 napja #301240 Írta: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15
János!
Szerintem az én írásom miatt  van szóváltás köztetek. Nem ér annyit! Neki ennyi jutott ezzel kell beérnie!  Amit tehetsz hogy ignorálod, itt megváltás úgysem fog sikerülni! Hagy  küldözgesse a Gif-jeit! Ha kielégülést szerez neki! Itt konstuktív beszélgetést folytatni nem igen fogsz!

Üdv!

3 hónapja 6 napja #301241 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

medve.bundás beküldte: Tehát a riggelés létező dolog.

Az egy rendkívül szomorú hír, hogy nemcsak hogy létezik a csalás, de számodra az természetes is + Téged nem is érdekel.

Érdekes, mennyire nem kedveled Séf Zolikát, meglepő volt olvasni a véleményedet (tuti megalapozott, nem is vitatom).

Te esetleg nem készítenél egy-két videót? Szívesen megnézném.

Nem teljesen. A tény, hogy van, az nem érdekel/nem is érdekelt sosem, mert mint írtam két típusa van és embere válogatja, hogy mit hoznak ki belőle. Régen mi is csináltunk olyat, hogy összeszámoltunk mert épp olyan 260 küldi volt, amit nem lehetett könnyen megcsinálni, de ha nem jött össze, akkor nem jött össze. Mindenki játszotta a saját csatáját. A baj ott kezdődik, mikor a videóban látottak szerint cselekszik valaki (kitolja a tankot, direkt loseolja a csatát, stb). Azonban, hogy idézzem magam: 

Értelemszerűen nem etikus, mert ezzel rontod  nem csak a saját csapatod, de az enemy csapatának a játékélményét is. Tehát röviden, pont olyan, mintha artyznál.

Eleinte néztem a videóit, streamjeit, de mióta átment ebbe a "leírtam milyen" stílusba, azóta nézhetetlen. 
Hosszú kihagyás után másfél hónapra visszatértem a játékhoz, de fel is adtam. Már nem az én ingerköszöbömnek való ez a retardgyűjtő, e-miatt részemról maximum ilyen lightos FS19, Spintires meg Witcher videókat láthatnál :D 

3 hónapja 6 napja - 3 hónapja 6 napja #301242 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Megválaszolva: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Kedves Baresz..

Kedves vagy de nen ... nem az az oka.

Egy oka van és az önmaga.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.