Jelenleg 216 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301179 Írta: maxi80
Megválaszolva: maxi80
Áve
Nekem megadatott, hogy 7-7lt 3-3arty 2ht 1 med 2td volt az összeállítás.Volt star hé ebr wars
2,5 év kihagyás után ez fogadott.
Ezt egy másik topic a le is írtam a véleményem az mmről.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301187 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Kicsit kiköltekeztem magam, gondoltam, majd azért vannak a premtankok, hogy ügyesen visszagyűjtöm.
A mai kreditfarm margójára kaptam egy újfajta medált  

Mellékletek:

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301190 Írta: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15
Megválaszolva: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15
Sziasztok!
Olvasgatva a topicot talán valkit érdekel és végig olvassa a következőket.
Abból ki indulva , hogya wargaming nem egy szeretet szolgálat valószinűsíthető hogy alpból a profit maximalizálásra törekszenek. 
Létrehoztak egy olyan platformot ami remek játék élményt ad de ehhez feltétlenül szükség van egy jó adag tapasztalatra sok tanulásra és persze józan észre. Ha ezek bármelyikét nélkülözi a játékos akkor nem igazán kap játék élményt sikert meg végképp.
Ez már magában hordozza a nagy lemorzsolódást az az a játékosok számának rohamos csökkenését. Hamar rá jöttek hogy ebből nem lesz nagy offshore cipruson meg Bugatti a garászban. Valamit csinálni kellett. Elindult a folyamat kb 4 évvel ezelőtt ami mostanra gyökeresen megváltoztatta a játék képét. Sikerült egy remekül prosperáló céget csinálni ami termeli a bevételt. Csak ehhez olyan lépéseket tettek meg ami enyhén szólva is gusztustalan.
 Rá jöttek hogy létre kell hozni mesterségesen egy masszát ami a bevételi forrásokat adja (ezek vagyunk mi) akiknek minden tevékenységét itt a játékban irányítják.
Tehát nem bízhatják a játékosokra hogy mikor nyernek mikor veszítenek és hogy ezt miként teszik mert akkor sok pénz veszítenek . Hanem mindenkinek próbálnak sikert és élményt adni azoknak is akiknek egyeltálán nem való ez a játék, főképpen a szüleik pénzét költő generácció a célközönség hiszen őket lehet a legkönnyebben megvezetni. Továbbá lehetőség szerint mindenkit meg próbálnak benne tartani ebben a masszában. Természetesen nem hülyék és nem mindenki  része ennek vannak kiválasztottak , promóterek ,stb akiknek ki kell lógni a tömegből hogy lelkesen be tudják mutatni mire lehetsz képes ha ezt és ezt meg ezt teszed! 
Technikailag mi sem egyszerűbb mint ezt kivitelezni. Már a csaták elkezdése előtt az MM összerendezésekor ki választ egy oldalt aki nyerni fog a vesztes oldalnak annyi dolga hogy oda adja a Hp-ját nekik. Ugye nem lehet véletlen hogy szinte csak teljesen aránytalan csatákat játszunk? Minden paramétered akár csatánként is változtatva van hogy teljesen ki szolgáld a sémát. Érdemes csata utáni staisztikát nézni hogy két alapvetően egyforma csapat mégis miért tud ilyen aránytalan csatákat játszani. Majd jön a válasz az uniqumoktól hogy ez a Random ! Csak az a baj hogy ez a random nagyon is szabályos mintát követ!
Természetesen  az összes fejlesztés is ezt az irányt követi. Tarts a játékban vagy tegyél bele könnyen játszható akár OP járműveket amihez nem kell türelem, tanulás csak lehet vele ámokfutni. Máris meg van a bevétel.

Van még de így is hosszú lett!
Egyébként pont le sz@rnám mit művelnek de nem ezért fizettem és nem szivesen dobom ki azt ami a garázsban van.  De úgy néz ki hamarosan eljön az ideje! 

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301192 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

baresz69 beküldte: ... (Nem kell 2x megjelennie) ...

Megint, előről...
Alkossunk egy 0-10-es értékelési rendszert (ez zárt), és minden játékoshoz hozzárendelünk egy számot: 0, ha 0-1000 PR-es; 1, ha 1000-2000 PR-es stb... egészen 10-ig.
Az átlag legyen 3,5 az összes játékosra vonatkoztatva.
Jelenleg az MM random, tehát az, hogy kinek milyen szám állna a neve mellett, nem számít. (A csapatösszállításra a random miatt nem vontakoznak a szokásos RNG-hez alkalmazott végtelenként bemutatott minták, nem fog középre; +/- 0%-ra balancolódni)
Na mármost ez azt jelenti, hogy az egyedüli statikus tag a meccsek tömkelegében az 1 (vagy legfeljebb 3) játékos, ami az egész meccsben az arány 1/30-a (Ez 3,3%).
Na most vegyük a meccsben bekerülhető játékosok értékelését: Ezek "nagyátlaga" a játékállomány miatt 3,5. Ha valaki így bemegy a játékba egy 2-es értékeléssel, azzal úgymond egy negatívot ad a csapatnak (és magának is), míg valaki egy 9-es értékeléssel ezt erőteljesen a maga (és csapata) irányába javítja. Matematikailag aki 9-10-es értékeléssel bír, az önmagában pótol 2-3db "gyengébb" játékost. Ez azt jelenti, hogy ő nem 1-et ér, hanem eseteiben akár 3-at is (ez a meccsben való részvétel 10%-a). Ezen játékosnak csökken a szélsőséges vereségek száma, míg nő a szélsőséges győzelmek száma. Ugyanakkor mivel 3 helyett dolgozott, így 3 másik játékosnak az ellentétes irányban tapasztalható dolgok történnek: nő a szélsőséges vereségek, és csökken a szélsőséges győzelmek száma. (Ezek hosszútávon a winrate-ben kimutatható).

Ezért van, hogy a közösség nagyobb arányának (alsó 2/3) 50% alatt van, míg a felső 1/3-nak 50% felett van a winratje: az arány pedig 1:2-höz (fölfele +1%, míg lefele csak -0.5%). A játékélmény szempontjából a győzelmi arány, mint azt már oly sokszor kiemeltem a legrosszabb mutató, mert ez a legkevésbé konzisztens.

Az, hogy a játékba való költekezés segít, vagy sem valakinek, az erőteljesen függ pár mutatótól. Speciel egy (a fenti skálán) 1-es értékelésű játékos kap egy prémium tankot, az nem segít neki, ugyanúgy 1-es kategóriában marad. Ha ugyanezen játékos prémium fiókot kap (és csak prémium lőszerrel lő) akkor talán átlép a 2-es kategóriába, de a tudása ugyanúgy kevés marad, hogy ezt ki tudja használni. Hasonlóan egy mod: valószínűleg az illető egy kategóriával följebb lép, de ez úgymond egy felső korlátot is szab bizonyos képességeinek, melyek amúgy "kifejlődnének".
Ellenben ha például egy 8-as értékelésű játékos kap egy (a te értelmezésedben OP járművet) az az ő kezében 10-es értékelésre is juttathatja, hasonló hatása lenne a prémium fióknak (és a prémium lőszereknek), mivel a tudás, ami ezek használatához kell, megvan.

Arányosan (amit te is jól érzel) a jobb járművekből is a jobb játékosok élveznek több hasznot, s habár ezen játékosok amúgy kisebb részét teszik ki a közösségnek a játékra költők nagyjából ugyanakkora része található itt mint a "rosszabbul" teljesítő szektorban.

Példaként, míg a fenti listán az EU-ban 3,5, addig például az orosz szerveren 4,5 a játékosok átlag értékelése, így nyilván a kevesebb játékos / meccs kerül szélsőséges végletre. A leszakadók dühösek, és gyakran ellenállnak az "élvonalba" tartozók gondolatainak (sokszor értelmetlenül és a maguk kárára), valamint, hogy a preferált játékok sebessége egyre növekszik, tehát a WG mint cég sem fog ezek ellen tenni.

És hogy miért nincs több oktató videós? Mert a statisztika azt mutatja, hogy 1 is sok: kevés embert érnek el, és ők sem feltétlen tanulásvágyból, sokkal inkább szórakozásból követik ezen platformokat. Valamint még az élvonalban lévők esetében is rengeteg olyan apróság van, melyről nem tudnak, tehát ezeknek a továbbadása sem történik meg, vagy rosszul kerülnek bemutatásra, vagy egyáltalán alkalmazásra. Szélsőséges példa: mások által vitt accoc bannolásának elkerülés cw-n, vagy hogy érj el a halloweni módban a maximumnál több pontot (és ezen tartalmak nagy része megmarad kevés ember tudásának).

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli, Slandyke

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301194 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Megválaszolva: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
SZIA Medve

A 8900 NAGYON SZÉP.....

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: medve.bundás

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301197 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Személyes meglátásom az hogy mind a kettónek van alapja .....

10 éve játszom,,,

nem merném állítani hogy a játék nem változott

azt sem hogy ez az irány nem a fent felvázolt ösztönzés a költésre ill kedvezni a gyengébbeknek

alapvetően jogos hogy nekik is legyen játék élményük

de mi van a rengeteg bot al

a csak bent  lévő tankokkal amik ugye egy csatát simán ko ra visznek legyen ilyen vagy olyan mm

mi van azzal hogy ha jól játszom akkor az mm büntet és a nyakamba rak egy rakás......

mennyire korrekt hogy egy top játékos nem egy sok ... lemegy 2-3-4 be  és azzal szórakozik hogy aprítja a kezdőket

soroljam ....... van azét baj bőven

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301198 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

kelemen.jános beküldte: .....

Az a természetes ha egy Pvp játék változik. Ha nem változna, akkor azt jelenti, hogy halott.

Ösztönzés a költésre? CW-n egy Seasonból ki tudsz szedni havonta egy hónap prém fiókot, teljesen ingyen... Itt ösztönzés azért van, hogy jó játékos legyél, csak a MasterCard minden esetben gyorsabb (és semmit nem old meg) és a retardok élnek is vele, mert "Ők majd prémtankkal meg prémfiókkal csak goldot lőve mennek át Malinovka közepén és akkor már unicumok lesznek"

A rengeteg bot a játékosállomény "érdemi" része, aki tejel a WG-nek minden kis hülyeségért.

(fogalmam sincs mit akar ez jelenteni)

Ha jól játszol, akkor kihozod a csatából a maximumot és kész. Nem lehet minden csatát megnyerni, mert csak 1 vagy a 29 játékosból a pályán. Azonban a tényleg jók (akik minden tierben jók) fixen hozzák az 55-70% winratet, a tényleg hülyék, meg sehol sem képesek érvényesülni. 

(szintén nem értem mi akar itt lenni) -> ha az, hoyg sealclubbolnak, akkor csak annyi, hogy azok nem jó játékosok, mert csak alacsony tierben képesek hozni azt a szintet, amit épp hoznak. Magas szinten ugyan úgy idióták. (Nem! A JÓK nem járnak tier 5 alatt, mert felesleges időpocsékolás)

2 hónapja 1 hete #301200 Írta: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15
Szia!
Te tényleg el hiszed hogy a WG a pénzkeresést a véletlenre bizza? Mivel nem csak én veszem észre hanem játékosok tömegei panaszkodnak hogy ez így nem ok  mégsem változtatnak semmin . De még inkább abban az irányban hogy még  örültebb MM-k vannak. ( amik természetesen nem örültek csak jól irányítottak). Pedig simán meg tehetnék de a fejlesztések csak abban az irányban történnek hogy lehetőséget teremtsenek rá hogy több pénzt költhess. Mivel már sajnos már nem vagyok tizenéves és kb 22 éve játszom  online járékkal ezért nagyjából képben vagyok hogy ha valaki akar akkor mit lehet fejleszteni. Ezért nem kajálom meg az RNG meg a hozzá hasonlókkal adott magyarázatot.  Nem értem mi köze van a matematikai halmazaidnak ahhoz ,hogy játékról játékra folyamatosan változnak a paramétereid. Hol egy sörétes puska van a tankon, hol egy SSG persze ugyanazon, egy meccsen háromszor három külömböző helyen lőnek ammorack-et ,másik meccsen meg azt is el találom amit nem is akartam és stb ,stb. Tehát hogy ne legyen ez is túl hosszú elég tudatosan játszom valószínüleg az a baj és bosszant sőt zavar hogy a WG az én káromra b@ssza szét a meccseket. Ja és ami a legjobban zavar ami miatt ide is írok hogy voltam olyan hülye hogy eleget költöttem és ezért szeretném ha hagynának játszani, és talán az itt le írtakat olvasva valaki nem költ erre a szerencsejátékra pénzt!
És ne haragudj de a stat huszároktól meg az uniqumoktól már eleget olvastam az általad leírt magyarázatott ezért lehet hogy egy kicsit offenzív voltam!
Üdv!

2 hónapja 1 hete #301201 Írta: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15

Silean2 beküldte:

kelemen.jános beküldte: .....

Az a természetes ha egy Pvp játék változik. Ha nem változna, akkor azt jelenti, hogy halott.

Ösztönzés a költésre? CW-n egy Seasonból ki tudsz szedni havonta egy hónap prém fiókot, teljesen ingyen... Itt ösztönzés azért van, hogy jó játékos legyél, csak a MasterCard minden esetben gyorsabb (és semmit nem old meg) és a retardok élnek is vele, mert "Ők majd prémtankkal meg prémfiókkal csak goldot lőve mennek át Malinovka közepén és akkor már unicumok lesznek"

A rengeteg bot a játékosállomény "érdemi" része, aki tejel a WG-nek minden kis hülyeségért.

Ha jól játszol, akkor kihozod a csatából a maximumot és kész. Nem lehet minden csatát megnyerni, mert csak 1 vagy a 29 játékosból a pályán. Azonban a tényleg jók (akik minden tierben jók) fixen hozzák az 55-70% winratet, a tényleg hülyék, meg sehol sem képesek érvényesülni. 

(szintén nem értem mi akar itt lenni) -> ha az, hoyg sealclubbolnak, akkor csak annyi, hogy azok nem jó játékosok, mert csak alacsony tierben képesek hozni azt a szintet, amit épp hoznak. Magas szinten ugyan úgy idióták. (Nem! A JÓK nem járnak tier 5 alatt, mert felesleges időpocsékolás)

Szia! 
Ide is az amit leírtam! Amit írsz azt te is tudod hogy bUlshit ha meg nem akkor meg ne haragudj mert nem ugyanabban az univerzumban létezünk. 
Üdv!

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301203 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

kelemen.jános beküldte: kelemen.jános" post=301197

.....

Szia! 
Ide is az amit leírtam! Amit írsz azt te is tudod hogy bUlshit ha meg nem akkor meg ne haragudj mert nem ugyanabban az univerzumban létezünk. 
Üdv!

22 éve online játékkal játszol és nem érted hogy jön ide a matek statisztika...

Jah, tényleg külön univerzumban vagyunk :D 

U.i: 
  • Regisztrált: ma
  • Utolsó belépés: 1 órája 13 perce 
Mindent értek....

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301205 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
hááát én valahogy nem tudom élvezni ezt az idézet :

...............

nem sok kéne hogy ez legyen a ..... de pont ezek miatt nem az

persze tudom nem a szeretetszolgálat hanem üzlet de azért na ...tudod amit annyiszor írok és nem tudom ismételni az  ballansz /most akkor magyarosan / egyensúly ....

kicsit hmmmmmm

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301206 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
az utolsó 3 napom ez mindent elmond szerintem erről a játékról

és talán a problémáról is

tegnap előtt

59% win

22 csata
wot érték 6223

tegnap

80%win
wot ért 5600

8csata

ma ez vicc

28,57 win

wot érték 6980

7 csata

.....ja ez tök normális....

vicc ez az egész ahogy van ha szarul játszom 80% nyerek ha jól mindet vesztem ...../sarkítva/

na mentem lehiggadni......

2 hónapja 1 hete #301207 Írta: 6f992b4f814b7ad5d4f7d0224025de15

Silean2 beküldte:

kelemen.jános beküldte: kelemen.jános" post=301197

.....

Szia! 
Üdv!

22 éve online játékkal játszol és nem érted hogy jön ide a matek statisztika...

Jah, tényleg külön univerzumban vagyunk :D 

U.i: 
  • Regisztrált: ma
  • Utolsó belépés: 1 órája 13 perce 
Mindent értek....

Figyelem: Spoiler!

Na aztán nem semmi lehetsz  ha te ilyen gyorsan és mindent értesz!  Isteni szerencse hogy vannak ilyen remekbe szabott lények ! Majd ezért a gyengébbek kedvéért  rám  dönhetnéd azt a hatalmas tudás halmazt bővebben ami ide felbuggyant belőled!  De próbáld azért úgy hogy egy átlagos földi halandó is meg értse ó nagy fórum istenség!

Üdv!

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301208 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Ha kérhetlek, akkor az "idézet" gombot használd, ha valakinek írsz választ, mivel ennek hiányában nehéz ezt kideríteni, köszönöm.

baresz69 beküldte: Szia!

Mivel nem csak én veszem észre hanem játékosok tömegei panaszkodnak hogy ez így nem ok  mégsem változtatnak semmin . De még inkább abban az irányban hogy még  őrültebb MM-k vannak. ( amik természetesen nem őrültek csak jól irányítottak). Pedig simán meg tehetnék de a fejlesztések csak abban az irányban történnek hogy lehetőséget teremtsenek rá hogy több pénzt költhess.

Igen, mint fent is írtam: a játékosok 2/3-nak rosszabb.
Az MatchMaking, mivel benne van a szó, hogy "making", ezért természetesen irányított bizonyos aspektusaiban (+/- kettő tier, hasonló tankok egymással szemben). Ezek azért történnek, hogy a játékosoknak "JOBB" játékélmény legyen (például a 3-5-7 is ezért "került" kukába). A játékosok értékelése alapján való MM nincs Random játékra a WoT-ban (aki ilyenre vágyik az rankedezhet), egyedül a kláncsatákon történik a csaták összeállítása elo rating alapján.
Természetesen egy cég (legyen az bármilyen) olyan terméket gyárt, melyekre a vevők hajlandók pénzt kiadni. Ezt az elvet követi a Wargaming is. (A Riot sem adhat ki 2010-es stílusú skineket champekhez csúcsáron, különben azokat nem vennék meg a felhasználók)

Mivel már sajnos már nem vagyok tizenéves és kb 22 éve játszom  online járékkal ezért nagyjából képben vagyok hogy ha valaki akar akkor mit lehet fejleszteni. Ezért nem kajálom meg az RNG meg a hozzá hasonlókkal adott magyarázatot.  Nem értem mi köze van a matematikai halmazaidnak ahhoz ,hogy játékról játékra folyamatosan változnak a paramétereid. Hol egy sörétes puska van a tankon, hol egy SSG persze ugyanazon, egy meccsen háromszor három külömböző helyen lőnek ammorack-et ,másik meccsen meg azt is el találom amit nem is akartam és stb ,stb.

Én 20-as éveimben járok, informatikán belül szoftverfejlesztést tanulok és a beadandóim legjava egyszerű videójátékok megírása. Mikor matematikailag mutatok be valamit, akkor az a valósággal a lehető legmegegyezőbb, bizonyított állításokkal ellátott, saját véleménytől teljesen semleges leírása egy adott szituációnak. Hasonlóan az összes videójátékhoz, a WoT is képletekből (kódokból) épül fel, a matematikai modellje pedig több mechanikának ismert mivel azt a WG megosztotta. Ezek bizonyítása többször is sikerült már az elmúlt évek folyamán, a konteók ezen mechanikákat támadják, legtöbbször amiatt (mint a te esetedben is), hogy ezek "befolyásoltak". Ezeket az úgymond sejtéseket / érzéseket (mert bizonyítani még egyiket sem sikerült) próbálják úgy beállítani, hogy a saját hozzá nem értésüket "leplezzék" vele.
Én speciel még soha nem állítottam, hogy az MM tökéletes. Azt viszont állítom, hogy jobb mint 8 évvel ezelőtt volt, és folyamatosan fejlődik is.
Hasonlóan a célzás rendszere is egy matematikai algoritmus és randomszámgenerátor együttes működésével épül fel (melyre már korábban itt a fórumon is felvázoltam egy egyszerű "bemutatást" itt a dühöngő topicban, ha érdekel, keresd vissza).
+ Attól, hogy valaki egy termék felhasználója, még nem feltétlenül ért hozzá (lásd: tévéje/monitora valószínűleg mindekinek van, de kevesen tudják, hogy a képmegjelenítés hogyan történik).

És ne haragudj de a stat huszároktól meg az uniqumoktól már eleget olvastam az általad leírt magyarázatott ezért lehet hogy egy kicsit offenzív voltam!
Üdv!

Egy kétirányú negatív diszkriminációban veszel részt ezen állításaiddal, és mint korábban is írtam, ez nem előremutató az sem az egyént, sem a közösséget tekintve.
Van nekem is egy értékelésem, játékstílusom, gondolatmenetem és kritikám a játékról, és az azt játszókról. Ezek egy részét megosztom (mint ezt itt), mert úgy érzem gazdagítom velük a közösséget; egy részét pedig nem, vagy csak közvetlen a supportnak osztom meg (ezekről azok tudhatnak, akik gyakran vagy sokáig játszottak velem).
A világ úgy működik (elméletben), hogy azok akik értenek egy bizonyos dologhoz (tanárok), megmutatják az érdeklődőknek (tanulók), hogy amit tudni akarunk miért van úgy, ahogy. Ez a kapcsolat úgy normális, ha tanár "jobban" ért az adott tevékenységhez, mint a tanuló. Be kell látni, hogy a különböző értékelések állnak a legközelebb egy ilyen rendszer működéséhez, de úgy nehéz, ha bármiféle indoklás nélkül (és megbélyegzéssel ellátva) negatívnak állítjuk be a játékosok élvonalát (mert mind a diák, mind a tanár rendelkezik hibákkal, és ezeket kölcsönösen el lehet fogadni).

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli, Slandyke

2 hónapja 1 hete #301209 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Saját vélemény.....

igazán megoszthatnád a suportal hátha rád halgat

hogy legalább a tier 9 10 et meghagyhatnák létezni és mondjuk lenne egy limit pd 3000 csata ha ezt eléred csak akkor mehetsz .....

ill a tier 2-3-4 be 3000 csatáig mehetsz ..ha utána akrsz fejleszteni 1 ről majd szabad xp ből teszed az pár kör max nagy farmolóval.....

aztán lehetne nézni a játékosok eredményeit egy algo val és ha hektikus kiugrás van .....az tudjuk mit jelent..

ha valaki tier 6 felett egymás után 3 csatában nem lövi meg a tankjának 15% eredményét 3 napig csak egy tierel lejebb játszhat..... bot.....

a szándék hiánya az van a wg nél

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.