Jelenleg 205 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hónapja 2 hete #301128 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Megválaszolva: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Kedves Bunda és hogy ne csak a semmiről beszéljünk egy map ra leírom hogy az elején én hogyan szoktam gondolkodni mit is tegyek

a piros kékkel a passziv spot

a piros tipikus aktiv spot

a többi a tipikus felállás egy béna csapatnál....

szóval indul a csata

nekem van álcám szkopom full legénység etc...

vagyis igen jól rejt

viszont megnézem az xvm et ezt ahogy bejön azonnal látom /erősen ajánlott hogy legyen

ha a paradicsomban sok a sárga és kék és még a spoter is kék el sem indulok a borkosba

passzívra mivel ( a spoter aktivat fog nyomni és oldalról lentről be berohanva illetve a domb bukásánál felfutva fel fog spottolni én max belelőni tudok egyet és utána annyi mert a 2-3 td ami hátul van paradicsomnál adja is nekem a garázst ..ha nem a td és arty belövi a bokrost mivel nem hülyék spot nélkül is.....

az akkor pálya ha feketék vannak a paradicsom xvm nél akkor jó szokott lenni ott a semmit tenni ....

a a paradicsom fekete nem csak a td összes hanem a nehéz jó része is ott fog tanyázni a bokorban /hogy ezeket eredményesen és időben spotolni tudd és tényleg a csapat aktiv tagja legyél érdemes a 600 ezres parancsnoki látás segítő plusz 25% !!!

viszont ha nem feketék hanem sárga kék a többség nem fog a nehéz és az összes td ott bohóckodni

elindulnak egy része a vasútnál egy része a hegyre

ha igazán jók akkor a város felé megy egy spot és a hegyre 3-4 nehéz két td azok ott át fognak menni mivel a miénkből 99% ban oda egy td megy hátra jó esetben a szigetre 1 med max és 2 nehéz de sokszor a nehéz beáll a td mellé a szigetre gondolván ő is td vagy esetleg a td kell támogatnia /ilyenkor az egész a biztos buko !!!/

ha aktívban mész a vasút és a bokros között pár kört és max 1 nehéz meg esetleg egy szédelgő
spoter van élni kell a gyanúval hogy nem ide jöttek a paradicsomok.... /ez nem fekete kommandóra igaz ...

ilyenkor szoktam kis körrel a házak felé futni óvatosan mivel aktivban hátúról ill a dombról is lelátnak rám és a dombról mindig van aki egyet egyet elereszt oldalra is ilyenkor látom ill a csapat hogy paradicsom esetleg nem hülye és nem csak bokroz csak a szerencsét és a spoterét várva csodát remélve hanem tesz is és a hegy felé is nyomják !!

ilyenkor ha van esze a miénknek a hegyre már nehéz nem ér fel de a töltéshez a vasútnál igen ill a td át tud menni a bokrosból a szigetre és onnét lőni a lefelé jövőket hogy ne szálljon el az oldal

mivel a bokrosban kevés paradicsom maradt és azok nem fognak rohanni ..... ill ha jönnek egy arty 1-2 td meg te aktív spottal középen kivégzitek....

szóval hogy mikor mit teszek miért és hogyan egy map on azt sok minden alakítja hol látok mozgást merre kell spotolni hol nincs esetleg egyensúly a map on ..ilyenkor ha felvillantod hogy merre halad a paradicsom és a nehéznek és td nyomsz felkiáltót és nem teljesen ....... akkor lehet belőle valami.....

/passzívnál a bokrosba oda csak akkor érek fel jó spotra hogy még az álca is aktiv legyen mire mozognak ha elsőnek minden akadály nélkül oda tudok rohanni max gázon mivel pont fél út ...

ha nem érek fel oda spotra mert egy nehéz vagy egy light csapatag feltart fordulok is aktívra
mivel gyors garázs a vége vagy csak az alacsonyabb bokrosig megy ahol meg nincs sok értelme álldogálni

ez ennek a map nak a csata indítása ezek alapján szoktam eldönteni mit merre hogyan.....

persze mások lehet máshogy teszik akár sokkal jobban is nálam ez van indulásnál
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #301129 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Ha az E1-et erőlteted, akkor délről indulva halott vagy, északról indulva szerencse kell, hogy ne legyen azonnal garázsmenet. Ezen a mapon a spot dönt, így lighttal nem jó kockáztatni. Márpedig ha aktív spotter van az ellenfélnél, akkor nagy eséllyel meglát, mielőtt beülhetnél a bokorba. Ha szerencséd van, és nem vesznek észre, akkor spottávon kívülről blindra lövik a bokorsort. A csatolt képen a javasolt light útvonalakat sárgával jelöltem.
A kék kockák a biztos helyek, ahonnan indulva lehet sunnyogni, de csak akkor, ha tudod, hogy merre van az ellenfél spottere.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

2 hónapja 2 hete #301130 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
szia

majdnem azt mondod mint én

szinte mindig felérek a bokorhoz gond nélkül és spot nélkül tier 6-7 ben ..utána tapasztalatom szerint már kockázatosabb

ha azonnal tudok indulni pd t50 el soha nincs spottom még ha egyet egyet eleresztek a td re onnét akkor sem ..akkor kell vigyázni ha aktiv spotos ugyes játékos van a másik oldalon

ritkán lövik 8as ig a bokrot inkább 9-10 ben szokás ill ha értelmes a paradicsom...

ha nem mész egy kört a házaknak és nincs arra nagy a töltésnél felfelé ott simán el szoktak jönni rendszeresen a házaknál és a hegyen és bukos az egész te meg bohóckodtál a bokrosban miközben több mint a fele a hegyre ment ha ott látják csak meg őket késő már ....

de ez csak az én véleményem .......

2 hónapja 2 hete #301132 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80
Egyszer az életben akarok egy új tank ágat már a megjelenésnél kihúzni s erre mit ad Isten, pont az egyetlen kivételre esett a választásom. Sorban jelentek meg a jobbnál jobb új tank ágak de ez az olasz nehéz ág még viccnek is rossz. Azt hittem csak a teszt szerveren, golddal üti be boldog boldogtalan, de nem. Még egy szájbatekert Elc is simán szitává lövi spot nélkül, távolról s persze szemből.... Menjen a wg oda ahova gondolom!

2 hónapja 2 hete #301133 Írta: tybur0n
Megválaszolva: tybur0n
olyat latni minden nap hogy 4-5 nullazik,de ez...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Bulcsu

2 hónapja 2 hete #301135 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
én egyre többet látok ..........

2 hónapja 2 hete #301137 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Csak mert remélem valamelyik kiváncsi WG-s csak errefelé tévedhet egyszer: Elmentek ti a picsába a szar csapatösszeállításos fostalicskátokkal együtt!
Mellékletek:

2 hónapja 2 hete #301138 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
jelen pillanatban úgy tapasztalom a frissítés óta még szarabb az mm .... nem tudom összefügg vagy nem de gyalázatos .....

2 hónapja 2 hete #301140 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

kelemen.jános beküldte: jelen pillanatban úgy tapasztalom a frissítés óta még szarabb az mm .... nem tudom összefügg vagy nem de gyalázatos .....

Dehogy szarabb. Tegnap is a 12. csatában sikerült egyet nyerni, le lehetett szorzózni a tankot! :-) Ugyan olyan mint eddig!

2 hónapja 2 hete #301142 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
szerencsére nálam azért nem ilyen pocsék a helyzet.....

de tegnap 43% win 16 csat

tegnapelőtt 89% win 18 csata

előtte 22 csat 46%

de nem normális a diferencia a 43 és 89 között és nem én játszom ennyire hektikusan

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #301143 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
tegnap mentem párat párszor bedobta Proh is

elc vel voltam teljes rejt kipuf is ill háló és a legénység is a rejt. van fejlesztve parancsnoki látási rendszer

a sárga az elc első hely a kék egy lt

indulásnál két nehéz keresztbe ment ezért nem tudtam felfutni elsőre ezért megálltam kicsit az első pötynél amit még nem lehet belőni hogy ha valami mozog a közelben a bokrosban lt spotolja és nem megyek fel ... mivel nagy mozgás nem volt a bokorban oldalt felmentem ott 3000 sikerült összeszedni spottal....
lt úgy érezte ő mindenképpen előrébb akar lenni mint én ezét bement a bokrosba elém lent ki is lőtték

majd mikor már két t95 maradt akik roncsot maguk előtt tolva jöttek és már félúton voltak
nem sok értelme volt maradni mivel már látták őket a többi meg..... ko

a töltésnél ill hátul volt mozgás a bazisuk felé ezért a piros vonalon haladva hátúról spottoltam illetve csipegettem a maradékot mikor már csak 2med ill egy roncsal nyomuló t95 maradt

a töltésről elmentem a bázisuk felé felspottolva a medeket a teknőben a töltésnél

középen.. majd nem túl okosan menet közben elkezdtem a hp ját lelőni de ugye spotot kaptam
és az utolsó paradicsom med garázsba rakott de win el és jó eredménnyel zártam

véleményem szerint ha nem egy 50% os mindenmentes el megy az ember az e1 re és ésszel nagyon jó hely az gyors tankal kiváltkép ha nem szembe áll oda hanem háttal hogy le lehessen rohanni ha gáz van....

természetesen ahány ember annyi vélemény elképzelés etc .... van aki szereti az általad jelzett módot én nem ennek több oka van

ott sokkal kevesebb esélyem van a hátsókat spotolni ...ha a másik lt felrohan pd ebr és felspottol ott véged nincs hova rohannod esélytelen nincs takarás ...
ahogy sunnyogsz előre a bokorban időnként oldalról fel tudnak spotolni ....

ha vissza kell menned mert olyan a helyzet onnét igen érdekes megúszni ha jönnek előre a bokrosban....
Mellékletek:

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #301145 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
meg kell jegyeznem erősen megsértődtem a wg re

tegnap itantum nak javasoltam a chet ben pár wg profit növelő változtatást mire letiltott
minden vulgáris és sértő dolgot nélkülöztem

javasoltam a PRÉMIUM SHOPBA MERKAVA ILL LEOPARD 2 FELVÉTELÉT

de mivel sok gyerek játszik 10 év alatti játékos a shoban vásárolhasson 100euroert atom bombát amit ha aktivál a szerveren lévő összes játékos meghal és neki jóváírják a bónuszt

ennek nagy előnye az lenne hogy teljesen ballanszba kerülne a jobb ill gyengébb játékos ...természetesen valójában a profit

erre letiltott 5 napra ..hát itt tartunk...

2 hónapja 2 hete #301148 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

kelemen.jános beküldte: szerencsére nálam azért nem ilyen pocsék a helyzet.....

de tegnap 43% win 16 csat

tegnapelőtt 89% win 18 csata

előtte 22 csat 46%

de nem normális a diferencia a 43 és 89 között és nem én játszom ennyire hektikusan

Irigyellek, nekem az idén még nem volt 50% felett (de 45 % felett sem... :love: ) egyszer sem.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #301177 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
Most kibannolták szegény Jánost 5 napra, de azért válaszolok, hátha visszanéz 2 nap múlva. 
Én keveset megyek LT-432-vel, ELC-vel szoktam menni. Meg most az AMX 13 105-öt gyötröm.
Az E1 Északról megcélozható, vagy hogyha spotolnak oldalról, mert jó EBR-játékos van az ellenfélnél, akkor meg szoktam állkni előtte az D1-E1 vonal határán a vájulatban, az is tök jó!
Délről is oda megyek, de megállok az út melletti bokorelágazásnál, a F2-nél, itt pont rálátok a B1-es dombra, valamint az E6-ra is(!!).
Én periszkópot, kipufogót és az első slotban fejlesztett rádiót használok, parancsnok 7 skilles, a másik kettő legény 5 és 4 skilles (BIA-val természetesen) így Célmegjelölő perk-kel 14 sec-ig adok spotot, 511 m-es látótávval és 48.9%-os kamoval (álló, futó egyaránt). 700 meccsig a fejlesztett parancsnoki kilátó rendszert használtam, azóta áttértem a rádióra, ez értékesebb, plusz, 2 sec-ig kevesebb ideig vagyok spoton, ami aranyat ér.

Prokhorovkán fontos kérdés, hogy az ellenfél EBR-je hamar ki legyen szedve, mert a jobb játékosok simán feljönnek E1-ig, szóval, ha Északról indulunk, ilyenkor óvatosabb vagyok és inkább D1-környékén várok egy kicsit.

Lehet, hogy jelentéktelennek tűnik Nektek, ha nem kapunk spot damage-et, "csak tudosítunk a csata alakulásáról", de ugyanolyan értékű lehet az aktuálisan közvetített információ az ellenfél mozgásairól, mint a spot damage. Engem akkor dicsértek meg saját csapattagok, amikor szinte végig látták, mi történik a pálya általam lefedett részén és így nyerhettünk.
Bár az igazi dicséret az az, amikor az ellenfél spotter játékosa elkéri a replayt (3x volt ilyen).
Volt olyan Prokhorovkán, hogy 8900 spot damage-nél lecsesztek, hogy mit álldogállok én az E1-en. Aztán megírtam, hogy 8.9 k spot damage-et. :)

János előző írását élmény volt olvasni, mintha Rejtő Jenőt olvastam volna kb. :)

2 hónapja 1 hete #301178 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
"A WG az RNG-vel és az MM-mel taszigál az 50% WR felé. Ha nem lenne +/- 25% RNG, szétnyílna az olló a gyenge és az erős játékosok között. Ha ennek ellenére csak 45% a győzelmi arányod, az azt jelenti, hogy az átlagnál kevesebbszer tudja kompenzálni a jelenlétedet a saját csapatod. Minden olyan körben, ahol nem sebzed le a saját HP-d, és nem csapsz ki egy tankot, a terhére vagy a csapatnak. Ha például T10-es tankkal játszol 3-5-7-es felállással, akkor top tierként a Te dolgod lenne darálni az ellenfeleket, azaz jóval többet hozzátenni, mint a saját HP-d. Ha 800 sebzéssel meghalsz, akkor a csapat esélyei meredeken zuhannak, feltéve, ha az ellenfélnél jobb kvalitású top tieres játékosok vannak.
Ha lesebzed a HP-d és megölsz egy ellenfelet, akkor sem hasznára, sem kárára nem váltál a csapatodnak (persze ez ki van sarkítva, hiszen a spot is fontos, illetve az, ha tartasz egy oldalt addig, amíg a másikat áttolja a csapatod, stb...). Ez jelenti azt, hogy 50% környékére várható a WR hosszabb távon."

Na ez az ami érdekelne, remélem tudunk eszmét cserélni.
Az ELC-t kreditfarmolásra használom, tehát AP jön szóba, gold lőszer nem. Tier 8-ban (és nem Tier limites!!!) az alap AP lőszer átütése 175 mm. Az alfasebzés 220 HP, 3 lőszer van a tárban, 2.5 sec az újratöltési idő ráadásul, Újratöltési idő 28 sec.Tehát még csak nem is 2 sec, vagy 2.1 sec, ami óriási különbség lenne ebben a dimenzióban!
Ezt a tankot nem sebzésre teremtették. Az esetek 75-80%-ában bottom tier vagyok. Én nem érzem az ELC-t, hogy egy 60 TP-vel, vagy egy Strv 103-B-vel partiban lenne. Most mint damage-osztó pankrátor szerepét próbáltam taglalni (inkább egérke, mint egy oroszlán).
Mint spotter, az EBR-ek fénykorában nagy kérdés, egyáltalán van-e szegénykének létjogosultsága. Aktív spot superior a passzív spothoz képest, gondolom azért ezzel te is egyetértesz?

És akkor megint felmerül a kérdésem, hogy az ELC-vel lassan 4000 meccsnél járok, szeretem is, meg megvagyok egy deka damage nélkül is, ha van 3-4k spot damage-em, de NYER a csapatom. Türelmes vagyok vele, ha kell, 15 percig elbujdosok vele.
Az ELC-s statisztikám pont úgy néz ki, mint az overall.
Nekem nem stimmel a történet, nem tehetek róla.

De! tudományos alapra helyezem a probléma megoldását és elindulok egy másik acc-cal, amire vettem egy darab ELC-t és csakis kizárólag ELC-vel megyek. 100 meccs után meglátjuk, hogy a jelen legjobb tudásom alapján menve, kizárólag ELC-vel közlekedve milyen WR-t és WN8-as produklálok és utána ismét jelentkezek.

Az utolsó bekezdésedért megérte beregisztrálni, minden szava nagyon tetszik!

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.