Jelenleg 232 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #301087 Írta: 9df842e1aeb5c102738d2528fe923024
Megválaszolva: 9df842e1aeb5c102738d2528fe923024
Kedves Medve Bunda !

Nem jó emberre találtál Black_Sheep_01

www.wotinfo.net...eep_01

Szerintem sokan szeretnénk ugyan ilyen stat ot !

Ill , egy igen szerény udvarias és segítőkész ember szóval inkább gondolkozz el azon amit mondott

biztos lehetsz benne hogy nem véletlen volt !!

Jó lenne ha több olyan lenne mint ő mind stílusban mind viselkedésben mert a többiek ....hát

Szóval ha egy ilyen játékos ennyi tapasztalattal mond neked valamit azon elgondolkodni érdemes

és nem elkezdeni bizonygatni miért nincs igaza !

A wot mm és rng hát sokszor és finoman fogalmaztam szeretném máshogy írni ,,,, szóval érdekes......

én azt mondanám erősen manipulatív főleg ha küldetést csinálsz ....

de ez nem azt jelenti hogy a wg téged kiszemelt szívatásra ..... csak egyszerűen szar ....

de mindenkinek az és ha elég jó játékos leszel akkor már nem tud akkora befolyással lenni rád

az említett két véletlen....,

egyéni vélemény : az hogy ki kék ki nem stb... ma már sokat nem jelent hiszen sokan kihúzatják a fiókot ill időnként megbíznak valakit hogy húzza fel ... rengeteg kék idiótával találkozok akik bolyonganak mint a kábítósok és fogalma sincs még arról sem hogy hova is kéne menni ....

sokat erre nem adnék .......

tanulni meg nem árt soha ill aki neked válaszolt megnézheted a pár videot a youtub on amit csinált sajnos igen kevés van azonnal tanulhatod a light ot
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #301089 Írta: 9df842e1aeb5c102738d2528fe923024
ut---- ha tényleg foglalkoznál a játékkal és tanulnád ..ismernéd azonnal tudtad volna kitől kaptad a választ,,,,,,,

1 hónapja 2 napja #301090 Írta: KenJames
Megválaszolva: KenJames
Üdv mindenkinek!
Visszaolvastam a topicban és látom, hogy itt szokták az emberek megosztani az anomáliákat.
Én tavaly kezdtem el újra játszani, és nem tudok pár dolgot hova tenni.
Ezért pár hete raktam fel modokat, mert macerás mindíg replayezgetni.
Távolság 50 méter. tereptárgy zéró.
????
Mellékletek:

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #301091 Írta: 9df842e1aeb5c102738d2528fe923024
....................................................................................

1 hónapja 2 napja #301092 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

medve.bundás beküldte:

Figyelem: Spoiler!

Csatoltan láthatod a Bourrasque-kal az egyik csatámat Malinovkán (jan. 17.), tank master, 8k kombinált, plusz még kettő csatát -a tegnapi napon mentem ELC-vel két kört (Cliff 5 kill, Észak-Amerika egy átlagos-átlag feletti kör).

Most akkor térjünk vissza az állításaidra, hogy én egy nagyon rossz játékos vagyok, akinek Tier 5-6-ban kellene menni, megtanulni a játék alapjait, és a Bourrasque-ot nem javaslod számomra, tank ászt nem vagyok képes teljesíteni.

Khm....

A történetnek itt még nincs vége...

Ez a fórum többek között a segítségnyújtásra van.

Megnéztem a csatáidat, kezdjük Malinovkával:
1. Bementél a spotbokorba, ami jó döntésnek bizonyult. Szerencséd volt abban, hogy nem volt értelmes játékos az ellenfélnél, mert vakon szokták lőni azt a helyet az esetek többségében.
2. Az arty kilőtte a sofőröd, de nem tűnt fel neked, nem használtad el az eü csomagot.
3. A második bokorból kilógott a tankod ellenfél felé eső oldala, szerencséd volt, hogy nem kaptál spotot.
4. Több lövésedet is elengedted szűkülés nélkül, nem is találtad el a célpontokat.
5. A CDC full sebességgel ment keresztbe, de nem elé céloztál, így mindkét lövésed kuka.
6. Ismét elfutott előtted a CDC, de mindkétszer láncot lőttél, ez nem róható fel neked, igazi francia ágyú van a Bourras-on.
7. A Skorpion AFK volt

Ez a kör eredményes volt, de hemzsegett a hibáktól, amit az ellenfél nem büntetett meg. De a játéktudásodhoz képest jó teljesítményt nyújtottál.

A Cliff csatád:
1. Rossz helyet választottál az elején. A túloldali bokorból büntetlenül lőhettél volna a felfutóra. Hiába dobsz spotot az elején, ha senki sem tudja lőni őket, csak annyit érsz el, hogy infót adsz a csapatnak; de randomban alapvetően a kombinált sebzés lenne a lényeg
2. Lőttél, így spotoltak, de ennek ellenére visszahúzódás után megint kigurulsz a lővonalba. Miért?
3. Nem nézted a minimap-et. Feltűnik a Super Hellcat, közeledik, nyilvánvaló volt, hogy spotolni fog, kaptál is sebzést. Egyébként spotolni kockázatos helyről úgy illene, hogy a tankod eleje a fedezék mögé mutat, így gyorsabban szikla mögé kerülsz, mintha tolatnál.
4. 2 lövést bekaptál szükségtelenül a S Hellcat-től fent a dombon. Az első lövés után ha láncolod, a harmadikat is bevihetted volna büntetlenül, mert a tornya lassan forog. Utána leugrattál, lánc, no comment.
5. Az arty kill után a ház mögé akartál menni, ami a piros vonalon túl volt...
6. Nem ismered a spotrendszert. Nem a bokorból, vagy a kidöntött fa mögül lövünk olyan célpontot, amelyik közel van, vagy jó a látótávja. Vissza kell gurulni 15 métert, akkor büntetlenül kitárazhatsz. Ezért haltál meg a végén.

Highway:
1. Jó helyet választottál, de amikor spotot kaptál, tolattál. Miért? Tolatva 20 km/h a sebességed, előre 70. Emiatt be is kaptad feleslegesen a sebzést.
2. FV-be 3 lövés 0 sebzés. Rosszul célzol.
3. A WZ TD-t nem vetted észre, pedig spoton volt 100 méterre.

Ezekben a csatákban rengeteget hibáztál, sokkal jobb körök lettek volna, ha ismernéd az alapokat.

Nálad az a nagy gond, hogy az átlagod közel sem ilyen, mint ez a 3 csata.
A Bourrasque-vel 808 sebzést tolsz ki, ami harmatgyenge, 15%-ban éled csak túl a csatákat. Kiemelkedő kört mindenki tud futni, de a gyengéknél a szerencse dominál, a jóknál a tudás az oka.
A reakciódból ítélve nem fogadod el a tapasztaltabbak véleményét, próbálod megmagyarázni, hogy tudsz játszani annak ellenére, hogy kis túlzással tier 6-ban többet sebzek, mint Te tier 10-ben. Ráadásul még én sem vagyok kiemelkedő játékos, de eddig is csak azért jutottam el, mert hajlandó voltam tanulni, hallgattam a tapasztaltabbakra.
A kritikát érdemes elfogadni, bár bánthatja az önérzeted, de nincs más út a fejlődéshez.

Ha van egy kis időd, olvass bele ebbe a topicba: www.wotinfo.hu/...mzesek
Csak azért linkelem be, hogy lásd, mennyire tudom megítélni a játékosokat a statisztikájuk alapján.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Omnipadmebumm, PZoli, Slandyke, medve.bundás

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #301093 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Megválaszolva: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
nem ide tartozik teljesen de nem lehetne hogy feltegyél videókat a youtubra .....

please.....

Black_Sheep_01

1 hónapja 2 napja #301094 Írta: Black_Sheep_01

kelemen.jános beküldte: nem ide tartozik teljesen de nem lehetne hogy feltegyél videókat a youtubra .....

please.....

Black_Sheep_01

Sajnos már nem játszom azon a szinten, mint a kihagyásom előtt, a kedvenc light tankjaimat zárójelbe tették az EBR csordák, de ha lesz valamilyen szempontból megfelelő kör, akkor felrakhatom.

1 hónapja 1 napja #301108 Írta: medve.bundás
Megválaszolva: medve.bundás
Kedves Black_Sheep_01!

Mindenekelőtt azt tisztáznám (az önmagát letiltott blokkolt játékosra utalnék), hogy azért nem néztem meg a statisztikáidat, mert nem ez alapján ítélnélek meg sem itt, sem az életben, nem hanyagságom okán.( Feltételeztem azért, hogy moderátor itt csak rendkívül tapasztalt játékos lehet.)
Köszönöm, hogy átnézted ezeket a csatákat.

Az alapos kritikáidat megfogadom.
A legjobb barátom egy japán ember. Ő 100x átfuttatta a kérdést az elméjén, ha a munkámban hibát találni vélt, és csak utána tette fel a kritikai jellegű kérdését. Tőle nagyon sokat tanultam.

Tudom, hogy 15m-ren túl kell állni egy bokor mögött, hogy nagyobb eséllyel ne kerüljek spotra.
Az összes többiben, mindenben igazad van, igen, egyáltalán nem voltak tökéletes körök. Annyival kiegészíteném (rontanám saját helyzetemet), hogy a Malinovkás körnél nagy mázlim volt, ritkán van ilyen meccsmenet.
Van amúgy Prokhorovkán 11.5 k-s, vagy Minskben, amik tényleg jók. Az a baj, hogy (1) ahogy Tankpeti észrevette, túl sokat játszok egyszerre; (2) nincs ilyen jól magyarázó ember (csata közben), mint Te, akitől tanulhatnék és így nem a hibáimat gyakorolnám. Te biztosan nem kiabálsz csata közben, ha szakaszban vagytok.

Ez a játék nekem stresszlevezetésre tökéletes, szükségem van ilyesmi valamire, mint a tankozás, mivel az élet brutális oldalát látom munka közben. Viszont két dolog volt, ami miatt ide írtam egyáltalán.

Kérlek azt válaszold meg nekem, hogy ha a MM arra törekszik, hogy 50%-ra hozza ki egy játékos WR-jét, és ha 49% alatt vagyok (48%), akkor az már átlag alatti, sőt rossznak számít, akkor a 45% nem túl sok/kevés? Statisztikai értelemben kérdezem. (Elfogadom, ha azt mondod, hogy 10000 meccsből 500-at azért bukik a csapatom, mert nagyon nem játszok jól.)

Egy francia felhasználótól tanultam sokat a 6000. meccs környékén, fantasztikusan szépen játszott vadidegenekkel - nem szakaszban, engem "természetesen" red/bot/tomato/noobozott, és privát emailben megírtam neki, hogy sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztam neki, valamint, hogy valamilyen szinten tudok franciául írni, ha neki az kényelmesebb (mindezt franciául), nem kell angolul írnia. Ettől megenyhült, és abban az egy csatában levezette, miért, hova, és mikor kellett volna mennem. Na azóta sokkal jobban megy a játék, nem lőnek ki azonnal.

Mivel 6000 meccsig fekete voltam, 200 körüli WN8-cal, el fog tartani egy ideig, hogy felmenjek 800-as WN8-ra. De ha segítesz (vagy Tankpeti segít), akkor 10000 meccs múlva akörül (800-as WN8) igyekszek lenni, lehetőleg csapatmunkával, és nem önző játékkal.

Nagyon köszönöm a segítségedet, a rám szánt idődet és energiádat.

1 hónapja 16 órája #301114 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Na még ilyet, normális beszélgetés minden személyeskedés nélkül, nagyon jó volt olvasni mind a két fél hozzászólását. Egészen felbátorodtam, hogy kérdezzek én is.:blondy: Illik is ide a dühöngőbe, mert a tegnap este...............phh. Ki gondoltam azt, hogy rámegyek az Olasz nehézre, de mivel a p43 gyorsan túl léptem, nem volt kifejlesztve motor, free xp nem volt annyi mert azt meg el lőttem a vk 100.01 re. Visszavettem a hatost, gondoltam pár csata alatt megvan aztán eladom. Legénység sem volt bele, gondoltam jó lesz arra a pár csatára az ingyenes legények is 50%, közben kiderült nincs elég blueprintem, egy hiányzik a heteshez. Nem baj, majd többet megyek. Nem vagyok jó játékos, sőt. Na de ez....... iszonyat megalázó. Nem tudom, ilyenkor van valami szuper taktika, hogy egyáltalán említhető kört menjen az ember? Valami döbbenet, hogy mennyire nem használható, sztem aki kételkedik abban, hogy számít a felszerelés, legénység, skill, az próbálja meg így. Az jutott eszembe amikor nyolc éve a kacsával el akartam érni az elc amx et, de még annál is kutyább. Valahol egy kicsit a wot ot is megértettem, miért segíti az újak mi hamarabbi fejlődését. A jó tanács, senki ne akarja úgy csinálni mint ÉN:blondy:

1 hónapja 15 órája - 1 hónapja 15 órája #301115 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
Kedves Medve !

Én vagyok akire mint önmagát törlő kommentre hivatkozol ....

/törölnöm kellet mivel véletlen a céges face fiokot használtam és a cégem nem teljesen ide tartozónak érzem...../

más bár nem tőlem kérdezed

az mm nem 50% törekszik hanem hogy mindkét oldalon hasonló tankok és hasonló stat legyen

alapvetően erre ballanszolva osztja a játékosokat

ami azt jelenti hogy azért a véletlen elég erősen benne van a leosztásban ez régen jobban működött/ stabilabb volt / ennek sok oka van

pd jelenleg rengeteg jó játékos abbahagyta a játékot /sok okra visszavezetve ebbe most nem mennék bele / ezek az acc ok el lettek adva mit sok kezdő ill nem jól játszó játékos vásárolt meg

egy sok csatás stat mire lemegy idő addig ezt a nagyon gyenge embert is nagyon jónak látja a rendszer ....

nagyon sok gyenge játékos kihúzat profikkal küldetéseket ill acc win 8 at ami szintén a probléma oka

a wot gondolkodását a maximális profit optim.. vette át teljesen ennek okán sokan megvásárolhatnak olyan prém tankokat amit ilyen módon anno nem igen lehetett illetve akik akkor játszottak kicsit más felfogással tették /ezért is váltott a wot /

mivel ezek azért nem a maximális heti gold vásárlók voltak ..... így a régi játékosok előnyeit
tankokat etc próbálják sokféle módon befolyásolni /de szépen írtam /

a tierekben 6 felett nagyon felhigult a társaság gyorsabb és könnyebb egy tankot kihúzatni 10 ig mint régen sokkal gyorsabb

ezek alapján ill bizonyos tankok behozatala okán sok minden megváltozott a játékban....

ami oka a mai helyzetnek jó részben

a win rate egy adat ha nem annyira jó de a spot érték sebzés ...és sorolhatnám mi jó és csak

az mm szivat és a win ed 45% akkor is jó wn8 at kapsz / ez azért ritka mármint hogy az acc ot
szívatják / pár ilyenről tudok aki a wg nek foly. üzeneteket küldött a suportba nevezgetve a szolgáltató minőségét etc..... ez nem sok acc

a tiéd nem ilyen ..... azért rossz a win rated mert nem játszol jól

ha nem lövöd meg önmagad és plusz akkor ezt másnak kell megtenni ha van ilyen 2,,3,,,4

akkor az 3000-4000dmg is jelent plusz ban ha valaki lő alapban 4000ezret és az mm így még rádob 4000 pluszban az már szép feladat ha ezzel meg tudsz küzdeni akkor már hozzá adtál a csapathoz

ha csak magad és kicsi pluszt lősz meg akkor hozod a minimumot ha alatta akkor az .......

persze ez spot dmg is ugyanúgy vonatkozik 2000-3000 spotolni minden játékban azért figyelni kell nem mindig jön össze ezért szoktak a spot tankok is lelőni a kis hp ill light ot rohangáló ebr etc....

szóval az mm nem törekszik 50% ra hanem a matematikai elmélet alapján az esély ennyi lenne

de ez a valóságban azért így nem igaz mivel az az állapot nem létezik abban az értelemben ahogy az mm nézi

/játékos... valós telj.... ..acc tulajdonos váltás.. etc... illegális mod és egyébről nem is beszélek /

ut.... a kék nem kék arra vonatkozott amit te írtál a barátod eszmefuttatása okán hogy kék játékos volt és kilőtték etc.....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 15 órája #301116 Írta: c056faad4d66d618b17f9c03527e830c
mondok egy példát az mm szélsőségre

pár napja 26 csata főleg 7-8 med és light 3500dmg átlag 38.5% win -.....3680 wot eredmény napi.. hát nem mondom nem lettem ideges

szóval bár gyalázatos win rate de a win 8 nem olyan rossz a sebzés ill kill spot etc okán ....

de a következő nap 18 csata 3800 dmg átlag 5300 napi wot eredmény és 89% win arány ....

ezek nem normális szélsőségek én nem szeretem de átlagban 50% felett van .......

ha nem lövöm meg ill spot ban nem hozom akkor az elsőnél pocsék eredményt kapok

a másiknál meg nem adok eleget a csatába és nem lesz 89% om akkor nem lesz 50% az arány....

89% főleg skorp hoztam átlag 3-4 kill el csatánként ... kb így értendő az 50% ék

(én közepesnek számítok max!!)

1 hónapja 15 órája #301117 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Omnipadmebumm beküldte: Na még ilyet, normális beszélgetés minden személyeskedés nélkül, nagyon jó volt olvasni mind a két fél hozzászólását. Egészen felbátorodtam, hogy kérdezzek én is.:blondy: Illik is ide a dühöngőbe, mert a tegnap este...............phh. Ki gondoltam azt, hogy rámegyek az Olasz nehézre, de mivel a p43 gyorsan túl léptem, nem volt kifejlesztve motor, free xp nem volt annyi mert azt meg el lőttem a vk 100.01 re. Visszavettem a hatost, gondoltam pár csata alatt megvan aztán eladom. Legénység sem volt bele, gondoltam jó lesz arra a pár csatára az ingyenes legények is 50%, közben kiderült nincs elég blueprintem, egy hiányzik a heteshez. Nem baj, majd többet megyek. Nem vagyok jó játékos, sőt. Na de ez....... iszonyat megalázó. Nem tudom, ilyenkor van valami szuper taktika, hogy egyáltalán említhető kört menjen az ember? Valami döbbenet, hogy mennyire nem használható, sztem aki kételkedik abban, hogy számít a felszerelés, legénység, skill, az próbálja meg így. Az jutott eszembe amikor nyolc éve a kacsával el akartam érni az elc amx et, de még annál is kutyább. Valahol egy kicsit a wot ot is megértettem, miért segíti az újak mi hamarabbi fejlődését. A jó tanács, senki ne akarja úgy csinálni mint ÉN:blondy:

Az 50%-os legénység az a kemény. :D Persze ezt is ki kellett próbálni, meg van a hangulata. :D

1 hónapja 14 órája #301118 Írta: Black_Sheep_01

medve.bundás beküldte:

Te biztosan nem kiabálsz csata közben, ha szakaszban vagytok.

Ez a játék nekem stresszlevezetésre tökéletes, szükségem van ilyesmi valamire, mint a tankozás, mivel az élet brutális oldalát látom munka közben. Viszont két dolog volt, ami miatt ide írtam egyáltalán.

Nem jellemző, bár néha eleresztek egy cifrább szóvirágot, de többek között ezért használok nyomógombos megoldást a discordon/teamspeak-en, nem zavarom a kifakadásommal a társaimat.

Szintén stresszoldásra használom a WoT-ot, bár egyre inkább úgy tűnik, mintha az alkoholizmust vodkával akarná gyógyítani valaki... :)

medve.bundás beküldte: Kérlek azt válaszold meg nekem, hogy ha a MM arra törekszik, hogy 50%-ra hozza ki egy játékos WR-jét, és ha 49% alatt vagyok (48%), akkor az már átlag alatti, sőt rossznak számít, akkor a 45% nem túl sok/kevés? Statisztikai értelemben kérdezem. (Elfogadom, ha azt mondod, hogy 10000 meccsből 500-at azért bukik a csapatom, mert nagyon nem játszok jól.)

A WG az RNG-vel és az MM-mel taszigál az 50% WR felé. Ha nem lenne +/- 25% RNG, szétnyílna az olló a gyenge és az erős játékosok között. Ha ennek ellenére csak 45% a győzelmi arányod, az azt jelenti, hogy az átlagnál kevesebbszer tudja kompenzálni a jelenlétedet a saját csapatod. Minden olyan körben, ahol nem sebzed le a saját HP-d, és nem csapsz ki egy tankot, a terhére vagy a csapatnak. Ha például T10-es tankkal játszol 3-5-7-es felállással, akkor top tierként a Te dolgod lenne darálni az ellenfeleket, azaz jóval többet hozzátenni, mint a saját HP-d. Ha 800 sebzéssel meghalsz, akkor a csapat esélyei meredeken zuhannak, feltéve, ha az ellenfélnél jobb kvalitású top tieres játékosok vannak.
Ha lesebzed a HP-d és megölsz egy ellenfelet, akkor sem hasznára, sem kárára nem váltál a csapatodnak (persze ez ki van sarkítva, hiszen a spot is fontos, illetve az, ha tartasz egy oldalt addig, amíg a másikat áttolja a csapatod, stb...). Ez jelenti azt, hogy 50% környékére várható a WR hosszabb távon.

medve.bundás beküldte:

Mivel 6000 meccsig fekete voltam, 200 körüli WN8-cal, el fog tartani egy ideig, hogy felmenjek 800-as WN8-ra. De ha segítesz (vagy Tankpeti segít), akkor 10000 meccs múlva akörül (800-as WN8) igyekszek lenni, lehetőleg csapatmunkával, és nem önző játékkal.

Nagyon köszönöm a segítségedet, a rám szánt idődet és energiádat.

Én kb. 8000 csatánál sárgultam be, nagyon hosszú volt a kezdeti szenvedés. Akkor kezdtem tanulni, és ez a mai napig tart. Ne hidd, hogy a jó játékosoknak nincsenek rossz köreik, a nullázás is benne van a pakliban. Csak az arányok mások, 10-ből 1-2 csata értékelhetetlen, 2-3 csatát én hozok le, a többi pedig nem kiemelkedő.

1 hónapja 14 órája #301119 Írta: Black_Sheep_01

PZoli beküldte:

Omnipadmebumm beküldte: Na még ilyet, normális beszélgetés minden személyeskedés nélkül, nagyon jó volt olvasni mind a két fél hozzászólását. Egészen felbátorodtam, hogy kérdezzek én is.:blondy: Illik is ide a dühöngőbe, mert a tegnap este...............phh. Ki gondoltam azt, hogy rámegyek az Olasz nehézre, de mivel a p43 gyorsan túl léptem, nem volt kifejlesztve motor, free xp nem volt annyi mert azt meg el lőttem a vk 100.01 re. Visszavettem a hatost, gondoltam pár csata alatt megvan aztán eladom. Legénység sem volt bele, gondoltam jó lesz arra a pár csatára az ingyenes legények is 50%, közben kiderült nincs elég blueprintem, egy hiányzik a heteshez. Nem baj, majd többet megyek. Nem vagyok jó játékos, sőt. Na de ez....... iszonyat megalázó. Nem tudom, ilyenkor van valami szuper taktika, hogy egyáltalán említhető kört menjen az ember? Valami döbbenet, hogy mennyire nem használható, sztem aki kételkedik abban, hogy számít a felszerelés, legénység, skill, az próbálja meg így. Az jutott eszembe amikor nyolc éve a kacsával el akartam érni az elc amx et, de még annál is kutyább. Valahol egy kicsit a wot ot is megértettem, miért segíti az újak mi hamarabbi fejlődését. A jó tanács, senki ne akarja úgy csinálni mint ÉN:blondy:

Az 50%-os legénység az a kemény. :D Persze ezt is ki kellett próbálni, meg van a hangulata. :D

Nagyon régen egy nagyarcú fórumhuszárral vitatkoztam a meggyőzhetetlen kategóriából, végül feldobta, hogy játszuk le 1v1-ben IS-3-mal a dolgot. Már előre vigyorogtam, de kikötötte, hogy egyikünknél se legyen előny, 50%-os legénységgel csapjunk össze.
Hát, nem sokon múlt, mert olyan szinten szar lett a kezelhetősége, hogy arra már nincsenek szavak. A tetőlemezt negyedikre adta csak be, úgy fordult, mint egy szénásszekér.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm, PZoli, Bulcsu

1 hónapja 13 órája #301124 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Most már én is röhögök rajta, bár egy kicsit be tikkel a szemem, ha az esti folytatásra gondolok, mert ezt már tisztességből, becsületből, makacsságból, de ezt végig szopom. Izom láz lesz a nyakamban :P

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.