Jelenleg 299 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 1 hete #300987 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Andar beküldte:

Gyaluskiraly beküldte: Tököm ki van a sok csövessel már komolyan

Covid miatt belekezdtem a biciklis ételfutár melóba. Leülök Kálvin téren a szendvicsemet ám majszolgatni, erre jönnek oda a csöves hajléktalanok kéregetni, meg van e apróm. Azt sem mondhatom nekik hogy nincs. Mert tudjék hogy van.

Nem nagyon tudom értelmezni hogy ez milyen összefüggésben áll a WoT-al. :S
Nyilván nagyon zavaró lehet a sok "csöves" akik valószínű szándékosan rontják ott neked a levegőt...
De ne feledd - "...voltunk mint ti, lesztek mint mi..."

"Tököm ki van a sok csövessel már komolyan" Összefüggés? Mikor elkezdtem olvasni a hozzászólást, gondoltam a dupla-csöves tankokról lesz szó. Lehet, hogy valami rosszul sikerült poén akar lenni smile nélkül, mert más összefüggést én sem találok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #300991 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

PZoli beküldte:

Andar beküldte:

Gyaluskiraly beküldte: Tököm ki van a sok csövessel már komolyan

Covid miatt belekezdtem a biciklis ételfutár melóba. Leülök Kálvin téren a szendvicsemet ám majszolgatni, erre jönnek oda a csöves hajléktalanok kéregetni, meg van e apróm. Azt sem mondhatom nekik hogy nincs. Mert tudjék hogy van.

Nem nagyon tudom értelmezni hogy ez milyen összefüggésben áll a WoT-al. :S
Nyilván nagyon zavaró lehet a sok "csöves" akik valószínű szándékosan rontják ott neked a levegőt...
De ne feledd - "...voltunk mint ti, lesztek mint mi..."

"Tököm ki van a sok csövessel már komolyan" Összefüggés? Mikor elkezdtem olvasni a hozzászólást, gondoltam a dupla-csöves tankokról lesz szó. Lehet, hogy valami rosszul sikerült poén akar lenni smile nélkül, mert más összefüggést én sem találok.

Ha tudom hogy lehet ilyeneket is beírni ide, már régen hoztam volna nektek egy mennyei palacsinta receptet! :-) :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andar

1 hónapja 1 hete #300992 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Szép napot mindenkinek
Ki kell írnom magamból,mert már meg őrülök :(
Eddig is fel idegesített a játék egy idő után,de most komolyan mondom fel tudnék robbanni :(
Mi történik ezzel a játékkal? Itt is az álltalános elhülyülés lép érvénybe?
nagyon türelmes embernek ismernek engem ,de most simán puszta kézzel tudnék elégtételt venni pár barom játékoson.:wb:

10ből 10 csata vesztés és mindegy milyen tier osztályban nyomom. mindenki megy keresztbe kasba mint a beteg egerek a padlón.
Rá jelölsz segítséget kérsz és semmi. :wb:
Csapat játék de gyakorlatilag full egyedül vagy :(

Aztán ez a rohadt WG meg őrülök én nem tudom mi van de pár hete full laggolás,csata közbeni kidobódás(mire visszalépsz már halott vagy)
Aztán a pályák választása siralmas.

Azt nem is mondom kb 1-2 napja vettem észre : olyan tank ami full pontos jó lövések stb,folyamatos elé-mellé lövés :O Álló célnál is!

Mi a fene van itt?

Valaki tud rá magyarázatot?

1 hónapja 1 hete #300993 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius
A válasz: R N G :thx:

1 hónapja 1 hete #300996 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
@pimpa1974

"Gonosz-orosz WG sámán
Fekete füst jön az alján
Vaktöltények, rossz boosterek
Éljenek a camp-looserek"

(Régi orosz hadászati mondóka)

Bocsi...:troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Slandyke, Bulcsu

1 hónapja 1 hete #301006 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Szerencsére már a mai első csatában megmutatta a játék, hogy nem ezzel kell eltöltenem a délutánom. 60 mm hasi páncél vs 250+ alap lőszer találkozott. 190 + hendivel a hasi páncél győzőtt. Értem én! Csak leszarom! :D :D
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #301016 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Én teljes mértékben elfogadom a WG által létrehozott szabályokat stb.
De ez azért na. Szval azért... :(
Mellékeltem a replayt is. Nem azért mert nagy szám, nem az.
Bénázás mindenhol...
Nagyon megértem azokat akik a "gonoszt" sejtik a dolgok mögött... :)
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #301018 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Szerencsére már a mai első csatában megmutatta a játék, hogy nem ezzel kell eltöltenem a délutánom. 60 mm hasi páncél vs 250+ alap lőszer találkozott. 190
+ hendivel a hasi páncél győzőtt. Értem én! Csak leszarom! :D

Ugyanez volt nálam is Object 703 vs FV4005. 4 lövésből 4-nél ugyanezt láttam. Mintha pajzs lett volna a papír tankon. :lol:
Ha veszteni kell, akkor veszteni fogunk ez van.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301019 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Shunz beküldte:

Szerencsére már a mai első csatában megmutatta a játék, hogy nem ezzel kell eltöltenem a délutánom. 60 mm hasi páncél vs 250+ alap lőszer találkozott. 190
+ hendivel a hasi páncél győzőtt. Értem én! Csak leszarom! :D

Ugyanez volt nálam is Object 703 vs FV4005. 4 lövésből 4-nél ugyanezt láttam. Mintha pajzs lett volna a papír tankon. :lol:
Ha veszteni kell, akkor veszteni fogunk ez van.

Mindkettőtök esetében feltenném a kérdést, hogy milyen beállítások (és így fps) mellett játszotok, milyen az internetkapcsolatotok, illetve be van-e kapcsolva szerver oldali célkereszt, valamint egy replayből az is simán kiderülne, hogy a lövedék nem-e máshova repült (a beállítások miatt valószínűleg), mint ahova láttátok repülni.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: EnuresisNocturna

1 hónapja 1 hete #301025 Írta: Shunz

Mindkettőtök esetében feltenném a kérdést, hogy milyen beállítások (és így fps) mellett játszotok, milyen az internetkapcsolatotok, illetve be van-e kapcsolva szerver oldali célkereszt, valamint egy replayből az is simán kiderülne, hogy a lövedék nem-e máshova repült (a beállítások miatt valószínűleg), mint ahova láttátok repülni.

4k-ban ajánlott felbontással, erős gépen megy, 200/30-as net. Nagyon ritkán van laggolás, akkor kidob általában a szerverről. Szerver oldali célkereszt bekapcsolva. Majd felrakok egy FPS számlálót, bár soha nem láttam még akadni.
Serene Coast pálya volt, oldalról lőttem a tornyát kétszer, majd kétszer az alsó részt előröl, miután rám fordult. Templom mellett domboldalon voltam ,tőlem kb 30-50 méterre a túlparton volt az FV4005, nem mozgott mikor meglőttem.
Ha nem ez a papír tank lett volna még hihető is lenne, hogy máshova repült.

1 hónapja 1 hete #301027 Írta: Tankpeti

Shunz beküldte: 4k-ban ajánlott felbontással, erős gépen megy, 200/30-as net. Nagyon ritkán van laggolás, akkor kidob általában a szerverről. Szerver oldali célkereszt bekapcsolva. Majd felrakok egy FPS számlálót, bár soha nem láttam még akadni.
Serene Coast pálya volt, oldalról lőttem a tornyát kétszer, majd kétszer az alsó részt előröl, miután rám fordult. Templom mellett domboldalon voltam ,tőlem kb 30-50 méterre a túlparton volt az FV4005, nem mozgott mikor meglőttem.
Ha nem ez a papír tank lett volna még hihető is lenne, hogy máshova repült.

Ajánlom azon beállításokat, melyeket a "CW" fórumtopicban írtam (köztük a szerver oldali célkereszt kikapcsolását. Link: www.wotinfo.hu/...art=90
Illetve továbbiakban is ragaszkodom hozzá, hogy replay mellett könnyű magyarázatot találni a legtöbb "jelenségre", köztük a tiédre is.

Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 1 hete #301029 Írta: Shunz

Ajánlom azon beállításokat, melyeket a "CW" fórumtopicban írtam (köztük a szerver oldali célkereszt kikapcsolását. Link: www.wotinfo.hu/...art=90
Illetve továbbiakban is ragaszkodom hozzá, hogy replay mellett könnyű magyarázatot találni a legtöbb "jelenségre", köztük a tiédre is.

Köszönöm a tanácsot, kikapcsoltam. Replay-nek utána nézek, mert még soha nem csináltam.

1 hónapja 1 hete #301039 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Maholnap igérem kifotózom jobban nagyobb felbontásban. Az a gondom, hogy a lövedék nyom is látszik a hasi lemezen miközben tolat vissza a Type61. Tehát ott a találati nyom ami nem ment át. Ergo még csak nem is láncot lőttem neki. A problémám az ,hogy a tanks.gg-n akárhogy is néztem-forgattam-állítgattam azt a modelt az akkor is kib@szott zöld volt és max 60 mm vastag. Ha megkapom a minusz 50% rng-t még akkor is dupla annyi átütéssel rendelkezett a lőszerem. És még csak nem is a pálya másik végéről lőttem, hogy sokat veszített volna abból az értékéből.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #301051 Írta: Tankpeti

EnuresisNocturna beküldte: Maholnap igérem kifotózom jobban nagyobb felbontásban. Az a gondom, hogy a lövedék nyom is látszik a hasi lemezen miközben tolat vissza a Type61. Tehát ott a találati nyom ami nem ment át. Ergo még csak nem is láncot lőttem neki. A problémám az ,hogy a tanks.gg-n akárhogy is néztem-forgattam-állítgattam azt a modelt az akkor is kib@szott zöld volt és max 60 mm vastag. Ha megkapom a minusz 50% rng-t még akkor is dupla annyi átütéssel rendelkezett a lőszerem. És még csak nem is a pálya másik végéről lőttem, hogy sokat veszített volna abból az értékéből.

Nem érted... Egy fotó nem tudja bemutatni, hogy mi történt. A helyzetedben nem a páncéllal, annak átütésével és az általad írtakkal van gond, azokban teljesen igazad van. (Nyilván mindig ezt ellenőrzi az ember).
A problémád kirajzolásbeli (és vélhetőleg beállításbeli). Ha be van kapcsolva a szerver oldali célkereszt, akkor a löveg nem feltétlen oda céloz, ahova neked azt mutatja (ahogy azt fentebb is írtam). Mindamellett különböző beállítások, és esetleg valós grafikai hibák miatt a belső nézetnél a repülő lövedék utáni füstcsík nem mutat 100%-os megegyezést a lövedék valódi megtett útjával.
Esetedben a legnagyobb valószínűsége annak van, hogy a lövedék a láncot találta el, amin (mivel az nem kritikust írt ki) áthaladt a lövedék, de ezt követően nem ütközött már páncélba, így a találat nem volt átütő.
Sőt, az egy darab képen, amit küldtél, vannak kerítéselemek: ha csak egyen átment a lövedék (nem messze a te pozíciódtól), akkor a lövedék szisztematikusan gyorsabban veszíti el az átütési értékét, így akár még valóban lepattanó is lehetett.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 1 hete #301053 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius

Tankpeti beküldte: Ha be van kapcsolva a szerver oldali célkereszt, akkor a löveg nem feltétlen oda céloz, ahova neked azt mutatja (ahogy azt fentebb is írtam).

Én eddig úgy tudtam, a szerver oldali célkeresztben pont az a poén, hogy lassabb a mozgása, de a tutit mutatja, hogy a szerveren épp hol áll a célkereszt, épp ezért pontosabban mutatja valójában hova célzol. Míg a normál célkereszt neked azt mutatja a tank aljára mutatsz, közben a szerveren meg fölé lősz, mert valójában a géped és a szerver közti késleltetett kommunikáció miatt még nem ért oda. Tévhitben wotozom immár 4 éve?

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.