Jelenleg 249 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 hete #300943 Írta: marcus.aurelius
Megválaszolva: marcus.aurelius

Bianconeri80 beküldte: Olyan valóban előfordul hogy egy-egy tank típus eltér a két csapat közt, de olyan viszont nem hogy 9 Heavy 9 Td. ellen.... ha dühös vagy (én is szoktam) azért nem kell ilyen szinten túlozni hogy ki tudd adni magadból....

Szerintem félreértetted. A 9TD-t és a 9 heavyt két külön csatára írta. És ezt meg tudom erősíteni, nálam is előfordul ilyen leosztás. Nem gyakran, de előfordul. Az már inkább érdekes, hogy mikor az volt a küldetésem, hogy gyilkoljak le 2 klikkert egy csatában, megszaporodtak az arty mentes leosztások. Aztán mikor megcsináltam, visszatért a 3 arty per csata leosztás.

Most megint így vagyok, csak tédékkel. 3500-at kéne sebeznem tédékbe meddel, de leginkább 1-2 darab van csatánként, de olyan is van, hogy egy sem (!) pedig ez nem tűnt fel korábban.

Aztán az is lehet, csak jobban figyelem és jobban észreveszem az ilyen leosztásokat, ha épp arra vagyok ráállva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300944 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

marcus.aurelius beküldte: 3500-at kéne sebeznem tédékbe meddel, de leginkább 1-2 darab van csatánként, de olyan is van, hogy egy sem (!)

Lehet keresned kéne 2 társat, akik beülnek TD -be és szakaszban mennétek pár meccset. Ha jól gondolom, akkor így az ellenfelekhez is rendre bekerülne minimum 2 TD..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, marcus.aurelius

1 hónapja 2 hete #300945 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Slandyke beküldte:

marcus.aurelius beküldte: 3500-at kéne sebeznem tédékbe meddel, de leginkább 1-2 darab van csatánként, de olyan is van, hogy egy sem (!)

Lehet keresned kéne 2 társat, akik beülnek TD -be és szakaszban mennétek pár meccset. Ha jól gondolom, akkor így az ellenfelekhez is rendre bekerülne minimum 2 TD..

Ott a pont!

1 hónapja 2 hete #300950 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511

Bianconeri80 beküldte:

Henrik8511 beküldte: Egyre gusztustalanabb az mm meg a csapat tagok is mintha egyre kevesebb iq-val rendelkeznének.

Pl: A ma esti egyik csatám 9 TD 3 light 3 Med....
A másikba meg 9 heavy + 6 másik

A csapattagok meg lemminget játszanak még tier 10 ben is. Térkép ismeretük 0-a és ha jelzed vagy írsz nekik reakció semmi. Néha csak 2 métert kéne tolatniuk és hagyni hogy a másik csapat kijöjjön fedezékből ehelyett rájuk rontanak 10 mp után meg halottak.

Nem vagyok egy fanatikus wotos de azért annyit még én is tudok ,hogy melyik tanknak mi a szerepe meg ,hogy nagyjából hol kell velük játszani. És nem kezdek táncba az erősebbel mikor látom ,hogy az arty tisztán tudja lőni.

Sztem ezen is látszik ,hogy csak hobbi játékos vagyok. Nem is nagyon erőltetem a Tier 10-et tier 8 at is inkább csak Frontvonalon viszem.
hu.wot-life.com...k8511/

Hogy hobbi játékos vagy az nem gond. De minden bántás nélkül mondom, ez a hobbi szint abból is látszik hogy valótlant írtál. Olyan valóban előfordul hogy egy-egy tank típus eltér a két csapat közt, de olyan viszont nem hogy 9 Heavy 9 Td. ellen.... ha dühös vagy (én is szoktam) azért nem kell ilyen szinten túlozni hogy ki tudd adni magadból....

Szia 2 különböző csatáról van szó bocs ha félreérthetően írtam. 9 td 9 td elllen + 6-6 másik. És 9 Nehéz 9 nehéz ellen...

1 hónapja 2 hete #300954 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

marcus.aurelius beküldte: Az már inkább érdekes, hogy mikor az volt a küldetésem, hogy gyilkoljak le 2 klikkert egy csatában, megszaporodtak az arty mentes leosztások. Aztán mikor megcsináltam, visszatért a 3 arty per csata leosztás.

Most megint így vagyok, csak tédékkel. 3500-at kéne sebeznem tédékbe meddel, de leginkább 1-2 darab van csatánként, de olyan is van, hogy egy sem (!) pedig ez nem tűnt fel korábban.

Aztán az is lehet, csak jobban figyelem és jobban észreveszem az ilyen leosztásokat, ha épp arra vagyok ráállva.

Nyugi másoknál is ez van. Nem hiszem, hogy teljesen véletlen lenne...

1 hónapja 2 hete #300957 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Csak +1 Mp és győzelem
Csak +1 lövés a TS 5-be és győzelem
Csak +1 gondolkodó élőlény a csapatba és győzelem
Csak +1 kör, ami vereség ellenére tetszett
Csak +1 kör, amin megint az rng döntött

Repi

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 2 hete #300958 Írta: classicblue
Megválaszolva: classicblue
Persze nem elég full stock tankkal szopni, ott vannak még a kompetens csapattársak és a mindig balance-olt mm is. :wb:
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #300972 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
k
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #300974 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
A 9. után már úgy voltam vele hogy kezdtem röhögni, mindegyiket úgy kezdtem el, na talán most majd ezt megnyerjük valami fatális véletlen okán.... és nem... a 19. után bevallom feladtam, kiléptem ebből a tragikomédiából! Rendszeresen, nálunk 10-12 olyan 80!!!!! és 340 közötti tomato geci, túloldalt 4-7 kék lila faszkalap, akik állandóan lemészárolták a lehetetlen helyeken zombiként bolyongó csapatot. 19 csata, és nincsen leszorzózva a tankom!!!!!!!!!! Ennyi halott agyú szemétládát egy rakáson, de kik ezek és hogy kerülnek ide??? És Ti magyarok is rohadásig szerencsétlen szánalmas alvajáró béna faszok vagytok, nehogy azt higgyétek hogy a lengyelek csinálják!!!! Kikapcsoltam mára a zinternetet!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 2 hete #300975 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Blackmoon beküldte: A 9. után már úgy voltam vele hogy kezdtem röhögni, mindegyiket úgy kezdtem el, na talán most majd ezt megnyerjük valami fatális véletlen okán.... és nem... a 19. után bevallom feladtam, kiléptem ebből a tragikomédiából! Rendszeresen, nálunk 10-12 olyan 80!!!!! és 340 közötti tomato geci, túloldalt 4-7 kék lila faszkalap, akik állandóan lemészárolták a lehetetlen helyeken zombiként bolyongó csapatot. 19 csata, és nincsen leszorzózva a tankom!!!!!!!!!! Ennyi halott agyú szemétládát egy rakáson, de kik ezek és hogy kerülnek ide??? És Ti magyarok is rohadásig szerencsétlen szánalmas alvajáró béna faszok vagytok, nehogy azt higgyétek hogy a lengyelek csinálják!!!! Kikapcsoltam mára a zinternetet!

Nézd a jó oldalát: a WTR értékelésed az feljebb ment. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Blackmoon

1 hónapja 2 hete #300979 Írta: Gyaluskiraly
Megválaszolva: Gyaluskiraly
Tököm ki van a sok csövessel már komolyan

Covid miatt belekezdtem a biciklis ételfutár melóba. Leülök Kálvin téren a szendvicsemet ám majszolgatni, erre jönnek oda a csöves hajléktalanok kéregetni, meg van e apróm. Azt sem mondhatom nekik hogy nincs. Mert tudjék hogy van.

1 hónapja 2 hete #300980 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Gyaluskiraly beküldte: Tököm ki van a sok csövessel már komolyan

Covid miatt belekezdtem a biciklis ételfutár melóba. Leülök Kálvin téren a szendvicsemet ám majszolgatni, erre jönnek oda a csöves hajléktalanok kéregetni, meg van e apróm. Azt sem mondhatom nekik hogy nincs. Mert tudjék hogy van.

Ha ne adj isten egyszer te is közéjük kerülnél, ugyanezt csinálnád, és örülnél ha adnának... :angry: :dry: :)

1 hónapja 2 hete #300984 Írta: Henrik8511

Bárki kerülhet ilyen helyzetbe ön hibáján kívül is. És mivel tél van sok az utcai csöves még azok is kéregetnek akik nem szoktak. Azért ,hogy legalább pár perce betudjanak menni boltba vagy valahova ahol melegedni tudnak és ahova pénz nélkül nem tud bemenni. Ha nem akarsz nekik adni akkor mond nekik ,hogy ami nálad van az nem a te hanem a cég pénze és nem osztogathatod el.

1 hónapja 2 hete #300985 Írta: Henrik8511
Nem tudom mi van ma este de hihetetlenül tré csatákat sikerül mennem. Néha fogadni mernék rá hogy a saját csapatom szándékosan ítél halálra...

Napokban a a saját csapat tagjaim toltak ki 2x az enemy elé ha egy játékos csinálná ok véletlen vagy lag de 2- játékos szakaszban és egyszerre ??? Ez vmi új divat vagy mi a f....?

1 hónapja 1 hete #300986 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar

Nem nagyon tudom értelmezni hogy ez milyen összefüggésben áll a WoT-al. :S
Nyilván nagyon zavaró lehet a sok "csöves" akik valószínű szándékosan rontják ott neked a levegőt...
De ne feledd - "...voltunk mint ti, lesztek mint mi..."

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.