Jelenleg 243 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 1 hete #300755 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

KLC_KTE beküldte: Vicc kategória konkrétan... Amúgy sincs még elég TáDé! Célzás nélkül vinni mindent, ez a narancs és az alatti játékosállomány legfőbb álma. Persze tisztelet a kivételnek.

és akkor most képzeld el, hogy egy lila miket művel vele! :evil: :evil: :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #300756 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
El tudom sajnos. Aki rendelkezik pályaismerettel és jó helyzetfelismeréssel... Annál nem szívesen látnék ilyen jószágot.

3 hónapja 1 hete #300757 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

KLC_KTE beküldte: El tudom sajnos. Aki rendelkezik pályaismerettel és jó helyzetfelismeréssel... Annál nem szívesen látnék ilyen jószágot.

ezer éve nem költöttem a játékra, de miután haver profilján mentem pár kört ezzel a géppel, vettem egy 25-ös csomagot. másodikra megadta...elég lett volna a 3-as csomag. :)

a gép egy szörny. rég élveztem ennyire randomot, mint ezzel. nem menekülök előlük, hanem keresem a 10-es vasakat. :)

3 hónapja 1 hete #300765 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Apa kezdődik.... :-) Pedig én úgy reménykedem minden egyes csata előtt hogy na talán majd most.... de nem... :-) Balfaszok gyülekezete... :-) Mára bezárom a zinternetet!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

3 hónapja 1 hete #300766 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Blackmoon beküldte: Apa kezdődik.... :-) Pedig én úgy reménykedem minden egyes csata előtt hogy na talán majd most.... de nem... :-) Balfaszok gyülekezete... :-) Mára bezárom a zinternetet!

Nekem mondod :(

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. Obj430U. T110E5. T110E4. T110E3. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Super Conqueror. Centurion AX.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

3 hónapja 1 hete #300768 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Akkor jól van akkor.

Top tier10es tankkal büdös a sebzés? Nem illik? Vallás tiltja? Vagy mi a faszom van ebben a játékban már?
Törném el kezét lábát aki ebben az MM-ben Earlyvel benullázik

Mellékletek:

3 hónapja 1 hete #300770 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Annyi panaszt olvasni itt a győzelmi arány miatt, gondoltam megcsinálom a csáknorisz, "nyerj 10 csatát" küldetést.

ui: meggondoltam magam :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Blackmoon

3 hónapja 1 hete #300771 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight

AssistKing beküldte: Akkor jól van akkor.

Top tier10es tankkal büdös a sebzés? Nem illik? Vallás tiltja? Vagy mi a faszom van ebben a játékban már?
Törném el kezét lábát aki ebben az MM-ben Earlyvel benullázik

Van olyan,hogy: RNG
Van olyan is,hogy már sz*rik bele mindenki a 10. vereség után.
És van aki szimplán kilép a 4. 5. percben egy 15-5-ös állás közben,mert időpocsékolás. (sztem igaza van!)
Jah és ha rosszul játszol megkeresünk és eltörjük a kezeidet,mert ez egy nagyon KOMOLY játék,nem lehet csak úgy belesz*rni az egészbe! (Lőszerrekesz nem kifogás) 86.000 WN7/8 legyen! Különben.... :fetreng:

Jegeld a wotot pár napra,hétre. Vagy szedj Eleniumot. XD

3 hónapja 1 hete #300773 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Ki beszélt itt wn8-ról? Előtört megint a wn8 komplexus?

Milyen RNG miatt nullázhat top tier 279 early aki utolsónak hal meg? Meg amúgy az össszes tízes? Hagyjuk már a faszságaitokat légyszi

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #300774 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Gondoltam megyek pár kört a kisebb fiókomon is. A csata első percében elindultam keletre majd mikor láttam, hogy mindenki követett kivéve a luchs át mentem nyugatra. 15 -ből 12 játékos viszont ott maradt egymás nyakán...

3 hónapja 1 hete #300775 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Valamiért lemaradnak a képek.

3 hónapja 1 hete #300776 Írta: Clutch
Megválaszolva: Clutch
Észrevettétek mennyi debil futkozik tier10 randomban HP növelővel?
Na, nem a Mausra gondolok.

Obj 140, EBR, T100. Ezek mit élnek át?? Érdekelne az is, hogy milyen felszerelés helyett lehet vajon HP növelő egy light tankon.

Aztán az az igazán durva, amikor heavy tankra van feltéve, csak a barom nem fogja fel, hogy első slotba kéne betenni, így meg sem kapja a teljes hp boostot :fetreng:

Nagyon komoly, hogy lassan egy cirkuszi majom szintjére van a játék lefaragva, de egyszerűen a wot community képességeit ez is meghaladja :lol:

Utolsó meccsemen nézem a jgde100at miután kilőttek engem, ott "csörög" neki a periszkóp/álcaháló miután aktiválódik :fetreng:

Kurva nehéz lenne 3db értelmes felszerelést felrakni egy tankra tényleg...

3 hónapja 1 hete #300777 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Clutch beküldte: Észrevettétek mennyi debil futkozik tier10 randomban HP növelővel?
Na, nem a Mausra gondolok.

Obj 140, EBR, T100. Ezek mit élnek át?? Érdekelne az is, hogy milyen felszerelés helyett lehet vajon HP növelő egy light tankon.

Aztán az az igazán durva, amikor heavy tankra van feltéve, csak a barom nem fogja fel, hogy első slotba kéne betenni, így meg sem kapja a teljes hp boostot :fetreng:

Nagyon komoly, hogy lassan egy cirkuszi majom szintjére van a játék lefaragva, de egyszerűen a wot community képességeit ez is meghaladja :lol:

Utolsó meccsemen nézem a jgde100at miután kilőttek engem, ott "csörög" neki a periszkóp/álcaháló miután aktiválódik :fetreng:

Kurva nehéz lenne 3db értelmes felszerelést felrakni egy tankra tényleg...

És várjál, mi lesz itt ha jön a legénység 2.0! :-) A töltő fog vezetni, a parancsnok meg rádiózni, stb... :-)

3 hónapja 1 hete #300778 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

AssistKing beküldte: Ki beszélt itt wn8-ról? Előtört megint a wn8 komplexus?

Milyen RNG miatt nullázhat top tier 279 early aki utolsónak hal meg? Meg amúgy az össszes tízes? Hagyjuk már a faszságaitokat légyszi

Nézd meg a statját, benne van a válasz. Kihúzták neki, vagy összeszámolós okossággal húzta be.
Nincs Obj. 260, pedig könnyebb kihúzni, mint az Early-t. Az Obj. 268 v.4-gyel 1660 az átlagsebzése 51 csatával... No comment.

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #300779 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Szia, megkérdezhetem mi az az "összeszámolós okosság"?

Én mindig össze vissza számolok, de nekem nem jött még össze semmi jó belőle. :-)

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.