Jelenleg 259 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hónapja 2 hete #300698 Írta: gid
Megválaszolva: gid
Ennyire nem ismeritek a játékot?

NINCS játékos overall 40% winrate alatt. Aki 45 alatt van az egy kő a csatamezőn, semmit sem csinál.

A játék által manipulált mm, rng és egyebek biztosítják az átlag kárára, hogy a fogalmatlanok tömegeinek meglegyen a 40-45% winrate-je.

A játékosok óriási része, több mint fele ez a kategória, aki TELJESEN fogalamatlan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #300699 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

gid beküldte: A játék által manipulált mm, rng és egyebek biztosítják az átlag kárára, hogy a fogalmatlanok tömegeinek meglegyen a 40-45% winrate-je.

Van amiben igazat adok. Ha 1000 csatán keresztül egyet sem lősz, akkor is meglenne a 40% winrate. De azért mert csak ennyit számít egy-egy átlagos játékos teljesítménye. Az a 4-5 ember dönti el a csatát általában, aki tudja mit csinál a többiek szinte csak statiszták.

Nem tartom valószínűnek, hogy az MM figyelné a játékosok statisztikáit. Én legalábbis nem vettem észre, hogy tomato -ként kevesebbszer kerülnék szinte full piros csapatba. Mondjuk ez csak feeling, nem jegyezgettem fel. Szóval akár..

Az RNG -nek viszont tuti nincs köze az egészhez! Az +/- 25% és kész. Mint amikor társasozol és hol jön a hatos, hol nem. Fortuna dönt. Ha valaki csak yolozik és lövés nélkül megy a garázsba, amúgy sem számítana. Persze értem én, ha ippen nem megy úgy, akkor ebil WG elvette monyódat és odaadta a csúf paradicsomoknak.. könnyebb így. :)

4 hónapja 2 hete #300700 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Itt van pár teljesen fogalmatlan agyhalott barom. Egy dolgot nem értek, EZEK minek nyomnak rá a csata gombra? Az első képen látható idióta konkrétan annyit csinált, hogy EBR105-el beállt a bázis melletti sarokba, a pálya legcsücskébe! :wb: A mi bázisunk melletti legcsücsökbe! Persze hogy bukta lett, a csapat egyedüli spottere verte a répát a sarokban. Néha komolyan nem értem, hogy mi folyik itt, mostanában tier10-es csaták tele vannak 1000 csatás kezdőkkel, a tier8 meg párszáz csatás izékkel. Vannak napok, amikor játszhatatlan fos az egész.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano

4 hónapja 2 hete #300702 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Durva milyen alakok vannak. Ráadásul 2 klántag. Gyorsan rájuk kerestem, nem is kis párfős törpeklánban vannak, méghozzá a klán vezetőségéhez tartozva.
Ami még durvább, hogy ezekben a klánokban nemcsak hozzájuk hasonló reménytelen esetek, hanem huzamosabb ideje olyan játékosok is vannak, akik statjuk alapján egész jól tudnak wotozni. Nekik mit adhat egy ilyen idióta klán? NEM ÉRTEM?????!!!!! :ohmy: :spaz: :S

4 hónapja 2 hete #300705 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

bandras32 beküldte: Itt van pár teljesen fogalmatlan agyhalott barom. Egy dolgot nem értek, EZEK minek nyomnak rá a csata gombra? Az első képen látható idióta konkrétan annyit csinált, hogy EBR105-el beállt a bázis melletti sarokba, a pálya legcsücskébe! :wb: A mi bázisunk melletti legcsücsökbe! Persze hogy bukta lett, a csapat egyedüli spottere verte a répát a sarokban. Néha komolyan nem értem, hogy mi folyik itt, mostanában tier10-es csaták tele vannak 1000 csatás kezdőkkel, a tier8 meg párszáz csatás izékkel. Vannak napok, amikor játszhatatlan fos az egész.

Figyelem: Spoiler!

Azért az elsőnek csak összejött 4 pool medál, szóval... :trollol:

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300719 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Elkezdtem a gsorrrel játszani, 4 skilles legénység, lila ventilátor, 4 győzelem mellé 18 vereség. Méghogy nincs manipulálva a játék. 2:15ös csata volt a leggyengébb 10es tierben 3 perc alatt kb. A vereségek többsége max 5:15, pár volt csak ami elhúzódott több mint 10 percig. 4000 a wtr érékelése jelenleg a gsornak. Vicc amit a wg művel.
Ja azt elfelejtettem, h amikor a klán betett 50%plusz manit 2 órára és én is 2*1et, akkor 9 vereség és 1 döntetlent adott a játék, de 'biztos nincs manipulálás'!

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300722 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81

Itt van pár teljesen fogalmatlan agyhalott barom. Egy dolgot nem értek, EZEK minek nyomnak rá a csata gombra? Az első képen látható idióta konkrétan annyit csinált, hogy EBR105-el beállt a bázis melletti sarokba, a pálya legcsücskébe! :wb: A mi bázisunk melletti legcsücsökbe! Persze hogy bukta lett, a csapat egyedüli spottere verte a répát a sarokban. Néha komolyan nem értem, hogy mi folyik itt, mostanában tier10-es csaták tele vannak 1000 csatás kezdőkkel, a tier8 meg párszáz csatás izékkel. Vannak napok, amikor játszhatatlan fos az egész.

Nocsak nocsak,új legendák vannak születőben. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Tankpeti

4 hónapja 2 hete #300735 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

tarbela78 beküldte: Elkezdtem a gsorrrel játszani, 4 skilles legénység, lila ventilátor, 4 győzelem mellé 18 vereség. Méghogy nincs manipulálva a játék. 2:15ös csata volt a leggyengébb 10es tierben 3 perc alatt kb. A vereségek többsége max 5:15, pár volt csak ami elhúzódott több mint 10 percig. 4000 a wtr érékelése jelenleg a gsornak. Vicc amit a wg művel.
Ja azt elfelejtettem, h amikor a klán betett 50%plusz manit 2 órára és én is 2*1et, akkor 9 vereség és 1 döntetlent adott a játék, de 'biztos nincs manipulálás'!

De gondolom ha már egy ilyet kellene mutatnod, az felér egy replay kéréssel, vagyis hirtelen semmi gond nem lenne :troll:

=Úgy látszik 2021-is tele lesz konteós retardokkal :dry: =
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300740 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

bandras32 beküldte:

HUNterRichie beküldte:

Silean2 beküldte: Nekem egész hónapban egész jól adja

És még azt sem lehet mondani, hogy szakaszban játszom, mert akkor javaészt kárba menne valamelyikünk legénységi, free xp, kredit boostere

Fogalmatok sincs, hogy egy átlag játékos részére, aki se szar se jó, mennyire frusztráló ez a "küzdj a 30-40% győzelmi arányért" dolog. A szervert még mindig nem a ti 1%-arányotok tartja fennt. :pinch: Gratula hozzá meg minden, de nem kellene ennyire leflegmázni. meg idiótának nézni Átlag Árpádot.

Hmm. 30-40% WR-t hozni fruszráló? Ha belépek a csatába és otthagyom a gépet kb. akkor is megvan. Te meg még küzdesz is érte? :lol:

EZÉRT SINCS FOGALMAD SEM RÓLA, CSAK MONDOD A TUTIT!
Meg hazudsz is, mert téged is szivat a "teljesenmindegymitcsinálsz csak veszetesz" process-el :)
Csak kevesebbet, mint Átlag Árpádot... Unalmas!

4 hónapja 2 hete #300742 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
ilyen fix magasabb gyözelmi ráta szakaszban simán hozható.
már 2,de 3 unicum együtt simán eldönti a csatákat ezekkel a botokkal teli csatákban.
szoloban már nekik is izgalmas lehet ne adj isten op tank nélkül.
Az átlag játékos meg nagyjából minden szarral játszik.

4 hónapja 2 hete #300743 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Figyelem: Spoiler!

Vannak bajok.
Ha azt akarod elérni, hogy kezdjük kollektíven sajnálni Átlag Bélát mert képtelen elemi tudást becsempészni egy pont erre kiépített játéba és ezáltal hozni a mezei nárcisz tudásszintjét... Naaaaagyon rossz helyen kopogtatsz.

4 hónapja 2 hete #300746 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Tette volna az anyj....oda magát az az idióta, aki azt mondta, hogy 323 pen kell egy tier 8-as td-nek.
Ennyit ér a páncél vele szembe

Konkrétan jobb klikk és tartja magát az egéren, mert nem nagyon kell tier 6-ban célozni semmire.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom
Mellékletek:

4 hónapja 2 hete #300750 Írta: Piteepajti
Megválaszolva: Piteepajti
Sziasztok!

Leszögezném most tanulok játszani. Olyan 1500 körül sebezgetek már az átlagos feletti köreimben.
Ami ma van... Kb.30-40 csata. Olyan 90-95% 15:5 vagy rosszabb. Az első percben 3:0 oda. Onnan pillanatok alatt 8:2. Elhiszem, hogy láma vagyok, de egész nap mindenki a szerveren? Az ellenoldalon még csak unicum? Prémium nappal és csak prémium tankkal. Ez szívás...
Szerintetek?

4 hónapja 2 hete #300751 Írta: PuklerTomi1963
Megválaszolva: PuklerTomi1963

Ferrari-fan beküldte: Tette volna az anyj....oda magát az az idióta, aki azt mondta, hogy 323 pen kell egy tier 8-as td-nek.
Ennyit ér a páncél vele szembe

Konkrétan jobb klikk és tartja magát az egéren, mert nem nagyon kell tier 6-ban célozni semmire.

Ja csak ha el lövöd a tárad akkor utána letolt gatyával állsz majd az ellenfél előtt az a 40 sec kurva sok ám pláne a 3 perces csaátkban

4 hónapja 2 hete #300752 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Vicc kategória konkrétan... Amúgy sincs még elég TáDé! Célzás nélkül vinni mindent, ez a narancs és az alatti játékosállomány legfőbb álma. Persze tisztelet a kivételnek.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.