Jelenleg 303 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hónapja 3 hete #300599 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Imádom ezt a Csaknoriszt. Bújtatott cumiztatás újra. Szerezz 600 alap xp-t 3 csatában. Ja csak épp akkor győzni is kellene nemde?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #300601 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
WoT 2020 egy képen összefoglalva

43%-os (miért játszhat a játékkal??) berakja afk-ba a tankot miután strv-t feltolja a falra
Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #300602 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

EnuresisNocturna beküldte: Imádom ezt a Csaknoriszt. Bújtatott cumiztatás újra. Szerezz 600 alap xp-t 3 csatában. Ja csak épp akkor győzni is kellene nemde?

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. Obj430U. T110E5. T110E4. T110E3. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Super Conqueror. Centurion AX.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #300606 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

AssistKing beküldte: WoT 2020 egy képen összefoglalva

43%-os (miért játszhat a játékkal??) berakja afk-ba a tankot miután strv-t feltolja a falra

Még mindig úgy érzem, hogy nagyon ritkán jön úgy szívből (vagy legalább nagyon komoly) dühöngés, ezért is szeretem ezt a topicot már több éve olvasgatni (egyszerűen szórakoztató), és ha valaki konteóba sodródik, ott megpróbálhatok némi értelmet vinni az eltévelyedett gondolatokba (habár az utóbbi fél évben úgy érződik, mintha a konteókat kiirtottuk volna a fórumról?).

Mivel ténylegesen kevés ember jár utána, ha valami nem úgy történik, ahogy az a nagy könyvben meg van írva (rosszul játszó csapat, szórakozásból/véletlenül megöl/kitol egy csapattárs), és ezt egy-egy rosszabb játék-sorozat csak fokozni tudja (tehát az érdeklődés tovább lohad az okok felkutatására), hozok egy fényes példát arra, hogy mindez csak a jéghegy csúcsa :)

A kép önmagában is jelentős tényeket hordoz, de természetesen külső oldalt is érdemes volt igénybe vennem, hogy ki is derítsem mi történt.

A csata röviden: Tier 5, a 3 Excelsior libasorban leugratott az első domboldalról, mindamellett számomra igen jól sikerült meccs volt, de nyilván vesztettünk (számomra a csata kimenetele nem fontos).
Nyilván trollok, bajkeverők mint minden multi játékban, itt is vannak, de a 15 perc kutatás kisegített: a 3 Excelsior valójában 1 db játékos volt (igen, 3 accountról), és az egyik klánjából az is kiderült, hogy nem 3, hanem 30+ ilyen (felhívom a figyelmet, hogy nem bot, mert a chatet emberi módon használta!) account volt, melyeknek a csatáit és regeit/neveket tekintve több már bant is kapott.
Az illetőt nem lehet olyan módon büntetni, hogy a tevékenységét ne tudja folytatni (még az ip ban is csak rövidtávú megoldás lenne, egy informatikában jártasabb ember azt is kikerülné, ráadásul itt nem egy, hanem 3 pc-ről van szó.

UI: Mint írtam, számomra nem volt dühítő a tevékenység, amit a delikvens elkövetett, de tökéletesen rámutat a játék több olyan pontjára, mely miatt nem éri meg idegeskedni, mert ez egy végtelen körfolyam, és alapvetően a szórakozást kell benne megtalálni, még akkor is, ha az egész világ ellenünk dolgozik. :thx:

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Slandyke

4 hónapja 3 hete #300646 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Ez engem még a mai napig el tud keseríteni, és valahogy mindig ennek a szembesülése után szoktam hónapokat kihagyni :(

Leopard PTA: 122 csata, 2566 átlag sebzés, 54%-os WR
Leopard 1: 39 csata 2165 átlag sebzés, 54%-os WR

Udes 16: 123 csata, 2478 átlag sebzés, 68%-os WR
Udes 15/16: 28 csata, 2042 átlag sebzés, 39%-os WR

Két olyan X-es tank, amivel a 9-esével tudtam, szerettem játszani, és gyakorlatilag tök ugyan azok, mint az elődeik, csak X-es tiernek megfelelő statokkal.

Ehhez képest hol túl passzív vagyok, hol túl agresszív, hol el se jutok a megszokott pozícióimhoz, mert valahogy ott, pont akkor van egy light, vagy HESH spammer szutyok... Nem igaz, ennyivel nem lehet nehezebb a X-es tier. Jó, itt állandó jelleggel ott van a 3 arty, + plusz minimm 1 HESH-buzi. Meg itt sokszor 15 db X-es ellenfél van, míg ha IX-essel megyek, max 7 (bár elég ritka a 7-8-s matchmaking).

De akkor is, legalább azt az átlagot hoznám, amit a IX-essel, de ehhez képest az E3, 430U, Strv 103, Maus esetében kevesebbet sebzek, mint az elődökkel, a többi X-esemmel meg alig sebzek többet, vagy ugyan annyit, mint a IX-esekkel. Egyedül a SC-val van jelentős különbség, de hát, az is nehéz szülés volt, mire feltornáztam 2500 fölé...

Szóval... szomi vagyok :'( Azon gondolkodom, hogy beállok a konteósok közé... :D Tier 10-ben még mintha a fekete és fehér füstnek is lenne jelentősége :whistle: :evil:

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300649 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Grande__Reagel beküldte: Ez engem még a mai napig el tud keseríteni, és valahogy mindig ennek a szembesülése után szoktam hónapokat kihagyni :(

Leopard PTA: 122 csata, 2566 átlag sebzés, 54%-os WR
Leopard 1: 39 csata 2165 átlag sebzés, 54%-os WR

Udes 16: 123 csata, 2478 átlag sebzés, 68%-os WR
Udes 15/16: 28 csata, 2042 átlag sebzés, 39%-os WR

Két olyan X-es tank, amivel a 9-esével tudtam, szerettem játszani, és gyakorlatilag tök ugyan azok, mint az elődeik, csak X-es tiernek megfelelő statokkal.

Ehhez képest hol túl passzív vagyok, hol túl agresszív, hol el se jutok a megszokott pozícióimhoz, mert valahogy ott, pont akkor van egy light, vagy HESH spammer szutyok... Nem igaz, ennyivel nem lehet nehezebb a X-es tier. Jó, itt állandó jelleggel ott van a 3 arty, + plusz minimm 1 HESH-buzi. Meg itt sokszor 15 db X-es ellenfél van, míg ha IX-essel megyek, max 7 (bár elég ritka a 7-8-s matchmaking).

De akkor is, legalább azt az átlagot hoznám, amit a IX-essel, de ehhez képest az E3, 430U, Strv 103, Maus esetében kevesebbet sebzek, mint az elődökkel, a többi X-esemmel meg alig sebzek többet, vagy ugyan annyit, mint a IX-esekkel. Egyedül a SC-val van jelentős különbség, de hát, az is nehéz szülés volt, mire feltornáztam 2500 fölé...

Szóval... szomi vagyok :'( Azon gondolkodom, hogy beállok a konteósok közé... :D Tier 10-ben még mintha a fekete és fehér füstnek is lenne jelentősége :whistle: :evil:

Ne aggódj, nincs ebben semmi konteó. Ha magamból indulok ki, szimpla pszichológia. 9-es tankokkal gond nélkül elvagyok, viszont a 10-es szinten úgy játszom mint valami tökfilkó. Meglehet nálad is csupán arról szól a fáma, hogy túlstresszeled. Ugyanaz amit leírtál, nálam is játszik, amit jó ideje azzal igyekszem kompenzálni, hogy erőltetem. Egyszer csak rááll az agyam, hogy mindaz a para és különbség ami jelen van, csupán a fejemben létezik. Hidd el, a segghülye csapattársak és minden más konstans tényező ugyanaz. csupán a fejedben nyer más értelmet. Mint annak idején a szép lány, aki tuti nemet mondana, aztán fogyi Józsika vágta gerincre, mert az értelmesebbje már azelőtt elengedte, hogy egyáltalán meg merte volna szólítani.

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300653 Írta: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16
Megválaszolva: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16
.

4 hónapja 2 hete #300654 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

deaxus beküldte: Szép kis magyar mentalitás.
Azt még el tudom képzelni róla,hogy nem volt nála prém lőszer,és azért nem próbálkozott,de akkor mondhatta volna...Így ez csak a szánalmas kategória.

Megjegyzem,én is elindulhattam volna resetelni kicsit korábban .

Ezzaaz!

"- Anyúúúú! Bántanak!
- Mit csináltál kisfiam?
- Hát csak odamentem egy valakihez és hátbavágtam"
- Ejnyje kisfiam! Hát akkor ne csodálkozz."
.
.
.
.
Igen? Mit is kell a képen nézni? :kappa:

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300656 Írta: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16
Megválaszolva: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16
.

4 hónapja 2 hete #300658 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Hát ezen bexartam lol...
Szerintem instant ban kedves @Silean2 :rofl: :trollol:
U.I: Szerintem nem tudja világát sem lol...

4 hónapja 2 hete #300661 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Laczy81 beküldte: Hát ezen bexartam lol...
Szerintem instant ban kedves @Silean2 :rofl: :trollol:
U.I: Szerintem nem tudja világát sem lol...

Mosom kezeim, én csak megkérdeztem...Ő saját magát törölte :angel.

4 hónapja 2 hete #300666 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Silean2 beküldte: Nekem egész hónapban egész jól adja

És még azt sem lehet mondani, hogy szakaszban játszom, mert akkor javaészt kárba menne valamelyikünk legénységi, free xp, kredit boostere

Fogalmatok sincs, hogy egy átlag játékos részére, aki se szar se jó, mennyire frusztráló ez a "küzdj a 30-40% győzelmi arányért" dolog. A szervert még mindig nem a ti 1%-arányotok tartja fennt. :pinch: Gratula hozzá meg minden, de nem kellene ennyire leflegmázni. meg idiótának nézni Átlag Árpádot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

4 hónapja 2 hete #300668 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

HUNterRichie beküldte:

És még azt sem lehet mondani, hogy szakaszban játszom, mert akkor javaészt kárba menne valamelyikünk legénységi, free xp, kredit boostere

Fogalmatok sincs, hogy egy átlag játékos részére, aki se szar se jó, mennyire frusztráló ez a "küzdj a 30-40% győzelmi arányért" dolog. A szervert még mindig nem a ti 1%-arányotok tartja fennt. :pinch: Gratula hozzá meg minden, de nem kellene ennyire leflegmázni. meg idiótának nézni Átlag Árpádot.

Egy átlag játékosnak nehéz a 30-40%?
Olyat tud az átlag játékos csinálni, hogy részt vegyen a csatában? Olyat tud az átlag játékos csinálni, hogy 10/5 csatában hasznos tagja (értsd nem campel az anyjával is, nem védi az artyt lightal) legyen a csatában?

Szerintem azok a játékosok, akik "vért izzadnak" a 30-40%-ért inkább menjenek keressenek másik kikapcsolódást maguknak, mert hasznuk konvergál a nullához itt.

Figyelem: Spoiler!

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

4 hónapja 2 hete #300672 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Ferrari-fan beküldte:

HUNterRichie beküldte:

Egy átlag játékosnak nehéz a 30-40%?
Olyat tud az átlag játékos csinálni, hogy részt vegyen a csatában? Olyat tud az átlag játékos csinálni, hogy 10/5 csatában hasznos tagja (értsd nem campel az anyjával is, nem védi az artyt lightal) legyen a csatában?

Szerintem azok a játékosok, akik "vért izzadnak" a 30-40%-ért inkább menjenek keressenek másik kikapcsolódást maguknak, mert hasznuk konvergál a nullához itt.

Figyelem: Spoiler!

Rájöttem, hogy elég nekem a fórum, nem kell az egészet testközelből is megtapasztalnom :troll:

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300677 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

HUNterRichie beküldte:

Hmm. 30-40% WR-t hozni fruszráló? Ha belépek a csatába és otthagyom a gépet kb. akkor is megvan. Te meg még küzdesz is érte? :lol:

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.