Jelenleg 454 vendég és 5 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hónapja 4 hete #300456 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
EU1 elesett. Viccesek a 4-5-600 pingek játék közben, beakadó cél kereszt, nem mindig működő 6. érzék (olyan tankon amin van persze) :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #300499 Írta: esem
Megválaszolva: esem
Szombat óta próbálik, egy normálisabbat játszani, de 98%-ban nagy bukták. Váltottam szervert, próbálkoztam tier 5-től tier 8-ig. Ha direkt csinálna, se tudna az MM rosszabb csapatokat összeválogatni. Nem is nagyon jön össze semmi, és a győzelem, ha akad se egy nagy élmény.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, gomes

4 hónapja 3 hete #300510 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Én ma 17/5 nél adtam fel. Tegnap is 30% volt a nyerés, előtte 3 hétig a legrosszabb 44% volt a többi 55-65%-ig 4 ilyen csatám volt ahol egyedül elindultam 1 irányba a többiek sehol. Aztán visszafordultam és persze hogy bukta lett mind.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. Obj430U. T110E5. T110E4. T110E3. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Super Conqueror. Centurion AX.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #300525 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
Replay esetleg? :) Kíváncsivá tettél :blink:

Cogito ergo Bumm... :-)

4 hónapja 3 hete #300545 Írta: esem
Megválaszolva: esem
még van kb öt nap prémem, de majd jövőre újra próbálkozom, ennek így nincs értelme, 10 meccsből 6-7 bukó, baromi nagy arányban, vagy valamelyik kilkker szopat szét....ez van
Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #300546 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
tényleg félelmetes csapatok vannak.
van hogy a csapat fele egy lövést nem ereszt el a csata folyamán.

4 hónapja 3 hete #300574 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

esem beküldte: még van kb öt nap prémem, de majd jövőre újra próbálkozom, ennek így nincs értelme, 10 meccsből 6-7 bukó, baromi nagy arányban, vagy valamelyik kilkker szopat szét....ez van

Tipikusan ez az a csatajelentés amihez jó lenne nézni egy replayt amit - ki tudja miért - sosem kapunk. Ahol egy 1000 Wn8-as lóriplayer 4k-t lő az elsőre nézve egy játszható csata a részedről meg user error.

4 hónapja 3 hete #300577 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
A csata ideje kb 2,x perc. Első percben még csak fedezék mögé cammogtam a másodikban 2 lövést adtam le.

3. ra esélyem se volt....
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #300582 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Ma tudjátok hányadik csatában sikerült megcsinálni Chuck Küldetését, hogy nyerj 3 csatát??? 12-re b@zmeg!!!!! 12. -re!!!!! Erre mi a bonusz napi küldetés???? NYERJ 5 csatát!!!!! Ötöt bazmeg!!!!! Most zárom be a zinternetet mára! Sok retardált debil selejtes szerencsétlen béna paraszt.... :applause: :applause: :applause:
Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #300585 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Figyelem: Spoiler!

Akkor én a mai 58.2 winrate-val teljesen elvagyok :)

4 hónapja 3 hete #300586 Írta: Blackmoon

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte:

Akkor én a mai 58.2 winrate-val teljesen elvagyok :)

Komolyan, vicc ez az egész! Amit hetek alatt felépítek, és haladok, ledől egy délután alatt.... Sok majom 9 éves kiscsaj apuci accjával... Tetszik nekik hogy milyen jól megy a tank, brrrrr brrrrr füstöl is.... brrrrrr brrrrrrr meg ugrat, farol is, apaaaaa de klafa! A csapatból minimum 9 ilyen minden egyes csatában. Ki a legelső piros felírat megint az előbb is???? 2670 Wn8-al belefullad a vízbe a 34. másodpercben bazmeg!!!!!

4 hónapja 3 hete #300587 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A

Nos a mai küldetéseket, ( napi + Chuck ) 6 csata alatt megcsináltam. Jól adja :) Megjegyzem van benne nyerj meg 4 csatát :)

4 hónapja 3 hete #300588 Írta: Blackmoon

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte:

Nos a mai küldetéseket, ( napi + Chuck ) 6 csata alatt megcsináltam. Jól adja :) Megjegyzem van benne nyerj meg 4 csatát :)

Jó, hogy lehetne hozzád kerülni a másik csapatba??? Azóta sikerült ma már 18%-ra levinni, ugyanott folytatódik minden. Reménytelen, esélytelen! 10 csata után még mindig megvan 4 db napi bonusz szorzóm, sikerült leszorzózni a tankomat valamilyen félreértés miatt nyertünk egyet véletlenül... de aztán helyre állt a rend, azóta 9 vereség. Jaj de röhögök, egyszer csak nyerünk ma még egyet.... :p

4 hónapja 3 hete #300592 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A

Mondom nagyon adja :)

Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #300595 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Nekem egész hónapban egész jól adja

És még azt sem lehet mondani, hogy szakaszban játszom, mert akkor javaészt kárba menne valamelyikünk legénységi, free xp, kredit boostere
Mellékletek:

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.