Jelenleg 291 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 4 hete #300061 Írta: Jugoszláv indián
Megválaszolva: Jugoszláv indián
Érdeklödöm még mindig 3 arty van csatánként? +2 tier megadatik tényleg csak kiváncsi vagyok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #300067 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
igen, 3, de szakaszban már nem jöhetnek be csatába.

+2 tier megadatik

wat?!

1 hónapja 3 hete #300086 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Nem lehetne lassan meglépni azt, hogy NEM emberek ne mehessenek be platoonba?

Itt a 2 szakaszunk összetételét láthatjátok, ráadásul a map sem volt olyan rossz, el hallouf

Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #300102 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Hogy van az hogy 50 csatából 40 bukó ... ???

1 hónapja 3 hete #300104 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

RAZERXX beküldte: Hogy van az hogy 50 csatából 40 bukó ... ???

Egyszerűen csak a f@sz rossz végén állsz. :-) Én ilyenkor minden csata után mindenkit el szoktam küldeni a pi..ába a cseten, persze csak ha nincs fent az iTantum vagy ki, nehogy banoljon. :-) Nem segít a dolgon, de legalább jól esik! :p :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 3 hete #300152 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

bandras32 beküldte: Újabb nagyszerű és igazságos xp-s képek. :lol:

(Tudom, hogy évek óta ilyen, játszok már egy ideje. ;) )

Csak hogy egyszerűsítsük az XP-számítást, ezt valaki kimatekolhatná:

Ilyet még úgyse láttam, hogy top XP vesztes csatában.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

1 hónapja 2 hete #300154 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Részvétem. Ismerős az érzés. A nehezebben játszható (pl Ferdinand) , vagy a sokak által játszott tankoknál (T44, Jpze100, jTiger) már sűrűn jártam hasonlóan, és így csúsztam le "Master" fokozatról. De neked ennél ennyi ponttal gondolom meg volt. ;)

1 hónapja 2 hete #300190 Írta: Raptorial Bird
Megválaszolva: Raptorial Bird
Ilyen csata Tier 10-ben és döntetlen! Eszem megáll!
:oops:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bulcsu

1 hónapja 2 hete #300192 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Raptorial Bird beküldte: Ilyen csata Tier 10-ben és döntetlen! Eszem megáll!
:oops:

Nem gyenge legénység, grat! :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raptorial Bird

1 hónapja 2 hete #300193 Írta: werz
Megválaszolva: werz
klasz nap. 35% győzelem.. wn8 a béka segge alatt.. nem tudok célozni oda megy ahová akar.. nagyon fasza

1 hónapja 2 hete #300194 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

AssistKing beküldte: Nem lehetne lassan meglépni azt, hogy NEM emberek ne mehessenek be platoonba?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A probléma egyik fő oka a felgyorsult világ :)

Nézzük csak az egyik T10-es tankomat, az E50m-et, mondjuk T5-től :
akkor még nem volt sem boost, sem töredék, de még a szabad XP-vel is csínján kellett bánnom. Durván fele-fele alap/prémium fiókkal kellett kb. 1000-1200 csata hozzá (azóta nagyon átbarmolták a fejlesztéseket, meg volt tank amit funból meghagytam, így pontos szám nincs).

Egy másik leendő T10-es tankomhoz, meg kell majd annyi, amennyit a töredékből, szabad XP-ből fullosra kifejlesztett T9-es tankkal megyek majd boostos, premfiók napiszorzózott, max. 100-150? csatát, de azt is csak azért, mert T9-ben hadd húzódjon a 4. skill, mert az már nagyon eszi a jegyzetfüzetet.

Pikkpakk eljut mindenki felsőbb tierekbe olyan tudással és tapasztalattal, ami évekkel ezelőtt T1-T2-ben volt jelen. Jegyezzük meg azt is, hogy 5-6 éve is ugyanennyibe került a prémium fiók, prémium tank, csak akkor feleannyi volt az átlagfizetés (gondolom más környező országokban is), így nemcsak a játékadta lehetőségek sokszorozódtak meg, hanem a fizetős +50% is "olcsóbb" lett.
Ez van...

1 hónapja 2 hete #300206 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Az eredmény nem is érdekes (napi küldi lett volna, hogy fedezz fel 3 tankot - nem jött össze :) )
De szégyen mennyire nem meri bevállalni a WG azt - hogy kiírná a játékosoknak: Sorry kicsit sok a light tank, kérlek próbáld meg később, vagy játssz addig másik jószággal...
Mert sérülne az a redvás pénzközpontú filléres üzleti modell, ami manapság a wg...
Amivé lett ez az egész.
Mondom ezt úgy, hogy teljes mértékben elfogadom a játékot minden szarjával egyetemben.
Ez a matchmaker akkor is szégyellnivalón gáz. (és ez nem valami über ritka madár, hanem trend...)

Melléklet:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300238 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Ez se rossz. Csapatunk hátát a falhoz támasztva vállvetve harcolt.

én is kénytelen voltam visszahúzódni...
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #300244 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz
Sajnos egyre többször látni ezt az egy oldalra helyezkedést. Ilyenkor vagy győznek az előre rohanó yolozos jómadarak, vagy nagyon gyorsan vesztett csata lesz. Az a szomorú, hogy még 9-10-es szinten is ez van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

1 hónapja 2 hete #300245 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes

M8csavar beküldte: Ez se rossz. Csapatunk hátát a falhoz támasztva vállvetve harcolt.

én is kénytelen voltam visszahúzódni...

ezek a csapatmozgásokat szülik az új konteokat,amiket itt meg nem érdemes kifejteni :)
mindenesetre egyre sürübben fordul elö ,mint az is ,hogy a csapat egy része 8-10 tank betámad 2-3 tankot a 2-3-ból jó ha egyet kilönek ,de a mi 8-10 tankunk odaveszik.
most frissen szoptam be egy ilyen csapatot és figyeltem a végjátékukat miután én és mások elvéreztünk a túlerövel szemben .hiába irtam nekik 3x többen vannak rohanják már le azt a hozzájuk legközelebb lévö tankot,de nem.mindegyik egyenként felgurult a legmagasabb pontig ,ahol már löni tudták öket. ezek löttek egy mellét,azok meg találtak.a lövés után a mi botjaink természetesen visszagurultak nem mentek közelebb még az elsö tankhoz sem és ez igy ment amig majdnem mindannyian elfogytak ill. lerohanta és kinyirta az utolsó 2 azt tankot ,ami eddig feltartotta a brigádot,de akkor már elég volt nekik 1-1 lövést bekapni a távolabbi tankoktól.
és ezek után ne szülessenek konteok miközben ezeknél a berlini botok is jobbak voltak ? :)

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.