Jelenleg 412 vendég és 5 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hete 11 órája #299896 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz
Sokkal több csata után is ilyen rossz lett volna. Tegnap nagyon hektikus volt az MM. Vagy ledaráltak mindenkit nagyon gyorsan, vagy rohanni kellett a sebezésért. 15-1, 15-5-ös csaták oda vissza.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 9 órája - 3 hete 9 órája #299897 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Nekem most (sajnos) van időm. Tegnap 45 meccset mentem. 22-23. Win-Loss.
Még ki is békülnék az aránnyal. De hogy másnak hogy lehet ennyire rossz...
Csak a darabszám játszhat közre... Volt olyan szériám tegnap hogy 8 meccs bukó. Sorozatban.
De persze ezt nem lehet általánosítani. Mindenki annyit játszik amennyi ideje van.

3 hete 2 órája #299902 Írta: Tasuki
Megválaszolva: Tasuki
Másnak is ilyen fos a pingje? Szinte az alap állapot a 100 inkább föle bármelyik nacccerű szervert is választom. Van még ezer dolog amiért szétbassza az ideg wot közben, de ettől a fészem ki van :wb:

2 hete 6 napja - 2 hete 6 napja #299903 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Tasuki beküldte: Másnak is ilyen fos a pingje? Szinte az alap állapot a 100 inkább föle bármelyik nacccerű szervert is választom. Van még ezer dolog amiért szétbassza az ideg wot közben, de ettől a fészem ki van :wb:

nálam minden ok. B)

ha kaki a pinged először egy router restart soha sem árt.
ha utána is rossz, akkor érdemes megpingelned pár magyar, luxemburgi és holland oldalt, és végül a wot szervereket, hogy ott milyenek a pingjeid és vannak-e packet loss-ok.
ha végeztél jelezd és ha nem javult a router restart után sem, akkor matekozunk rajt mi lehet a gond.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tasuki

2 hete 6 napja #299904 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Tasuki beküldte: Másnak is ilyen fos a pingje? Szinte az alap állapot a 100 inkább föle bármelyik nacccerű szervert is választom. Van még ezer dolog amiért szétbassza az ideg wot közben, de ettől a fészem ki van :wb:

https://kozosseg.telekom.hu/topic/14079-magas-ping-ms-pocket-loss-az-elm%C3%BAlt-1-h%C3%B3napban/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tasuki, _BudSpencer_

2 hete 5 napja #299919 Írta: Tasuki
Megválaszolva: Tasuki
Ezek jöttek össze:banana:
Mellékletek:

2 hete 4 napja #299930 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Közben rálesetem a Deutsche Telekom fórumaira, hogy milyen hozzászólások születtek a témában. Találtam is kapásból 5-6 nyitott topikot, de természetesen az illetékesek a fülük botját sem mozdították még. Szóval maximum annyit tehetünk, hogy cseszegetjük a Magyar Telekomot szóljanak már a Deutschéknak és fixálják a routingot.

Vicc az egészben, hogy a velem egy településen élő haver, akivel a lakóhelyünk közt kb. 2 km lehet és ugyanazt a telekom vonalat használja, csak később észleli a problémát. Teszem azt nálam már délután 6-kor elkezd 100-120 fölé ugrálni a ping csomagvesztésekkel, ő pedig még este 9-ig elvan vele, aztán persze nála is elkezdi.

2 hete 4 napja #299931 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

hát igen, sok az elveszett adatcsomag és mivel ezeket újra elküldi, ezért magasak a pingjeid, valamint fordulhatnak elő szellemlövedékek és egyéb x-aktás dolgok.
látom már többen is nyomoznak és kiderült, hogy a germánoknál van vmi gebasz, ezért nincs mit tenni, mint várni és spammelni a német telekomot.
ez van sajna. :(

2 hete 6 órája #299976 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Az megvan nálatok is, hogy indulásnál ha élesen el akarsz kanyarodni és arra felé menni, mindig, de mindig a melletted álló tank ragad be, és nem indul el, hogy fél órát kell kerülgetni? :fetreng: :applause: shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hete 6 napja #299979 Írta: SUNDI1968
Megválaszolva: SUNDI1968
Hali
A mai (tegnapi) érthetetlen a számomra-Mentem sacc 50 meccset és 35 tuti bukó volt. Értem én hogy nem mindig lehet nyerni, de az kiverte a biztositékot nálam hogy zsinórban 10 meccs vesztes, a sebzésben szinte mindig az első 5 közt voltam, szóval odatettem magam nem campeltem.Persze nem vagyok jó játékos de azért ez már több mint zavaró.A stattal sosem foglalkoztam, van önkritikám- lol.Más is járt már igy vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy szinte mindig a vesztes oldalra kerül ?

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #299982 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar

SUNDI1968 beküldte: Hali
A mai (tegnapi) érthetetlen a számomra-Mentem sacc 50 meccset és 35 tuti bukó volt. Értem én hogy nem mindig lehet nyerni, de az kiverte a biztositékot nálam hogy zsinórban 10 meccs vesztes, a sebzésben szinte mindig az első 5 közt voltam, szóval odatettem magam nem campeltem.Persze nem vagyok jó játékos de azért ez már több mint zavaró.A stattal sosem foglalkoztam, van önkritikám- lol.Más is járt már igy vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy szinte mindig a vesztes oldalra kerül ?

Rengeteg megfejtést olvashatsz itt a fórumon e témában. És ne aggódj, rajtad kívül is sokan kerülnek a "vesztes" oldalra. Ez az a játék mikor egyik percről a másikra "nem tudsz játszani" és még hülyének is érzed magad. Mert az előző meccsben ott találtad el és annyiszor az ellent ahogy akartad a másik meccsben meg labdába sem rúghatsz. Ugyanazzal a tankkal, sőt nekem volt rá példa hogy ua. a pálya is volt. Csak és kizárólag kemény matekkal felvértezve, grafikonok tömkelegével, statokkal ellátva tudsz rá tudományos magyarázatot találni. De nem érdemes.
Ilyenkor csak mondogasd magadban - "Egy vagyok az erővel az erő velem van..."
:trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, SUNDI1968, Tankpeti

1 hete 6 napja #299983 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Andar beküldte:

SUNDI1968 beküldte: Hali

Rengeteg megfejtést olvashatsz itt a fórumon e témában. És ne aggódj, rajtad kívül is sokan kerülnek a "vesztes" oldalra. Ez az a játék mikor egyik percről a másikra "nem tudsz játszani" és még hülyének is érzed magad. Mert az előző meccsben ott találtad el és annyiszor az ellent ahogy akartad a másik meccsben meg labdába sem rúghatsz. Ugyanazzal a tankkal, sőt nekem volt rá példa hogy ua. a pálya is volt. Csak és kizárólag kemény matekkal felvértezve, grafikonok tömkelegével, statokkal ellátva tudsz rá tudományos magyarázatot találni. De nem érdemes.
Ilyenkor csak mondogasd magadban - "Egy vagyok az erővel az erő velem van..."
:trollol:

Tegnap egyszerűen ilyen volt az MM, nálunk többnyire semmi kék játékos, az ellenségnél 4, +1 lila. Borítékolni lehetett az eredményt, hogy még el sem indult a csata. A másik jel, amire azért várni kell az indulás után hogy mindenki mint a vakegér, egymás seggében elindul az egyik oldalra, a fél térképet szabadon hagyva. És ott szerencsétlenkedik 13 tank 3 kis kockában a minimapon. Ebben a két esetben én már csak azt szoktam elbírálni hogy leessek a szikláról, vagy megfulladni menjek. Ez pálya függő.... :fetreng: :applause: :applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968, Andar

1 hete 5 napja #299994 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Igazságos xp rendszer? Persze! Végül is többet kaptam, mint a győztes csapat legutolsója, aki gyakorlatilag semmit sem csinált. :lol:

Mellékletek:

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #299996 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

bandras32 beküldte: Igazságos xp rendszer? Persze! Végül is többet kaptam, mint a győztes csapat legutolsója, aki gyakorlatilag semmit sem csinált. :lol:

Részletes jelentést megkattint --> "courageous resistance" és valós base xp megvizsgálása,
Hosszú-hosszú évek óta ilyen igazságos, izgalmas és érdekes ez az XP rendszer. Ahogy a válasz is mindig az.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hete 5 napja #300002 Írta: Boris
Megválaszolva: Boris
Ki ismeri Ruda_Gorilla nevezetü játékost???

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.