Jelenleg 356 vendég és 4 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #299511 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Szerintem a következő az ami erre a helyzetre vonatkozik.

Vannak pozitív meg negatív töltetű érzelmek. A pozitívak felemelnek, míg a negatívak a mélybe taszítanak.
Mivel tegnap engedtem, hogy a haragom és a frusztráltságom uralkodjon rajtam, ezért ebből kifolyólag is alacsonyabb szintű megnyilvánulással éltem.
Természetes, hogy semmi bajom az autistákkal, ha több lenne belőlük, talán jobb hely is lenne a világ, de biztosan szeretettelibb.

Nyilván az artystákkal sincsen bajom, csak amikor nagyon kipécéznek, azt nem tudom kezelni.
Ilyenkor dühös vagyok, és ingerült, és mondom ami eszembe jut.
De az vesse rám az első követ aki maga nem tesz ilyet olykor.

Silean:
A helyezkedéssel kapcsolatban nyilván van rosszabb meg jobb is, mint ahogy van rosszabb
meg jobb játékos is. Az én szintemen nyilván nem veszem észre a jobb lehetőséget, mert ha észrevenném, akkor jobb is lennék. Logikus:)

Valóban az autista, retard, noob, clicker, cancel, ezek címkék amit a játékon belül aggatunk egymásra, nem hiszem, hogy a valódi jelentésén értené bárki is.

Mindenesetre mindenkinek vannak jobb (magasabb) és rosszabb (alacsonyabb) napjai is, de érdekes módon, az összes barátságom, türelmem, kedvességem nincs észrevéve, de merjek egyszer anyázni....mindjárt pellengérre vagyok állítva, ez aztán korrekt valóban.

Mindenesetre bárkit is vélt vagy valós módon megbántottam, akkor bocsánatát kérem, gondoltam a dühöngőbe egyszer én is elengedhetem magam de hát nem.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, _BudSpencer_, zics911

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #299512 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Oké Matt!

Megsértődve azért ne legyél, a cél nem az volt! Én is hibáztam. Mára úgy gondolom, hogy ezt privátba kellett volna megbeszélnem veled. Ez van, emberből vagyunk mind. Jó és nyugisabb puffogtatást a pályán neked!
Aloha!

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Matt__Kirby, Slandyke

1 hónapja 2 hete #299517 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok.

Már megfigyeltem, hogy ez a dühöngő csak arra jó, hogy amikor elvisz a játék heve, és szétcsaptad a klaviatúrát, megfejelted a monitort, szétrúgtad az asztalt, a füstölgő romok között még idepötyög valamit az ember remegő újjal, habzó szájjal, hogy valamerre menjen a düh, és hátha valaki megnevetteti, mert könnyű még akkor átfordítani a dolgot, hiszen nincs nagy baj. No akkor, valaki még felhívja a figyelmet rá, hogy de parasztul vagy dühös, pedig milyen kulturáltan is lehet dühöngeni, és a személyt minősíti. Az olyan, mint gyerek korunkban amikor elestünk, és levertük a térdünkről a bőrt, akkor még kaptunk egy jó pofont is, hogy kiszakadt a gatya. Szerintem ez a dühöngő, a dühös ember nem lírai, a helyén kell kezelni, és nem tovább húzni. Itt nem feltétlenül kell megsértődnie minden buzi artysnak, még ha buzi is.:blondy: :blondy:

1 hónapja 2 hete #299518 Írta: Jugoszláv indián
Megválaszolva: Jugoszláv indián
Szerintem az artyk szidalmazása megengedett ők a csatatér dögkeselyűi

1 hónapja 2 hete #299525 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Nyilván az artystákkal sincsen bajom

ezt azért még gondold át párszor!!4 :evil: :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hónapja 2 hete #299526 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Na akkor legyen olyan kedves valaki és árulja már el, hogy hol lehet ezt a tetves rohadt dögcédulaszart kikapcsolni?

Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #299530 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

bandras32 beküldte: Na akkor legyen olyan kedves valaki és árulja már el, hogy hol lehet ezt a tetves rohadt dögcédulaszart kikapcsolni?

Ne lövesd pofán magad, és soha nem fogod látni! :p
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 hónapja 1 hete #299541 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Az mi kurvajó hogy egy csomó tankomról eltüntek felszerelések a frissítés miatt! Mindenből újjat kell venni! Ezt melyik barom fejlesztő találta ki?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #299544 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

andrecucu beküldte: Az mi kurvajó hogy egy csomó tankomról eltüntek felszerelések a frissítés miatt! Mindenből újjat kell venni! Ezt melyik barom fejlesztő találta ki?

Kezd ezzel: www.wotinfo.hu/...valtas

Kommentek első oldalán a válasz (Rocky, PZoli). Az oldalon a kereső a barátod!

1 hónapja 1 hete #299546 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

andrecucu beküldte: Az mi kurvajó hogy egy csomó tankomról eltüntek felszerelések a frissítés miatt! Mindenből újjat kell venni! Ezt melyik barom fejlesztő találta ki?

Olyan kibaszott nehéz lenne esetleg utánna olvasni?
A gonosz felszerelés maffia volt, lelopták a tankjaidról

1 hónapja 1 hete #299547 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Köszi! De abban a válaszban nincs benne hogy el fog tűnni. Van a garázsban pár fejlett felszerelés, de eddig tier 7-10 ig próbáltam felrakni de semmire nem engedi.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #299548 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

andrecucu beküldte: Köszi! De abban a válaszban nincs benne hogy el fog tűnni. Van a garázsban pár fejlett felszerelés, de eddig tier 7-10 ig próbáltam felrakni de semmire nem engedi.

NM! A héten érkezett patch-el automatikusan bekerültek a garázsba -> erre a patchre hivatkozott PZoli a kommentjében, akkor még nem lehetett előre tudni, mikor lesz ez, viszont a WG figyelmeztetett mindenkit előre. Azért nem tudod felrakni, mert 3 osztályra lett osztva a felszerelések nagyrésze. Így pl: egy Cromwellen régóta használt ventit most automatikusan átalakított 1-es osztályúvá a játék, levette és garázsba rakta neked. Ezt nem fogod tudni felrakni oda, ahová az 1.10 óta már magasabb osztályú kell. 3-4 cikk van az oldalon a témában, ha elolvasod látod majd mi hogyan változott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu, Slandyke

1 hónapja 1 hete #299640 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
De jó fej a mai bonusz küldetésem, így hangzik: NYERJ meg 4 csatát.... Köszi! :-) Még mindig megvan 4 kiosztható bonuszom is reggel óta.... :p :D

1 hónapja 5 napja #299663 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Most komolyan, ez már tuti bot:
hu.wot-life.com...12877/
Ma teli volt ilyenekkel toptierként a csapataim... E50, T-54 stb kb ugyanilyen tankállománnyal, csak éppen a 9-es nemzetének megfelelően. Legalább 7 ilyennel találkoztam. Kb ugyanannyi PR-ral(1800-1900), tankállomány kb ugyanaz 2db 1-es tank, egy excelsior és 5-től 9-ig a medek egy nemzetből. Így könnyű kikapni mégha balfasz is az ellenfél de legalább ember...

1 hónapja 4 napja #299673 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Ez hogy van kiszámolva a WG-nél? Az event ami október 2-től 31-ig tart. Másodikán kezdtem, meg is kaptam a 100 tokent. Időhiány miatt kimaradt pár nap, de a Tier4-re bőven jó lettem volna.
Tegnap 20 token hiányzott. Ma meg kiírja (31-én!!!) hogy vége. Illetve az oldal egyszer azt írja hogy 20 token hiányzik él az event, öt perc múlva meg hogy vége az egésznek. Aztán visszavált...
A játékban meg nincs már az adott küldetéssorozat feltüntetve....
Nekem ha valami 31-ig tart, akkor az vagy aznap éjfél, vagy esetleg szerver restart, na de az ugye itt reggel 7 órakor van, és hiába játszottam volna mondjuk reggel hatkor a küldetéseket nem frissítette volna...
Akárhogy is számolják, ez teljesen félreérthető és nem is korrekt.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.