Jelenleg 355 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 napja 8 órája #299186 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

Shunz beküldte: Az egyik tegnapi 1 perces "egyenlő" küzdelem:

Vajon ki nyert?
10-ből 8 ilyen "fantasztikusan egyenlő" Tier +2 csata volt. Másik kettőnél szánalomból berakott a másik oldalra, ott lőni se tudtam olyan gyorsan vége lett.
Ezt valaki élvezi?

Nem tudom eldönteni, hogy melyik a nagyobb mém:
1, Az, hogy XVM-re hivatkozva szidod a csapatot és az MM-et kitakart névvel
2, XVM-et használsz 2020-ban
3, PR-re van beállítva az XVM
4, Egy átláthatatlan szar az egész
5, Kaputelefonnal lőtt kép

Annyi faszod lehetne már, hogy ha itt a csapatok miatt problémázol, akkor legalább nem takarod ki saját magad. Vagy kibújna a szög a zsákból?
Gondolom téged nem érdekel amúgy a stat meg ilyenek, az XVM csak úgy van poénból.

Agyfaszt kapok amikor az ilyen XVM bohócok írogatják a hülyeségeiket már visszaszámlááskor, közben meg a saját HP-d nem tudod hozni kombináltban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, zics911, Tankpeti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 napja 8 órája #299187 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz
Nagyon fontos dolgokat emeltetek ki a hozzászólásból. :beer2:
Ígérem legközelebb szebb screenshot-ot csinálok, nem 2017-es Style-ban.
Nevemet is kiírom, hogy lehessen fikázni milyen béna vagyok. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, gomes

3 napja 8 órája #299188 Írta: AssistKing
A csapatok összetételének talán nem voltál a része??

3 napja 8 órája - 3 napja 8 órája #299189 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

Shunz beküldte: Nagyon fontos dolgokat emeltetek ki a hozzászólásból. :beer2:
Ígérem legközelebb szebb screenshot-ot csinálok, nem 2017-es Style-ban.
Nevemet is kiírom, hogy lehessen fikázni milyen béna vagyok. :lol:

Úgy kezdted: Az egyik tegnapi 1 perces "egyenlő" küzdelem.
Ha jól látom a pálya vagy Ruinberg vagy Berlin. Hirtelen nem jut eszembe más sövényes pálya. Vagyis már hiteltelen a témád, mert ezen a két pályán 1 perc mire felállnak a csapatok. Ha dühöngsz, akkor legyen miért dühöngened és ne egy általad kreált dolog miatt dühöngj, mert azzal csak magad égeted.
Példa:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mi mást emeltek volna ki?
Azt, hogy 2020-ban nem ismered a Print Screent?
Azt, hogy feltehetően nem vagy még tapasztalt a játékban, de már "megmondod a tutit"?
Azt, hogy a csatáid nagy része tele van statisztikai hulladékkal?
Vagy esetleg az fel sem merül benned/bennetek, hogy mit érezhet egy jó játékos?

Képzeld el, hogy (ha már leragadtunk 2017-ben és a winnyóc korszakban) van egy játékos 2400+ WN8-al. Hasra ütésre mondom, hogy ha most kezdene el játszani, 1 óra alatt tele spammelné a dühöngőt a hozzád hasonló posztjával, mert senki nem lesz tőle jobb a csatában, akár wn8, akár teljesítmény szempontjából.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1

3 napja 7 órája - 3 napja 4 órája #299190 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz
Valóban nem vagyok tapasztalt.
Nem mondtam meg semmilyen tutit!
"Dühöngő"-ben felvetettem egy témát: Totál béna játékosok (én is) vs nagyon jók.
Arra voltam kíváncsi, hogy a jobbak mit élveznek ebben?
Erre nem kaptam választ csak, hogy mekkora nyomorék vagyok. :lol:
XVM-et csak kíváncsiságból raktam fel, hogy lássam hogyan játszanak a nálam jobbak (lilák kékek, stb), hogy tudjak fejlődni, amúgy itt olvastam róla. Sok csatában mentem utánuk néztem mit csinálnak segítettem őket ahol tudtam.
De látom itt is ugyanaz a toxikus közösség van mint játékban.
Szóval ennyi volt.
Bye. :beer2:

3 napja 5 órája #299194 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
100-130 ping,nem lehet játszani.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tasuki

3 napja 5 órája #299198 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Itt nem dühönghet bárki, mert tovább idegesítenek. Nem lehet azt mondani, hogy kitartás, lesz ez még jobb is, egy poénnal elütni az élét. Mert az op- k fáradtak, frusztráltak, és türelmetlenek. Csak aki megüti a mércét az dühönghet, és aki megüti a mércét, hozzá is szólhat. Persze amikor még fáradtabbak, ráncos szemöldökkel kérdezik, miért vagyunk ilyen kevesen akik aktívak? :gandalf:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 napja 4 órája #299200 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Shunz beküldte: Az egyik tegnapi 1 perces "egyenlő" küzdelem:

Ezt valaki élvezi?

Habár a csata eredmény nem látható, határozottan kijelenthetem, hogy a csapat legjobb játékosa (aki veled egy csapatban játszott e25-el) élvezte a gamet, illetve az ellenfélnél aki győzelemre játszik szintén élvezte, ezen felül pedig mindenki aki meglőtte a saját magától elvártat szintén élvezhette a meccset.
Ez úgy a játékosok 40-50%-a, ami egy multiplayer játékban az elvárt érték.
Azt is valószínűnek tartom, hogy te nem voltál benne az 50% kiélvezőben. :side:

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 napja 17 órája #299206 Írta: AssistKing

Omnipadmebumm beküldte: Itt nem dühönghet bárki, mert tovább idegesítenek. Nem lehet azt mondani, hogy kitartás, lesz ez még jobb is, egy poénnal elütni az élét. Mert az op- k fáradtak, frusztráltak, és türelmetlenek. Csak aki megüti a mércét az dühönghet, és aki megüti a mércét, hozzá is szólhat. Persze amikor még fáradtabbak, ráncos szemöldökkel kérdezik, miért vagyunk ilyen kevesen akik aktívak? :gandalf:

Szerintem van különbség az között, hogy az in-game nevedet felvállalva felteszel mondjuk egy képet arról, hogy meglőtted a hp-d kétszeresét, 10 másik meg semmit nem csinált a csatában.
Meg van különbség az között, hogy kitakart névvel feljössz beböfögni, hogy mit mutat az xvm.
Hozzátenném, mindezt minősíthetetlen szar képminőséggel

2 napja 15 órája #299207 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Omnipadmebumm beküldte: Itt nem dühönghet bárki, mert tovább idegesítenek. Nem lehet azt mondani, hogy kitartás, lesz ez még jobb is, egy poénnal elütni az élét. Mert az op- k fáradtak, frusztráltak, és türelmetlenek. Csak aki megüti a mércét az dühönghet, és aki megüti a mércét, hozzá is szólhat. Persze amikor még fáradtabbak, ráncos szemöldökkel kérdezik, miért vagyunk ilyen kevesen akik aktívak? :gandalf:

az itt a gond, hogy a srác maga is beismerte, hogy "kezdő". vagyis gyakorlatilag lehetetlen, hogy tisztában legyen a játékmechanika nagy részével, de már olyan xvm konfigot használ, amit még, én, 60k+ random csatával a hátam mögött sem tudok 30másodperc (kb. a csata betöltési ideje) alatt értelmezni. ha ezekből nem vágod le, hogy mi is a gond, akkor feleslegesen is magyaráznám.

...hogy a nevét kitakarta, meg mobillal fotózot, azt meg laxarom, mert nem érdekel és irreleváns is.

2 napja 13 órája #299214 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Feri38_HUN beküldte: 100-130 ping,nem lehet játszani.

Nekem eu1szerveren "szellemeskedett" a tankom estefelé. Átmentem eu2-re és megoldódott. Ott csak 40-60 körül volt többnyire.

2 napja 3 órája #299225 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Jaj istenem, de nevetek! Japán pálya, óra indul, 5 percig mindenki totyorog, lődöz a nagyvilágba. Óra állása: 9:55, kill: 4-3, Hp: 15.000 - 13.900. Majd egy pislogás, ömlik jobb oldalra a piros felirat, Óra: 9:01, Kill: 4-12, Hp: 970 - 12.100. :-) Istenem, sikítoztam a röhögéstől! 8:23- Game over.... Sok agyhalott debil fasz.... :-)

1 napja 22 órája #299226 Írta: Balog
Megválaszolva: Balog

Blackmoon beküldte: Jaj istenem, de nevetek! Japán pálya, óra indul, 5 percig mindenki totyorog, lődöz a nagyvilágba. Óra állása: 9:55, kill: 4-3, Hp: 15.000 - 13.900. Majd egy pislogás, ömlik jobb oldalra a piros felirat, Óra: 9:01, Kill: 4-12, Hp: 970 - 12.100. :-) Istenem, sikítoztam a röhögéstől! 8:23- Game over.... Sok agnyhalott debil fasz.... :-)

:izomtibi:
De te kivetel voltal........:-*
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 napja 15 órája #299227 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Blackmoon beküldte: Jaj istenem, de nevetek! Japán pálya, óra indul, 5 percig mindenki totyorog, lődöz a nagyvilágba. Óra állása: 9:55, kill: 4-3, Hp: 15.000 - 13.900. Majd egy pislogás, ömlik jobb oldalra a piros felirat, Óra: 9:01, Kill: 4-12, Hp: 970 - 12.100. :-) Istenem, sikítoztam a röhögéstől! 8:23- Game over.... Sok agyhalott debil fasz.... :-)

Aki csak klikker szarral játszik, miért vár mást? :awesome:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 napja 15 órája #299228 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Balog beküldte:

Blackmoon beküldte: Jaj istenem, de nevetek! Japán pálya, óra indul, 5 percig mindenki totyorog, lődöz a nagyvilágba. Óra állása: 9:55, kill: 4-3, Hp: 15.000 - 13.900. Majd egy pislogás, ömlik jobb oldalra a piros felirat, Óra: 9:01, Kill: 4-12, Hp: 970 - 12.100. :-) Istenem, sikítoztam a röhögéstől! 8:23- Game over.... Sok agnyhalott debil fasz.... :-)

:izomtibi:
De te kivetel voltal........:-*

14 Walking Dead halott helyett sajnos nem tudok én játszani egyedül. Próbáltam, már, béna vagyok. Nem tudok 15 enemyt egyedül kinyírni, sajnálom! Pedig milyen egyszerű lenne akkor a játék nekem, 100 % Winráta.... :d2: :fetreng: :applause:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.