Jelenleg 331 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 napja 8 órája #299141 Írta: VonZsak
Megválaszolva: VonZsak
Teljesen egyetértek.
Szeretem azokat a hozzászólásokat, amikor mindenki kretén azon kívül, aki utoljára marad egy vesztes csapatból a pályán. Sajnos voltak olyan napok, amikor 15-ből 2 csatát nyertem és abban a két győztesben is kilőttek. Máskor meg jobban megy.
Én is azt hiszem, hogy különbséget kell tenni azok között, akiknek annyi idejük van, hogy "profi szinten" játszanak. Engem egyébként halálra tud bosszantani, amikor azt látom alul a képernyőn, hogy arannyal sebeznek egymás után hatszor és végem is van. Nem vagyok hajlandó pénzt áldozni prémre, goldra. Egyenlő feltételek legyenek, szerintem az a korrekt, de nem vagyok hülye értem én, hogy a WG.nek is élnie kell valamiből. Nem szoktam számolni sem, hogy mi mennyit hoz, vagy visz... játszom és kész.
Én, ahogy a hozzászóló is, hobbiként, rajongóként fogom fel, közel az 50-hez. Egy célt szoktam kitűzni, vagyok-e annyira ügyes, hogy a napi küldetéseket megcsináljam?!
És próbálok nem törődni azzal sem, amikor valaki habzó szájjal elküld melegebb éghajlatra, mert szerinte valamit rosszul csináltam. Nem tudom, ki hogy van vele, ha játszom, nagyon ritkán szoktam figyelni arra, hogy a pálya másik végén lévő játékosok mit tesznek, vagy nem tesznek. Illetve figyelem, de nem jegyzem meg a nevüket és nem hőbörgök. Ez egy játék.
De tény, sokszor érzem azt, hogy mi a francnak töltök én ezzel időt? Főleg amikor a pénztárcahuszárok egymás után verik belém a goldot, még II-es tierben is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bianconeri80

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 napja 7 órája #299143 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

sziszifuszi beküldte: Előre is bocsánat mindenkitől,de a továbbiakban,ha véletlen játszom,kizárólag tüzér illetve páncélvadász lesz a választott járművem.Elég volt,hogy prém tankkal sem lehet gyakorlatilag farmolni kreditet,akkor miért hívják prémium tanknak?Miért prémium a prémium ha semmi bónuszt nem ad?Streman néztem Tankelitet azt mondta mínuszba nem jössz ki prém járművel ,erre deficit 40 ezres kört lőtt az állítólag fasza LIS-el.

Bocsi, de ez a prém tankkal nem lehet farmolni szöveg finoman szólva sem állja meg a helyét.
Gondolom Tankelit gun markozott.
Nyilván, ha valaki csak gold lőszert használ és az sem megy be mindig, akkor nem csoda a -40k-s kör, főleg, ha LIS esetén nincs raktáron zsíros kenyér, mert akkor az körönként -20k jelent. Még csak az kéne, hogy ilyen körökben is pozitív legyen valaki, így is túl sok az aranylövedék a prém tankokkal, de úgy meg csak arany lenne.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

4 napja 4 órája #299149 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi

PZoli beküldte:

sziszifuszi beküldte: Előre is bocsánat mindenkitől,de a továbbiakban,ha véletlen játszom,kizárólag tüzér illetve páncélvadász lesz a választott járművem.Elég volt,hogy prém tankkal sem lehet gyakorlatilag farmolni kreditet,akkor miért hívják prémium tanknak?Miért prémium a prémium ha semmi bónuszt nem ad?Streman néztem Tankelitet azt mondta mínuszba nem jössz ki prém járművel ,erre deficit 40 ezres kört lőtt az állítólag fasza LIS-el.

Bocsi, de ez a prém tankkal nem lehet farmolni szöveg finoman szólva sem állja meg a helyét.
Nyilván, ha valaki csak gold lőszert használ és az sem megy be mindig, akkor nem csoda a -40k-s kör, főleg, ha LIS esetén nincs raktáron zsíros kenyér, mert akkor az körönként -20k jelent. Még csak az kéne, hogy ilyen körökben is pozitív legyen valaki, így is túl sok az aranylövedék a prém tankokkal, de úgy meg csak arany lenne.

Nem-nem gun markozott,csak próbálgatta az új gépet.
De nem is ez a lényeg így a prém tank szerintem elveszti a prémium jelzőt.
Anno meg vettem a skorpion g-t,mentem vele kb.1800 csatát,és nem kellett felszerelnem mindenféle hóbelevanccal,hogy körönként hozza 35-50 ezer kreditet,most meg jó ha valamit is eltalál.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

4 napja 3 órája #299151 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

sziszifuszi beküldte:

PZoli beküldte:

Nem-nem gun markozott,csak próbálgatta az új gépet.
De nem is ez a lényeg így a prém tank szerintem elveszti a prémium jelzőt.
Anno meg vettem a skorpion g-t,mentem vele kb.1800 csatát,és nem kellett felszerelnem mindenféle hóbelevanccal,hogy körönként hozza 35-50 ezer kreditet,most meg jó ha valamit is eltalál.

Ebben nincs semmi újdonság, már vagy öt éve tekergetik lefelé a prém tankok prém szorzóit, de ettől még mindig sokszor több nettó kreditet szedsz össze csatánként, mint egy normál tankkal. A jelenlegi 8-as prém tankok szinte minden esetben jobbak, mint a normál megfelelőjük, ezért már csak ezért is velük célszerűbb játszani (sajnos).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

3 napja 23 órája #299156 Írta: HondaCB1300SA
Megválaszolva: HondaCB1300SA
Üdvözlet Mindenkinek!

SEGÍTSÉGETEKET szeretném kérni valamiben "Nagy Kaliber"?
Én úgy gondoltam, hogy ez a legtöbb sebzésért jár.
Akkor ez, hogyan lehet?

Vagy valamit én néztem el?
Mellékletek:

3 napja 12 órája - 3 napja 12 órája #299159 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

HondaCB1300SA beküldte: Üdvözlet Mindenkinek!

Akkor ez, hogyan lehet?

valószínű, hogy belédrohant egy csapattárs és kapott tőled egy kis rammolásos sebzést, vagy lelöktél egy csapattársat egy szikláról, esetleg vízbe fojtottál egyet, mert ha sebeztél egy társadba, akkor nem kapod meg a medált.....és asszem keveset is sebeztél (ellenfél hp 20%-a kell).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA

3 napja 11 órája #299163 Írta: HondaCB1300SA
Megválaszolva: HondaCB1300SA

zics911 beküldte:

HondaCB1300SA beküldte: Üdvözlet Mindenkinek!

Akkor ez, hogyan lehet?

valószínű, hogy belédrohant egy csapattárs és kapott tőled egy kis rammolásos sebzést, vagy lelöktél egy csapattársat egy szikláról, esetleg vízbe fojtottál egyet, mert ha sebeztél egy társadba, akkor nem kapod meg a medált.....és asszem keveset is sebeztél (ellenfél hp 20%-a kell).

Nagyon köszönöm.

3 napja 5 órája #299168 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
napi egy csata t34-85m-el mindennap vesztes meccs :)
ma 5900 wn8-at hoztam ki belöle ,de természetesen teljesen reménytelen csata volt megint.
tovább tart a remek széria 0-8 4400 wn8 átlaggal ezzel a tankkal :)
paródia

3 napja 3 órája #299169 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

gomes beküldte: napi egy csata t34-85m-el mindennap vesztes meccs :)
ma 5900 wn8-at hoztam ki belöle ,de természetesen teljesen reménytelen csata volt megint.
tovább tart a remek széria 0-8 4400 wn8 átlaggal ezzel a tankkal :)
paródia

És mi értelme van ezt számolni?
1 csatából vonod le a következtetéseket wr terén?
Olyan, hogy minta mond valamit? Szórás? etc?

3 napja 3 órája - 3 napja 2 órája #299170 Írta: gomes
csak várom a végét,hogy mikor enged majd játszani a rendszer
de ahogy irtam kb. 0-8 ,de lehet a tank 0-10 az utóbbi csatákban.
de abba is hagytam a játékot.
napi egyet megyek ezzel a tankkal a rewards cuccokért és mivel ezt eröltetem.
legutóbbi 4 nap 1 meccs naponta 4400 wn8 4vereség ,de az a nagyon sima full esélytelen -1 ,de többször -2 szerepben.
8-asokkal is erös szopatást éreztem a rendszerben,de abból úgy ahogy kijöttem rosszabb winratevel,jobb wn8-al ,mint ami van.
Mivel összejött annyi kredit a régi idök 200000 netto körös prém farmolásokhoz képest kibaxott szenvedéssel ,amennyit a következö rankeden eldurrogtathatok elég is volt a random.
egyébként ,ha lett volna frontline nagy eséllyel a lengyel közepes x megszerzése után már nem is játszottam volna randomban.

3 napja 31 perce #299172 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
A mai játékom után visszamaradt, 3x XP a győztes csata után, 4 darab, ingyen átadó ha kell valakinek! :p 31 csata, 1 győzelem, 1 döntetlen, 29 vereség! :p Idióta zombi buzik gyülekezete!

2 napja 20 órája #299175 Írta: gomes
ez rekord gyanús ? :)
nekem 1-17 a rekord.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

2 napja 6 órája - 2 napja 6 órája #299182 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz
Az egyik tegnapi 1 perces "egyenlő" küzdelem:

Vajon ki nyert?
10-ből 8 ilyen "fantasztikusan egyenlő" Tier +2 csata volt. Másik kettőnél szánalomból berakott a másik oldalra, ott lőni se tudtam olyan gyorsan vége lett.
Ezt valaki élvezi?
Mellékletek:

2 napja 5 órája #299183 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Shunz beküldte: Az egyik tegnapi 1 perces "egyenlő" küzdelem:

Vajon ki nyert?
10-ből 8 ilyen "fantasztikusan egyenlő" Tier +2 csata volt. Másik kettőnél szánalomból berakott a másik oldalra, ott lőni se tudtam olyan gyorsan vége lett.
Ezt valaki élvezi?

De szép színes!
Tetszik ez a mod, ami törli a nevedet meg a statodat. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, zics911

2 napja 5 órája #299185 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

bandras32 beküldte:

Shunz beküldte: Az egyik tegnapi 1 perces "egyenlő" küzdelem:

Vajon ki nyert?
Ezt valaki élvezi?

De szép színes!
Tetszik ez a mod, ami törli a nevedet meg a statodat. :P

2017-ben ez a divat, nem tudtad? Jah várj! 2020-van...
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.