Jelenleg 421 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298529 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Kiegészíteném még azzal, hogy nem értem közepes tank balance miért automatikusan páncél buffot kell, hogy jelentsen.
Pl 50m. A felső lemeze így is elég erős volt, de még talán alul sem üttöte be akárki. A tornyát tudtad sebezni, már ha RNG kedvezett, és eltaláltad valamelyik egyenes részen.
Most kb pont akkora páncélt kap, hogy ha jó helyen találod el, akkor sem biztos hogy beütöd. Gyakorlatilag +os roll kell majd. Persze ez pont annyi páncél lesz pluszban, amit a gold ammo egy erős negatív rollal is belő majd. Ez annyira tipikus wárgéminges fejlesztés.

Itt jegyezném meg azt is, hogy jó lenne ha lassan az összes 10-es tank nem arról szólna, hogy rakd be hull downba.
T6-ban pl van egy csomó jó med. Tök érdekes egyik sem igazán hull down tank, meg páncél sem igazán van rajtuk. Mégis működnek. Mert ott nincs még teljesen összemosva a heavy/med osztály.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #298531 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Azt elfelejtitek, hogy ez az egész "balance" nem amiatt indult el, mert nem lenne jó a tank, ami csak részben igaz, hanem azért, amiért a "80%" lassan 5 éve sír.

Miért sírnak?
Egységes MM-ről, ahol ki van egyensúlyozva a két csapat.
Mit csinál a WG?
Balanszolja a tankokat, hogy jobbak legyenek és a gyengék is érvényesüljenek vele.
Mit ér el ezzel a WG?
Semmit, mert ugyan olyan lesz a random, csak más tankokkal.
Mit ért el vele az átlag játékos?
"Most már én is tudok játszani" érzést...mindaddig míg nem jön nála sokkal jobb játékos és akkor megint ott van, ahol volt az elején.

Itt nem balanszolni kellene a tankokat, hanem a megnehezíteni a fejlődést.
Akarsz tier 8-as tankot a garázsba? Tessék! Ameddig nincs 6000 értékelésed, addig nem kapsz.
Akarsz tier 10-es tankot? Tessék! Ameddig nem vagy 7000-es játékos, addig nem lesz X-es tankod.
Ha ezt bevezetnék, akkor egyrészt megszűnne a 3-15-ös csata és társa, nem lenne annyi inkompetens magasabb szinten, rávenné a játékosokat, hogy ha akarsz valamit, azért tenni is kell és nem csak "Mastercard" és Tervrajz, továbbá változatosabb lennének a tankelosztások és nem állandóan ugyan azok a szarrá spammelt tankokat látnád randomban, mint most.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

1 hónapja 1 hete #298532 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Nekem úgy tűnik, hogy a játék ilyen irányú előre mozdítása, hogy értékeléshez kötni a tier-t, a WG pénztárcáját hátrányosan befolyásolná. Találkoztam 89 csatás Scorpion G-vel. Vagy a prémium járművek kivételek lennének? 3 perces csata magasabb tierben: gyors kreditvesztés. lehet valós pénzből pótolni a hiányt. Balansszal ezt sem fogja megoldani emiatt. Gold ammo szintén. Némi kompenzáció a prémium fiók. Új prémium járművek a bankszámlájukra gyakorolnak pozitív hatást.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298533 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Nekem úgy tűnik, hogy a játék ilyen irányú előre mozdítása, hogy értékeléshez kötni a tier-t, a WG pénztárcáját hátrányosan befolyásolná. Találkoztam 89 csatás Scorpion G-vel. Vagy a prémium járművek kivételek lennének?

Prémiummal nem tudsz mit kezdeni. Ameddig van bennük pénz, a WG nem fog csinálni velük semmit. Lásd progetto 46 "nerf", "soha nem lesz prémshopban" E25, "túl OP ezért egyszeri alkalom volt" defender/252u, avagy a "béta teszterek egyedi tankja" M6A2E1 Mutant.

3 perces csata magasabb tierben: gyors kreditvesztés. lehet valós pénzből pótolni a hiányt.

Miért? Csak veszteni lehet 3p alatt? Az egész játék úgy van kihegyezve, hogy tier 9-10-ben már ne tudj farmolni, ergó venned kell prémium tankot/fiókot a fentartáshoz. Ez nem új keletű dolog, kb 8 éve ezt csinálja a WG. Azonban ha elérsz egy bizonyos képességi szintet, akkor vesztes csatákban sem vesztesz annyi kreditet, mint azok, akik csak növényeket nézegetni járnak be a csatákba. Tehát nem kell valós pénzt áldozni a játékra. Megjegyzem 2013 óta tavaly karácsonykor vettem először 11 ládát. Az előtt és most is teljesen free to play vagyok a magam részéről és nagyon jól boldogulok.

Balansszal ezt sem fogja megoldani emiatt. Gold ammo szintén.

Pedig meglehet, csak nem pénztárca barát az ő szempontjukból, mert a sok 100 csatás 26 prémtankos játékos eltűnne a játékból. A gold ammo meg szerintem még mindig jól ki van balanszolva. Célozni ugyan úgy kell vele, az sem mondható, hogy ránézel a tankra és átütöd. Viszont aki spammeli, az duplán fizet. Szoktam is röhögni az olyanokon, akik prémtakot full gold kiosztásban használnak,( "Me gunmarkozok, me így jobb" ). Az ilyenek saját maguk levesébe köpnek bele, hisz nem arra használják a tankot, amire vették. Az meg hogy tech tree tankot full goldoznak? Nem érint... Ha hülye, akkor úgy sem üt át, ha jobb, akkor meg 1 találat után inkább keresek mást vagy hagyom had szedje a mellettem lévő ürgét és meg szabadon sebzem.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

1 hónapja 1 hete #298536 Írta: AssistKing
?
Szokásos 10 tankkal álljunk be a bázis mögé Karelián, mert azt írja a játék, hogy meg kell a bázist védeni, nehogy behúzza a csíkot az ellenség
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298538 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

RockyRuciano beküldte:

Sezamme beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

én sem értem a kifakadás okát. semmi negatívot/fikát nem írt csárlipapó, csak közölt pár tényt a tankállományáról.

Semmi kifakadás nem történt csupán én is írtam pár tényt, csak nem a tankállományomról :) . 1. a játékosállomány nagy része ilyen gondolkodású, mint fórumtársunk: buffoljanak bármit ami nekem megvan, attól nekem jobban fog menni a játék. Mindegy is hogyan csinálják. Ennyi, fuck logic ready. 2. Amikor az ilyen játékosok (játékosállomány 80%-a) véleményei/tőlük származó adatok alapján összeb@ssza a WG egy újabb "balance"-al a játékot, akkor meg irány itt a dühöngő, vagy más topikba OFFolnak, hogy semmi sem jó.

@Sezamme
Kifakadtál, ezt kár letagadnod.
Kifakadásodnak 2 irányból jöhet:
1. Charliefirpo örömködött egyet a dühöngőbe. A DÜHÖNGŐ-be!
Ez a szokatlan pozitívizmus valóban szokatlan lehetett neked - így dühöngésed érthető. De egyben Téged minősít.
2. Ok nélkül egyszerűen dühöngeni akartál, de egybe kívántad kötni egy kis kötözködéssel-ekézéssel. Ez is Téged minősít.

Harmadik ok elvileg lehetne, hogy a buff-tervezetekről akartál némi objektív véleményt mondani - ámde ezt nyilván a " [Supertest]Közepes tank paraméter módosítások" topicban tetted volna. De mivel nem ezt tetted, így az elvi lehetőség gyakorlatilag kizárva.

Ha időrendben nézed a topikokat láthatod, hogy már a supertest hír kikerülése előtt felvetettem a témát ezért folytattam ide. Ettől függetlenül is ide tartozik a téma, mert amiket a supertestről olvastam az E50M-ről és a 140-ről azok valóban felcseszték az agyam -> nem kívánom részletezni miért, Assist, Ferrari és Black_Sheep már megtették helyettem. A többi álpszichológiai bullshiteléssel -akár tőled, akár mástól származik- akkor foglalkoznék ha a Joshi Barath show-ban ülnénk, de sajnos (???) nem ott vagyunk. Ha a mondandóm tartalmára is érkezik észrevétel tőled/tőletek, biztos jól elbeszélgetünk majd. "a buff-tervezetekről akartál némi objektív véleményt mondani - ámde" - nincs semmi "akartál" + "ámde": jópáran értették a lényeget, így felesleges úgy tenni, mintha nem sikerült volna. Üröm az örömben, hogy ismét pont azok nem fogják a lényeget, akiknek kellene: akikről szó volt a téma indításánál. Black_Sheep köszi, hogy próbáltad elmagyarázni ismét helyettem, megspóroltál jó pár sort nekem. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

1 hónapja 1 hete #298544 Írta: VonZsak
Megválaszolva: VonZsak
Csatlakozom.
Nem vagyok ügyes játékos, de azért eladni sem lehet.
A legutóbbi frissítés óta azonban, mintha én pingpong labdával lennék, mások meg atomlövedékkel.
Ma konkrétan szerintem 10/0 a Játék/győzelem arányom.
És napok óta a trend ez. Azzal vitatkoznék, hogy minden csapattárs, mindig agyhalott és idióta, már csak a véletlenszerűség miatt sem. Sokszor kapok kettővel magasabb szintű ellenfeleket... nem részletezem.
Már próbáltam azt a lőszert is, ami drága, nekem 3/3-szor az is pattant.
Valahogy azt gondolom, hogy érdemes lenne azon elgondolkozni a fejlesztőknek, hogy a mezei emberkéket, akik a történelem szeretete és mondjuk a játék élménye miatt jönnek ide, azokat ne üldözzük el.
Legyen egy másik ág, ahol azok a pénzt nem sajnáló emberek játszanak, akik mindenből meg tudják/akarják venni a prémiumot.
Most, hogy kidühöngtem magam, legalább a fiókom nem törlöm, de azt a fajta lelkesedést, ami eddig volt bennem, elvesztettem.
Ja, és éljenek a remek lengyel tankok... Biztos mi is rágyúrnánk, ha lenne magyar ág:)
Na szép estét mindenkinek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

1 hónapja 1 hete #298547 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Az arty akkor eredményes, ha a csapatod idióta.

1 hónapja 1 hete #298548 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Figyelő beküldte: Az arty akkor eredményes, ha a csapatod idióta.

Ez így nem teljesen pontos: akkor eredményes, ha van idő sebzést osztani, de valóban kedvez az artynak az is, ha skilltelen mindkét csapat. Mai csata, of course bukó:

Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #298549 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Mellékletek:

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #298550 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

zics911 beküldte:

Sezamme beküldte:

én sem értem a kifakadás okát. semmi negatívot/fikát nem írt csárlipapó, csak közölt pár tényt a tankállományáról.

Semmi kifakadás nem történt csupán én is írtam pár tényt, csak nem a tankállományomról :) . 1. a játékosállomány nagy része ilyen gondolkodású, mint fórumtársunk: buffoljanak bármit ami nekem megvan, attól nekem jobban fog menni a játék. Mindegy is hogyan csinálják. Ennyi, fuck logic ready. 2. Amikor az ilyen játékosok (játékosállomány 80%-a) véleményei/tőlük származó adatok alapján összeb@ssza a WG egy újabb "balance"-al a játékot, akkor meg irány itt a dühöngő, vagy más topikba OFFolnak, hogy semmi sem jó.

ha valóban 80% az a 80%, akkor az bizony egy erős többség...és hát kinek kedvezzen a wg, ha nem a többségnek. de még mindig nem értem, hogy ebben:
"Pont az E50M az a tank aminek a buffolásának örülök, 2 tizes tank van amivel boldogulok elég jól,az egyik ez, a másik az E4. Szóval buffolják nyugodtan. Az Obj 140 pedig mihelyst TOTTos lesz egyből begurul a garázsba,a legénységem már megvan hozzá,még a Bunyóból maradt a garázsban"
mi kivetni való van.

jah, csárli nem a haverom, még mielőtt......

öööö. Biztos kompatibilis a bunyós legénység az Obj 140-nel? Nincs ilyen /B vagy /C stb. a bunyós tanktípus neve mellett?

1 hónapja 5 napja - 1 hónapja 5 napja #298577 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Azert vagy szar,mert nem tudod lesebezni a sajat HP-d cimszora.
Es igy igaz.
Viszont rengeteg,ismetlem rengeteg ilyen csataban van resze az embernek,amikor csak egy atlag csapattarsakkal hozhatnaTop Gunt,stb...
De nem.
Nem sebeztem le itt sem,amit "elvarnak"az okosok...
De lesebeztem azt,amit az adott helyzetben ,az adott csapattarsakkal lehetett.
Szerintem.
8 an 1 lovest,es ketten semmit sem adtak le...
Mellékletek:

1 hónapja 4 napja #298592 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Original74 beküldte: Azert vagy szar,mert nem tudod lesebezni a sajat HP-d cimszora.
Es igy igaz.
Viszont rengeteg,ismetlem rengeteg ilyen csataban van resze az embernek,amikor csak egy atlag csapattarsakkal hozhatnaTop Gunt,stb...
De nem.
Nem sebeztem le itt sem,amit "elvarnak"az okosok...
De lesebeztem azt,amit az adott helyzetben ,az adott csapattarsakkal lehetett.
Szerintem.
8 an 1 lovest,es ketten semmit sem adtak le...

Hány képet tegyek be, ahol nullázok vagy 1-2 sebző lövésem van? Pedig nem vagyok rossz játékos, de előfordul, hogy rosszul döntök, kifagyok, laggolok, mint állat (köszi Telekom...), vagy egyszerűen rossz oldalra megyek, a másikat pedig letarolja az ellenfél lemming vonata, nekem pedig esélyem sincs sokat sebezni; néha a dühöngőben egyedül hagynak a csapattársak, néha egy suicid spotter felvillant út közben és kicsapnak.
Simán lehet, hogy miattam is dühöngenek más fórumokon, amikor épp ilyen csatát megyek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky

1 hónapja 4 napja #298596 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Black_Sheep_01 beküldte:

Hány képet tegyek be, ahol nullázok vagy 1-2 sebző lövésem van? Pedig nem vagyok rossz játékos, de előfordul, hogy rosszul döntök, kifagyok, laggolok, mint állat (köszi Telekom...), vagy egyszerűen rossz oldalra megyek, a másikat pedig letarolja az ellenfél lemming vonata, nekem pedig esélyem sincs sokat sebezni; néha a dühöngőben egyedül hagynak a csapattársak, néha egy suicid spotter felvillant út közben és kicsapnak.
Simán lehet, hogy miattam is dühöngenek más fórumokon, amikor épp ilyen csatát megyek.

Akkor miattad vannak a 0 1 2-15-ös csaták? Vagy a müllermilchemet iszod? :blondy: :troll:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 hónapja 4 napja #298599 Írta: AssistKing
OKÉ BAZDMEG
Heavyvel nem tudok már a heavy részre beérni, mert le van tolva mire odaérek, aztán a szarfasz féreg geci bepeneli a heavyt csak úgy
:thx3: :thx: :thx2: :applause: :ohmy: :) :( :( :dancing:
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.