Jelenleg 320 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298467 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
valaki vágja már,hogy cs53-al mit kellene játszani ? :)
biztos elkiabálom,de szerintem a legszarabb 8-as med :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #298472 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Köszi , hogy szóltál....akkor azt az ágat el se kezdem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

1 hónapja 1 hete #298473 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Áruld már el nekem, ezek a csatából kivágott képek miben különböznek az elmult 2-3 év összes csatájától?
Kismillió hasonló képet másolhatna bárki.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298474 Írta: gomes

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Köszi , hogy szóltál....akkor azt az ágat el se kezdem.

azért az ág nem reménytelen.
az 5-ös konkrétan jó és 6-os sem rossz.
a 7-est átugortam,de úgy tünik inkább a 8-asra kellett volna az xp-t betolni.
a goldja is xar ,mert lassú.a csöhajlása jön be leginkább.
a tankot meg kb. mindenki szarrá lövi,de amilyen csapatok vannak zsinórban nagyon taktikázni sem lehet vele.1000 dm-el már top 3 sebzök között vagyok....

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298475 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2
Akik kicsit is szeretnének kikapcsolódni úgy, hogy élvezzék azt amit csinálnak, tehát csataeldöntő tényezők lenni a csatákban, pont ez ilyen mohalelkek miatt (lejátszik 30-80k csatákat idióta módjára) nem tudja ezt csinálni.
Mi az, hogy 2 perce megy egy csata, ahol jobbára fél perc, míg kulcspozícióba érnek, de 7 tank már ki van lőve? Nincs meg a kellő értelmi szintjük a játékosoknak? Persze! Az ilyen játékos élvezi ezt a fajta játékot? Persze, hiszen csecsemőt is letudsz kötni azzal, hogy játékokat lógatsz a feje felé, akkor ezekkel a játékosokkal miért ne működne.
Miért zavarja ez a szemlélet az értelmes, gondolkodni képes játékosokat? Lehet azért, mert gondolkodnak és nem zombi módjára csinálják azt amit...

Egyébként áruld már el nekem P_Zolee, mi értelme van 26x re-regelni az oldalra, ha ugyan azt a szintet hozod a 26. alkalomra is?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298477 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szerintem meg mindenki maga dönti el neki mi a kikapcsolódás. Ha úgy érzi jól magát , hogy wotozik és eszetlenűl csak lövöldöz nekem semmi kifogásom ellene. Mindenki másképen vezeti le a feszkót.
El kell fogadni , hogy vannak ilyen játékosok, és a magadnak felállítot célt kihozni a csatából. Vannak akiknek nincs ilyen, csak feljönnek szórakozni. Azt már mindenki maga dönti el mit akar elérni. Lehet itt céltalanul is játszani , csak úgy kedvtelésből. Miért kéne teljesítményt felmutatni egy játékban? Hiszen ez a lényeg...játék. "Csapatjáték"
Ez már régóta nem az, maximum ha klánba vagy. Mikor felborulsz véletlenűl és a melletted elhaladó szarik rá...hagyjuk már.
Nekem is vannak napok mikor csak lövöldözök kempelve mert éppen ahhoz van kedvem, és vannak napok mikor aktívan másokat segítve játszom.
Nehogy már más döntse el , / attól függően, hogy éppen milyen passzban vagyok / mit kell csinálnom egy játékban.
Főleg nem egy ingyenes játékban, ahol bárki bármikor feljöhet és bizonyos szabályok betartása mellet eltöltheti a szabad idejét. És igen vannak napok mikor én is dühöngök, és vannak napok mikor szarok rá. Vannak napok mikor kritizálok másokat, és vannak napok mikor elfogadás van bennem
Aztán, hogy ez a játék így tetszik-e vagy sem azt egyénileg döntse el mindenki. Tudom ezzel elindìtottam egy lavinát. Legalább lesz itt élet :lol:

1 hónapja 1 hete #298480 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Hónapok óta megint elővettem ezt az...izét.
Már a főmenü elvette a kedvem mindentől!Mi ez?Hogy néz ez ki?Miért kellett ilyen átláthatatlan katyvasszá össze&@$zni?
Alig találtam meg bármit is...
A játékosokat meg nem fogom csesztetni (lenne miért...) mert
1:. Amúgy is megkopott a tudásom
2:. Régebben már elégszer kidühöngtem magam itt

Go your own way! Járd a magad útját!

1 hónapja 1 hete #298481 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Tank megy lő roll out free to play
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298482 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ez megy ma, de sebaj. Én jól szórakozok! :lol:

Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298483 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Új kedvenc. :cheer:
Nem igazán akarta megérteni, hogy T-50-2-ben mi is lenne a dolga, pedig nyert csata lett volna, ha azt csinálja amit kell. ( mondjuk aki majd 10k csatát lejátszik Pz.38 t-vel.......)

Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #298484 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Egy rovidebb toprenges utan eladtam az IS&-et,es visszavettem a mar elfeledett IS-4et.
A lassusagat leszamitva szerintem mindenben veri az IS7-et.
Mindegy is.
MM?!
10-9x tier x.
Rendben is van ez...tier Xes tankkal megyek.
Aztan jon egy csata...3 arty,3 ebr...
Akkor mar kezdtem felbaszni magam.
Mondanom sem kell hogy amikor probalsz eloretorni,es nyilvanvaloan egy kibaszott kerekes felspotol,mert kb.20 mp.alatt bejarjak az egesz Mapot....szoval akkor aztan kapod az aldast! 3 artitol!>
Es az Isten tenyleg se..bekurhatna az a vodkafogyasztot,aki kitalalta a benitast az artiknal.
Szerintem a legrosszabb dolog ami a WG valaha megszavazott.
Aztan "hirtelen" felbukkan elottem egy EBR,szamitottam is ra.Ezert repeszre voltam allva.
Sikerult belevernem 189-et.
Azt hiszed megaltt egyetlen tizedmasodpercre is?!
Ment tovabb mintha mi sem tortent volna...Dacara annak,hogy elvartam volna hogy kigyulladjon legalabb...legrosszabb esetben is.
Congrats WG!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298485 Írta: gomes
valaki nagyon ráérzett erre ,hogy csak ezek az ebr-k hiányoznak még ebböl a majdnem tökéletes játékból és utána gondolt egyet ideje ismét feljebb kellene tekerni az artyk sebzését miközben a bénitás is megmarad és mindezt úgy ,hogy rendre 1 artynál több legyen egy oldalon.
az ebr se unatkozzon egyedül legyen akár 3-4 egy csapatban.
utána miután elvégezte feladatát leült játszani egy másik játékkal.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298488 Írta: gomes
cs 53 gold lepattan sziklára nyomott progetto 65 tetejének közepéröl.
no comment...
talán túl közel volt

1 hónapja 1 hete #298495 Írta: EGRszelep
Megválaszolva: EGRszelep

gomes beküldte: cs 53 gold lepattan sziklára nyomott progetto 65 tetejének közepéröl.
no comment...
talán túl közel volt

Tanulj meg célozni

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298496 Írta: magyarvagyok1
Megválaszolva: magyarvagyok1
Ujra sikerült alulmulniuk magukat. Csökkentették a fizetést mert tier 10 alatt elvették a kötvényszerzést. Teljesen elcseszték a kommunikáciot. hova lett az értettem és a negativ jelzés, de minek is az értelmetlen a legalapvetőbb igen nemet jeleznie barkinek is oroszorszagban. Mi ez a szánalmas katyvasz ahogy ki kell választani milyen eszközt rakok föl a tankomra ?
És ugyan ne röhögtessenek már hogy hetente 100 kötvényt lehet szerezni, ha igy lecsökkentik akkor minek is már a kötvény, vegyék el azt is. Szánalmas már hogy próbálják elrontani az utolsó használható dolgokat is, már alig van benne valami élvezet. Szerintem ha megveszem az uj gépet nem lesz rajta wot jó darabig, talán sosem. döglödik már ez a játék és direkt döglödik, mert ennyire csak direkt lehet elrontani.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.