Jelenleg 480 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hónapja 3 napja #298271 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Hunter9956 beküldte:

Bulcsu beküldte: Ferrari-fan senseinek:
Hááááát azért ez a nelis92 megérne egy misét, ha megnézed részletesen a WG-s adatlapját. Ekkora találati mutatónál egyik cimborám már konteózik csaló módra gyanakodva. Közben pl szakaszos BIA alig van kis túlzással. 5 fős a klánja stb. Persze lehet egy hangszigetelt bunkerban nyomja a wot-ot 5 párhuzamos gépen és infúzión nyomják belé a táplálékot, hogy a lepkefingása se zavarja, ha céloz. :trollol: (Nézd meg a klántársai adatlapját is, úgy érted mire gondolok majd. Vagy a többit elkapta a banhullám? :) )
Lehet, hogy nekem is kedvem szegné, ha öt ilyen lenne az ellen csapatban. De mondjuk ha 10ből 5ilyen csata lenne, akkor dühöngenék itt + az eredménytáblára kíváncsi lennék. De volt már rá példa, hogy sikerült lekamikázézni ilyen unikumot. Nincs annál jobb érzés, mikor írja x nyelven, hogy "csak szerencse volt, ember"

Szóval 78% találati arány már csalásnak számít? Jó tudni nekem is ennyi az arányom :cheer:
És még ha az is kiderülne, hogy a lövések 80-90% az átütő találat is, belegondolni is rossz :lol:

A te profilod még gyanúsabb. ;) De viccet félretéve durván túl szuper az illető statja, úgy, hogy nem sokat szakaszol, a klánja csak papíron létezik. És ezt az összképre értem, nem csak egy értékmérőre. Ha randomban egyedül ilyen szuperunikum és nem csal, akkor csak az lehet, hogy van egy másik acc-ja és ez csak a "magányosan játszom" acc amin a stathuszár énjét éli ki.
De akkor meg tényleg ezzel kel, ezzel fekszik csataszám alapján.) Vagy egy meg nem értett tankzseni, aki 2011 -ben egy hónap után elkapta a fonalat, hogy kell ezt játszani, és azóta se hibázott csak a szent RNG tett be neki néha. :)
Akkor viszont nem kell szegény amatőröket rögtön leoltani, ha néha sírnak itt egy kicsit. :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 napja - 4 hónapja 3 napja #298272 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: A WG tökéletes munkát végez ahhoz, hogy csak 2 féle játékos tipus maradjon itt a játékban.
1. totálisan agyhalott átlagon aluli játékos
2. Unikum játékosok.

Miért kell egy közepesen erős csapatot össze tenni egy unikum csapattal? 4500-as értékelésemmel nem vagyok kimondottan jó játékos, de a csatában én voltam a legjobb értékeléssel rendelkező a csapatomból.
Erre a WG a másik csapatba betesz 5 ilyen típusú játékos ellenünk.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszi WG...van esély a nyerésre biztosan.

Ezt befejezhetnéd mert kibaszott idegesítő ez a fajta retardált csapat beosztás.
A sok hiper ultra grafikai fejlesztékek helyett ezt kéne már végre rendbe rakni. A normális csapat leosztásokat. Nem azt mondom, hogy mindenki egyforma erősségű legyen, hiszen az eléggé unalmas lenne....de ami sok az sok.

Én azt nem értem, hogy miért gondolják azt, hogy ez az oldal, és különösen a dühöngő topic egyfajta nyitott csatorna a WG felé.
Miért nem lehet elfogadni azt ami van, - ha olykor ilyen is. Egyszerűen mindenkinél van jobb.
Ha elmész vadászni, lehet hogy találkozol egy medvével, és elfogyaszt reggelire.
Ha háborút indítasz, lehet hogy az ellenség ledózerol, és behinti sóval az országod.
Szóval van ilyen, egyszerűen benne van a "pakliban".
Nem értem miért kellene a WG-nek különösen Mr. Tankániás érzékenységére (tudására) figyelni, amikor összeállítja a csapatot.
És ha így is tenne, mi van a másik 29 emberrel? Az 5 db unikumnak nincs joga csak erősebbekkel összekerülni? Vagy nekik nem lehetne jó csatájuk? Honnan tudod, hogy nem ez csata volt nekik a 100-ból az ami végre "sikerült"?
Vagy mind a 30 embernek külön csatát kellene indítani, ahol ők a legerősebbek a legjobbak, vagy pusztán csak egyenértékűek?

Nem kötekedni kívántam, csak néhány gondolat.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

4 hónapja 3 napja #298275 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Matt__Kirby beküldte:

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: A WG tökéletes munkát végez ahhoz, hogy csak 2 féle játékos tipus maradjon itt a játékban.
1. totálisan agyhalott átlagon aluli játékos
2. Unikum játékosok.

Miért kell egy közepesen erős csapatot össze tenni egy unikum csapattal? 4500-as értékelésemmel nem vagyok kimondottan jó játékos, de a csatában én voltam a legjobb értékeléssel rendelkező a csapatomból.
Erre a WG a másik csapatba betesz 5 ilyen típusú játékos ellenünk.

Köszi WG...van esély a nyerésre biztosan.

Ezt befejezhetnéd mert kibaszott idegesítő ez a fajta retardált csapat beosztás.
A sok hiper ultra grafikai fejlesztékek helyett ezt kéne már végre rendbe rakni. A normális csapat leosztásokat. Nem azt mondom, hogy mindenki egyforma erősségű legyen, hiszen az eléggé unalmas lenne....de ami sok az sok.

Én azt nem értem, hogy miért gondolják azt, hogy ez az oldal, és különösen a dühöngő topic egyfajta nyitott csatorna a WG felé.
Miért nem lehet elfogadni azt ami van, - ha olykor ilyen is. Egyszerűen mindenkinél van jobb.
Ha elmész vadászni, lehet hogy találkozol egy medvével, és elfogyaszt reggelire.
Ha háborút indítasz, lehet hogy az ellenség ledózerol, és behinti sóval az országod.
Szóval van ilyen, egyszerűen benne van a "pakliban".
Nem értem miért kellene a WG-nek különösen Mr. Tankániás érzékenységére (tudására) figyelni, amikor összeállítja a csapatot.
És ha így is tenne, mi van a másik 29 emberrel? Az 5 db unikumnak nincs joga csak erősebbekkel összekerülni? Vagy nekik nem lehetne jó csatájuk? Honnan tudod, hogy nem ez csata volt nekik a 100-ból az ami végre "sikerült"?
Vagy mind a 30 embernek külön csatát kellene indítani, ahol ők a legerősebbek a legjobbak, vagy pusztán csak egyenértékűek?

Ebben tök igazad van. Lehet , hogy Mr tankmánia gondatlanságból elkövetett trollkodás bűnébe esett. Nem is azt az álláspontját védeném, hogy "igazítsa hozzám a leosztást a WG, hogy tudjak jó köröket menni", mert akkor tényleg mehetne kisebb tierben vagy 1-2 társsal szakaszolva vagy SH-ban.
De a megosztott játékos statján én is lehidaltam. Erre szokták írni viccesen a hitetlenek, hogy WG részvényes. :) Ekkora mákja, hogy lehet randomban valakinek? Oké, hogy Hunter9956 írja, hogy neki is ekkora találati aránya, de akkor más mérő gyengébb vagy átlagos, pl winrate
Már csak Tarczay medál hiányzik, hogy én is csalót kiáltsak. :trollol: meg a Burda (de akkor én is csalok) ;)
(Plusz olyan, mintha a saját profiljaiból hozott volna létre klánt.)
De nem célom nekem se "kakivihart" generálni persze. :)

4 hónapja 3 napja #298277 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Érdekes felvetés.
Ahogy elnéztem, kb velem egyszintű játékos. A teljesítmény beli különbség az én meglátásom szerint ott van, hogy ő kevesebb tankkal játszik többet, míg én leginkább a fordítottja (230 tank vs 320 tank). Továbbá ahogy néztem nem igazán voltak low tier tankjai, nálam meg a 162 csatás T1 Cuni vagy a táras szarok (Pzic, Pz II, stb), jah meg a pudvás arták, azért viszik ám lefele a találati arányt.
Illetve, az hogy nem játszik szakaszban és így van jó winratje, az nem mérvadó. Az átlag tierje 9. Az régen az a szint volt, hogy elég nagy ráhatásod volt a csatára, ha jól játszol, tier 10-ben pedig még inkább kijön ez a hatás.
Továbbá klántörténetben elég megnézni az a 2014-es Kazna tagságot. Akkoriban nem lehetett csak úgy bekerülni a top klánok közé, szóval nem hülye játékos.
Az meg, hogy van egy klán, amiben elvan magának... Nekem is van egy kis klánom, amit akkor hoztam létre, mikor nem volt kedvem klánozni és nem akartam naponta 4 embernek visszaírni, hogy "Fogjad már fel, hogy ha minden nap rám írsz, akkor sem megyek át hozzátok a klánba". Még most is megvan egyébként, haverom viszi, lehet hogy lassan vissza is lépek oda...most hogy eszembe jutott a dolog :dancing:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

4 hónapja 3 napja - 4 hónapja 3 napja #298278 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Bulcsu beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: A WG tökéletes munkát végez ahhoz, hogy csak 2 féle játékos tipus maradjon itt a

(Plusz olyan, mintha a saját profiljaiból hozott volna létre klánt.)
De nem célom nekem se "kakivihart" generálni persze. :)

Az illető játékos tökmindegy hogyan tett szert a képességére, tudással, vagy csalással.
Vagyis persze nem mindegy, csak Tankmániás szempontjából nem változtat semmin.
Van olyan, hogy a "bré" rossz végén vagyunk. El kell engedni kész.
Változtatni a világon úgysem tudsz csak magadon.

Klán: ROTON
A legjobb hely

4 hónapja 2 napja - 4 hónapja 2 napja #298313 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
valaki egyszer megkérdezhetné a zseniális wg szakembereitöl ,hogy azzal még minek kell pluszba szopatni a kedves felhasználót,hogy valakivel belebaszatják a tankba az ezer dmg-ket ,de ez nem elég még egyidejüleg a tankot is gyújtani kell.

4 hónapja 2 napja #298315 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
rhm 1 kill 3000 dmg ebböl 600 dmg 300 túlról logikus ,hogy kevesebb xp ugyanannyi hozzájárulással mint az strv 130 2600 dmg 1 killel mert annak volt 700 dmg lepattanója is :)

4 hónapja 2 napja #298319 Írta: Roreno
Megválaszolva: Roreno
Egy utolsó színvonaltan fos lett ebből a játékból. Én nem vagyok egy kezdő, sem egy gyenge játékos, de ami mostanában zajlik az már kb vállalhatatlan szint.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

4 hónapja 1 napja #298336 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Érdekes, úgy tűnik, hogy a legtöbbet bannolt pályákat forgatja be legtöbbször. Kivehették volna őket a játékból. De a wargaming nem a játékosokért van, hanem a pénzükért.

4 hónapja 1 napja - 4 hónapja 1 napja #298337 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Roreno beküldte: Egy utolsó színvonaltan fos lett ebből a játékból. Én nem vagyok egy kezdő, sem egy gyenge játékos, de ami mostanában zajlik az már kb vállalhatatlan szint.

2010-2012 magasságában, amikor a csúcson volt szerintem a játék (akár 4-5-ös tier különbségekkel is élvezetes volt) emlékszem, hogy nem volt annyi rinya a játékosközösségtől, mint most.
Egy tank kihúzása emberpróbáló teljesítmény volt és a csatamezőnm ha felbukkant egy ISU, mindenki óvatossá vált. Ha jöttek az IS7-ek, vagy a MAUS, mindenki összefogott. Most meg röhögve, egy bokor nélkül bármelyik tank szitává lövi a másikat.

Mára eljutottunk odáig, hogy minden második tank egyből garázsba küld, gömbvillámok cikáznak a csatamezőn, akár 30 kattintással szerezhetsz egy tizes tankot a felhalmozott töredékekből, vagy épp a t62-t a shopból csak kreditért...

A játék STÍLUSA változott meg. Körültekintő arcade-ból egy rohangászós, kapkodós arcade-ba csapott át. A fejlődés pedig színtelenné-szagtalanná vált.

Szóval ahogy mondod, egy erős spirálban megy egyre lejjebb és lejjebb. Beléptek egy olyan modellbe, hogy behúzzák az újakat, gyorsan megfejik őket amennyire lehet, de mindeközben egy olyan környezetet építettek fel, mint ha pl. a WoW-ban az újoncok 5000ft-ért vehetnének 99-es szintű hőst (ez csak egy példa). A balansz, a vágyott tank megszerzése a grind végén (és az ezzel járó tanulás) a wg-nek teherré vált. Mint ha azon lennének, hogy még harácsoljanak egyet, mielőtt egy új projektbe fognak.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mustang4244, RedFox69, Omnipadmebumm, zics911, gomes

4 hónapja 1 napja #298342 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

HUN_Sector beküldte: 2010-2012 magasságában, amikor a csúcson volt szerintem a játék (akár 4-5-ös tier különbségekkel is élvezetes volt) emlékszem, hogy nem volt annyi rinya a játékosközösségtől, mint most.
Egy tank kihúzása emberpróbáló teljesítmény volt és a csatamezőnm ha felbukkant egy ISU, mindenki óvatossá vált. Ha jöttek az IS7-ek, vagy a MAUS, mindenki összefogott. Most meg röhögve, egy bokor nélkül bármelyik tank szitává lövi a másikat.

Mára eljutottunk odáig, hogy minden második tank egyből garázsba küld, gömbvillámok cikáznak a csatamezőn, akár 30 kattintással szerezhetsz egy tizes tankot a felhalmozott töredékekből, vagy épp a t62-t a shopból csak kreditért...

A játék STÍLUSA változott meg. Körültekintő arcade-ból egy rohangászós, kapkodós arcade-ba csapott át. A fejlődés pedig színtelenné-szagtalanná vált.

Szóval ahogy mondod, egy erős spirálban megy egyre lejjebb és lejjebb. Beléptek egy olyan modellbe, hogy behúzzák az újakat, gyorsan megfejik őket amennyire lehet, de mindeközben egy olyan környezetet építettek fel, mint ha pl. a WoW-ban az újoncok 5000ft-ért vehetnének 99-es szintű hőst (ez csak egy példa). A balansz, a vágyott tank megszerzése a grind végén (és az ezzel járó tanulás) a wg-nek teherré vált. Mint ha azon lennének, hogy még harácsoljanak egyet, mielőtt egy új projektbe fognak.

A játék 2011 áprilisban jött ki hivatalosan, és a játék megindulása is 2012-ben pörgött fel. Ebből a szempontból ez olyan, mintha egy tesztkörnyezetet egy "kiadott" játékhoz hasonlítanál. Tegyük fel te az első naptól játszottál, de kb 1 évvel később már rosszabbnak érezted a játékot ezek szerint...
A játék fénykora szerintem is már jóval mögöttünk van (számomra az 2015) volt, de a mai világban örülünk ha egy-egy játék pár hónapig toplistás, sőt ha egyáltalán fennmarad a játékosbázisa, nem hogy rendszeres módosításokon esik át.
A wot játékosbázisának átlagkora baromi magas ekkora létszám mellett, és ha tetszik, ha nem (sok döntés nekem sem teszik, pedig csak a 21-et töltöm) a fiatalokat nem lehet egy évtizeddel ezelőtti módszerekkel bevonzani. A WG-nek még akkor is nagyobb érdekében állna egy teljesen fiatal generációnak való játék fejlesztése, ha ezzel több tízezres nagyságrendben távozna az "idős" korosztály.
A játék stílusa felgyorsult a kezdetiekhez képest (Habár ez nem igaz minden szerverre: az orosz szerveren a játékosok arányaiban jobban játszanak az EU-sokhoz képest, és így a játékok is kiegyensúlyozottabbak). Ehhez hozzájárult a fokozatos fejlődése a játékosoknak, a fejlesztések/frissítések irányvonala, és bizony sokszor a közösség téves beavatkozása is. Sajnos egyik "nagyvolumenű" multiplayer sem díjazza a tapasztalatban lemaradó játékosokat. És igen, habár a fizető játékosok valóban előnyhöz tudnak jutni, az messze nem jelent olyan sokat (főként ha legalább 2-3 évet belepakolt valaki a játékba).
Amiket írtál, nem feltétlen az ördögtől valók. Hogy ezen valaki túllép, vagy inkább kilép, az pedig egyéni döntés.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

4 hónapja 1 napja #298346 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Megállni nem érkeztem és lőttem amit láttam, EGY LIGHT TANKBAN. Mi lett volna egy lassabb tankkal?

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Mellékletek:

4 hónapja 12 órája #298358 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Nem rossz ez a type 64, csak a többi 8as light picit erősebb
Picit vicces, hogy lényegében egy limites, tier8as light az én accomon
Szokásos szituáció, spotoltam live oakson a crossoló tankokat, 196 assziszt :thx2:

Mellékletek:

4 hónapja 10 órája - 4 hónapja 10 órája #298364 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Még...még ..ilyen AMX tipusú játékost !
Bujkál egy bokorban, és túléli a csatát egyetlen lövés leadás nélkül.
Kiváncsi lennék mennyire hasznos tagja a klánjának :)
Mellékletek:

4 hónapja 10 órája #298365 Írta: EGRszelep
Megválaszolva: EGRszelep

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Még...még ..ilyen AMX tipusú játékost !
Bujkál egy bokorban, és túléli a csatát egyetlen lövés leadás nélkül.
Kiváncsi lennék mennyire hasznos tagja a klánjának :)

Mit takargatod ki a nevedet. Félsz kiderül hogy te is ugyanaz a fos vagy mitn akiket itt mutogatsz? xddddd
retard szar

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.