Jelenleg 287 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 4 hete #298163 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Blackmoon beküldte: Ezt csak úgy itt hagyom... 4 perc 3 másodperc, spot zéró. Az isten verje meg a sok kretén agyhalott zombi szerencsétlen idiótát.... Egyedül nem tudom lehozni, sajnálom... :p

Tipikus példája vagy annak, hogy agy nélkül nehéz jól trollkodni. Ez a vergődésed már inkább a kellemetlen kategória

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 hete #298164 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

Blackmoon beküldte:

Silean2 beküldte: Van egy olyan dolog, hogy blind shot. Általában be szokott jönni.

Meg amúgy is, ha az arta az Isten, akkor tudjon már spotolni, ne legyen rakenyszeritve a csapatára.... Csalódást keltő játékos vagy azt kell hogy mondjam. Egy vérbeli corner campertol többet vártam...

Ezt az elmés hozzászólásodat viccnek fogom fel! :D Nyilván majd befáradok artival a pálya közepére magamnak és a többieknek is spotolni! Te is hozzá értő lehetsz már ne haragudj, simán lehettél volna ebben a csapatban... ;-)

Ki tudja, lehet az enemyben voltam...
Btw szerintem a vicces és elmés hozzászólásokkal jobban kellene vigyaznod. Egy ideje kifelé áll a zászlód :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #298176 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Hogy a f*-ban lehet az, hogy egy 3000-es sebzés, 376 assist tier 8-ban egy hatos tankkal (onnan is az egyik legszarabbal) csak másodosztály???

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #298178 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

HUN_Sector beküldte: Hogy a f*-ban lehet az, hogy egy 3000-es sebzés, 376 assist tier 8-ban egy hatos tankkal (onnan is az egyik legszarabbal) csak másodosztály???

Úgy hogy bukta volt. A bukta lószart sem ad xp-ben.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

1 hónapja 4 hete #298179 Írta: HUN_Sector
Azt vágom... na de erre kegyeskedhetne egy piciverl jobbat adni mint másodosztály... duh.... :/

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298217 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Amikor valaki diplomatikusan igyekszik a helyes irányba terelgetni de..

wotreplays.eu/s...d649fd

(figyeld a chatet)
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #298220 Írta: HUN_Sector
Oké, velem is előfrodult, hogy a csata elején felborulok, beragadok, vagy 0 dmg-el zárok... mint mindenkivel (főleg az új kerekesek laggoló mozgása katasztrófa). S az sem ritka, hogy egy csatában van 2-3 ember, aki 0 dmg-el zár. Na de közel a fél csapat??!!

Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #298225 Írta: HUN_Sector
Ez meg a másik.... ha a végén nem kaptam volna egy kétszáz körüli blind arty lövést, a type nem élte volna túl... S a kör mehetett volna a legjobbak közé, hisz vesztesként jóval több XP-t kaptam mint náluk a top tank.

ggrrrrrrr

Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #298227 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
wotnoobians.wot...t_team

Igazi bot hadsereg. valami 10-3-ra vezettünk, amikor engem kilőttek... A bottom tier, metán kívüli heavy-t, aki amúgy a legtöbbet sebezte a csapatában. Szép volt srácok...

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298235 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
valaki állithatna már a ranked bot elosztó szisztémáján,mert már kezd unalmassá válni az 1-20 gyözelmi arány meg a 3 xp-vel kevesebb mint az elsö helyezettnek a csapatban.

Most ,hogy a rewards tankok is ki lettek tiltva elövettem pár régebben pörgetett darabot és elgondolkodtató,hogy mennyi elrontott tank van a játékban.
Talán nem a használhatóakat kellene elrontani,hanem a xarokat feljavitani és akkor szélesebb körben nagyobb tankválasztékkal is élvezhetöbb lenne a ranked.

1 hónapja 3 hete #298260 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
A WG tökéletes munkát végez ahhoz, hogy csak 2 féle játékos tipus maradjon itt a játékban.
1. totálisan agyhalott átlagon aluli játékos
2. Unikum játékosok.

Miért kell egy közepesen erős csapatot össze tenni egy unikum csapattal? 4500-as értékelésemmel nem vagyok kimondottan jó játékos, de a csatában én voltam a legjobb értékeléssel rendelkező a csapatomból.
Erre a WG a másik csapatba betesz 5 ilyen típusú játékos ellenünk.

Köszi WG...van esély a nyerésre biztosan.

Ezt befejezhetnéd mert kibaszott idegesítő ez a fajta retardált csapat beosztás.
A sok hiper ultra grafikai fejlesztékek helyett ezt kéne már végre rendbe rakni. A normális csapat leosztásokat. Nem azt mondom, hogy mindenki egyforma erősségű legyen, hiszen az eléggé unalmas lenne....de ami sok az sok.
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #298262 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: A WG tökéletes munkát végez ahhoz, hogy csak 2 féle játékos tipus maradjon itt a játékban.
1. totálisan agyhalott átlagon aluli játékos
2. Unikum játékosok.

Miért kell egy közepesen erős csapatot össze tenni egy unikum csapattal? 4500-as értékelésemmel nem vagyok kimondottan jó játékos, de a csatában én voltam a legjobb értékeléssel rendelkező a csapatomból.
Erre a WG a másik csapatba betesz 5 ilyen típusú játékos ellenünk.

Köszi WG...van esély a nyerésre biztosan.

Ezt befejezhetnéd mert kibaszott idegesítő ez a fajta retardált csapat beosztás.
A sok hiper ultra grafikai fejlesztékek helyett ezt kéne már végre rendbe rakni. A normális csapat leosztásokat. Nem azt mondom, hogy mindenki egyforma erősségű legyen, hiszen az eléggé unalmas lenne....de ami sok az sok.

Átgondolod azt, amit írsz?
Nem CW-n, nem SH-ban vagy basszus! RANDOMBAN...Vagyis RANDOM EMBEREKKEL és RANDOM TANKOKAT dob össze az MM. Azt nem nézi, hogy ki milyen játékos, mert nincs értelme.

És lefogadom, hogy tier 8-10-ben voltál épp...Tudva, hogy ilyen magas szintű tankod is van, az a 4,5k értékelés rohadt kevés...

Ááááh....I see!
Az a baj, hogy neked nem hozta le senki a csatát. Egyébként meg a csávó 20000 csatát vesztett az 54 747-ből, szóval nem egészen értem a problémád. Mi az, hogy nem lehet nyerni? Fel kell mutatni valami teljesítményt hozzá, de az már nem megy? Egyre kíváncsibb vagyok a játékosnevedre... Van egy tippem, hogy 70k csatád van 44% winrettel. Azon a szinten lévők szoktak ekkora faxságokat írni, hogy "Nem lehet nyerni".

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

1 hónapja 3 hete #298265 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Ferrari-fan senseinek:
Hááááát azért ez a nelis92 megérne egy misét, ha megnézed részletesen a WG-s adatlapját. Ekkora találati mutatónál egyik cimborám már konteózik csaló módra gyanakodva. Közben pl szakaszos BIA alig van kis túlzással. 5 fős a klánja stb. Persze lehet egy hangszigetelt bunkerban nyomja a wot-ot 5 párhuzamos gépen és infúzión nyomják belé a táplálékot, hogy a lepkefingása se zavarja, ha céloz. :trollol: (Nézd meg a klántársai adatlapját is, úgy érted mire gondolok majd. Vagy a többit elkapta a banhullám? :) )
Lehet, hogy nekem is kedvem szegné, ha öt ilyen lenne az ellen csapatban. De mondjuk ha 10ből 5ilyen csata lenne, akkor dühöngenék itt + az eredménytáblára kíváncsi lennék. De volt már rá példa, hogy sikerült lekamikázézni ilyen unikumot. Nincs annál jobb érzés, mikor írja x nyelven, hogy "csak szerencse volt, ember"

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298267 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Bulcsu beküldte: Ferrari-fan senseinek:
Hááááát azért ez a nelis92 megérne egy misét, ha megnézed részletesen a WG-s adatlapját. Ekkora találati mutatónál egyik cimborám már konteózik csaló módra gyanakodva. Közben pl szakaszos BIA alig van kis túlzással. 5 fős a klánja stb. Persze lehet egy hangszigetelt bunkerban nyomja a wot-ot 5 párhuzamos gépen és infúzión nyomják belé a táplálékot, hogy a lepkefingása se zavarja, ha céloz. :trollol: (Nézd meg a klántársai adatlapját is, úgy érted mire gondolok majd. Vagy a többit elkapta a banhullám? :) )
Lehet, hogy nekem is kedvem szegné, ha öt ilyen lenne az ellen csapatban. De mondjuk ha 10ből 5ilyen csata lenne, akkor dühöngenék itt + az eredménytáblára kíváncsi lennék. De volt már rá példa, hogy sikerült lekamikázézni ilyen unikumot. Nincs annál jobb érzés, mikor írja x nyelven, hogy "csak szerencse volt, ember"

Szóval 78% találati arány már csalásnak számít? Jó tudni nekem is ennyi az arányom :cheer:
És még ha az is kiderülne, hogy a lövések 80-90% az átütő találat is, belegondolni is rossz :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti, Bulcsu

1 hónapja 3 hete #298270 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
a rankedre visszatérve ...
hogyan lehet 217.46 %-on teljesiteni ?
nem 100-nak kellene a maxnak lennie ? : )

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.