Jelenleg 249 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hónapja 17 órája - 2 hónapja 17 órája #298097 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
Pedig van értelme. Nézd meg bármelyik random csatában az alsó helyeket xp alapján. Egy része bot, egy része suicid, egy része bokorharcos, akinek nehezére esik egyszerre kezelni a WSAD-t és az egeret. Azok, akik játszani is szeretnének, hajtják a sebzést és a killeket, gyakorlatilag elviszik a hátukon a botokat is, mert lehozzák a csatát. Rankeden már nem tudnak érvényesülni a potyautasok, mert nem haladnak. Ha szeretnének feljebb lépni, akkor aktívan kell játszaniuk, így biztosítva számunkra a könnyen lőhető HP-t... :)[/quote]

ez inkább a kezdetben lapitó ,késöbb harapók nagy taktikusok világa.
aki meg önfeláldozóan gyözelemben gondolkodik és adott esetben önfeláldozva az artykat menti annak tudatában ,hogy nélkülük vereség lesz gyözelem helyett rábaszik a végelszámolásnál.
az aki meg öncélúan a többiekre xarva végigtaktikázza,másokat sorsukra hagyva játssza a csatát az a végén ünnepelhet.
Persze ,ha sokan tolják igy a csapatban a csatát ,akkor nagyobb is a fejetlenség vagy épp az egy helyben dekkolás és a pillanatra várás akár a gyözelem reményét is feladva.
ha már ennyire egyénieskedésre lett ez az egész kitalálva akár futtathatnák 7 a 7 ellen is ezeket a csatákat,mert teljesen felesleges ehhez 15 fös csapat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 17 órája - 2 hónapja 17 órája #298098 Írta: tybur0n
Megválaszolva: tybur0n
4 napja szopat a MM
atlagban 20 csata kell hogy meglegyen 5 nyero (5xp) szorzo.
egy kinszenvedes stock t10-el.29%wr!!!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

2 hónapja 17 órája - 2 hónapja 17 órája #298099 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Black_Sheep_01 beküldte: Pedig van értelme. Nézd meg bármelyik random csatában az alsó helyeket xp alapján. Egy része bot, egy része suicid, egy része bokorharcos, akinek nehezére esik egyszerre kezelni a WSAD-t és az egeret. Azok, akik játszani is szeretnének, hajtják a sebzést és a killeket, gyakorlatilag elviszik a hátukon a botokat is, mert lehozzák a csatát. Rankeden már nem tudnak érvényesülni a potyautasok, mert nem haladnak. Ha szeretnének feljebb lépni, akkor aktívan kell játszaniuk, így biztosítva számunkra a könnyen lőhető HP-t... :)

De ezen játékosokra (botok) általában nem csak a WASD gombok hiánya jellemző, de ezt hagyjuk.
Amit @gomes kiemelt, hogy az MM milyen "jó", nagyrészt igaz: igazából eddig kb 5 órányít játszottam rankeddel (aminek több mint fele kvalifikáció volt), de a statikusra állított MM miatt nincsenek szélsőséges összeállítások tankok terén, ez már nem mondható el a rangok terén, ahol a legmagasabb rangú játékosok rendre arty-k és lightok...
Ami valakinek rossz (ezúttal nekem is), valakinek jó: a rankedbe beépített role xp borzasztó dolgokra képes. Mint a legtöbb wg esemény során a rendszer kijátszására kell törekedni, ha sikeres akarsz benne lenni, csak pár példa: frontlineban gyors tankokkal sokat kell foglalni, steel hunterben elkerülve a harcokat sokáig kell pusztán túlélni, ahol tier10-es esemény van (7v7, régi ranked) nyereménytankok megléte és ügyes használata. Randomban lehet játszani sok dologra, mint azt már kiemeltem korábban is többször, és általában a játék jutalmaz is ezekért.
Rankedben vagy role xp-re gyúrsz (arty, ebr), vagy kihasználod a csapattársakat. Az előbbi "játékosbarát" (aki használja) és szórakoztató, és mindemellett "túljutalmaz", míg utóbbi erőteljes taktikát igényel egy-egy valóban op tankkal: pl Progetto. (Nekem csak ez alternatíva, mert se arty-m, se ebr-om)
Példa1: progettoval killekre játszom - easy top 5, innentől a csata kimenetele nem érdekel.
Példa2: IS-7 szinte full repesz - valamiért működőképes, mert folyamatos sebzést visz be, és ezt is jutalmazza a rendszer (de nyerni nem lehet vele mindig)
Példa3: Hull down tankok nagy dpm-el: váltogatva a repeszt és a normál lőszert - ez már régi séma.
Tömören a véleményem: a rankedet most már lehet élvezni, de az xp osztási rendszere tragikus (a stráfossal személy szerint semmi problémám)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

2 hónapja 16 órája #298100 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

gomes beküldte: ez inkább a kezdetben lapitó ,késöbb harapók nagy taktikusok világa.
aki meg önfeláldozóan gyözelemben gondolkodik és adott esetben önfeláldozva az artykat menti annak tudatában ,hogy nélkülük vereség lesz gyözelem helyett rábaszik a végelszámolásnál.
az aki meg öncélúan a többiekre xarva végigtaktikázza,másokat sorsukra hagyva játssza a csatát az a végén ünnepelhet.
Persze ,ha sokan tolják igy a csapatban a csatát ,akkor nagyobb is a fejetlenség vagy épp az egy helyben dekkolás és a pillanatra várás akár a gyözelem reményét is feladva.
ha már ennyire egyénieskedésre lett ez az egész kitalálva akár futtathatnák 7 a 7 ellen is ezeket a csatákat,mert teljesen felesleges ehhez 15 fös csapat.

Miért kellene a csata elején beyolozni az ismeretlenbe? Amíg nincs spoton az ellenfél nagy része, addig butaság tolni a frontot, mert nem tudod, milyen fenyegetésbe rohansz bele. Ha már tudod, milyen a felállás, el lehet dönteni, hogy hol lehetsz a leghasznosabb.

Az önfeláldozás sok esetben annyit jelent, hogy -1 cső a saját csapatnál, azaz hátrányba hozod a csapatod. Artyt menteni általában nem önfeláldozás, mert ők hátul kuksolnak, nem a fronton, azaz egy lightot vagy bátrabb medet kell levakarni róluk. Ha pedig sok tankjuk jut az artyk közelébe, akkor a tüzér a hülye, nem nézi a minimapot, nem helyezkedik át látva a veszélyt, innentől ökörség megpróbálni a mentést, halottak már mindenképp. Maximum az őket támadókat érdemes csipkedni tisztes távolból.

Ami öncélú taktikázásnak tűnik, az a HP beosztása, amin a végjáték múlhat. Persze vannak, akik szarnak a csapatra, de alapvetően mindenki célja a győzelem, mert dupla annyi chevront kapsz a top 3-ért, mint a legtöbb xp-t szerző vesztes. Himmelsdorfon, miután elfüstöltem, végignéztem az EBR-ünk játékát. Egyedül maradt, 2 lövéses volt, az ellenfélnél 2 med, 1 heavy és egy TD. Az utolsó pillanatban lőtte meg az egyik foglaló medet, elszaladt, kivégezte a nehezet és a TD-t, majd újra utolsó pillanatos resettel kicsapta a medet. 100 alatti HP-val hozta le végül. Ahelyett, hogy az elején agyatlanul és értelmetlenül megdöglött volna, beosztotta a HP-t, és megnyerte a csapatnak a csatát.

2 hónapja 16 órája - 2 hónapja 16 órája #298101 Írta: gomes
mindegy .
ez még a randomnál is kissebb mértékü csapatjáték ,ami ott folyik.
de kb. ugyanolyan arányban hozza a 1,2,3,4.5-15-ös csatákat.
azt se értem ,hogy a reward tankokat minek kellett kizárni.
most ugyanugy a fáról is csak egy két tankot lehet ebben xp eredményesen használni.

2 hónapja 16 órája #298102 Írta: Black_Sheep_01

gomes beküldte: mindegy .
most ugyanugy a fáról is csak egy két tankot lehet ebben xp eredményesen használni.

Azért, mert a T95/Chief dominálna, ami egyértelműen OP, de viszonylag kevesek számára megszerezhető. A kizárásával mindenki egyenlő esélyekkel indul, ezzel nincs is baj.

2 hónapja 15 órája - 2 hónapja 15 órája #298103 Írta: gomes

Black_Sheep_01 beküldte:

Azért, mert a T95/Chief dominálna, ami egyértelműen OP, de viszonylag kevesek számára megszerezhető. A kizárásával mindenki egyenlő esélyekkel indul, ezzel nincs is baj.

akkor miért nem csak a chiefet zárták ki ?: )
most meg az ebr dominál.
ez mennyivel jobb igy ráadásul annyi élvezetet sem hagytak ,hogy a nehezen megszerzett tankjaimat használhassam. (egyedül a chief nincs meg )
mindegy netto csalódás nekem ez az egész.
igazából már majdnem mindent meguntam és vártam a rankedre,de az is azzal kezdödött ,hogy kizárták a tankjaimat.Számomra a régi rankedek sokkal élvezetesebbek voltak föleg ,hogy azonos szinten lévöket játszatott együtt a rendszer és gyözelemnél sem kellett xp miatt izgulni.
fokozták a stresszt közben a játék minösége ebben a modban is visszaesett.
most már csak azt kell eldöntenem elajándékozzam valamelyik haveromnak vagy családtagomnak az accot vagy pihentessem hónapokig.

2 hónapja 15 órája #298104 Írta: Black_Sheep_01

gomes beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte:

akkor miért nem csak a chiefet zárták ki ?: )
most meg az ebr dominál.
ez mennyivel jobb igy ráadásul annyi élvezetet sem hagytak ,hogy a nehezen megszerzett tankjaimat használhassam. (egyedül a chief nincs meg )
mindegy netto csalódás nekem ez az egész.
igazából már majdnem mindent meguntam és vártam a rankedre,de az is azzal kezdödött ,hogy kizárták a tankjaimat.Számomra a régi rankedek sokkal élvezetesebbek voltak föleg ,hogy azonos szinten lévöket játszatott együtt a rendszer és gyözelemnél sem kellett xp miatt izgulni.
fokozták a stresszt közben a játék minösége ebben a modban is visszaesett.
most már csak azt kell eldöntenem elajándékozzam valamelyik haveromnak vagy családtagomnak az accot vagy pihentessem hónapokig.

Mert akkor T-22-vel beállok fordított sidescrape-be, és töltheted a HE-t, vagy imádkozhatsz, hogy eltaláld a vékony sávot... :)
Mellékletek:

2 hónapja 13 órája #298108 Írta: gomes
gyorsan még benéztem 2 rankedre :)
az elsöben minden pattogtatta a leo lövéseimet és lett belöle 5. legjobb sebzö természetesen 11. xp a gyöztes csapatban :)
2. meccs sima cumi 4-15 progettoval legtöbb sebzés 3100 dmg 1 kill ,de elvitte az elsö helyet elölem a csapatban egy 277 2000 sebzés 0 killel 1800 pattintással ,ami vagy úgy volt vagy nem :)
hozzájárulásban nem volt lényegi különbség.
szerintem ezt felesleges is lenne folytatni

1 hónapja 4 hete #298128 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974
Sziasztok!Már régen írtam ide.Most van egy kis időm játszogatni.Háááát sok örömet nem okoz.Állandó bukott csaták,most éppen 2/13 a napi eredmény.A csapatomban szinte mindig van 3-4-5 játékos aki 0-át! sebez...Az előbb írtam a wg-nek egy ticket-et,amelyben meg köszöntem nekik a nagyszerű mm-jüket.Tudom hogy le sz@rják,de jólesett a lelkemnek.Nem vagyok nagy játékos,de próbálom meg tenni amit lehet.De szerintem ilyen nincs,mintha mindig 3-4-5 játékossal rövidebb lenne a csapatom.Ha meg ritkán nyerek,akkor meg a csapatom szinte le gázolja az ellenfelet,szinte sebezni sem tudok...Csak gondoltam leírom a gondolataimat.Több sikert nektek,mint ami nekem jut!

1 hónapja 4 hete #298132 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Ranked.
Live Oaks.
Uj strategia.
10 jatekos campelt az ellenfel csapataban A/0 lineon.
Azon belul a terkep jobb felso 3 kockajaban.
Beleertve artyt Td-t medet,heavyt.
1 by 1 szetcsaptak minket mint a szart.
Egyetlen lovest tudtam leadni.
8-15.
Ennyi.
A kerdes az,hogy ez miert jo barkinek is?
Celravezeto...nemmondom...csak nevetseges.

1 hónapja 4 hete #298150 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Azt hiszem elkezdek magamnak strigulákat húzni, hogy hányszor mondok magamnak ellent.
A WZ-132A GM után azt mondtam, hogy "Addig, míg nem lesz változás meta téren, nem ülök be light tankokba, mert csak dísz vagyok a pályákon". Erre mit csinálok?

HWK 30-al farmolok kreditet és csinálom a bloghoz a "témát". :spaz:

Jelentem, a helyzet változatlan! Még mindig nem érnek semmit a light tankok.
Tier 9, Himmelsdorf... Az volt a baj, hogy csak 5,5k kombináltat csináltam és nem 8k-t :wine:

Replay , ha valakit érdekel.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Mellékletek:

1 hónapja 4 hete #298160 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Ezt csak úgy itt hagyom... 4 perc 3 másodperc, spot zéró. Az isten verje meg a sok kretén agyhalott zombi szerencsétlen idiótát.... Egyedül nem tudom lehozni, sajnálom... :p
Mellékletek:

1 hónapja 4 hete #298161 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2
Van egy olyan dolog, hogy blind shot. Általában be szokott jönni.

Meg amúgy is, ha az arta az Isten, akkor tudjon már spotolni, ne legyen rakenyszeritve a csapatára.... Csalódást keltő játékos vagy azt kell hogy mondjam. Egy vérbeli corner campertol többet vártam...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 4 hete #298162 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Silean2 beküldte: Van egy olyan dolog, hogy blind shot. Általában be szokott jönni.

Meg amúgy is, ha az arta az Isten, akkor tudjon már spotolni, ne legyen rakenyszeritve a csapatára.... Csalódást keltő játékos vagy azt kell hogy mondjam. Egy vérbeli corner campertol többet vártam...

Ezt az elmés hozzászólásodat viccnek fogom fel! :D Nyilván majd befáradok artival a pálya közepére magamnak és a többieknek is spotolni! Te is hozzá értő lehetsz már ne haragudj, simán lehettél volna ebben a csapatban... ;-)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.