Jelenleg 353 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hónapja 2 napja #298056 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Kb 30 csatat mentem rankedben eddig.
Tegnap SC. Elso 3 csata vereseg.Ketto a harombol 1-15
Mergemben eladtam a tankot.
Visszavettema T57et.
Folyamatosan vereseg.
Ma sem ntertem meg eddig,a legkozelebb akkor voltam a srafhoz,mikor volt 4500 blokkoltam,3 killem,meg vmi spotom.
Ha megnyerjuk,akkor ert volna vmit a teljesitmenyem.
De sajnos egy Ebr beelozott.
Szoval gyakorlatilag eddig meg nem csinaltam semmit sem.
Az elobb visszamentem randomba a t57el.
5 kill,5200 sebzes,nagy kaliber....
Na most akkor hol a hiba?!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 napja #298059 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
RAGE KÖVETKEZIK !!!!

Ez a ranked (is) egy nagy fos. 2020 közepére valami brutálisan szar metát sikerült a wg-nek kialakítani.
TD-k, sportautók, progettok, meg arták világa lett ez a játék. Az nyer, aki jobban campel. Amelyik csapat bevállalja az aktív játékot, az veszít.
Jelenlegi meta mellett a pályák kb fele konkrétan alkalmatlan a játékra, kéne úgy 15-20 slot mapot tiltani.
EBR nerf mikor lesz esedékes amúgy? 2025 előtt meg merik lépni? Páyák már nem lesznek átalakítva? Maradnak ezek a td bot barát kezdőkör mellett 42 méterrel campdombok ahonnan a fél mapot keresztbe belövöd? MM-hez sem nyúlnak már többet? 30 tankból 20 nem tank az normális?

Komolyan mi a góchengeres faszom van ezzel a játékkal? Mi van a WG-vel? Mi van az emberekkel akik még mindig fizetnek ezért a minősíthetetlen moslékért?

Ranked után mondom megyek pár random meccset. Kurva jó volt! 15-2, meg 2-15. Két opció. Bevittem az SQ-t, beadja még a mapot is (el hallouf). Igen ám, de 4 (nem, nem elírás) darab heavy volt az egész csatában. Ennél konkrétan több ebr volt. Hova a faszomba tart ez a játék? Minek 6 versenyautó egy csatába? Miért kell egy rakás td minden csatába? És miért kell full t10-ben szinte minden meccsbe 6 szarfaszu arty?

Másik ami az elmúlt 1-2-3 hónapban kiborította a bilit nálam, az a játékosállomány. Hol tartunk már komolyan??? Néha ránézek a statokra csata után, 20-30 ezer csatás NEGYVENEGY százalékos accokat látok. Mi a lószar ez? Fogynak ennyire a játékosok? Tölti fel a WG a szervert botokkal? Nekem ne mondja itt senki, hogy egy egészséges (nem értelmifogyatékos) ember az 41%-os win rátára képes úgy, hogy nagyobb részt t5-6-ban játszik. Ilyen nincs, és kész !

Nem igazán látom, hogy mi a WG koncepciója. Nekem úgy tűnik, hogy ez a játék elfekvőbe van már téve, passzívan úgyis hozza a profitot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, RedFox69, gomes

2 hónapja 2 napja #298060 Írta: Haargh001
Megválaszolva: Haargh001
Szintén, megnézed csata után a statokat úgymond a "közepes" játékosok kikoptak. 2-3-4k értékeléssel kevés csatás játékosok vannak. Szerintem átlag 3k személyes. vett 5-8 prémium tankkal. A wg nek ezek a játékosok fontosak mert fizetnek, Megmondták ugye az a lényeg, hogy minél hamarabb bedobjon csatába, az hogy ott mi lesz szt lexarják. Nem kell költeni egy forintot sem erre a fosra, kell nézni másik játékot.

2 hónapja 2 napja #298061 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Kriminalis beküldte: RAGE KÖVETKEZIK !!!!

Ez a ranked (is) egy nagy fos. 2020 közepére valami brutálisan szar metát sikerült a wg-nek kialakítani.
TD-k, sportautók, progettok, meg arták világa lett ez a játék. Az nyer, aki jobban campel. Amelyik csapat bevállalja az aktív játékot, az veszít.
Jelenlegi meta mellett a pályák kb fele konkrétan alkalmatlan a játékra, kéne úgy 15-20 slot mapot tiltani.
EBR nerf mikor lesz esedékes amúgy? 2025 előtt meg merik lépni? Páyák már nem lesznek átalakítva? Maradnak ezek a td bot barát kezdőkör mellett 42 méterrel campdombok ahonnan a fél mapot keresztbe belövöd? MM-hez sem nyúlnak már többet? 30 tankból 20 nem tank az normális?

Komolyan mi a góchengeres faszom van ezzel a játékkal? Mi van a WG-vel? Mi van az emberekkel akik még mindig fizetnek ezért a minősíthetetlen moslékért?

Ranked után mondom megyek pár random meccset. Kurva jó volt! 15-2, meg 2-15. Két opció. Bevittem az SQ-t, beadja még a mapot is (el hallouf). Igen ám, de 4 (nem, nem elírás) darab heavy volt az egész csatában. Ennél konkrétan több ebr volt. Hova a faszomba tart ez a játék? Minek 6 versenyautó egy csatába? Miért kell egy rakás td minden csatába? És miért kell full t10-ben szinte minden meccsbe 6 szarfaszu arty?

Másik ami az elmúlt 1-2-3 hónapban kiborította a bilit nálam, az a játékosállomány. Hol tartunk már komolyan??? Néha ránézek a statokra csata után, 20-30 ezer csatás NEGYVENEGY százalékos accokat látok. Mi a lószar ez? Fogynak ennyire a játékosok? Tölti fel a WG a szervert botokkal? Nekem ne mondja itt senki, hogy egy egészséges (nem értelmifogyatékos) ember az 41%-os win rátára képes úgy, hogy nagyobb részt t5-6-ban játszik. Ilyen nincs, és kész !

Nem igazán látom, hogy mi a WG koncepciója. Nekem úgy tűnik, hogy ez a játék elfekvőbe van már téve, passzívan úgyis hozza a profitot.

Én még nem kezdtem neki a mostani rankednek, de nagyon nem bátorítóak, amiket írtok. :) Mondjuk talán a kvalifikációkat azért megcsinálom az 1 millákért + a végén a 20x kredit bónuszért.
A sok td, arty és kerekes összefüggésben van a játékosok tudásszintjének hiányával. Nem mernek megmozdulni, mert nem értik a mechanikákat, mapokat és emiatt marad a redline camp. Az MM nem tud mit csinálni, ha a játékosok 60%-a ilyen tankokba ül, akkor azokat kell egy csatába rakni. A gyenges statok meg magukért beszélnek. Nem érdekli őket a játék annyira, hogy fejlődni akarjanak. Többségük nem eredendően hülye vagy béna, csak lusta és/vagy érdektelen. Mivel a játékosok 90+ százaléka teljesen hobbi játékos, így ez a csatáknál is megmutatkozik, hogy néhány játékos van csak aki tud vagy próbálkozik valami értelmeset is csinálni.
Az ember azt gondolná, hogy a rankedben más a képlet, de ahogy sokan írjátok, ott is ez a domináns.

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #298062 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

PZoli beküldte:

Én még nem kezdtem neki a mostani rankednek, de nagyon nem bátorítóak, amiket írtok. :) Mondjuk talán a kvalifikációkat azért megcsinálom az 1 millákért + a végén a 20x kredit bónuszért.
A sok td, arty és kerekes összefüggésben van a játékosok tudásszintjének hiányával. Nem mernek megmozdulni, mert nem értik a mechanikákat, mapokat és emiatt marad a redline camp. Az MM nem tud mit csinálni, ha a játékosok 60%-a ilyen tankokba ül, akkor azokat kell egy csatába rakni. A gyenges statok meg magukért beszélnek. Nem érdekli őket a játék annyira, hogy fejlődni akarjanak. Többségük nem eredendően hülye vagy béna, csak lusta és/vagy érdektelen. Mivel a játékosok 90+ százaléka teljesen hobbi játékos, így ez a csatáknál is megmutatkozik, hogy néhány játékos van csak aki tud vagy próbálkozik valami értelmeset is csinálni.
Az ember azt gondolná, hogy a rankedben más a képlet, de ahogy sokan írjátok, ott is ez a domináns.

nem kell betojni. aki tud játszani, az simán halad előre.

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #298063 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Ma adtam neki még egy esélyt (rankednek). 16 csata 2 win. 83 csatát játszottam a móddal, 45% winrate mellett. Az eddigi összes rankedben (beta 1-2, Seazon 1-2-3) 1830 csatát mentem 52,36%-winrattel, szóval biztos velem van továbbra is a baj és inkompetens vagyok, mint "gondolkodó játékos".

Utolsó előtti 2 csatában, már csak kíváncsiságból megnéztem, hogy milyen csapatban voltam.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Itt pedig megint csak az látható, hogy mennyire "jól számolja az XP-t" a rendszer.

Egy felderítő kerekes szar, azért mert felspotolt 8 tankot , volt 700 assistja, majd lecampelte (utolsó 4 percben Mannerheim Lineon, a fenti bozótosből (A0) operált) kétszer annyi XP-t kap, mint én, avagy az STB, akivel fogtunk 10 tank ellen 1 oldalt.
Továbbá: 203Xp a jármű megfelelő szerepéért. Tehát ha tolsz egy yolospotot, van 8 felderítésed és 700 assistod, azzal annyit kapsz, mint egy V4, akinek van 2k dmg-e, 2k felfogottja és 1,4k assistja vagy fele annyi, mint egy STB, akinek spotja ugyan ennyi, de ezerrel több dmg-e?

Javítsatok ki, ha tévedek, de itt is, már nem azért jutsz feljebb a szinteken, mert van agyad, tudsz gondolkodni, nem a Last Of Us világából léptél ki Clickerként, hanem azért, mert olyan tankban ülsz. Ennyi erővel faxnak vették ki a reward tankokat. Progetto, Ebr meg artyk helyett, Chieftain, Ebr meg arta lenne... jaaaa hát azért, hogy legyen chieftained jól is kellene játszani és nem lehet beblueprintezni magad tier X-be :mybad: :spaz:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby, gomes

2 hónapja 2 napja #298064 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte: Ma adtam neki még egy esélyt (rankednek). 16 csata 2 win. 83 csatát játszottam a móddal, 45% winrate mellett. Az eddigi összes rankedben (beta 1-2, Seazon 1-2-3) 1830 csatát mentem 52,36%-winrattel, szóval biztos velem van továbbra is a baj és inkompetens vagyok, mint "gondolkodó játékos".

Utolsó előtti 2 csatában, már csak kíváncsiságból megnéztem, hogy milyen csapatban voltam.

Itt pedig megint csak az látható, hogy mennyire "jól számolja az XP-t" a rendszer.

Én is abbahagytam. Nem fogom zsibbasztani magam a sok agyhalottal.
Olyan zombihorda, hihetetlen.
És akkor sebzek 4K-t pattintok 5K-t és vesztes csatában 2. vagyok. Ofcourse.
Szenvedjen akinek hat anyja van.

Inkább nyúzom a TVP-t, több BP pontot ad rá (nem is tudtam) lsd. örömködő

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #298067 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
Egy felderítő kerekes szar, azért mert felspotolt 8 tankot , volt 700 assistja, majd lecampelte (utolsó 4 percben Mannerheim Lineon, a fenti bozótosből (A0) operált) kétszer annyi XP-t kap, mint én, avagy az STB, akivel fogtunk 10 tank ellen 1 oldalt.
Továbbá: 203Xp a jármű megfelelő szerepéért. Tehát ha tolsz egy yolospotot, van 8 felderítésed és 700 assistod, azzal annyit kapsz, mint egy V4, akinek van 2k dmg-e, 2k felfogottja és 1,4k assistja vagy fele annyi, mint egy STB, akinek spotja ugyan ennyi, de ezerrel több dmg-e?

Javítsatok ki, ha tévedek, de itt is, már nem azért jutsz feljebb a szinteken, mert van agyad, tudsz gondolkodni, nem a Last Of Us világából léptél ki Clickerként, hanem azért, mert olyan tankban ülsz. Ennyi erővel faxnak vették ki a reward tankokat. Progetto, Ebr meg artyk helyett, Chieftain, Ebr meg arta lenne... jaaaa hát azért, hogy legyen chieftained jól is kellene játszani és nem lehet beblueprintezni magad tier X-be :mybad: :spaz:[/quote]

nekem a tegnapi csúcs sand riveren volt e50M közel 4000 dmg ezzel 2. legtöbbet sebzö 2 kill -2600 wn8-nak mutatott kör és a végén jött a meglepetés 11. xp.
jó tudom ,tudom ,hogy messziröl lövöldöztem ,de ez akkor is paródia.
de amugyis folyamatosan megszivat azzal ,hogy 1-3 xp pont hiányzik a / védéshez:)
nekem úgy tünik a csata végkimenetelét leginkább befolyásoló dmg mennyiségnek és killnek kissebb jelentösége van mint egyéb csip csup assziszt dolognak.ez ki is hat a csaták minöségére.
meg az is ,hogy a gyöztes csapat minden tagja nincs jutalmazva.
szerintem jobb volt az a rendszer,ahol ez megtörtént és nem is volt ennyi kempelés és egyéni taktikázás.

2 hónapja 2 napja #298072 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Jómagam francia tüzérrel tolom a rankedet. Vagyis.. eredetileg csak a kvalifikációt akartam megcsinálni az egy milláért, de annyi könny és jajszó övezi ezt az eseményt, hogy kedvet kaptam a folytatáshoz. Elég jól alakult az első napom, pár meccs alatt eljutottam a harmadik divízió hármas rangjáig. Ha már SPG akkor a B-C 155 58 az ideális választás szerintem, mivel 3 -as táras tüzérségről van szó. Ugyan kicsi a sebzése, de a rankedben úgyis az assist számít a leginkább. Csak türelmesen ki kell várni, hogy egy-egy magányos hős, vagy jobb esetben egy támadó ék megpróbálkozzon az áttöréssel és máris lehet pottyantani az áldást, jobb esetben az össztűz azonnal pörgeti nekünk a számlálót. Jó beosztással az összes ilyen eseményt le lehet reagálni. A töltésidő alatt pedig kényelmesen tudunk pozíciót váltani, ha kell, esetleg betol az ember egy szenyát vagy ilyesmi..

Sajnos nagyon igaz az hogy rengeteg EBR hemzseg és alig akadnak nehéztankok mostanra.
Így persze eléggé lutri az egész, mivel ha mákja van a yolo -zó futrinkának, akkor pikk-pakk ott van a szétrebbenő sorok között. Az sem jó, ha minket spotol fel, de az sem, ha az ellenségnél okoz failcascade -ot, mivel nekem az elhúzódó csaták kedveznek. Kis balszerencsével vissza is küzdöttem magam az egyes rangra. Nem mintha számítana..

Én is úgy tapasztaltam, hogy még a randomhoz képest is szutykabb leosztások követik egymást. Arra is van ötletem, hogy mindez miből adódik.. Ha a WG nem tiltotta volna ki a jutalom tankokat, akkor szerintem sokan hoznák a chieftant meg a 279(e) -t stb. Vagyis összességében sokkal több lenne a heavy tank és sokkal élvezhetőbb lenne ez az egész. Ehelyett, most sok jobb játékos is EBR ben buzgárkodik, ami még inkább nyomi MM -et eredményez. Szóval visszájára sült el az egész. Szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes, Bulcsu

2 hónapja 1 napja #298073 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Kriminalis beküldte: ...

...

Pedig azok nem bot-ok hanem hus-ver jatekosok. En sem ertettem regen, hogy miert elvezi valaki, hogy gyakorlatilag o egy free frag az ellenfelnek, a sajat csapatanak meg hatraltato tenyezo.

Irjal rajuk csata utan, lesz egy csomo aki valaszol. Arra, hogy miert szarok:

-ok nem szarok, ok jok
-akinek nala jobb satja van az csalo
-mert a WG csal
-kocsog WG
-tankos voltam a seregben 73-tol 77-ig, nekem te ne mondd meg hogy kene jatszani
-mert lathatatlan csalo tankok
-mert nekem van eletem
-mert en elvezem a jatekot
-nem lovok goldot mert az csalas
-mert a tobbi hulye nem marad bazist vedni, hiaba pingelem oket csata elejetol
-mert az IS-7/E-100 stronk szovjet/nemet TeDe

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, Bulcsu

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #298074 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Slandyke beküldte: Jómagam francia tüzérrel tolom a rankedet. Vagyis.. eredetileg csak a kvalifikációt akartam megcsinálni az egy milláért, de annyi könny és jajszó övezi ezt az eseményt, hogy kedvet kaptam a folytatáshoz. Elég jól alakult az első napom, pár meccs alatt eljutottam a harmadik divízió hármas rangjáig. Ha már SPG akkor a B-C 155 58 az ideális választás szerintem, mivel 3 -as táras tüzérségről van szó. Ugyan kicsi a sebzése, de a rankedben úgyis az assist számít a leginkább. Csak türelmesen ki kell várni, hogy egy-egy magányos hős, vagy jobb esetben egy támadó ék megpróbálkozzon az áttöréssel és máris lehet pottyantani az áldást, jobb esetben az össztűz azonnal pörgeti nekünk a számlálót. Jó beosztással az összes ilyen eseményt le lehet reagálni. A töltésidő alatt pedig kényelmesen tudunk pozíciót váltani, ha kell, esetleg betol az ember egy szenyát vagy ilyesmi..

Sajnos nagyon igaz az hogy rengeteg EBR hemzseg és alig akadnak nehéztankok mostanra.
Így persze eléggé lutri az egész, mivel ha mákja van a yolo -zó futrinkának, akkor pikk-pakk ott van a szétrebbenő sorok között. Az sem jó, ha minket spotol fel, de az sem, ha az ellenségnél okoz failcascade -ot, mivel nekem az elhúzódó csaták kedveznek. Kis balszerencsével vissza is küzdöttem magam az egyes rangra. Nem mintha számítana..

Én is úgy tapasztaltam, hogy még a randomhoz képest is szutykabb leosztások követik egymást. Arra is van ötletem, hogy mindez miből adódik.. Ha a WG nem tiltotta volna ki a jutalom tankokat, akkor szerintem sokan hoznák a chieftant meg a 279(e) -t stb. Vagyis összességében sokkal több lenne a heavy tank és sokkal élvezhetőbb lenne ez az egész. Ehelyett, most sok jobb játékos is EBR ben buzgárkodik, ami még inkább nyomi MM -et eredményez. Szóval visszájára sült el az egész. Szerintem.

Rankeden pont hogy nincs annyi EBR, maximum 2 lehet belole csapatonkent. Ennek kovetkezmenye, hogy jo jatekos kezeben meg brokenebb. Nincsen neki annyi ellenfele, mikor 3-4 EBR kergeti egymast randomban, ott legalabb elvannak egymassal. Rankeden nincs aki basztassa oket, tudnak szaladgalni az ellenfel hata moge es sebezgetni.

Az EBR hasonloan tul lett tolva mint a Chief, Obj 279e, ugyanugy ki kellett volna venni rankedrol mint a tobbi OP , unbalanced szart.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, gomes, Bulcsu

2 hónapja 20 órája #298091 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Másképp látom a dolgot: szerintem sokkal jobb az MM, mint randomban. Eleve sokkal több a heavy és a med, gyakran csak 1-2 light van csapatonként, alig hoznak be TD-t. Én kiegyeznék ilyen felállással randomban is.
Az a baj, hogy a második divízió felénél már sok a pro, artyban is. Az pedig eléggé fáj. Továbbá az a csapat nyer, amelyiknél jobb az EBR játékos.
A csaták többségében nincs atomcamp, gyakori a rush, ami vagy sikerül, vagy suicid yolo a vége. Gyakran a tankok nagy többsége vagy az összes egy oldalra koncentrálódik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

2 hónapja 20 órája #298092 Írta: Black_Sheep_01

Ferrari-fan beküldte: Itt pedig megint csak az látható, hogy mennyire "jól számolja az XP-t" a rendszer.

Az EBR-nek volt 5 killje, az nyomta meg az XP-t, szerintem jogos. Pont ez a gond, hogy mindenhová gyorsan odaér, nehéz eltalálni, ő pedig egy pillanat alatt mögéd kerül és kivégez.

2 hónapja 19 órája #298094 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
Másképp látom a dolgot: szerintem sokkal jobb az MM, mint randomban. Eleve sokkal több a heavy és a med, gyakran csak 1-2 light van csapatonként, alig hoznak be TD-t. Én kiegyeznék ilyen felállással randomban is.
Az a baj, hogy a második divízió felénél már sok a pro, artyban is. Az pedig eléggé fáj. Továbbá az a csapat nyer, amelyiknél jobb az EBR játékos.
A csaták többségében nincs atomcamp, gyakori a rush, ami vagy sikerül, vagy suicid yolo a vége. Gyakran a tankok nagy többsége vagy az összes egy oldalra koncentrálódik.[/quote]

ez igy van ,de szerintem itt is csak azért kevés a td ,mert eleve sokkal körülményesebb ezekben a csatákban xp 6-be kerülni velük vereség esetén.
ki van találva ez a mod egyfajta játékstilusra és hiába dmg-ben ,killben más stilus is eredményes és csata döntö fontosságot hozna dmg-et,killt hozna ,ha itt az xp számitás résznél ezek egyenértéket képviselnek mindenféle asszisztokkal és alárendeltek a távolságnak és hogy mit neked mit másnak számit éppen a program.
szerintem az bün,hogy az amúgyis ritkán gyöztes csapat minden tagja nem kapja meg a /-t.
ezzel basszák szét az egészet és mindenkit egyéni taktikázásra is kényszeritenek.
de mondjuk régen se pártoltam ezt a rendszert,hogy amit már megszereztél azt visszaveszik.
ez sokkal inkább demoralizáló mintha csak számolná mindenkinek a rendszer a sráfokat.
A jobbaknak úgyis sokkal több lenne ,de nem lenne ez az elvették / extra feszültséget okozó érzete.

2 hónapja 19 órája #298096 Írta: Black_Sheep_01

gomes beküldte:

szerintem az bün,hogy az amúgyis ritkán gyöztes csapat minden tagja nem kapja meg a /-t.
ezzel basszák szét az egészet és mindenkit egyéni taktikázásra is kényszeritenek.
de mondjuk régen se pártoltam ezt a rendszert,hogy amit már megszereztél azt visszaveszik.
ez sokkal inkább demoralizáló mintha csak számolná mindenkinek a rendszer a sráfokat.
A jobbaknak úgyis sokkal több lenne ,de nem lenne ez az elvették / extra feszültséget okozó érzete.

Pedig van értelme. Nézd meg bármelyik random csatában az alsó helyeket xp alapján. Egy része bot, egy része suicid, egy része bokorharcos, akinek nehezére esik egyszerre kezelni a WSAD-t és az egeret. Azok, akik játszani is szeretnének, hajtják a sebzést és a killeket, gyakorlatilag elviszik a hátukon a botokat is, mert lehozzák a csatát. Rankeden már nem tudnak érvényesülni a potyautasok, mert nem haladnak. Ha szeretnének feljebb lépni, akkor aktívan kell játszaniuk, így biztosítva számunkra a könnyen lőhető HP-t... :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.