Jelenleg 284 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hónapja 2 napja #298001 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Befejeztem a rankedet... ezt nem vagyok hajlandó elfogadni, h saját magam miatt nem haladok... lemmingek, még elbuknak, lövik a repeszt ezerrel, a saját csapattársaid hátráltatnak...

Ha sebzek egy elfogadható mennyiséget, magyarul lesebzem a HP-m, akkor talán nyerhetünk, és akkor szerzek stráfot, vagy veszítünk és megmarad. Ha nem sebzem le, akkor kikapunk 15-1/2/3/4re... de ilyenkor h lenne már időm sebezni, hisz valójában a az ellenséges lemminghorda bedarál a gecibe... frontvonal után újább játékmód, amit a kezdetekkor szerettem, de ma egy guriga taknyot nem ér

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 napja #298002 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Grande__Reagel beküldte: Befejeztem a rankedet... ezt nem vagyok hajlandó elfogadni, h saját magam miatt nem haladok... lemmingek, még elbuknak, lövik a repeszt ezerrel, a saját csapattársaid hátráltatnak...

Ha sebzek egy elfogadható mennyiséget, magyarul lesebzem a HP-m, akkor talán nyerhetünk, és akkor szerzek stráfot, vagy veszítünk és megmarad. Ha nem sebzem le, akkor kikapunk 15-1/2/3/4re... de ilyenkor h lenne már időm sebezni, hisz valójában a az ellenséges lemminghorda bedarál a gecibe... frontvonal után újább játékmód, amit a kezdetekkor szerettem, de ma egy guriga taknyot nem ér

Ne add fel. Én eddig 2 napot játszottam , 3. div 9-es rang. Ha nagyon bosszant, tedd félre, van még időd rá.
Van ilyen szar is amit leírsz de ne engedd hogy megtörjön. Türelem, higgadtság.
Ha sikerülne nyugodtnak maradnod, eredményesebb lennél, mert nem fordulna ellened a haragod.
A többi 14-re meg semmi hatásod nincs. Csak azt a meccset kell kivárnod amikor tehetsz is valamit.

A főoldalon csak az első sort láttam a hszedből és azt hittem "befejezted". :)

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hónapja 2 napja #298004 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Matt__Kirby beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Befejeztem a rankedet... ezt nem vagyok hajlandó elfogadni, h saját magam miatt nem haladok... lemmingek, még elbuknak, lövik a repeszt ezerrel, a saját csapattársaid hátráltatnak...

Ne add fel. Én eddig 2 napot játszottam , 3. div 9-es rang. Ha nagyon bosszant, tedd félre, van még időd rá.
Ha sikerülne nyugodtnak maradnod, eredményesebb lennél, mert nem fordulna ellened a haragod.
A többi 14-re meg semmi hatásod nincs. Csak azt a meccset kell kivárnod amikor tehetsz is valamit.

Randomba jól ment, szóval maradok annál.

Akkor te ügyes vagy, mert 2 nap alatt nekem a 3 divizió 6. Rang jött össze. Mondjuk ez kb 3 órányi játékot jelent, de ez 3 óra tömény szopás volt... Super Conquerorral nem ment, szana széjjel lőtték a kupolámat, én az ellenséges SC-k ellen vhogy nem voltam ilyen pontos. Object 277? Szintén kupola, amit általában be sem ad sebzőre, ők szétromboltak vele. A többi tankkal csak kínomban jászottam, Kranwagn, Bobject, Object 140, de ez nem nekik való közeg.

Szóval nem, elengedem ezt a szart.

2 hónapja 2 napja #298005 Írta: Matt__Kirby

Grande__Reagel beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Randomba jól ment, szóval maradok annál.

Akkor te ügyes vagy, mert 2 nap alatt nekem a 3 divizió 6. Rang jött össze. Mondjuk ez kb 3 órányi játékot jelent, de ez 3 óra tömény szopás volt... Super Conquerorral nem ment, szana széjjel lőtték a kupolámat, én az ellenséges SC-k ellen vhogy nem voltam ilyen pontos. Object 277? Szintén kupola, amit általában be sem ad sebzőre, ők szétromboltak vele. A többi tankkal csak kínomban jászottam, Kranwagn, Bobject, Object 140, de ez nem nekik való közeg.

Szóval nem, elengedem ezt a szart.

Nekem az első nap kb 3 óra (Kvalifikácóval együtt) a másodikon nem néztem de jóval több kellett.
A 7. rangig könnyen eljutottam, segített a 9 db booster. Utána 3x voltam a nyolcason, 2x a kilencesen itt hagytam abba mielőtt visszasüllyednék.

Nekem bejött az E3, 60TP, pótnak az S.C. 140,
Akármilyen csapat is van, 3 sebző lövést le tudsz adni, mielőtt megabálnak, meg pattintani párat.
Az nagyjából elég arra, hogy tartsd a sráfot, vagy +1 győzelem esetén.
Az sem zavar ha vesztes csapatban vagyok top, igaz az csak plusz 1 de az is haladás.
Utoljára kedden játszottam, mondták is hogy szarok a csapatok de majd meglátjuk.

A legjobb hely

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #298006 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Érdemes ám tankot húzni, álljatok neki nyugodtan. Roll out!
Mellékletek:

2 hónapja 1 napja #298018 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Nem ertem miert lehet olyan MMet generalni nagyon sokszor,hogy a 15 jatekosbol 6 cibalja a branert egy bokorban,ami 40%a a csapatnak...Es persze nem lathatom oket,meg loves/ek utan sem...
Ehhez csapodik meg 1-2 arta...
Akkor mar tul vagyunk az 50%on a csapatnak.
A maradek 7 emberke pedig elosztva a heavyk,medek,es lightok kozott.
Valami nem jo....igy...ebben a formaban...
Good old days...
Mikoris a 6-8-10 heavy egyaltalan nem volt rendkivuli.
Sokkal jobban adta a jatek a kibaxott"jatszani akarok,mert fun "feelinget...
Most egy masfajta feelingem van.
Jatszani akarok,mert addicted vagyok,mert meg mindig idealizalom ezt a jatekot,es bizva bizom abban,hogy egyszer a jatekfejlesztok ratalalnak a helyes utra.
Mindazonaltal,onmagamhoz kepest csak visszalepve a 3 evvel ezelotti jatekkal toltott idomet tekintve,joindulattal a 20%at jatszom a wottal.
Mert ez mar nem fun anymore.
Inkabb olyan mint...
Ford Fairlane-t idezve"sajtreszelovel rejszolni"...
Dobjatok kovet ,ha ti nem ereztek valami hasonlot,fuggetlenul a jatekbeli tudasunktol!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

2 hónapja 1 napja #298020 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Original74 beküldte: Nem ertem miert lehet olyan MMet generalni nagyon sokszor,hogy a 15 jatekosbol 6 cibalja a branert egy bokorban,ami 40%a a csapatnak...Es persze nem lathatom oket,meg loves/ek utan sem...
Ehhez csapodik meg 1-2 arta...
Akkor mar tul vagyunk az 50%on a csapatnak.
A maradek 7 emberke pedig elosztva a heavyk,medek,es lightok kozott.
Valami nem jo....igy...ebben a formaban...
Good old days...
Mikoris a 6-8-10 heavy egyaltalan nem volt rendkivuli.
Sokkal jobban adta a jatek a kibaxott"jatszani akarok,mert fun "feelinget...
Most egy masfajta feelingem van.
Jatszani akarok,mert addicted vagyok,mert meg mindig idealizalom ezt a jatekot,es bizva bizom abban,hogy egyszer a jatekfejlesztok ratalalnak a helyes utra.
Mindazonaltal,onmagamhoz kepest csak visszalepve a 3 evvel ezelotti jatekkal toltott idomet tekintve,joindulattal a 20%at jatszom a wottal.
Mert ez mar nem fun anymore.
Inkabb olyan mint...
Ford Fairlane-t idezve"sajtreszelovel rejszolni"...
Dobjatok kovet ,ha ti nem ereztek valami hasonlot,fuggetlenul a jatekbeli tudasunktol!

TD-vel, arty-val többségében a gyengébb játékosok játszanak, mert más tankokban valószínűleg nem maradnának túl sok ideig életben, illetve 3-nál több lövést nem tudnának leadni. A WG nem tud a játékosok helyett megtanulni játszani.

2 hónapja 1 napja #298021 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
A WG megtalálta az aranyösvényt (bevétel) a saját maga részére. Nem a játékosoknak.

2 hónapja 20 órája #298027 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
9-9-nél 2db 10-es tankunk ment meghalni, mert rá kell ugratni az e3-ra
Nem tudom emberek (?) hogy lehetnek ekkora fogyatékos szarok
Mellékletek:

2 hónapja 18 órája #298030 Írta: classicblue
Megválaszolva: classicblue
Izgalmas harcok. Alig érek be a pozícióba, már vége is van a csatának.
Mellékletek:

2 hónapja 11 órája #298037 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Nem teljesen dühöngés a téma, inkább csak egy "megosztás".

Van most ez a rankednek nevezett hulladék akármi. Azt vettem észre, hogy 3 tankkal lehet csak benne játszani: Progetto, STB és EBR.
Az XP számolás még mindig rohadt szar. Tegnapi napon volt egy Live oaks csatám 277-el. Szokásos felállás: rakatt progetto, 2 arta, 1 ebr 1 sheridan. Szoros csata volt, a végén kihoztam 3,3k DMG és 2,6k assistot meg 3 killt a csatából, plusz kilőttek és felfogottam is volt, ami a 277-nél ugyebár plusz XP-t jelent. Gondoltam, hogy ez a sebzés mennyiség és miegymás elég ahhoz, hogy Top 3 legyek. Pont a 3-ik lettem 1002 XP-vel. Az érdekesség azonban az volt, hogy míg én elől tolom a frontot, sptolok, veszem le a lövéseket, szedem a killeket, mindezt úgy, hogy az ellenség két artája is fappol, addig a mi két lightunk hátul elvan magának és lövöldöz. Nem lenne ezzel semmi baj, mert hát azért ők nem kapnak XP-t - > gondoltam. Nos ők ketten előztek be XP-ben. A sheridan sebzett 4600-at, abból 4,1k volt 300m+-on és 2 spotolt tank, semmi assist, semmi kill. EBR spotolt 4 tankot, 600 assist és 2,6k sebzés, 1 kill. Az EBR biztosan 1100+XP-t kapott, a Sheridan "csak" 1050+ környékét. Azonban a legidegesítőbb az, hogy egy nyílt pályán és Live Oaks rohadtul nyílt, a két light összesen nem assistolt annyit, mint én egy HT-tankkal, abszolút nem azt csinálták, mint ami a szerepkörük, de ők beelőznek XP-ben, mert nekik jár a legtöbb mindenre plusz XP.
Hasonló a progetto felállás is. Csata elején megkeresni a TD helyet és csata végéig nem mozdulnak onnan. Persze te ezt egy Leo-val vagy szovjet meddel nem tudod megcsinálni, mert arra nem azt az XP-t kapod. Pedig a Leo és a progetto kb ugyan az a tank és akkor a BC-ről még nem is mondtam semmit.

Hogy hülyeséget beszélek és igazából nem is tudom mit írok? Persze...lehetséges.
Azonban elég érdekes, hogy a késői kezdés ellenére is (a jobbak már fentebb, a gyengék még nem jutottak fel) a Div 3-ban hoztam a szintem, Div 2-ben, ahol minimálisan kellene csak rosszabb teljesítményt nyújtanom, 3 napja nem tudom tartani a rank 2-t :)

Elértem volna a szintem?
Lehetséges. Ha az a szintem, hogy nem tudok agyatlanul campelni úgy, hogy a csapatból 12 tank van az egyik oldalon és feltartja őket 3, akkor nem is akarok ettől jobb lenni :)

Szóval részemről ezt a szart befejeztem és maximum annyit fogok folgalkozni vele, hogy meglegyen a 12 token a tankért, mert jelen pillanatában a legszarabb játékmód, amit a WG beletett a játékba, pedig a béta 1-2 és a Season 1 jó volt.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 9 órája #298041 Írta: Haargh001
Megválaszolva: Haargh001
Mit vársz, ma beléptem 9 vereség zsinórban. rank9 3 stráfról sikerült rank7 re visszabukni, ebr összes meccsben gyulladt, ugyanolyan manipulált fos mint a random

2 hónapja 8 órája - 2 hónapja 7 órája #298043 Írta: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte: Nem teljesen dühöngés a téma, inkább csak egy "megosztás".

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Én is visszacsúsztam pedig 1 sráfra voltam a védett 5.-rangtól 2x is.
Most a 2. hagytam abba. Én sem értem, hogy miért kifizetődő a pálya végében kempelni, eddig pont nem erről szólt ez a mód. És akkor téged meg 6 tank fappol meg persze az örök retard 2 klikker, még spot sem kell hozzá. (Ezúton is üzenem az összes klikkernek, hogy a kedves mamájukkal kellene összegyűrni egy lepedőt )

Namost 2 opció van, vagy abbahagyom (idén is) vagy majd felszívom magam a következő lehetőségre.

És egy kérdés:
Aki kitalálta ezt a klikker dolgot a játékba - mért nem verték rögtön agyon?
Mert nem tud eltalálni a nyomorék, de ideje van, lőszere van, hát kattint, és kábít, amivel a duplájára nő a töltésidő osztán tarts fel egy hordát.

A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 6 órája #298045 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Ferrari-fan beküldte: Nem teljesen dühöngés a téma, inkább csak egy "megosztás".

Van most ez a rankednek nevezett hulladék akármi. Azt vettem észre, hogy 3 tankkal lehet csak benne játszani: Progetto, STB és EBR.
Az XP számolás még mindig rohadt szar. Tegnapi napon volt egy Live oaks csatám 277-el. Szokásos felállás: rakatt progetto, 2 arta, 1 ebr 1 sheridan. Szoros csata volt, a végén kihoztam 3,3k DMG és 2,6k assistot meg 3 killt a csatából, plusz kilőttek és felfogottam is volt, ami a 277-nél ugyebár plusz XP-t jelent. Gondoltam, hogy ez a sebzés mennyiség és miegymás elég ahhoz, hogy Top 3 legyek. Pont a 3-ik lettem 1002 XP-vel. Az érdekesség azonban az volt, hogy míg én elől tolom a frontot, sptolok, veszem le a lövéseket, szedem a killeket, mindezt úgy, hogy az ellenség két artája is fappol, addig a mi két lightunk hátul elvan magának és lövöldöz. Nem lenne ezzel semmi baj, mert hát azért ők nem kapnak XP-t - > gondoltam. Nos ők ketten előztek be XP-ben. A sheridan sebzett 4600-at, abból 4,1k volt 300m+-on és 2 spotolt tank, semmi assist, semmi kill. EBR spotolt 4 tankot, 600 assist és 2,6k sebzés, 1 kill. Az EBR biztosan 1100+XP-t kapott, a Sheridan "csak" 1050+ környékét. Azonban a legidegesítőbb az, hogy egy nyílt pályán és Live Oaks rohadtul nyílt, a két light összesen nem assistolt annyit, mint én egy HT-tankkal, abszolút nem azt csinálták, mint ami a szerepkörük, de ők beelőznek XP-ben, mert nekik jár a legtöbb mindenre plusz XP.
Hasonló a progetto felállás is. Csata elején megkeresni a TD helyet és csata végéig nem mozdulnak onnan. Persze te ezt egy Leo-val vagy szovjet meddel nem tudod megcsinálni, mert arra nem azt az XP-t kapod. Pedig a Leo és a progetto kb ugyan az a tank és akkor a BC-ről még nem is mondtam semmit.

Hogy hülyeséget beszélek és igazából nem is tudom mit írok? Persze...lehetséges.
Azonban elég érdekes, hogy a késői kezdés ellenére is (a jobbak már fentebb, a gyengék még nem jutottak fel) a Div 3-ban hoztam a szintem, Div 2-ben, ahol minimálisan kellene csak rosszabb teljesítményt nyújtanom, 3 napja nem tudom tartani a rank 2-t :)

Elértem volna a szintem?
Lehetséges. Ha az a szintem, hogy nem tudok agyatlanul campelni úgy, hogy a csapatból 12 tank van az egyik oldalon és feltartja őket 3, akkor nem is akarok ettől jobb lenni :)

Szóval részemről ezt a szart befejeztem és maximum annyit fogok folgalkozni vele, hogy meglegyen a 12 token a tankért, mert jelen pillanatában a legszarabb játékmód, amit a WG beletett a játékba, pedig a béta 1-2 és a Season 1 jó volt.

Köszi az infókat.
Annyi, hogy elég 9 token is a tankhoz, nem kell 12, de ehhez mindhárom szakaszban a kvalifikáció után még a 3-as és 2-es divíziót is meg kell csinálni legalább.. A 3-as még hagyján, de a 2-es, ha ilyen a mezőny, akkor kínszenvedés lehet. Még nem kezdtem neki, de a tőled olvasottak alapján is erősen gondolkodom, hogy a kvalifikáció után érdemes-e tovább menni.
worldoftanks.eu...ement/

2 hónapja 5 órája - 2 hónapja 5 órája #298046 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
rankedben száguldoznak a hack packes ebr-ek.
ja lézermóddal tényleg jól meg lehet neheziteni az ellenfél dolgát.
erre még a rendszer is rátesz a kamu lepattanóival.
manapság még a kereke sem száll el az ebr-nek .
csak dob pár sima lepattanót.
több csata is azon döl el,hogy kit dob be a rendszer ebr-el.
a narancs kb az elsö két percben halott.
zöldtöl fölfele meg ö marad a legtovább játékban és vesztes csapatban is elviszi az egyetlen / helyet.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.