Jelenleg 316 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hete 4 napja #297929 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Ferrari-fan beküldte: @PZoli
10k csata után még oké. Részben kezdő játékosról beszélünk.
Azonban 20+k csata után nem tudom megérteni, hogy (példa következik):

Lakevillen menne be a városba. Lakeville az egyik legrégebbi pálya, szóval volt ideje megismerni. Emberünk 45k csatával rendelkezik, nehéz tankban ül. Mint minden Lakeville csata, most is az volt a forgatókönyv, hogy a light ment középre spotolni. Emberünk 45k csata után is a vízparton, a semmi közepén menne be a városba, de félúton kilövik. Ezek után szarrá pingeli a minimapot és noobs, gg, fckin losers, tulajdonságjelző szavakkal folytatja a csata végignézését.

És ez csak egy, a 70k hasonló kaliberű idióta közül. És nekem ezzel van problémám. Nem tudom megérteni, hogy miért képes valaki "(40k csata, átlag 5p-el számolva az kb 3000 óra) ennyi időt beleölni olyanban, amiben nincs haszna. Vagy nekik az a szórakozás, hogy meghalnak a csata első percében és anyázzák a csapatot? Vagy az a szórakozás, hogy lőnek kettőt az égbe és lecampelik a csatát? Ha én szórakozok és/vagy elkezdek egy olyan dolgot csinálni, ahol biztosan találkozok más emberrel, akkor úgy próbálom csinálni, hogy ne szopassam magam és a másikat, alap emberi felfogás, és még élvezzem is amit csinálok....

El kell keserítselek, nekik valóban annyiból áll a WoT világuk, hogy mennek és majd történik valami és ebből vagy öröm születik vagy anyázás. Annyit még talán értenek, hogy ha a célkereszten lévő átütésjelző zöld, akkor mehet a lövés, de azt már nem tudják, hogy mi az a szórás vagy a szögek a tankon és már megint csal a játék, mert ő jó helyre célzott, mégsem ment be. A Lakeville-es példánál fogalma sincs a spot rendszerről 45k csata után sem, mert nem is érdekli. Arra szokott menni és nem mindig lövik meg, hiszen gyakran az ellenfelének scout-ja sem tudja, hogy mi lenne a dolga, ezért azt a következtetést vonja le, hogy van, hogy jó, van, hogy nem, de az utóbbi esetben a csapat a hibás, mert miért nem derítette fel előbb az ellenfelet. Sokan úgy játszanak, mintha egy PvE játék lenne, azaz az ellenfél és a csapattársak is AI által irányított botok és ha gép ellen játszanak, akkor miért ne menjenek közben ki a konyhába kávézni egyet, mert hogy úgy sem számít.
Te tudod, hogy ez egy PvP játék, tudatosítod magadban ezt és levonod a következtetést, hogy ahhoz, hogy jobbá váljál meg kell ismerned a mechanikákat, tank és pályaismeretre kell szert tenned + csata közben real time-ban kell gondolkodnod, azaz felismerned, hogy mi is történik és erre mi a megfelelő válaszlépés + csata után hajlamos vagy átgondolni, hogy miért nyertetek/veszítettetek és hogy mit kellett volna Neked másképp csinálni, hogy jobb eredmény szülessen. Te igen, de ők nem. Egyszerűen nincsen rá igényük.
Van egy jó barátom, aki nem sokkal utánam kezdte el a játékot. Egy időben (mikor kihagytam egy évet) még több csatája is volt. Emlékszem, hogy kb. 200 volt a különbség a wn8-unk között, ami nem olyan sok. Most neki kb. 1160 körüli a wn8-a, nekem 1800+. Nekem probléma van a látásommal, ezért nem vagyok túl jó lövész, neki ezzel nincs gondja. A különbség közöttünk annyi, hogy én tudatosan nekiálltam utánanézni a mechanikáknak, rengeteg videót néztem jobb játékostól és olvasom a wotinfot is :) , ő pedig megmaradt azon a szinten, hogy a becélzott, de nem átütő/mellémenő lövéseknél a WG elveszi tőle a sebzést és mindezt ráadásul azért, mert f2p játékos, bár amikor fizetett érte akkor is ez történt, de hát az nem számít, valamint, hogy az ellenfél pedig azért sebzi meg őt, mert az fizet a WG-nek + az olyan játékosok, akiknek sok szám van a nevükben, azok bot-ok vagy WG alkalmazottak vagy WG által fizetett játékosok, akik azért szopatják őt, mert így akarják rávenni, hogy fizessen és ő is goldlőszerezzen... stb. Nem számítanak a racionális érvek a levezetések, az elemzések, ő jól csinálja a dolgokat, de WG megszívatja. Pont. Tudom, hogy ez durván hangzik neked, hát képzeld el, hogy ő a barátom és nekem milyen nehéz lehet ezt épp ésszel felfogni, de elfogadtam és jó ideje szakaszozni sem szakaszozunk már, mert egyszerűen nem bírom hallgatni a folyamatos bullshit-et és csak összeveszés lenne a vége, annyit meg nem ér a játék, hogy egy amúgy az életben működő barátságot ezért beáldozzak. Ugyanakkor a tények magukért beszélnek és a játékosok többségét vagy nem érdekli semmi vagy ha igen, akkor mindig másban keresi a hibát, de mindkettőnek az az eredménye, hogy nem fog fejlődni.
Ez a gondolkodás (vagy nem gondolkodás) a WoT-ban annyira távol áll tőled és tőlem, hogy szinte felfoghatatlan, ilyen nincs... és mégis van. Ez a valóság, a játékos állomány több, mint 80%-a (nem tudok pontos számot, csak érzés, tapasztalás alapján írom) csak úgy van (akárha botok lennének).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, Ferrari-fan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 4 napja #297934 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Köszönöm. Az idegességem múltával, elmúlt a jelenség is :blondy: Biztos nem én vagyok a hülye, hanem direkt idegesítenek :applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hete 4 napja #297937 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

deaxus beküldte: Még szerencse,hogy Te tökéletes vagy.Nem is értem miért nem játszol mással,ha ez a sok hülye ennyire felidegesít.Ja,hogy akkor nem tudnád mutogatni a dühöngőben az überteljesítményedet.

Szerinted ez normális? Itt egy példa, csak úgy vaktában kiragadva:

Elég agresszív spottal kezdtem az elején, gyakorlatilag win, ha a TD-k és a T-54 felgurul a domboldalra. Az összes tankot, amelyik a városba ment, felderítettem, kértem a támogatást, sőt, a kezdéskor beírtam, hol lesz a spot. 3 perccel csatakezdés után 99 spotdam virít a nevem mellett 2-3000 helyett. A KV-4 a spot után visszagurult 2 x a bokrokhoz, de végül nem kapott lövést, így becammogott a városba bántatlanul.
Ez nem normális. Nézd meg, hol van a VK, hol van a Tigris, hol helyezkednek a TD-k. És ez nem kivétel, sajnos ilyen csapatok vannak mindkét oldalon.
Jelenleg a 12. helyről visszacsúsztam 18.-ra a 13 57-tel az EU szerveren, de így rohadt nehéz a top 3, ha spotra törekszem, amire való a light. Hiába teszem oda magam, ha nem lövik a felderített ellenfeleket.
Mellékletek:

3 hete 3 napja #297955 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
10 év alatt a WG-nél a takaritónő meg a portás elég fasza MM-et dobott össze.Vicces.

Betanított magfizikus
Mellékletek:

3 hete 3 napja #297956 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Feri38_HUN beküldte: 10 év alatt a WG-nél a takaritónő meg a portás elég fasza MM-et dobott össze.Vicces.

Mit kell nezni? Sok az EBR? Ezert nerfelik.

Amugy meg neked nem mindegy? Legalabb a bokron nem fogsz osszeveszni a tobbi TeDevel.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

3 hete 3 napja - 3 hete 3 napja #297957 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Feri38_HUN beküldte: 10 év alatt a WG-nél a takaritónő meg a portás elég fasza MM-et dobott össze.Vicces.

Nem tudom mi a bajod, STRV_vel könnyedén lőhető az EBR.
Ha lassú lövedékes tankkal lennék jobban aggódnék.
Aggódni csak a felső kettő miatt kell, de a titkosítás sem jelent ugye semmit.
Annyi a feladat, hogy megállsz az első bokorban, és jönni fognak mint a mérgezett egerek.
Mondjuk én tovább szoktam menni a bokroknál ha északról indulok, ha délről, (északról A6, Délről D1) de ez egyéni kockázat, vagy bejön vagy sem.
Szerintem ez elég korrekt leosztás, és csak 1 arty van, min 3K dmg borítékban.

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hete 2 napja - 3 hete 2 napja #297973 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Azért ez eléggé felháborító. A WG olyan csatába sorol ahol az ellenséges csapatban 10 db. 7000 és 9000 átlag értékelés közötti játékos van. A mi csapatunkban viszonnt a legmagasabb értékelés 5100.
Tehát még el se kezdődött a csata, de már el volt döntve ki nyer.
Nem véletlenűl lett a végeredmény 7-15.
Ebbe mit élvez a WG?
Ne mondja nekem senki , hogy nem lehet egységes csapat beosztást csinálni.
A sok unikumot miért teszi nyomorékok ellen egy csatába. Rohadt élvezetesek ezek a csaták. 3 perces disznóvágás.
Köszi WG. Rohadj meg.

Mellékletek:

3 hete 2 napja - 3 hete 2 napja #297976 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Azért ez eléggé felháborító. A WG olyan csatába sorol ahol az ellenséges csapatban 10 db. 7000 és 9000 átlag értékelés közötti játékos van. A mi csapatunkban viszonnt a legmagasabb értékelés 5100.
Ebbe mit élvez a WG?
A sok unikumot miért teszi nyomorékok ellen egy csatába. Rohadt élvezetesek ezek a csaták. 3 perces disznóvágás.
Köszi WG. Rohadj meg.

2020-ban még van relevanciája kitakarni a játékosnevet? :blink:

3 hete 2 napja #297977 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Rohamnyuszi beküldte:

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Azért ez eléggé felháborító. A WG olyan csatába sorol ahol az ellenséges csapatban 10 db. 7000 és 9000 átlag értékelés közötti játékos van. A mi csapatunkban viszonnt a legmagasabb értékelés 5100.
Ebbe mit élvez a WG?
Köszi WG. Rohadj meg.

A jelenlegi játékos állományt tekintve : Ez a LEGFONTOSABB amit megtehetnek ;) :( :P

3 hete 2 napja #297979 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

Rohamnyuszi beküldte:

Ebbe mit élvez a WG?
Köszi WG. Rohadj meg.

Relevanciája nincs, csak "nem a stat miatt játszik" ezért nem akarja megmutatni.
Egyébként olvass a sorok közt:

A mi csapatunkban viszonnt a legmagasabb értékelés 5100

....
Yep :kappa: ,

de a TIER X "A sok unikumot miért teszi nyomorékok ellen egy csatába. Rohadt élvezetesek ezek a csaták. 3 perces disznóvágás.
Köszi WG. Rohadj meg. " az mindenképp :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

3 hete 1 napja #297983 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ebbe mit élvez a WG?
Köszi WG. Rohadj meg.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tehát a rendszer szar, mert nem tett be melléd unikumot, aki majd lehozza a csatát helyetted, mert te nem tudsz annyira játszani, de azért tier X-ben elégedetlenkedsz a progettóddal 3K sebzéssel. (Nem neked kellene kisebb tierben játszani, vagy megtanulni a nagyobban )
Aha értem. :awesome:
Mondjál még ilyeneket, kávé mellé jól jön.

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #297985 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
...nemhogy örülne hogy jön a sok-sok battle pass 5 pont meg sok ilyen csata után a rewards 20-30-40 pont, és csak instant másfél óra alatt :trollol: (30*3 perces csaták, ugye hogy gondol a WG a keményen dolgozó pocakosodó, Mickey-egeresedő apukákra is, akinek nincs idejük koronavakációzni) :rofl: (Magamra is gondolok.)
Mellékletek:

3 hete 1 napja #297994 Írta: HondaCB1300SA
Megválaszolva: HondaCB1300SA
Én nem hibáztatok senkit csak magamat, hogy ismét leültem játszani, és el is ment a kedvem. :(

Mellékletek:

3 hete 23 órája #297995 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

HondaCB1300SA beküldte: Én nem hibáztatok senkit csak magamat, hogy ismét leültem játszani, és el is ment a kedvem. :(

[/spoiler]

Lol, azért ez mindent visz. Részvétem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA

3 hete 15 órája #297996 Írta: HondaCB1300SA
Megválaszolva: HondaCB1300SA

Sezamme beküldte:

HondaCB1300SA beküldte: Én nem hibáztatok senkit csak magamat, hogy ismét leültem játszani, és el is ment a kedvem. :(

[/spoiler]

Lol, azért ez mindent visz. Részvétem.

Bocsánat én az MM-re gondoltam, és valamivel tartalmasabb kikapcsolódásra. :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.