Jelenleg 279 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hete 6 napja #297818 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

AssistKing beküldte: 2,5 perc 7-1
Lényegében most értem pozícióba

Habár az eredmény tényleg nem lehetett kellemes (a gyors csata senkinek sem jó), ugyanakkor a pozíció, amit elértél a kép alapján nem ad számodra semmilyen helyzeti előnyt sem az ellenfélhez, sem a csapatodhoz képest. A T57 habár heavy, kompakt páncéllal nem rendelkezik (csak néha pattint), de a DPM-je medeket megszégyenítő egyes szituációkban, így sokkal jobb, ha (főként az olyan kis pályák esetében mint Abbey, Himmelsdorf stb..) nem mész el egy *szélső pozícióba, hanem a támogatóként/medként a kulcspozíció elfoglalására mész (Abbey-on ez a vár, Himmelen pl a tér és körülvevő utcák). Látható, hogy a várba ténylegesen csak 1 tank ment, tehát biztos, hogy ott el kellett volna még a segítő kéz.
Ellenpéldaként: ahol a med oldal a pálya *szélén van (pl Berlin, Ghost Town, stb..) ott nyilván a heavy side-on is megérheti maradni.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 6 napja #297819 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Tankpeti beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
A T57 habár heavy, kompakt páncéllal nem rendelkezik (csak néha pattint), de a DPM-je medeket megszégyenítő egyes szituációkban, így sokkal jobb, ha (főként az olyan kis pályák esetében mint Abbey, Himmelsdorf stb..) nem mész el egy *szélső pozícióba, hanem a támogatóként/medként a kulcspozíció elfoglalására mész (Abbey-on ez a vár, Himmelen pl a tér és körülvevő utcák). Látható, hogy a várba ténylegesen csak 1 tank ment, tehát biztos, hogy ott el kellett volna még a segítő kéz. [/spoiler]

Nem értek egyet. :)
A T57 H lassú, a várba menni szinte biztos HP vesztés. A J4-ben unatkozó TD-k meglőhetik, arty meglőheti, ha jobb játékosok vannak az ellenfélnél, akkor a város alsó utcáiról megcsapkodják. Ha kitárazott, akkor a várba a második hullámban felfutók abúzálhatják meg, a meneküléshez pedig túl lassú.
A heavy soron kényelmesen csipkedheti a HP-t az ellenfélről, amikor előtte magát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

3 hete 6 napja #297821 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Szerintem Assistking tudja hasznalni a tankot. ;)

En is oda mennek vele ahol a legtobb farmolni valo HP van. Mivel sok heavy volt a csataban ezert varhato, hogy az 1-2 vagy 8-9-en fognak jonni. Szvsz teljesen jo helyen volt Assistking.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

3 hete 6 napja #297824 Írta: VonZsak
Megválaszolva: VonZsak
Csak megnyugtatásként... Ma a csaták kb. 98%-át buktam.
Minden típus és fajta játszott, a kedvencek is, de talán kétszer volt esélyem a 25 játékból, hogy túl is éljem. Nem sikerült:)

3 hete 6 napja #297825 Írta: Tankpeti

dobilaci beküldte: Szerintem Assistking tudja hasznalni a tankot. ;)

Egy szóval sem mondtam, hogy nem. :)

dobilaci beküldte: En is oda mennek vele ahol a legtobb farmolni valo HP van. Mivel sok heavy volt a csataban ezert varhato, hogy az 1-2 vagy 8-9-en fognak jonni.

Jogos, de a várat pont azért írtam, mert onnan is el lehet lőni az ellenfél áthaladási vonalait.

Black_Sheep_01 beküldte: szinte biztos HP vesztés;
Ha kitárazott, akkor a várba a második hullámban felfutók abúzálhatják meg, a meneküléshez pedig túl lassú.

High risk, high reward. A dühöngés lényege (ha jól értem, de Assistking javítson ki ha tévedek) a korai erőteljes vezetés, ami bármely pályán kellemetlenség egy lassú tankkal, illetőleg az ebből fakadó hátrányok (nincs kihívás, nincs hozzájárulás stb...). Ebben az értelemben pedig a vár jó hely lett volna (nem kell instant a főutcára menni, még a városba sem kell bemenni, elég ha a házak és bokrok fedezékéből spotol, akár proxiba, és a hibázó ellenfeleket bünteti, mely egy T57-el igen kecsegtető, fedezet pedig általában van). És mivel Assistking jól játszik a valószínűleg felülkerekedik az apróságokon ;)

Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

3 hete 6 napja #297826 Írta: dobilaci

Neked van T57Ht-d?

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gomes

3 hete 6 napja - 3 hete 6 napja #297827 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
na fasza ,hogy pont a rankedböl zárják ki a jobb tankokat.
csak azt nem értem ezt a kizárást miért nem a cw-re alkalmazták,ahol ez sokkal inkább számit,mint szólóban.

Below is a list of tanks whose participation in the upcoming three Seasons of Ranked Battles will not be permitted.

X Object 907
X T-22 medium
X Object 279 early
X Object 260
X VK 72.01 (K)
X M60
X T95E6
X 121B
X AMX 50 Foch (155)
X FV215b
X T95/FV4201 Chieftain
X FV215b (183)

3 hete 6 napja #297828 Írta: dobilaci

Gondolj bele, hogy milyen lenne Chieftain vagy Obj 279e ellen jatszania annak aki nem klanozik vagy gyenge jatekos.

Nagyon rossz koncepcio volt a WG reszerol, hogy ennyire OP reward tankokat rakott a jatekba, foleg ugy hogy ezekhez leginkabb a jo jatekosoknak van hozzaferesuk.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Original74, Bulcsu

3 hete 6 napja - 3 hete 6 napja #297829 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
Gondolj bele, hogy milyen lenne Chieftain vagy Obj 279e ellen jatszania annak aki nem klanozik vagy gyenge jatekos.

Nagyon rossz koncepcio volt a WG reszerol, hogy ennyire OP reward tankokat rakott a jatekba, foleg ugy hogy ezekhez leginkabb a jo jatekosoknak van hozzaferesuk.[/quote]

belegondoltam .de ezt akkor is sokkal súlyosabbnak érzem pl. cw-n,advance-n ahol a gyengébb klánoknak alig van ilyen tankjuk.
én meg a rankedet nem annyira eredményért ,hanem inkább a randomtól pár fokkal jobb játékélményért játszottam és ebbe beletartozik innen pár tank,amivel szeretek játszani.
szóval igy nekem úgy jön le ,hogy számomra ezt a modot is elkurták :)
arról nem is beszélve,hogy ezen tankok hiényéban érdekes tanksetupok lehetnek majd.
sokkal több progetto,ebr lesz vagy valami más fog megszaporodni stb.

3 hete 6 napja - 3 hete 6 napja #297831 Írta: Tankpeti

dobilaci beküldte: Neked van T57Ht-d?

Csak tesztszerveren játszottam vele, a main accountomon nincs.
(Habár nem tudom miért kérdezted meg, ránézhettél volna az accomra is közvetlenül)

3 hete 5 napja #297835 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

Tankpeti beküldte:

Habár az eredmény tényleg nem lehetett kellemes (a gyors csata senkinek sem jó), ugyanakkor a pozíció, amit elértél a kép alapján nem ad számodra semmilyen helyzeti előnyt sem az ellenfélhez, sem a csapatodhoz képest. A T57 habár heavy, kompakt páncéllal nem rendelkezik (csak néha pattint), de a DPM-je medeket megszégyenítő egyes szituációkban, így sokkal jobb, ha (főként az olyan kis pályák esetében mint Abbey, Himmelsdorf stb..) nem mész el egy *szélső pozícióba, hanem a támogatóként/medként a kulcspozíció elfoglalására mész (Abbey-on ez a vár, Himmelen pl a tér és körülvevő utcák). Látható, hogy a várba ténylegesen csak 1 tank ment, tehát biztos, hogy ott el kellett volna még a segítő kéz.
Ellenpéldaként: ahol a med oldal a pálya *szélén van (pl Berlin, Ghost Town, stb..) ott nyilván a heavy side-on is megérheti maradni.

Nem kimondottan ezzel a csatával volt a baj. Magával a jelenséggel.
Csatában top dmg lettem, ebben a körben ennyi volt (csiftén 2200 + e4be egy tár)
Maga a pozíció szerintem rendben volt. A középső részt alapvetően nem annyira szeretem. Túl sok HP-t tudsz bukni a csata elején. Az én játékstílusomhoz ez nem passzol. Én a csaták elején passzívabb vagyok, szeretem megtartani a hp-t a tradelgetésre.
El tud lőni td, arty gyakorlatilag oda van alapból szűkülve.
Tekintettel arra, hogy 15-2-re nyertünk úgy, hogy midbe nem is ment egyáltalán tankunk, ebben a csatában nem helytálló az, hogy a középső rész volt a kulcs.
T57:
Közvetlen közelről szeretek vele játszani. Ellenfél lő, kinézek kitárazok, rátöltök. Kis alfa esetén a trade is belefér. Erre a "cső" tökéletes volt. Chiften-be 2200 ment, e4-be egy tár. Meglett a szokásos "betevő", a 3500 körüli sebzés. De attól még ezek a csaták teljesen értelmetlenek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

3 hete 5 napja - 3 hete 5 napja #297841 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Az ilyen retardáltak miatt gondolkodom, hogy felrakom az xvm-et, legalább tudnám melyik barmot kell elkerülnöm a csatában. Lehet tippelni hány másodpercig voltam életben, mikor megpróbáltam visszahúzni.

Mellékletek:

3 hete 5 napja #297842 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Üdv a klubban! :)
Ugyanez ment nálam is. A Standard B-t grindelem, hogy a Progettoval mehessek Rankedre, de az utolsó 15 csatámból 4 nyertes kört futottam. (Konteó: pont 2 órás xp boostert indítottam...).
A saját csapat a map controlt figyelmen kívül hagyva bekempel a bázisra, vagy jönnek a med oldalra, de az első saller után otthagynak. 4 olyan csatám volt, ahol vagy kitoltak az ellenfelek elé, vagy nem engedtek vissza fedezékbe. Mondjuk néhányszor én is elbactam, nem vettem figyelembe, hogy nem IS-7-ben ülök... :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Buzz Lightyear

3 hete 5 napja #297844 Írta: Buzz Lightyear
Megválaszolva: Buzz Lightyear

Black_Sheep_01 beküldte: (Konteó: pont 2 órás xp boostert indítottam...).

Hehe.
Két napja én is azzal kezdtem hogy beraktam 3 boostert (legénységi 200%, szabad XP 300%, XP 100%, egy órásak). LT-100-at és a T110E3-at vágyom, ezért T54 lwt és T95 volt használva, azt hiszem 6 vagy 7 zsinórban bukó (ráadásul nevetséges) csata után csuktam le a WoT-ot.

Más.
Szeretek lightozni de mostanság már vicc kategória amit sok játékos művel. Ha próbálsz ésszel játszani 1 perc után olyan rage vihart kapsz hogy csak lesel. Mert nem szaladsz előre a semmibe, behátrálsz ha szpotot kapsz, nem vagy hajlandó öngyi lenni, nem hozod le a meccset 9-es light-al 10-es meccsben.
Megy a kattintgatás a mini mapon hogy szerintük hol is kellene lenned, ezek persze olyan helyek hogy már félúton odafelé halott lennél. Válogatott köpködés a cseten, nem szpotolsz szerintük (ezt úgy hogy folyamat 3-4 tankot szpotolsz csak nem lövik vagy nem találják el). Elkezdenek lőni, arti, med, td, hevi válogatás nélkül. Pl. tegnapi meccsben 3!!! Leopard 1-es hátul kempel egy kockában és téged kattingatnak a térképen, közben meg lövöldöznek rád, mert miután felszpotoltak mentél egy kört és beálltál egy hátrébb lévő bokorba miután leesett a szpot hátha bevillantod azt aki szpotolt.
Szóval vicc ami megy, nem tesz jót az ember játékos kedvének.

Játékosnév: Sancejev
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, gomes, Bulcsu

3 hete 5 napja #297846 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE

Sezamme beküldte: Az ilyen retardáltak miatt gondolkodom, hogy felrakom az xvm-et, legalább tudnám melyik barmot kell elkerülnöm a csatában. Lehet tippelni hány másodpercig voltam életben, mikor megpróbáltam visszahúzni.

Jóféle szendvics! :D Gondolom rossz szájízzel fogyasztottad. 15 másodpercre tippelnék.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.