Jelenleg 610 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 napja #297778 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Original74 beküldte: A tokom teli a clickerekkel.
15 csatabol 6x arty kuldott a garazsba.
Hozzateszem mind heavy tankban ulve.Probalva eloretorni.

Egyetértek. Hogy a sok retardáltnak száradna le a keze.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 napja #297779 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Matt__Kirby beküldte:

Az ilyen posztok mindig jobban motiválnak! :p Imádom nézni ahogy próbálnak kitotyogni heavyk a fókuszomból, közben bőszen nyomkodva a javítókészletek gombjait.... :D Nagyon mókás! :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

1 hónapja 1 napja #297780 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Blackmoon beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Az ilyen posztok mindig jobban motiválnak! :p Imádom nézni ahogy próbálnak kitotyogni heavyk a fókuszomból, közben bőszen nyomkodva a javítókészletek gombjait.... :D Nagyon mókás! :D

Ez vagy te?

wotlabs.net/eu/...on1970

Egyebkent te mit elvezel a jatekban? Komolyan kerdezem...

Van meg valami amire mindig is kivancsi voltam, tok jo hogy itt vagy! Ezt is meg akartam mar kerdezni regota egy magadfajtatol: a valodi eletben is gyava vagy es/vagy tesztoszteron-hianyos beta him hozzaallasod van a dolgokhoz?

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #297781 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Blackmoon beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Az is mókás, amikor elmennél megfulladni, mert megrépázták a csapatod, de nem érsz oda a vízhez, mert egy lassú tohonya féreg vagy, és kapsz egy 440es "beöntést". :)

Vagy amikor ott állok melletted de te csak a "műhódnézetbe" meredsz mert a pittyenő hangot meg a térképet nem kell nézni, és beletollak a mocsárba.

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 1 napja #297784 Írta: esem
Megválaszolva: esem
Az utóbbi egy hétben valami nem klappol, úgy szívok, mint a torkos borz, amúgy se vagyok egy unikum, sőőt, de egy hete semmi nem jön össze, se a lövések, se a helyezkedések, semmi, a csatáim 95% vereség, néztem a szerver 1-et meg a 2-őt is, de csak szívok, mintha, most kezdtem volna a játékot full újként és azt se tudnám merre van előre. Pedig előtte voltak biztató jelek, hogy fejlődtem valamennyit :D. Amúgy az spg-k másba is simán bevernek annyit meddel meg light-al, hogy hp -60%? Azt hittem azon mókolt valamit a wg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lalika37

1 hónapja 1 napja #297786 Írta: dobilaci
MM...

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:

1 hónapja 1 napja #297787 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

dobilaci beküldte: MM...

Megvettem ma a T57-et én is
Vagy light spam, vagy td spam, vagy valami egyéb elbaszott MM. Utolsó csatában 11db Progetto 65 volt pl egyszerre.
Szinte sportot űz a játék abból, hogy tele rakjon egy csatát egyetlen tanktípussal, vagy akár tankkal.

1 hónapja 1 napja #297791 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Ismetelten visszavettem a SC-t.
Alapjaban veve nagyon kedvelem a tankot.
De ami regen is a problemam volt vele,hogy 10-8x full tier 10be rak vele,ami mondjuk az IS7 rol szamomra nem mondhato el MM szempontjabol,mert az IS7el sokkal de sokkal tobbszor latok 8as tankokat.
Valamiert a SC egy kiemelt mezonybe sorolja az MM?
Mindegy is...
De ami igazan felbax,az az,hogy a minimum 2 arta,az kotelezo minden jatekban.
Es akkor ervenyesulj heavy tankban...
Jon egy gurulos kocsog,aki felspotol ugy 30 masodperc utan,onnantol meg artyfokusz.
Tele a zacskom ezzel a benitasos szarsaggal is.
En bevallalnam inkabb,hogy verjen telibe egyszer nagyon,mintsem hogy leserul a parancsnok,a lovesz,leesik a lanc,felrakom,aztan kapom a masik artatol a stunt...es igy tovabb.
Es akkor probald lesebezni a sajat hp-d.
Rendben van ,hogy nem vagyok egy jo jatekos,de nemtom van e ellenszere az artiknak a jobb jatekosok koreben,heavy tankban ulve.
Mert mostanaban ez mar kimondottan irrital,es felbasz agyilag,hogy alig lehet gurulni egy ertelmes kort,mert az artak es a kerekesek egyuttes szimbiozisa miatt,gyakorlatilag,legalabbis szamomra elvezhetetlenne teszik a jatekot.

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #297792 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Aki esetleg nem érti rendszeres arty használóként, hogy miért utáljuk őket itt egy gyorstalpaló és replayes bemutató a pontokról (mert ritkán látni egy csatán belül mindet együtt):

1. Egész meccsen mást sem csináltok csak ingyen, kockázat nélkül "rász@rtok" más fejére.
2. Ha bukik a csata rögtön megszomjaztok és mentek vizet inni.
3. Azért ami a replay végén látható.

https://wotnoobians.wot-record.com/replay/172046/progetto_mod_46_siegfried_line

1 hónapja 23 órája #297795 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Original74 beküldte: Jon egy gurulos kocsog,aki felspotol ugy 30 masodperc utan,onnantol meg artyfokusz.
En bevallalnam inkabb,hogy verjen telibe egyszer nagyon,mintsem hogy leserul a parancsnok,a lovesz,leesik a lanc,felrakom,aztan kapom a masik artatol a stunt...es igy tovabb.

Motivál! Nagyon nagyon motivál! :-) Csapkodjátok csak bőszen a szám billentyűket! :-) Had kopjon az a javító csomag! :-) Fel is töltődtem a jövő hétre! Találkozunk Malinovkán! :D Nekünk az a pálya egy terülj terülj asztalka! Hajrá! :D

1 hónapja 16 órája #297797 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Blackmoon beküldte:

Original74 beküldte: Jon egy gurulos kocsog,aki felspotol ugy 30 masodperc utan,onnantol meg artyfokusz.

Motivál! Nagyon nagyon motivál! :-) Csapkodjátok csak bőszen a szám billentyűket! :-) Had kopjon az a javító csomag! :-) Fel is töltődtem a jövő hétre! Találkozunk Malinovkán! :D Nekünk az a pálya egy terülj terülj asztalka! Hajrá! :D

van a fajtádnak külön topics, húzzál oda poénkodni:
www.wotinfo.hu/...t=2235
csak szóltam, mielőtt kirobbantasz egy flamewart és akkor jön a bünti. :pacifier: :pacifier:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 16 órája #297798 Írta: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Csak egy troll. Nezd meg az adatlapjat, epito jellegu hozzaszolasa nem volt meg neki, a Duhongobe jar szivni masok veret.

Fentebb linkeltem a statisztikait, nezzel ra es mindent megertesz.

1 hónapja 14 órája #297801 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Én se bírom ezt a bénítósdit, meg a kerekesek se a szívem csücske. De amit jobban az az agyhalott csapattársak randomban. Vasárnap újra uninstalláltam a játékot egy kis mentális feltöltődésnyi időre. (1 nap, 1 hét, többév? majd meglátom)
Statisztikából nem látszana miért (41 csata 51% győzelmi arány, némelyik tankkal lila voltam aznapi wn8-at nézve) De egyszerűen élvezhetetlen a játék a játékosállomány miatt. A vereségeket nem kell ecsetelni miért nem esik jól, akkor se ha segíti a napi "légy első helyezett" küldetést (pl kerekes körbetáncolja Tigrisemet és szépen lenullázza a hp-t seperc alatt, ő meg "benyeli" az én 2 találatomat)
De a győzelmek is szörnyűek voltak. Nagyrészt abból állt, hogy az aktív játékosok (mint én is) elvéreztek, aztán a bázis körül kempelő csapattársak (nem csak TD-k!) nyerték meg a meccset, mert épp az ellenfél türelmetlenebb volt... Így valahogy nincs meg a játékélmény. Minek a W és az S a billentyűzeten? Ezeknek elég lenne védekező módba egy olyan torony a bázison, mint frontlineban, csak jobbra balra forgathatnák és ennyi... Kár alájuk tank.

1 hónapja 1 órája - 1 hónapja 1 órája #297808 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Fentebb linkeltem a statisztikait, nezzel ra es mindent megertesz.

a héccenycségit!!4 egy kézzel játszik és még vak is? kezdem sajnálni. :cry:

4 hete 2 napja #297810 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
2,5 perc 7-1
Lényegében most értem pozícióba
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.