Jelenleg 405 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 hónapja 19 órája - 3 hónapja 19 órája #297668 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ha nem tetszik , miért játszol a játékkal? Ostorral vernek , hogy játsz?
Én imádom a bot csapatokat, mert akkor sokat tudok sebezni.

Feltehetted volna az első két trollkérdésben foglaltakat magadnak is a fórumra kommenteléssel kapcsolatban a küldés gomb lenyomása előtt. Akkor neked sem kellett volna idekommentelned, ha zavar a másik által posztolt tartalom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 9 órája #297676 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
A mai nap kuka. 8 meccs 8 győzelem, de milyen... Csak kacsavadászat. 15:4 lett a legszorosabb... Ebben a formában nem túl izgalmas a játék. Akkor már egy Cod vagy Doom aztán hentelés... Komolyan olyan volt ma, mintha egy fps-sel játszanék a legkönnyebb szinten. 6 perc volt a leghosszabb menet, de az is csak azért, mert Prokhorovkán volt 4 td... Valami nagyon nem ok. A f*sz másik vége sem jó, amikor 8-10 meccsen át megy ugyan ez csak akkor a mi csapatunk hullik el 3-4 perc alatt. Az utolsó meccsből dezertáltam is 11:0-nál. Felesleges klikkelgetni, akkor akár pidar artával is mehetnék, kb ugyan az az "élményfaktor"...

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

2 hónapja 4 hete #297683 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Full tier X, 15:0. Nem tartott 3 percig.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pike

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297684 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte:

És miből gondolod, hogy érdekel más mennyit sebez? Magamról beszéltem , nem hasonlígatom magam senkihez.
Azt vettem észre, hogy itt mindenki sír , hogy milyen szar a játék , de lejátszanak 80-100 ezer csatát. Ha annyira szar miért játszanak 7-8 éve vele?
Megszoksz vagy megszöksz.
Fölösleges tele sírni a csatákat. attól semmilyen változás nem érhető el. Játsz ahogy tudsz és élvezd, vagy ha nem élvezed töröld. Kb ennyi.

1, Ez a dühöngő topik, többek között erre való.
2, Az, hogy szar a játék mostanában, az nem azt jelenti, hogy 8 éve szar. Ez az érved logikailag hibás
3, Nincs 80-100k csatám sem
4, kb 5 örömködős kommentemre jut egy dühöngős. Az miért fáj neked?
5, Az, hogy lősz 4000et a 10es táras meddel az kurva messze van a soktól, az átlagod pedig gyanítom nem ennyi
6, Ha nem tetszik amit az emberek ide írnak miért olvasod? Ha nem érdekel miért válaszolgatsz rá?

Miért nem annak válaszolsz amúgy aki lényegében csak ezt a topikot használja és semmi mást? Amúgy nagyon ismerős a neved, elég re-reg szagú
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

2 hónapja 4 hete #297707 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Csak úgy itt hagyom... :D A 19 éves unokahúgom szerint (ő maga is wotozik) aki a retardált kerekes szarokkal játszik, azoknak kivétel nélkül kicsike a kukijuk, és ezzel kompenzálnak, élik ki magukat..... milyen igaza van.... :P :applause: :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

2 hónapja 4 hete #297708 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Blackmoon beküldte: Csak úgy itt hagyom... :D A 19 éves unokahúgom szerint (ő maga is wotozik) aki a retardált kerekes szarokkal játszik, azoknak kivétel nélkül kicsike a kukijuk, és ezzel kompenzálnak, élik ki magukat..... milyen igaza van.... :P :applause: :evil:

És mi a helyzet az artykkal? És a troll gunos szarokkal?

2 hónapja 4 hete #297709 Írta: dobilaci

Kriminalis beküldte:

Blackmoon beküldte: Csak úgy itt hagyom... :D A 19 éves unokahúgom szerint (ő maga is wotozik) aki a retardált kerekes szarokkal játszik, azoknak kivétel nélkül kicsike a kukijuk, és ezzel kompenzálnak, élik ki magukat..... milyen igaza van.... :P :applause: :evil:

Azok a tesztoszteronhianyos gyava/szar jatekosok (karoltve a TeDe plejerekkel).

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297713 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

dobilaci beküldte:

Kriminalis beküldte:

Azok a tesztoszteronhianyos gyava/szar jatekosok (karoltve a TeDe plejerekkel).

Igazából mindenki rúgjon mezítláb a küszöbbe, aki vagy a tankja miatt vagy a tudása miatt képes kinyírni engem.
:fetreng:

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hónapja 4 hete #297714 Írta: dobilaci

Melléklet:

Fájlnév: 20200630_1...otreplay
Fájlméret:1,274 KB

Erre gondolok, nezd meg a Td jatekosok statjat (legtobb csata TD-vel), majd nezd meg a csataban vegrehajtott szereplesuket.

Beul az osszes a bazisra mint a kis galambocskak, az hogy egy oldal uresen az ki a f@szt erdekel, o TeDe plejer neki ott a bokor a kezdokor mellett, az az o helye o onnan sehova, semerre.

Hulladek, gyavaszar jatek. Kivarasra mennek, arra hogy az ellenfel attorje a fronton harcolo idiotakat akik meg probalkoznak valamivel majd leadhassanak 1-2 sebzo lovest. Mert nekik erre van igenyuk, ez a jatekelmeny.

A WG teli is pakolta a palyak szelet bokrokkal, mar lassan bilentyuzet sem fog kelleni a TeDezeshez. Mondjuk az vicces mikor tier X-ben 4-en probalnak beallni ugyanabba a bokorba es a csapat supportolasa helyett 2 percig egymast lokdosik.

Az aktiv jatek az mar lassan buntetendo lesz. A 15 jatekosbol 10 az support (de gyakran tobb mint 10): 2-3 arty, 3-4 LT, 4-6 TD.

Menjel heavyzni, ha szerencsed van akkor majd az ellen 1-2 heavyjebol pont odajon az utkozopontra az ellenfeled es kicsit tudtok harcolgatni folyamatos kabitas allatt. A peakelessel ovatosan mert a kukaskocsi toronyfrontra is odabasz 700-at, tiszta skill, outplayed, 200 iq.

Ja, varjal. Lehet el sem jutsz az utkozopontig mert Yolo Joci (direkt nem Belat irtam, Bela!) mar be is spottolt 30 mp-el kezdes utan a kerekes szaraval es jon az aceleso.

Az RU szerveren meg egy kicsit jobb a helyzet, ott azert latszik hogy nincsen annyi elpuhult nyugati hulye (tesztoszteronhianyosok). Gondolom nem veletlen, hogy a legnagyobb EU streamerek mar szinte mindegyike ott jatszik mert ott jobban elvezik a jatekot.

Csak, hogy ertsd: magaval a jelenseggel van bajom. Nyilvan valoan nem gondolom, hogy az osszes TeDe plejer egy szar alak a valodi eletben.

Melléklet:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, Original74, Bulcsu

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297715 Írta: Matt__Kirby

dobilaci beküldte:

Melléklet:

Erre gondolok, nezd meg a Td jatekosok statjat (legtobb csata TD-vel), majd nezd meg a csataban vegrehajtott szereplesuket.

Beul az osszes a bazisra mint a kis galambocskak, az hogy egy oldal uresen az ki a f@szt erdekel, o TeDe plejer neki ott a bokor a kezdokor mellett, az az o helye o onnan sehova, semerre.

Hulladek, gyavaszar jatek. Kivarasra mennek, arra hogy az ellenfel attorje a fronton harcolo idiotakat akik meg probalkoznak valamivel majd leadhassanak 1-2 sebzo lovest. Mert nekik erre van igenyuk, ez a jatekelmeny.

A WG teli is pakolta a palyak szelet bokrokkal, mar lassan bilentyuzet sem fog kelleni a TeDezeshez. Mondjuk az vicces mikor tier X-ben 4-en probalnak beallni ugyanabba a bokorba es a csapat supportolasa helyett 2 percig egymast lokdosik.

Csak, hogy ertsd: magaval a jelenseggel van bajom. Nyilvan valoan nem gondolom, hogy az osszes TeDe plejer egy szar alak a valodi eletben.

Melléklet:

Én elismerem ezt, csak vicces akartam lenni. :)
A td játék nem erről szól, csak nyilván színvonal kérdése.
Mint ahogy a Ht játék sem arról szól, hogy bemész a ht dühöngőbe és majd lesz valami.
Tudás, és vagy akarat függvénye, hogy az ember képes e ráérezni az egyediségére.
Én, mint Td játékos, gyakorlatilag rosszul lennék, ha egy csatát egy bokorban kellene végigücsörögnöm.

Szerk:
Igazán sokszor a pálya kialakítása is tehet erről.
Hozom példának Karélia bal oldalát bázis védésnél.

A mi nehéztankjaink ugye felmennek a csücsökbe harcolni.
Alaphelyzetben az ellenség tankjai (igazán egyik oldalon sem csak a nehezek) a "túloldalon vannak" ki-ki nézegetnek egymásra, lövésváltás stb. Én mint Td hátulról akkor tudom támogatni a csapatot, ha az ellenfelet engedik "átcsordulni", vagyis ők megnyomják, mert alaphelyzetben nem látok rájuk. Hiába magyarázol a csapatodnak, hogy kicsit húzódjanak vissza, és engedjék őket előrejönni, vagy vannak annyira "hülyék" vagy nem.
Másik lehetőséged ha megpróbálod megflenkelni őket, de
a, védekezésnél ez nem biztos hogy kell
b, attól függ, alkalmas e rá a TD-d
c, szarrálőnek a hegyről
d, középről

Lehetek én bármennyire is agilis meg mozgékony, lehet fantáziám és akaratom hogy "kezdjek valamit" a pályával vagy a csapatom javára, kétszer meggondolandó hogy "megéri e".

A legjobb hely
Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #297716 Írta: dobilaci
Az ilyen csatak teljesen ertelmetlenek. 11 TD-LT-arty, errol beszeltem. A WG meg berakja a kukaskocsit ToT-ba... Nem ertem...

Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #297717 Írta: Matt__Kirby

dobilaci beküldte: Az ilyen csatak teljesen ertelmetlenek. 11 TD-LT-arty, errol beszeltem. A WG meg berakja a kukaskocsit ToT-ba... Nem ertem...

Szerkesztettem az előbbi hszem.

A legjobb hely

2 hónapja 4 hete #297718 Írta: dobilaci

Nyilvan nem arra gondoltam, hogy tamado/vedo csataban a vedo csapat Tedei nem mennek el a heavy duhongobe... Ennyire erthetetlen amit leirtam?

2 hónapja 4 hete #297719 Írta: Matt__Kirby

dobilaci beküldte:

Nyilvan nem arra gondoltam, hogy tamado/vedo csataban a vedo csapat Tedei nem mennek el a heavy duhongobe... Ennyire erthetetlen amit leirtam?

Nem, dehogyis. Csak hoztam egy példát rá, hogy nem mindig a TD-n múlik.

A legjobb hely

2 hónapja 4 hete #297721 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Számomra a játék az elmúlt időszakban élvezhetetlenné vált
Nem tudok azonosulni azzal, hogy egy tankok világa nevű játékban egy csapat szinte teljes egésze NEM tank
Én nagyrészt heavykkel játszottam régen, valamint lightokkal.

Ugyanezt tapasztalom, amiről Laci beszél.
Folyamatos TD ToT, ilyen-olyan prémium td a shopban stb. A pályák 80%-a meg lassan alkalmatlan az aktív játékra. Már iyouxin is kimondta, hogy nagy általánosságban amelyik csapat előbb tolja be, az veszít.
Az elmúlt hetekben/hónapokban ezt tapasztaltam:
Vagy nyersz 15-2-re. Nem megveritek, hanem szárazon agyonbasszátok az ellenfelet.
Buksz 2-15-re. Itt titeket basznak szárazon
Ha szoros a csata, akkor azt általában néhány passzívabb játékos nyeri meg az egyik csapatnak. Tipikus szitu, hogy a TANKOK lerendezték a verekedést, de képtelenek mit kezdeni az STRV/ Rhm/wt /su td campekkel a csata végén.
Szitne minden pályának a végébe be kell a camp helyeket rakni. 1-2 kivételtől eltekintve: adott a cső, amit tolhatsz. A csőnek a végén pihen 3-4 td. Roll out !

Na de a kurva sok td mellé kell ám legalább 6 light is! Mert az 1x1 km-es mapokon indokolt, főleg hogy van kb 4 map az egész tetves játékban, ahol ténylegesen lehet spotolni is. De akkor rakjunk már be 6 artyt is, mert jácc ingyen tankjáték van.

Komolyan ott tartunk bazmeg, hogy SOROZATOSAN megyek be heavy tankkal a csatákba, ahol van 2-3 heavy/csapat. Menj a kulcspontra. HÁTHA lesz ott ellenféltől valaki. Ha nem, akkor így jártál. Esetleg válaszd ki Abbeyn melyik csőbe mész, ha szerencséd van lesz abban a csőben TANK.. de aztán csak okosan! Ne akarj te csak így meg úgy peakelgetni. Ott csücsül a hétötven alfa valahol a csövednek a végében.
Komolyan hányinger már ez az egész játék.

El nem hiszem bazmeg, hogy nincs valami statisztika arról, hogy egy random csatában lassan nincs tank. (nekem a td, arty, versenyautó nem tank)

Defenderrel játszogattam a napokban, átlag 20 csatára jutott egy épkézláb kör, ahol volt ténylegesen hp a csatában. Volt több olyan kör is, ahol 1 !! heavy meg 2-3 med volt/csapat.
De isu152 az kurvára kell. Meg jó sok skorpió G, aki amint spotot kap -1000 hp a csatából.

Hányinger ez az egész. Még jó, hogy épp steam summer sale van
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_, zics911, gomes

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.