Jelenleg 286 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297561 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Kriminalis beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Minden bizonnyal itt is én vagyok a bot és nem látom a "light gameplayt" ebben.

@Krimminális
ok.

Kiemeltél most egyetlen mapot, ahol a cda-val amúgy sem feltétlenül neked kell carryzni a meccset. Mi a helyzet a többi mappal? A többi csatával? Imádom amikor ide egy kb 50 csatás sessionból kiragadnak EGY darab meccset, és azzal próbálnak érvelni.
De ha már ezt raktad ki... idejében látod, hogy nincs spot. Akkor minek mész oda? Látod, hogy nincs spot, de megállsz a "td helyen". Tudom, hogy ezen a mapon nincs sok alternatíva, de ez még így is a leginkább értelmetlen döntés.
Pont ezt a tipikus beidegződést kéne már elfelejteni, hogy td-vel bemegyek a td helyre, mert td. Igen, általában van spot, akkor jó lehet. De most nincs. Akkor mi a terv itt?
Bár az sem világos, hogy állításod szerint toltad előre a csaták nagy részében. Ellenben pont most akarsz campelgetni, amikor nincs spotod a crossingra.

Válaszolgathatsz így, hogy "ok". Attól nem lesz igazad még. Ha egy fórumra kiírsz valamit akkor vállald a felelősséget. Lehet, hogy olyan kommentet is kapsz, ami már sérti az egodat

Válaszoltam bővebben, csak akkor épp csatában voltam.
egyet emeltem ki, mert éppen akkor azt történt. Bocs hogy nem tudok szimultán 50 csatát játszani.
Mentem is onnan, csak lőttem egy képet. A cda nyagyon gyors tank kb egyidőben érek a spoterrel a helyre.
Nagyon nem ismersz, pont nem vagyok a tipic Td player.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297563 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Én nem azt írom, hogy nem lehet a rossz játékosok között érvényesülni, én azt írom: Én nem tudok, mert nem vagyok azon a szinten.

Afelett továbbra is elsiklunk, hogy ezek a játékosok vannak az ellenfél csapatában is? Jó játékosok ellen menne az érvényesülés hirtelen?

Elég sokszor "célzok a másik irányba" hidd el nekem!

Nem azért tettem az örömködőbe, hogy másokat megszégyenítsek, vagy kárörvendjek rajtuk. Nem vagyok az a típus. Azt beláthatod, hogy a fórumjelenlétemhez képest igen elenyésző annak a mennyisége amennyiszer én másokat "pellengérre" állítok.

Rendben. Mondjuk azt, hogy kiragadtam és felnagyítottam ezeket a dolgokat, miközben röviden és egyértelműen próbáltam közölni az állásponton. Ettől függetlenül, ennél sokkal finomabban nem lehet fogalmazni, hogy messze nem vagytok abban a pozícióban, hogy felhívás nélkül másokat kritizáljatok, véleményezzetek. (Ha bárki abban van.) Amire szintén próbáltam rámutatni, hogy mindig az ilyen játékosok a leghangosabbak ingame is.

Ha mindezeken túl vagyunk, kíváncsi vagyok TE hogyan kezeled ezeket a dolgokat, mert noha kevesebbszer, biztos vagyok benne hogy neked is jut belőle.

Milyen dolgokat? Hogy rengeteg gyenge játékos van? Hogy az átlag gyenge? Az oka annak, hogy harmincból egy játékosként egyáltalán el lehet érni 65-70% győzelmi arányt az az, hogy tele vannak a csaták olyan tankokkal, amiknek alig valami súlya van. Az oka annak, hogy napi szinten lehetséges hozni az Ászos, nagy medálos, kiemelkedő, néha rendkívül izgalmas, esetenként bravúros személyes teljesítményt, hogy ez az átlag. Én értékelem, hogy egyáltalán el lehet érni ilyen győzelmi százalékot egy 15v15 csapatjátékban egyedül, ez egy relatív kézzelfogható és jutalmazó cél a többi között.

Egy-egy halálom után persze bosszús tudok lenni én is. Persze rövidtávon nem a fentiek vannak a szemünk előtt.
- Általában reagálok valamit azoknak, akik kritizáltak másokat a csatában (;)), és általában a következő gondolatom már az, hogy OK, de én mit rontottam el, hogyan lehetett volna valamit jobban, hogyan lehetett volna valamivel több a nevem mellett? Gyakorlatban, majndem minden egyes halálom után igen gyorsan találok valamit. És általában, magamra sokkal mérgesebb tudok lenni. Egyébként, szinte sosem játszom különböző tankokat egyszerre, vagyis, többnyire van időm lehiggadni és átgondolni is egy-egy bukó/bukfenc után.

Minden bizonnyal itt is én vagyok a bot és nem látom a "light gameplayt" ebben.

Top tier WZ132? Hallod, kétely nincs bennem, hogy én is oda megyek! Közelében nincs nekem alternatíva. Szóval, legyek most én a bot a karikában! ;) Szeretnél érvelni valami más mellett? Hol kellene erősebben befolyásolnom ezt a csatát?

- A város közepén jolóznom a feltételezhetően lynx ellen? Remélem, hogy nem.
- Beülni a te helyeden lévő tédé mellé, hátha valaki ellövi az egy pillanatra felbukkanó heviket? Mert a TD-nek nincs látótávja ehhez a crosshoz? Hány tank fér el abban a pozícióban erről az oldalról anélkül, hogy inkább akadályoznák egymást?
- Ülnöm a mezőn egy bokorban, hátha az ellenfél 4 td-je és pár medje hirtelen elkezd pusholni a bokor is szolid fedezék mellett ülő tédéim ellen? Vagy csak bízzak benne, hátha felvillan valaki C4/A6, hátha hirtelen el is szneppeli az egyik daydreamer (Köszi wg a kifejezésért! :)) tédém, hátha ki lesz osztva egy-két lövésnyi sebzés ott! Azzal előrébb leszünk?
- Vagy pusholnom a mezőt egyedül? Mi céllal? Mi a legtöbb, amit nyerhetek ezzel és általában mennyi idő alatt tudom azt összehozni?

Mit kellene szpotolnom és kinek, és az mennyiben befolyásolná a csata kimenetelét? Általában hol dől el a játék (ha úgy tetszik: hol indul el a lavina) ezen a pályán?
Mi lenne, ha ebben az 5 nehezes csatában, a med-light hibrid tankomban inkább a bekarikázott részre mennék elsőként, felvillantanám az érkező tankokat, folyamatosan szpotolnám a K5, esetenként a K3 sarkot, és kényelmes free sebzést osztanék a kidöntött fákat használva? Ahonnan persze rövid idő alatt tovább állhatok, ha hasztalannak igérkezik. Vissza a bázis felé szükség esetén, vagy középre E5, ha megvan az info hozzá, vagy segítve a saját heavy pushunkat, vagy lehetne tovább sorolni. Nem látom, felvilágosíthatnál, hogy mi a dolgom ennek a csatának az elején. Szpotolni a tédéknek, ugye az? Tulajdonképpen, szpotolni neked? Ezt már ismerem. ;)

A light, a rombuszos jelölésű tank az ne menjen városba, pláne büszke nehéztankok közelébe! Csak az abszolút trehány, hasznavehetetlen botok nem tudják ezt. (Tényleg még egyetlen, pl iyouxin videót nem néztünk meg? Az ellen mi az okunk?) Ahogy Kriminális is felhozta, el kellene engedni ezeket az üres beidegződéseket. Pláne, nem "karikázgatnék" ezekre építve.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297564 Írta: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Én nem azt írom, hogy nem lehet a rossz játékosok között érvényesülni, én azt írom: Én nem tudok, mert nem vagyok azon a szinten.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Elöljáróban tisztában vagyok vele, hogy spotter tekintetben hozzád képest a kanyarban sem vagyok.
Akkor igazítsd ki a gondolatmenetemet:

Ne haragudj, én azt gondolnám, hogy a light dolga a spotolás, nem a kényelmes sebzéskiosztás. Mit fog spotolni a városban? A 6 hevit, aki amúgyis spotolja egymást? Igen, ki tud osztani X sebzést, miközben a térkép másik felét full vakon hagyja. De igazad van, nem kellett volna foglalkoznom vele, spotolhattam volna magamnak is.

Én elég sokszor azzal kezdem, hogy ÉN mit rontottam el. Igazad van, mindig a legmérgesebb magamra vagyok. Vagyis ez nálam is működik. Persze nyilván vannak olyan dolgok, amelyeket észre sem veszek.
Elfogadom azt, hogy a saját korlátaim miatt rengeteg dolgot máshogyan látok, vagy nem látok meg. Tipic átlag pláyer, szentigaz.
De mint írtam, dühöngeni - mint azt már sokan megállapítottátok - mindenkienk joga van.

A legjobb hely

2 hónapja 4 hete #297565 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Volt par hete a Prohardver forum WoT topikjaban egy vitam egy atlagos kepessegu jatekossal aki nem akarta megerteni mi a problemam vele, hogy GhostTown tamado/vedo modban tier 8-10 csataban a top heavyk bekempeltek a piros vonalon ahelyett hogy bejottek volna a varosba (mi voltunk a vedo csapat).

Nem ertette miert fontos a map control. Az o elgondolasa szerint heavyknek az a dolga, hogy megvedjek a bazist. Persze az ellenfel meg olyan hulye hogy egyesevel kozepen bealljon capelni a kempelo tankok orra elott... Hat nem, igy buktuk is a szokasos 3:15 vegeredmennyel.

Mikor arra a pontra jutottunk, hogy rajottem o nem is erti mi az a map control es meg en vagyok a hulye, hogy masodmagammal bementem es megprobaltam tartani a varost, akkor rahagytam.

Itt realizalodott bennem, hogy tul nagy kozottunk a tudasszinbeli kulonbseg. O nem fogja megerteni amit mondani akarok, nem is nyitott ra, hogy elfogadja az allaspontomat.

Egyebkent rendszeresen konteozik is az illeto, a maniaja a "szoraskep", szerinte az ovet azt manipulalja a WeGe, a jo jatekoset nem.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

2 hónapja 4 hete #297566 Írta: Matt__Kirby
Minden vitából tanulok. Ha nem értem, azért mert zavar hogy nem értem.

A legjobb hely

2 hónapja 4 hete #297567 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2
@Matt

8:00-tól.

A felfogásod szerint a lightnak Himmelsdorfon és Ensken is menni kell spotolni, hogy tudj lőni. Nem nézve azokat az eseteket, hogy Himmelen ha már megvan az alap látótávod, akkor magadnak tudsz spotolni, Ensken pedig átlátod az egész pályát.
Továbbá, ami a példázott pályádnál rögtön leesik: Hány HT tank és hány TD van a csapatban? Ők hova mennek? Az is lejön a képről, bár szépen le lett vágva, mit ne mondjak, hogy két light volt a csatában. Vagyis nem egymás spotját fogják lopni és a mező is spotolva van.
Plusz, mivel a CDA egy TD med hibrid, így saját magadnak is tudsz spotolni re-spot nélkül. Mindennek annyi a feltétele, hogy legyen látótávod. Mármost 2020-ban a WOT az a látótávra épül, mert senki sem fog neked önszántából spotolni, mert Te TD vagy. Prokho/Malinovka természetesen igen, mert itt a hülye is tud spotolni, de Redshire, Lakeville, Paris, Pilsen, Westfielden már megáll a tudomány...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

2 hónapja 4 hete #297568 Írta: Matt__Kirby

Silean2 beküldte: @Matt

8:00-tól.

Az is lejön a képről, bár szépen le lett vágva, mit ne mondjak, hogy két light volt a csatában. Vagyis nem egymás spotját fogják lopni és a mező is spotolva van.

Öhm nem. Az első azonnal meghalt, maradt 1 db . De a többiben igazad van.

A legjobb hely

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297571 Írta: straubbazsi

Ne haragudj, én azt gondolnám, hogy a light dolga a spotolás, nem a kényelmes sebzéskiosztás.

Mit szpotoljak, kinek, és minek? Emellett, feltettem kb. 20 másik kérdés, de mindre az a válasz, hogy a "light dolga a spotolás"? Ne haragudj, de ne legyünk már fafejűek.

A kérdésekkel próbáltam rávezetni valami ennél távolabbra mutatóra?

A 6 hevit, aki amúgyis spotolja egymást?

Ez így egyébként nem igaz. A hátsó sarokban foliage mögött játszhatnak páran, a hidat és híd sarkát pedig csak akkor látjuk folyamatosan, ha azt valaki aktívan peekeli. Ez sokszor nem lesz így. Az igaz, hogy neked asssist sebzésed nagyon ritkán lesz belőle, de ez nem jelenti azt, hogy nincs haszna a területen harcolók számára, hogy te folyamatosan mutatod, hogy van e ott valaki, épp merre néz, épp visszahúzta stb.

Igen, ki tud osztani X sebzést, miközben a térkép másik felét full vakon hagyja.

Mi az, hogy full vakon? Mert te nem látsz? A D8-ban lévő TD nem lát rá az egész mezőre? Ha nem fogja egy light a kezedet, akkor vakon vagyunk?

Egyébként, az egyetlen pozíció, ahol jelentősen többet tudnék neked szpotolni, mint te magadnak, az a konkrét pálya közepe a bokrokban, ami még EBR vagy ELC EVEN jellegű tankokban is lehetetlen play a legtöbb csapatleosztásban, és továbbra is gyenge a kockázat:nyereség az alternatívákhoz képest.
E5-be info nélkül berohanni, megint, nagyon kétlem, hogy megérné. (Ebből te nem is nyernél sokat.) Város közép előrehaladásra szóló randomban nem igazán építenék indulásból. És válaszolva a saját kérdésemre a mezővel kapcsolatban, ha a lehető legjobb forgatókönyv játszódik le, még azokban az esetekben is csak néha lesz ez releváns hatással a csata kimenetelére.
A gyenge példa kedvéért, tételezzük fel, hogy a sarokból jövő td supporttal megölök három gyenge pozícióban lévő ellenfeles tédét a mezőn három perc alatt. OK, és? Ez nagyban hozzásegített ahhoz, hogy ne 3:15 legyen a vége?

Ne haragudj, én azt gondolnám, hogy a light dolga a spotolás, nem a kényelmes sebzéskiosztás.

Mindegy, mára rövidre zárnám ezt, amúgy is messze mentünk a kiindulóponttól. Én inkább onnan közelítenék, hogy a dolgom az, hogy kivegyem a részem a csapat teljesítményéből, hogy hozzátegyem a győzelem esélyéhez, amit hozzá tudok tenni. Ha ehhez a legtöbbnek éppen szigorú szpotolást tartom, akkor azt fogom tenni. Ha meg éppen valami mást, akkor azt, és akkor lehet rám rage-elni a chatben. Az biztos, hogy Párizs csak akkor fogom neked nézegetni a mezőt, ha tényleg abszolút minden másra alkalmatlan a tankom. Ez nagyon nem igaz egy WZ132-re T8 csatában, keleti oldalon. Nagyon nem.
Ha pedig mégis az lenne a dolgom a sebzés és győzelem keresése helyett, akkor elnézést.

2 hónapja 4 hete #297573 Írta: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Mit szpotoljak, kinek, és minek? Emellett, feltettem kb. 20 másik kérdés, de mindre az a válasz, hogy a "light dolga a spotolás"? Ne haragudj, de ne legyünk már fafejűek.

A kérdésekkel próbáltam rávezetni valami ennél távolabbra mutatóra?

A 6 hevit, aki amúgyis spotolja egymást?

Ez így egyébként nem igaz. A hátsó sarokban foliage mögött játszhatnak páran, a hidat és híd sarkát pedig csak akkor látjuk folyamatosan, ha azt valaki aktívan peekeli. Ami sokszor nem lesz így. Az igaz, hogy neked asssist sebzésed nagyon ritkán lesz belőle, de ez nem jelenti azt, hogy nincs haszna a területen harcolók számára, hogy te folyamatosan mutatod, hogy van e ott valaki, épp merre néz, épp visszahúzta stb.

Igen, ki tud osztani X sebzést, miközben a térkép másik felét full vakon hagyja.

Mi az, hogy full vakon? Mert te nem látsz? A D8-ban lévő TD nem lát rá az egész mezőre? Ha nem fogja egy light a kezedet, akkor vakon vagyunk?

Egyébként, az egyetlen pozíció, ahol jelentősen többet tudnék neked szpotolni, mint te magadnak, az a konkrét pálya közepe a bokrokban, ami még EBR vagy ELC EVEN jellegű tankokban is lehetetlen play a legtöbb csapatleosztásban, és továbbra is gyenge a kockázat:nyereség az alternatívákhoz képest.
E5-be info nélkül berohanni, megint, nagyon kétlem, hogy megérné. (Ebből te nem is nyernél sokat.) Város közép előrehaladásra szóló randomban nem igazán építenék. És válaszolva a saját kérdésemre a mezővel kapcsolatban, ha a lehető legjobb forgatókönyv játszódik le, még azokban az esetekben is csak néha lesz ez releváns hatással a csata kimenetelére.
A gyenge példa kedvéért, tételezzük fel, hogy a sarokból jövő td supporttal megölök három gyenge pozícióban lévő ellenfeles tédét a mezőn három perc alatt. OK, és? Ez nagyban hozzásegített ahhoz, hogy ne 3:15 legyen a vége?

Mindegy, mára rövidre zárnám ezt, amúgy is messze mentünk a kiindulóponttól. Én inkább onnan közelítenék, hogy a dolgom az, hogy kivegyem a részem a csapat teljesítményéből, hogy hozzátegyem a győzelem esélyéhez, amit hozzá tudok tenni. Ha ez éppen szigorú szpotolás, akkor azt fogom tenni. Ha meg éppen valami más, akkor azt, és akkor lehet rám rage-elni a chatben. Az biztos, hogy Párizs csak akkor fogom neked nézegetni a mezőt, ha tényleg abszolút minden másra alkalmatlan a tankom. Ez nagyon nem igaz egy WZ132-re T8 csatában, keleti oldalon. Nagyon nem.
Ha pedig mégis az lenne a dolgom a sebzés és győzelem keresése helyett, akkor elnézést.

Köszönöm, hogy leírtad, számomra újszerű felfogás.

A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

2 hónapja 4 hete #297574 Írta: straubbazsi

Öhm nem. Az első azonnal meghalt,

Nahát! :D
Pedig tette volna a dolgát!

2 hónapja 4 hete #297575 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Matt, tegnap én mit csináltam, miután láttam, hogy nem lesz jó a nap? A 2. csata után ráhagytam a blogos accot. Persze 7 csata alatt már idegbe hozott a fő accom, de ott muszáj volt megcsinálni azt az egy szem küldetést. Aztán Alt+F4. Mondtam már korábban is, hogy nincs értelme idegesen játszani. Tudod, hogy én is fel szoktam magam néha kúrni, de akkor mindig abba is hagyom a játékot. Minek játsszak, ha nem kapcsolódok ki, nem élvezem és csak hátrány vagyok önmagam számára? Lehet neked is hagyni kellett volna akkor, amikor leléptem. :)

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #297576 Írta: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Öhm nem. Az első azonnal meghalt,

Nahát! :D
Pedig tette volna a dolgát!

Nem, bocsi faszságot mondtam AFK volt.
Rosszul vágtam le a térképet.

@Silean2:
Bocs benéztem, a lényeg az volt useless volt mindegy hogy halott vagy afk.

A legjobb hely
Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #297577 Írta: Matt__Kirby
Mentségemre szolgáljon, hogy "idegállapotban voltam Mónika! "

A legjobb hely

2 hónapja 4 hete #297579 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Matt__Kirby beküldte: Akkor igazítsd ki a gondolatmenetemet:

Ne haragudj, én azt gondolnám, hogy a light dolga a spotolás, nem a kényelmes sebzéskiosztás. Mit fog spotolni a városban? A 6 hevit, aki amúgyis spotolja egymást? Igen, ki tud osztani X sebzést, miközben a térkép másik felét full vakon hagyja. De igazad van, nem kellett volna foglalkoznom vele, spotolhattam volna magamnak is.

A gondolatmenet, hogy a light spotra való anno 2014-15-re kialakult (és lényegében a kiemelkedő teljesítménye továbbiakban is ezen a téren figyelhető meg), DE pár dolog változott (ami miatt ez az állítás az utóbbi egy évben szépen lassan elhasalt, és ha abban az irányban megyünk tovább, a lightok spotolási feladatát ki is húzhatjuk)
Mi változott:
1. Tavaly márciusban megjelentek a francia kerekes tankok. Mivel az agresszív játékstílus (legyen az okosan, vagy akár rosszul végezve), könnyedén felvillantja a játék elején a lánctalpas spottert, kényszerűen egy fokkal a passzívabb irányba tolódott el a játék

Ez annyit tesz, hogy ha több mint 1 light van a pályán, akkor a jobb játékos mindössze azon dolgozik a csata elején, hogy a lightokat eltegye az útból (mind a saját, mind az ellenfél oldaláról).

2. Már jó ideje a játék része a +/-2 MM. Régen a ligthok (tier 5 +) statikusan bottom tierben voltak, majd behozták a tier 10-es lightokat, az MM-et finomították, majd megint finomították, majd megint... És most ott tartunk, hogy előfordulhat, hogy a top tierben bizony light van, méghozzá szinkronpárosítva az ellennel.

Ha az 1. pontban lévő feltétel teljesül, akkor az adott top tier light nagyobb részt felelős azért, ami a csata végeredménye lesz. Egy jó játékosnál ez alap: top tierben ha a szituáció engedi le kell hozni a meccset (márpedig ahhoz sebzést kell kiosztania valakinek...)

3. A lightok spotját el kell hogy lője valami. Mi van, ha ez nem történik meg? Meddig várhat a light segítségre? A legtöbb pályán vannak kimondottan bevett védekező/statikus pozíciók, ahonnan a spotot el lehet lőni. Ha tetszik, ha nem, ezek jelentős része camper pozíciónak számít. Viszont ezek használatának hiányában, a spot felesleges.

Ez egy nagy rákfenéje a játéknak (és lehetetlen tanítani), hogy camp és camp között is van különbség. Rendszerint hallható (és mondom én is), hogy nem kell tábort verni a pálya egy adott pontján: ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy az épelméjűség határain belül nem használhatunk ilyen pozíciót.
A csata lefolyása nagyban múlik ezeken. És egy ligth kénytelen mindent számításba venni.

Összességében: a játék "kasztrendszere" meghatározza a tankok karakterisztikáját, de a velük való játékot nem. Ezt el kell fogadni.
A teljesítmény, és az abból származó eredmény mindenkinek a saját elvrendszere alapján képződik. Márpedig minél egyszerűbb, és szigorúbb az MM, egy ligthnak (ami, mint már szintén írva volt, a legnehezebben játszható osztály) annál nagyobb befolyása van egy meccsre, és ha úgy van, bizony a sebzést is neki kell kiosztania.

Egyéni vélemény: Az MM továbbszűkülése, artyk számának csökkenése, az RNG bármilyen módosítása a lightok medszerű használatára ösztönző lenne, míg a nagyobb páncél és védelem a többi tanknak a felderítés irányába tolná őket.
A WG az előbbiket módosította az elmúlt években, így a csatánkénti lightok száma az egekben van. A téli sandbox változások ezt ellensúlyozták volna, de vissza lett dobva fejlesztésre. (pedig a lightokat megütötte volna rendesen)
A legénység, és felszerelések 2.0 összetett, de valószínűleg tovább erősíti majd a lightok jelenlétét. (A felszerelés slotok rajtuk a legjobbak).

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

2 hónapja 4 hete #297580 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

straubbazsi beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Tier 8-9-10 fullon van piros és anonim piros iskolás szarokkal,játszhatatlan.Azért érdekelne hogy mi a jó abban hogy a 3. percben már megy a garázsba a tehetségtelen majom.A névtelenitő meg azért lett kitalálva hogy a piros szarok vérét ne szívják rögtön a csata elejétől.

De kurva nagyra nőtt az a ló a százezer csata után hozott ezerhármas recenten táplálkozva.

Sajna nem telik full goldra.

Betanított magfizikus

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.