Jelenleg 449 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 1 hete #296842 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Blackmoon beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

gmaster0o0 beküldte:

Blackmoon beküldte:

gmaster0o0 beküldte: Rohadt artynak be kell lopnia a killt, amikor en kerestem meg a kv-1et es lefarmoltam. Direkt irtam ne oljek meg mert kell a missionhoz... nem o belopja... mintha annyi minden koze lett volna a csatahoz...

Szerinted kit érdekel a te missziód? Mindenki magának játszik, a saját pecsenyéjét sütögeti.... Én sem állok hozzá másként, ez nem a máltai szeretet szolgálat.... Magam sem tettem volna másképp, sőt, amikor jönnek értem, simán megfulladok, habozás nélkül, nincs ingyen Hp senkinek! :banana: :xmas3: :applause:

szerintem az ilyen megfulladas teljesen tiszteletlen az ellenfellel szemben. Nem tudom, ha valaki megker h. hagyjam meg neki 100 dmg-ert nem fogom kiloni, foleg ha o talalja meg. Szerintem eleg sokat tettem a gyozelemert:D

Azért egy minimális együttműködés nem árt.
Nekem is volt hogy beírta XY hogy hadd capeljen be mert mission....
Senki sem védte még annyira az utolsó életben lévő ellenséget :)

Nagyon bosszantó amikor 100 dmg vagy 1 kill kell egy amúgy nehéz küldetéshez és olyan gyökerek vannak mint Blacmoon kollega.
Pont azért szar az egész mert elég sokan ilyenek.

Az élet nem habostorta.... :-) :-)

Tehát akkor a való életben is megfulladsz ha valami nem tetszik?
Hogy tudsz respawnolni?
"nincs ingyen HP senkinek" mondta egy artys, aki zabálás közben kattintott egyet a sarokból....

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #296845 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Én inkább azt tapasztalom, hogy a megrögzött e-peen vaxolók azok, akik a +1 frag -ért megőrülnek. Simán eléd állnak, vagy ha kell beléd rammolnak, amig be tudnak tölteni. Részemről ha látom, hogy valaki beírja, hogy mission, jobbára előzékeny vagyok. Szerintem a többség egyszerűen nem is figyel ilyesmire..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

1 hónapja 1 hete #296848 Írta: Robitrix
Megválaszolva: Robitrix
Na ja vannak álnok játékosok, akik inkább meghalnak, mint a végén kiálljanak becsületes küzdelemre egyedül 6 tank ellen egyszerre.... :)

1 hónapja 1 hete #296849 Írta: Robitrix
Megválaszolva: Robitrix
Mondjuk nem emlékszem, hogy valaha öngyilkos lettem volna pedig vagy 8. éve játszom. Valahogy úgy vagyok vele, hogy lehet 6-an jönnek rám, de azért megpróbálok legalább egyet belelőni valamelyikbe, mielőtt végem. Ha más nem bokán harapni a gyilkosaimat. :) Vagy olyan is volt, mikor már esélytelen volt a dolog megpróbáltam magasról rázuhanni az ellenségre. Legalább egyet magammal vigyek még. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

1 hónapja 1 hete #296873 Írta: Holmes01
Megválaszolva: Holmes01

Ferrari-fan beküldte:

Blackmoon beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

gmaster0o0 beküldte:

Blackmoon beküldte:

gmaster0o0 beküldte: Rohadt artynak be kell lopnia a killt, amikor en kerestem meg a kv-1et es lefarmoltam. Direkt irtam ne oljek meg mert kell a missionhoz... nem o belopja... mintha annyi minden koze lett volna a csatahoz...

Szerinted kit érdekel a te missziód? Mindenki magának játszik, a saját pecsenyéjét sütögeti.... Én sem állok hozzá másként, ez nem a máltai szeretet szolgálat.... Magam sem tettem volna másképp, sőt, amikor jönnek értem, simán megfulladok, habozás nélkül, nincs ingyen Hp senkinek! :banana: :xmas3: :applause:

szerintem az ilyen megfulladas teljesen tiszteletlen az ellenfellel szemben. Nem tudom, ha valaki megker h. hagyjam meg neki 100 dmg-ert nem fogom kiloni, foleg ha o talalja meg. Szerintem eleg sokat tettem a gyozelemert:D

Azért egy minimális együttműködés nem árt.
Nekem is volt hogy beírta XY hogy hadd capeljen be mert mission....
Senki sem védte még annyira az utolsó életben lévő ellenséget :)

Nagyon bosszantó amikor 100 dmg vagy 1 kill kell egy amúgy nehéz küldetéshez és olyan gyökerek vannak mint Blacmoon kollega.
Pont azért szar az egész mert elég sokan ilyenek.

Az élet nem habostorta.... :-) :-)

Tehát akkor a való életben is megfulladsz ha valami nem tetszik?
Hogy tudsz respawnolni?
"nincs ingyen HP senkinek" mondta egy artys, aki zabálás közben kattintott egyet a sarokból....

Sajnállak h a játékot és a való életet nem tudod megkülönböztetni. Ilyenek a hentai fanok :(

1 hónapja 6 napja #296878 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Holmes01 beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Sajnállak h a játékot és a való életet nem tudod megkülönböztetni. Ilyenek a hentai fanok :(

Parasztka figyelj már!
Majd a kövi accodon (mert ezt már bannolni fogják úgy is, mire olvasod) igazán kifejthetnéd, hogy mi a baszott bajod van velem. Addig rendben van, hogy egy aberrált kölyök vagy...ez tiszta sor. De az, hogy 16 re-re-re-re-re-re-re-reged legyen, az már nem kis fetisizmusra vall.

Ja és igen. A PM ne arról szóljon mint általában, hogy épp megmondod hogy fogsz szexuális kapcsolatot teremteni a környezetemmel , mert
1) nem vagyok rá kivácsni
2) már csak a tudat, hogy fel akarsz keresni (sok szerencsét) boldogsággal tölt el, hisz real life is a földig tudlak alázni "oltáska" :)

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

1 hónapja 6 napja #296882 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Ferrari-fan beküldte:

Holmes01 beküldte:

Parasztka figyelj már!
Majd a kövi accodon (mert ezt már bannolni fogják úgy is, mire olvasod) igazán kifejthetnéd, hogy mi a baszott bajod van velem. Addig rendben van, hogy egy aberrált kölyök vagy...ez tiszta sor. De az, hogy 16 re-re-re-re-re-re-re-reged legyen, az már nem kis fetisizmusra vall.

Ja és igen. A PM ne arról szóljon mint általában, hogy épp megmondod hogy fogsz szexuális kapcsolatot teremteni a környezetemmel , mert
2) már csak a tudat, hogy fel akarsz keresni (sok szerencsét) boldogsággal tölt el, hisz real life is a földig tudlak alázni "oltáska" :)

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #296884 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte:

Holmes01 beküldte:

Parasztka figyelj már!

"mert nem lehet mindenért a kormányt okolni" :)

Ha valóban kíváncsi vagy a miértekre, a csávót magasról leszarja mindenki.
Mivel eléggé fiatal szegényke, önmagát a külvilágtól kapott jelzéseken keresztül határozza meg, és mivel nem foglalkozik vele senki azt gondolja értéktelen. Mivel te elkezdtél vele foglalkozni, ha csak érintőlegesen is, élvezi hogy valaki figyel rá. Mivel ebben a stílusban kommunikál azt gondolja, hogy egy szinten van veled, és ez jót tesz az egójának. Konfliktust generál hogy abból figyelemhez - energiához - jusson.

BlackSheep:
"Valahogy kimaradt az "üzenet" az előző hszedből pedig nagyon kerestem :)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

1 hónapja 6 napja #296892 Írta: Black_Sheep_01

Matt__Kirby beküldte: BlackSheep:
"Valahogy kimaradt az "üzenet" az előző hszedből pedig nagyon kerestem :)

Eltűnt az éterben. Csak csodálkozom, hogy a trollunk ennyi energiát fordít totál értelmetlen dologra. Nekem 2 klikk kivágni innen, mégis újra és újra regel. Amikor lepereg előtte élete filmje, nem arra lesz büszke, hogy mennyi nőt fűzött be, vagy milyen szép családot hagy hátra, hanem arra, hogy beszólhatott egy fórumon néhány ismeretlennek? Komolyan mondom, szánom és sajnálom az ürgét. Ez az izzadságszagú erőlködése megmutatja, hogy mennyire nincs élete. :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

1 hónapja 6 napja #296898 Írta: Black_Sheep_01
Mivel már így is túl sok szót fecséreltünk egy arra érdemtelenre, dühöngjünk tovább. :)

A wotinfo.net-tel mi a gond? Több, mint egy év után ültem le újra játszani, de az E50M, az Obj.430, a Conqueror és a Pershing sebzésértékeit nem számolja, vagy csak egy részét jelzi.

1 hónapja 6 napja #296899 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Black_Sheep_01 beküldte: Mivel már így is túl sok szót fecséreltünk egy arra érdemtelenre, dühöngjünk tovább. :)

A wotinfo.net-tel mi a gond? Több, mint egy év után ültem le újra játszani, de az E50M, az Obj.430, a Conqueror és a Pershing sebzésértékeit nem számolja, vagy csak egy részét jelzi.

He?
Valószínűleg azért van mert több mintavétel kell neki.
Néha ki is írja hogy z kevés

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 6 napja #296901 Írta: Black_Sheep_01

Matt__Kirby beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte: Mivel már így is túl sok szót fecséreltünk egy arra érdemtelenre, dühöngjünk tovább. :)

He?
Valószínűleg azért van mert több mintavétel kell neki.
Néha ki is írja hogy z kevés

Az a fura, hogy a T-10 2 csatáját rendesen jelzi, akárcsak a WZ-5A és az AMX 30 noob köreit. A többit vagy nullázza, vagy alacsony értéket mutat. Pl. Obj. 430-cal 2.200 felett lehetett az átlagom tegnap, 75%-os WR-rel, de csak 551-et számol. :spaz:

1 hónapja 6 napja #296902 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Ferrari-fan beküldte:

Holmes01 beküldte:

Parasztka figyelj már!

Hová lett az előző hozzászólásom?

1 hónapja 6 napja #296904 Írta: Black_Sheep_01

charliefirpo_2018 beküldte: Hová lett az előző hozzászólásom?

Töröltem, térjünk vissza a témához. Köszi. :)

1 hónapja 6 napja #296907 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Black_Sheep_01 beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte: Hová lett az előző hozzászólásom?

Töröltem, térjünk vissza a témához. Köszi. :)

. Értettem főnök, csak nekem is lenne hozzászólásom... Csak nem verbálisan...

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.