Jelenleg 173 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

2 hete 2 napja #296657 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Megtalaltuk az ellenfelet a sarokban. Az 1-2-es sorra nem jott toluk senki es az sem zavarta oket, hogy a bazisukat foglaljuk... :spaz:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #296658 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Ezt már élvezni sem lehet. Hogy lehet egy tiert ennyire szétbarmolni? Régen tier 8-9-10-ben élvezet volt játszani, nem volt olyan, hogy mentél előre és bottom useless lightal lefarmolsz mindenkit, mert rohangálnak a semmi közepén mint a hangyák.... (Sosem hittem volna, hogy a tier 5-6-7 tankok több élvezet fognak egyszer nyújtani számomra, mint a high tierek)

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA

2 hete 2 napja #296660 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ferrari-fan beküldte: Ezt már élvezni sem lehet. Hogy lehet egy tiert ennyire szétbarmolni? Régen tier 8-9-10-ben élvezet volt játszani, nem volt olyan, hogy mentél előre és bottom useless lightal lefarmolsz mindenkit, mert rohangálnak a semmi közepén mint a hangyák.... (Sosem hittem volna, hogy a tier 5-6-7 tankok több élvezet fognak egyszer nyújtani számomra, mint a high tierek)

Ez a hatása a tervrajzoknak, xp boostereknek. Olyan emberek játszanak magasabb tierben akiknek semmi keresnivalójuk ott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA, HUN_Sector, Laczy81

2 hete 2 napja #296663 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Teljes mértékben egyetértek veled @bandras32 :)
Régebben meg kellett szenvedni ha egy X-es tankot akartunk a garázsban tudni ,
rengeteg csata a "Grind" alatt ez hozta magával a kellő pályaismeretet + tapasztalat + alap taktikai készséget stb...
Ma már ez a múlt, be jön egy néhány száz csatás játékos tier X - en és nem más lessz belőle mint az ellennek free frag a csapatának meg csak bosszúság.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, HondaCB1300SA, bhaalhun

2 hete 1 napja #296679 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Végül is... Van erre egy "jó kis kibővített feketelista" nevezetű mod... Hasznos gyüjtemény tud lenni egy idő után. :fetreng: Bár már tudtommal a WG is emelt rajta 3000-ig. Viszont az még igy is kevés. :P
Egy szónak is száz a vége: ez a kibővített feketelista hasznos, még ha nincs is XVM fent. Látod, kire számíthatsz elvileg, kire meg biztosan nem.
Persze lehet vétózni azzal, hogy lehet az jó játékos is aki felkerül. ÉS? Segített? Megmentette a hátsómat? Felvett egy lövést helyettem? Nem! Listára vele. "Hatmillió" csatája van azzal a nyomorék artyjával, és "csak engem lőtt"? Igen! Listára vele. Stb., stb..
Kár, hogy ennek nincs egy fordított változata! Nem, nem a barátlista. Hanem ennek egy fordított változata, amit nem kell elfogadni. Mert ezt egy pillanat alatt átlátni a nevek olvasgatása nélkül.
Jahh, van az a klántársam aki nálam "listás" volt, mikor bekerült a klánba...:d2: Jókat vigyorogtunk, az "elemzésen", hogy miért is került oda...

De azzal mit lehet kezdeni, mikor minden(!!!) aznapi legelső csatában -és utána már nem- konzekvensen kifagy a játékod kb. 20"-re? Nem kérek olyan kommentet, hogy töröljem a mods mappának a tartalmát, mert ez most már a 3. verzióváltás óta így megy. Tök mindegy van mod, vagy nincs.
A baj, hogy kiszámíthatatlan mikor, de általában pont akkor, amikor nem kellene. :wb:
Nem driver, mert utána nem fordul elő, a játék újraindításáig egyszer sem. A másik baj, hogy általában elfelejtem... És csak a káromkodás, meg a garázsjárat marad. :)

"... Ha alszok megéhezek, ha eszek elálmosodok... "

2 hete 1 napja #296681 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

miafenelegyen beküldte: De azzal mit lehet kezdeni, mikor minden(!!!) aznapi legelső csatában -és utána már nem- konzekvensen kifagy a játékod kb. 20"-re? Nem kérek olyan kommentet, hogy töröljem a mods mappának a tartalmát, mert ez most már a 3. verzióváltás óta így megy. Tök mindegy van mod, vagy nincs.

Catch fájlok törlése (szokásos dolog, a játék alapbeállításainak visszaállítása) szokott megoldást kínálni.
Illetve ajánlom elkerülésre az EU3 szervert, még gyerekcipőben jár, sokszor van szerver oldali fagyás.
Lehet a game center-ben "ellenőrzés és javítás"-al tisztogatni a játékot a feles dolgoktól, illetve ha ez sem segít, egy WGCheck, és egy supportnak írt üzenet ajánlott (az ellenőrzés eredményével csatoltan).
Mindannak ellenére mit gondolsz, az első és általában legbiztosabb ezeket úgy tesztelni, ha tényleg nincs mod a játékhoz kötve, és a support első válasza is ez lenne.
Szintén más esetben a router kapcsán merülhetnek még fel gondok.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

2 hete 1 napja #296682 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Na ilyenkor gurul el a gyogyszerem....
Nezd meg legyszives...nem tart sokaig....
wotreplays.eu/s...-t54e1

2 hete 1 napja #296683 Írta: miafenelegyen
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Spoilereztem saját egyetlen mondatomat. Illetve a mondanivalóm folytatásának egy részletét. Nem véletlenül aláhúzva a fontos rész. Egyetlen más alkalmazás, egyetlen más játék nem produkál ilyet.
Leírva, hogy ez a harmadik verzószám aminél előfordul.

Azért köszönöm a tanácsot! Hidd el ezeket mind megcsináltam, tisztában vagyok a rejtett fájlokkal IS. A routerem pedig 1-3ms-os pingeket produkál, akárhányszor mérem. (Közvetlen bekötésnél is ugyanez a helyzet.) Valamint stabil le/feltöltési sebességekkel. Néha nagyon-nagyon minimális csomagvesztéssel. (Kötve hiszem, hogy bárkinek olyan internet elérése van, aminél nincs ilyen, több mérésből.) Maga a router pedig egy fórumozók szerint "agyondicsért" darab...
Szóval én nem erre gyanakszom. ("Természetesen" annyira jó a játék motorja, meg a programozása, hogy abban még véletlen sem lehet a hiba... Ezt tudjuk... Három verzióváltás óta...)
Hidd el: nem téged akarlak ezzel bántani. Csak bosszant, hogy ilyen.

2 hete 1 napja #296684 Írta: miafenelegyen

Original74 beküldte: Na ilyenkor gurul el a gyogyszerem....
Nezd meg legyszives...nem tart sokaig....
wotreplays.eu/s...-t54e1

Nem is értem, mi a bajod? :d3: Top sebző, top xp, top kilőtt tankok száma, top vesztes csata... :d2:
Inkább örülj, hogy nem 6-8 "0"-ás volt, mert nem tartott volna addig sem a csata, míg téged kilőttek.:silly:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Original74

2 hete 18 órája #296697 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Azért érdekelne, hogy innen hogy a tarka faszba blindol ki valaki, akire még csak lövést sem adtam le, tehát indikátor is kizárva.
Több bokor + fák. Nem igazán értme hogy lövi el pont ezt a pontot.
És akkor ki is gyújt, mert kirollolni nem tud. Csata úgy kezdődött, hogy lőttem 2db lepattanót a 8as ELC-nek.
Kicsit kezdenek ezek az "auto loose" csaták szagosak lenni

Mellékletek:

2 hete 18 órája #296698 Írta: AssistKing
ELC spotolt meg, gyakorlatilag a spot pillanatában ki is lőttek.
Nem igazán értem miért van egy random pontra szűkülve (miközben van amúgy spoton más tankunk)

Mellékletek:

2 hete 17 órája #296702 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Light ToT.
TD a tobrzó programba...
:thx3:
Miért nem akarja a WG "heavysíteni" a metát? Érthetetlen számomra
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, KLC_KTE

2 hete 17 órája #296703 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Kriminalis beküldte: Light ToT.
TD a tobrzó programba...

"Há me akko izé! Hát na érted akkor ottan kellene olyant is csinálnik, hogy pályaismeret, meg wasd gyakori lenyomása meg mozgatni az egeret, osztán ez már 3 dologgak több, mint amire képesek vagyunk".

Szerintem...legalábbis :wine:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

2 hete 16 órája - 2 hete 16 órája #296705 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Kriminalis beküldte: Light ToT.
TD a tobrzó programba...

A ToT már csak ilyen, de amúgy én viszonylag komolyan aggódom a már ismert EBR és STRV 3d stílusok miatt. Ha ezek a következő Battle Pass-hoz készültek, tehát ez a kettő lesz a 277 és SC helyett... na akkor lenne csak igazi a móka! :silly:

Bár az igazi aggodalom ebben, már egyáltalán csak feltételezni, hogy esetleg ennyire nem látják a problémát.

1 hete 5 napja #296755 Írta: AssistKing
55a arty küldetések miatt gondoltam előveszem az artát.
Fel nem bírom fogni ezen mit tudnak élvezni egyesek. Kb mintha a csatában sem lennék
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.