Jelenleg 395 vendég és 11 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 hete #295690 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
@zics911 Hogy ne unatkozz... :)

@Ferrari-fan Nem kell túldramatizálni. Ha ennyi hülyeséget írok és te veszed a fáradságot nekem ezt megmagyarázni... Köszi!
Tudom mi a szórás, a random, és hasonló fogalmak. Tisztában vagyok a játékkal, annak alapjaival.
De mivel ennek a topicnak a 'dühöngő' címet adták...Érted?
Én egy tök általánosságot írtam le, mint oly sokan teszik és talán ők is észreveszik a sok visszásságot, dolgokat melyeket nem javítanak, pedig tudnák, dolgokat mellyel teleszórják a játékot hogy boldogak legyünk, de hót semmi értelme nincs. Hidd el ha annyira szar lenne a játék, akkor nem írogatnék ide, meg nem is játszanék.
Ez csak egy "random" vélemény. Semmi több. Nincs értéke, nincs haszna - csak van.
Mint a bejegyzések kb. 90%-nak.

De szíves megnyugtatásodra és zics911-re is, nem írok. (csak ha nagyon muszáj)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #295691 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

AssistKing beküldte:

KamizZa beküldte: Replay arra jó hogy semmire... vissza nézhetem újra és újra ahogy a lövés mellé ment teljes rácélzással a tankra.
Sőt mindegyik tanknak tudom a gyenge pontjait, aztán itt jön az hogy *találd el a gyenge pontját* hát igen mikor kupolát célzok telib, és telibe veri a tornyot akkor lehet osztani az okosságokat hogy miért nem találtam el a kupolát...
Ha egyszer a jó helyre célzok de a játék nem akarja hogy be adja a lövést akkor nem fogja beadni ha nyakon szarod magad akkor se.
Játék elején már elvan döntve melyik csapat fog nyerni (Lásd 2-15 csatákat, és ki mennyit sebzet)
Itt nem a játéktudáson van a hangsúly hanem a szaros rendszeren.
És sehol se írtam hogy mennyire fasza játékos vagyok, fejlődni fejlődök az tény és való...( 20 nap+ 40wn8)

Látom, hogy rögeszmésen írogatod minden topikba, hogy neked a wn8 mennyit nő mostanában.
Biztos vagy te ebben? Fejlődéshez neked közöd nincs.
Amúgy wn8 eléggé out-dated így 2020-ban. t9-t10 átlagok, gun markok alapján tökéletesen be lehet lőni valakinek a tudását. A torz wn8 (képek) nem igazán releváns már, ahogy az sem hogy t6-ban valaki húzza.

Betudtál mutatni egy olyan képet (tegnapiról) amikor nagy részben frontline is ment este pedig cw, nagyon ügyes gyerek vagy :D
Tegnap ha összesítve 3-4 tankkal mentem nagy részt, (ez látszik is ) 1-2 tankot talán ha megpróbáltam leszórzózni de nem sikerült.(Light tankokat, pedig még tanulom)
3 gunmarkot is húztam a héten.Gondolom mert nem fejlődök...
Ha annyira tudni akarod milyen játékos vagyok eljössz velem 1-2 körre és levonod a dolgokat.
De akkor bemutathatnál te is pár napi képet magadról te hogy álsz :)
UI: Győzelmi arányom 46,41% felment másfél hét alatt 46,82%-ra. Gondolom ez is azt mutatja hogy vissza fele fejlődök.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 2 hete #295692 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nincsen semmi baj a statoddal, te egy fejlodoben levo jatekos vagy, az atlagnal jobb recent-el.

A baj az, hogy sok butasagot hordasz ossze es nem hallgatsz a nalad jobbakra. Akiknek ebbol kifolyolag elfogyott a turelmuk veled szemben.

Ja, a Dunning-Kruger teszted pozitiv lett.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

1 hónapja 2 hete #295694 Írta: KamizZa
Milyen jobbakra hallgassak? Értelmes segitő kommentet se tudtak még írni, de hát na a magyar ember nem arról híres hogy a másiknak segítene normálisan :thx2:

wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 2 hete #295695 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

KamizZa beküldte: Milyen jobbakra hallgassak? Értelmes segitő kommentet se tudtak még írni, de hát na a magyar ember nem arról híres hogy a másiknak segítene normálisan :thx2:

Hát azért te is bőven böfögni jársz ide

1 hónapja 2 hete #295696 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

KamizZa beküldte: Milyen jobbakra hallgassak? Értelmes segitő kommentet se tudtak még írni, de hát na a magyar ember nem arról híres hogy a másiknak segítene normálisan :thx2:

Kértél bárhol segítséget?
Beírsz valami orbit nagy hülyeséget valahova, kapod először a normális válaszokat, majd erre rátromfolsz egy még nagyobb hülyeséggel, erre kapod már az oltást, majd az egész végén te vagy megsértődve, mert te már 20 nap alatt húztál 40WN8-at egy szájbatekert kitalált teljesítmény mutatón.
Végülis igazad van, ilyen a magyar ember. Képtelen használni az eszét, majd ha netalán használatra is bírja, akkor is csak valami oltári nagy faszságot képes kinyögni...

@Andar
Olyannyira vagy tisztában a játék alapjaival, mint KamiZza.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #295697 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Az elmúlt kb. 2 hónapban azért kaptál pár jó tanácsot, amelyeket egytől-egyig elutasítottál a válasz-kommentedben, ráadásul sokszor fellengzősen. Ez kiváltotta azt, hogy sokan viszonzásként kapásból leoltanak. Innen nehéz visszajönni - de próbáldd meg! Ha megpróbálod, gyorsabban fejlődsz, ha meg nem, marad a dühöngés.... Meglátod, maradtak azért még jóakaratú, segítőkész & jó játékosok!

Dunning-Kruger hatás nagyon jól leírja cselekedeteidet. Ennek rövid összefoglalása, hogy egy adott jártasság esetében a hozzá nem értők:

hajlamosak túlbecsülni a saját képzettségüket,
nem képesek felismerni, ha más ért hozzá,
nem képesek felismerni, hogy ők maguk mennyire nem értenek hozzá!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #295699 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

KamizZa beküldte:

AssistKing beküldte:

KamizZa beküldte: Replay arra jó hogy semmire... vissza nézhetem újra és újra ahogy a lövés mellé ment teljes rácélzással a tankra.
Sőt mindegyik tanknak tudom a gyenge pontjait, aztán itt jön az hogy *találd el a gyenge pontját* hát igen mikor kupolát célzok telib, és telibe veri a tornyot akkor lehet osztani az okosságokat hogy miért nem találtam el a kupolát...
Ha egyszer a jó helyre célzok de a játék nem akarja hogy be adja a lövést akkor nem fogja beadni ha nyakon szarod magad akkor se.
Játék elején már elvan döntve melyik csapat fog nyerni (Lásd 2-15 csatákat, és ki mennyit sebzet)
Itt nem a játéktudáson van a hangsúly hanem a szaros rendszeren.
És sehol se írtam hogy mennyire fasza játékos vagyok, fejlődni fejlődök az tény és való...( 20 nap+ 40wn8)

Látom, hogy rögeszmésen írogatod minden topikba, hogy neked a wn8 mennyit nő mostanában.
Biztos vagy te ebben? Fejlődéshez neked közöd nincs.
Amúgy wn8 eléggé out-dated így 2020-ban. t9-t10 átlagok, gun markok alapján tökéletesen be lehet lőni valakinek a tudását. A torz wn8 (képek) nem igazán releváns már, ahogy az sem hogy t6-ban valaki húzza.

Betudtál mutatni egy olyan képet (tegnapiról) amikor nagy részben frontline is ment este pedig cw, nagyon ügyes gyerek vagy :D
Tegnap ha összesítve 3-4 tankkal mentem nagy részt, (ez látszik is ) 1-2 tankot talán ha megpróbáltam leszórzózni de nem sikerült.(Light tankokat, pedig még tanulom)
3 gunmarkot is húztam a héten.Gondolom mert nem fejlődök...
Ha annyira tudni akarod milyen játékos vagyok eljössz velem 1-2 körre és levonod a dolgokat.
De akkor bemutathatnál te is pár napi képet magadról te hogy álsz :)
UI: Győzelmi arányom 46,41% felment másfél hét alatt 46,82%-ra. Gondolom ez is azt mutatja hogy vissza fele fejlődök.

Nem igazán értem miről beszélsz.
Ezek a random csatáid.
Direkt megnéztem, nekem is csak a random csatákat mutatja, pedig nyomtam a héten minden nap a frontlinet.
Hidd el nem kell ahhoz bemennem veled 1-2 körre, hogy levonjam a konklúziót.
04.01 óta ezekkel játszottam. Ezek csak a random csaták:

Egyébként az a baj veled, hogy AKÁRHOVA nézek hülyeségeket írogatsz, sőt még neked áll feljebb ha valaki ki akar javítani, mert te brutális mértékben fejlődsz wn8-ban (lol)
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #295710 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Ez mit érez?

Természetesen tipikus arta player volt, aki fél a billentyűzettől, mert ahogy le spawnolt, ő onnan lőtte végig a csatát.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #295712 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Ferrari-fan beküldte: Ez mit érez?

Természetesen tipikus arta player volt, aki fél a billentyűzettől, mert ahogy le spawnolt, ő onnan lőtte végig a csatát.

Ezen az accon szinte biztos, hogy ketten játszanak/játszottak. Egy kompetens és az öccse vagy fia. B verzió, hogy vett, vagy havernak átadott acc, ahol az átadó tudott játszani.

Pár napja találkoztam egy játékossal, aki 52k csatából 48k-t T95-el ment! :) Feltételezem ott a monotóniatűrés egyéb okokból kifolyólag olyan jó.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

1 hónapja 2 hete #295714 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Nem duhongok, csak van egy rossz szokasom, hogy a turbocsatak utan vegignezegetem kikkel hozott ossze a sors es ott talaltam ezt a gyongyszemet. A csataban egyebkent nem jatszott rosszul (magahoz kepest), 1800-at sebzett WZ 111 1-4-el.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #295716 Írta: KamizZa
Ehhez már nem lehet mit hozzá fűzni, a csapat hozta az elvárt minimumot.

wotlabs.net/sig...re.png
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #295781 Írta: Zombiember
Megválaszolva: Zombiember
Tudom h ez nem dühöngés, de azt szeretném megkérdezni Assistkingtől, h az E8-on melyik ágyút használja. Köszi.

1 hónapja 1 hete #295810 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

Zombiember beküldte: Tudom h ez nem dühöngés, de azt szeretném megkérdezni Assistkingtől, h az E8-on melyik ágyút használja. Köszi.

A 76mm-est használtam rajta. 6os meden a troll gun szóba sem jöhet már

1 hónapja 1 hete #295815 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
nyolcas top tier... no comment
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.