Jelenleg 342 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

5 hónapja 3 hete #295655 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Próbáld lőszer nélkül...,nálam bevált :d3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295656 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Értem, hogy van prémium tank és annak jó nagyot kell lőnie...(Skorpion G)
De azért bekaphatja a wargamme hogy 490 helyett 613 dmg-t belém tol.
Ok, hogy skálázódik, de akkor is. Egyébként O-HO-ban ültem.
Nekem is van WZ-120-1G FT aminek 440 az alap dmg. 25% + - de az életben nem lőttem vele 550-t.
Soha, pedig már régen meg van. (500 felett is nagyon nagyon ritkán...)
De vannak egyenlőbb tankok...

Lőjenek az a dolguk, de számomra undorító hogy ezek a TD az esetek 80%-ban ennyire felülskálázva osztanak...és mindegy miben ülök.
:angry:
Mellékletek:

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295669 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
Nem tudom ti mit hallottatok.olvastatok.de én azt,hogy ez az új betegség a tüdőt támadja,Ezzel szöges ellentétben szerintem az agyat.Én ennyi szerencsekerékkel még nem találkoztam.Valami szörnyű zombi apokalipszis zajlik a csaták 70%-ban. Más is tapasztal ilyet? Nem dühöngés miatt írtam inkább,elszomorítás miatt.

5 hónapja 3 hete #295671 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

BlondSzi beküldte: Nem tudom ti mit hallottatok.olvastatok.de én azt,hogy ez az új betegség a tüdőt támadja,Ezzel szöges ellentétben szerintem az agyat.Én ennyi szerencsekerékkel még nem találkoztam.Valami szörnyű zombi apokalipszis zajlik a csaták 70%-ban. Más is tapasztal ilyet? Nem dühöngés miatt írtam inkább,elszomorítás miatt.

Ne csodálkozz, most mindenki otthon van, a sok 12 éves se jár iskolába most.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

5 hónapja 3 hete #295677 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

BlondSzi beküldte: Nem tudom ti mit hallottatok.olvastatok.de én azt,hogy ez az új betegség a tüdőt támadja,Ezzel szöges ellentétben szerintem az agyat.Én ennyi szerencsekerékkel még nem találkoztam.Valami szörnyű zombi apokalipszis zajlik a csaták 70%-ban. Más is tapasztal ilyet? Nem dühöngés miatt írtam inkább,elszomorítás miatt.

Ugyan olyan a csaták minősége mint máskor, csak most az egy főre jutó retardáltak száma 58 (kövi csatára is be vannak már készítve).

*kiegészítés:
Retardált: 20-30-40-50-60-70-80-90 ezer csatás játékosok tanktípustól függetlenül ülnek hátul az arta mellett, yoloznak be "spotolni", fulladnak meg, mert nem tetszik a pálya nekik, "30% win. Next Lose", "idiots teams" megnyílvánulást tanúsító egyének.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

5 hónapja 3 hete #295678 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Pontosan. Ugyan olyan menetek vannak, csak sokkal több a játékos.
Számomra a legszomorúbb az a tény - amit egyébként remekül kitalált a wargamme -
hogy nem te és az ügyességed dönti el egy adott helyzetben hogy mennyit, hova, hogyan lősz, hanem egy retardált szoftver. Az okosok jönnek állandóan a mindenféle teljesen haszontalan mutatókkal, pályagörbe, fityfasz - népbutítás. Egy árkád játékban, ja. Azért még 1944-ben is ha egy redvás álló tankot becélzott Jürgen 300m-ről, akkor oda lőtt ahova csak akart.
Szval a szoftver számol, és ha úgy érzed hogy egyik nap tök jól megy a másik nap meg nem, akkor ne hallgass senkire, (milyen szinten vagy, oda való vagy, béna vagy) mert a hiba nem a Te kezedben van. Sehol máshol nem tapasztaltam ilyen szintű "tudásromlást" akár percek alatt is.
Ez a szánalmas, keletről átvett idióta randomitás remek üzlet. Ez tartja életben a frusztrációt, a bazmegelést, és hogy újra és újra nekiessen a dolgoknak a játékos...
Nem tudták hogy mi lesz ha kerekes tankokat raknak be? Dehogynem. Ez direkt ki lett találva, mint a szereplőválogatás a "BigBroderbe"...kell mindig aki/ami szinten tartja a feszültséget. Akárhol, bármilyen fórumon néztem mindenhol habzó szájjal szidják. És? Ki kell fejleszteni és az agyára menni mindenkinek...
Tökéletes üzleti modell...
És mindent, de mindent le lehet tolni bárki torkán mert ott van rá a magyarázat, hogy rng, random, meg pontosság, meg ilyenek...
Mindegy mit játszol, ha úgy dönt a játék, nem játszol...max. bonthatsz egy sört...

;)

5 hónapja 3 hete #295679 Írta: KamizZa
Én egy valamit nem értek, nézek skill4tu kaliberű játékosokat.
10/10 találata van, 0 pattanó de még mellé se megy a lövés, mind1 honnan lő... neki minden meccsen beadja a jólétet, nekünk átlag játékosoknak minden 5.meccsen adja be a jó kört.
Lehet itt jönni azzal hogy béna vagy miegymás, de ha 100m nem találom el a tankot akkor nem velem lehet a problema.
Azt veszem észre hogy akik sokat költenek erre a szutyokra, vagy valamilyen formában kapcsolatban vannak a WG-vel, jobban teljesitenek sebzésileg.
Zöldségeket nem írok...66,43% a találatom, folyamatosan megy felfele de igy is rengetegszer tankig se megy el a lövés...

wotlabs.net/sig...re.png

5 hónapja 3 hete #295680 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

KamizZa beküldte: Én egy valamit nem értek, nézek skill4tu kaliberű játékosokat.
10/10 találata van, 0 pattanó de még mellé se megy a lövés, mind1 honnan lő... neki minden meccsen beadja a jólétet, nekünk átlag játékosoknak minden 5.meccsen adja be a jó kört.
Lehet itt jönni azzal hogy béna vagy miegymás, de ha 100m nem találom el a tankot akkor nem velem lehet a problema.
Azt veszem észre hogy akik sokat költenek erre a szutyokra, vagy valamilyen formában kapcsolatban vannak a WG-vel, jobban teljesitenek sebzésileg.
Zöldségeket nem írok...66,43% a találatom, folyamatosan megy felfele de igy is rengetegszer tankig se megy el a lövés...

Neked aztán nincs semmi önkritikád! Itt kezdődnek a fő gondok!
A másik, hogy nem zöldségeket írsz, hanem hatalmas baromságokat és nem csak most, de nagyon sokszor! Sajnos!
Lehet h a wot nem a te játékod?!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

5 hónapja 3 hete #295681 Írta: KamizZa

Laccvacc beküldte:

KamizZa beküldte: Én egy valamit nem értek, nézek skill4tu kaliberű játékosokat.

Neked aztán nincs semmi önkritikád! Itt kezdődnek a fő gondok!
A másik, hogy nem zöldségeket írsz, hanem hatalmas baromságokat és nem csak most, de nagyon sokszor! Sajnos!
Lehet h a wot nem a te játékod?!

Ne magadból indulj ki, köszi.

wotlabs.net/sig...re.png

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295683 Írta: Ferrari-fan
Huuu...
Muszáj volt levennem a fejhallgatót, mert nem biztos, hogy jól láttam, amit írtál...
@Andar

Pontosan. Ugyan olyan menetek vannak, csak sokkal több a játékos.
Számomra a legszomorúbb az a tény - amit egyébként remekül kitalált a wargamme -
hogy nem te és az ügyességed dönti el egy adott helyzetben hogy mennyit, hova, hogyan lősz, hanem egy retardált szoftver.
Az okosok jönnek állandóan a mindenféle teljesen haszontalan mutatókkal, pályagörbe, fityfasz - népbutítás. Egy árkád játékban, ja. Azért még 1944-ben is ha egy redvás álló tankot becélzott Jürgen 300m-ről, akkor oda lőtt ahova csak akart.

1) Gondolom akkor olyanról, mint szórás, az életben nem hallottál. A szórás, az azt jelenti, hogy egy adott intervallumon belül milyen irányban fog a legnagyobb mértékben megjelenni az adott pont. Vagyis neked a tankok "pontossága" valójában a szórás. Kis utánaolvasással le is van írva, hogy 0.4/100. Vagyis magyarra lefordítva: 0.4 a szórása 100 méteren. Vagyis 200 méteren 0.8 és így tovább.
2) Annyira szeretem, mikor az ember egy mondatban képes saját magának ellent mondani. Egy árkád játékban örülj, hogy csak a célzást kell megvárnod és utána a körön belül megy valahova a lőszer. Jürgennek ki kellett számolni a távolságot, szélirányt, mozgást, röppályát. Ha ilyesmi "árkádra" vágysz, akkor menj War Thunderezni, lehet ott megtalálod a számításaid.

Szval a szoftver számol, és ha úgy érzed hogy egyik nap tök jól megy a másik nap meg nem, akkor ne hallgass senkire, (milyen szinten vagy, oda való vagy, béna vagy) mert a hiba nem a Te kezedben van. Sehol máshol nem tapasztaltam ilyen szintű "tudásromlást" akár percek alatt is.
Ez a szánalmas, keletről átvett idióta randomitás remek üzlet. Ez tartja életben a frusztrációt, a bazmegelést, és hogy újra és újra nekiessen a dolgoknak a játékos...

Pontosan. Elvégre erről szólnak a PVP játékok. Nincs két ugyan olyan csapat és nincs két ugyan olyan csata. A játékban található RNG pedig pont azt adja amire való. Nem tudod megjősolni, hogy mi lesz a kockád. És ha már az előbb említetted Jürgent. Jürgen kilőtte az álló tankot, majd hirtelen kapott oldalból egyet. Hoppá! Megjött a random eset. A játék is ugyan ez. Jön egy random retardált, akinek valamiért jobban adja a random. De gondolom, mikor te lőszer rekeszezel, gyújtasz ki, high roll-s ki valakit, az teljesen rendben van...Egy játék miatt bazdmegelni úgy, hogy fele annyira sem fogod fel mi történik körülötted, mint kellene? Szintén azt érzem, hogy ez nem a te játékod.

Nem tudták hogy mi lesz ha kerekes tankokat raknak be? Dehogynem. Ez direkt ki lett találva, mint a szereplőválogatás a "BigBroderbe"...kell mindig aki/ami szinten tartja a feszültséget. Akárhol, bármilyen fórumon néztem mindenhol habzó szájjal szidják. És? Ki kell fejleszteni és az agyára menni mindenkinek...
Tökéletes üzleti modell...
És mindent, de mindent le lehet tolni bárki torkán mert ott van rá a magyarázat, hogy rng, random, meg pontosság, meg ilyenek...

Nézzük mi rosszat tettek hozzá a kerekes szarok a játékhoz: gyorsabb játékmenet, aktívabb játék, az idióta kerekes sofőrök instant mennek az artykért. Nekem ez eddig jó. Az, hogy a 10-es Broken? Igen broken. Nehéz őket eltalálni? Részben igen, de nem lehetetlen. Számomra a pudvás artyk még mindig sokkal nagyobb rákfenéje a játéknak, mint a kerekes szarok.
Ha lenne egy céged, te is a legoptimálisabb pénzhozamra mennél. Vagy nem? Te a jószívű igazságosztó lennél? Kötve hiszem. Ők is azt az üzletpolitikát csinálják, mint bárki más. Sőt néhol még korrektebbek is, elég a mostani Battle Pass Improved Pass-ét nézni ár érték arányban.

Mindegy mit játszol, ha úgy dönt a játék, nem játszol...max. bonthatsz egy sört...

Ha egy részben érzékeken alapuló játékban sörrel vagy bármi más bódító hatású cuccal "kábítod magad", azzal csak magadat szivatod. Szerintem nem kell kifejtenem, hogy az FPS játékok pro játékosai miért 10-20 év közötti fiatalok...

@KamiZza
Ezek szerint nem nézed őt eléggé. YT-re is csomó kört rak fel, amiben nem működik úgy a tank, ahogy az kellene. Hogy miért van sokkal több jobb köre? Mert nem statikus. Együtt mozog a csapattal vagy vezeti az egész csatát a megmozdulásaival. Olyan helyzeteket alakít ki magának, amiből jól jön ki, stb...
Az, hogy "Oda lősz és nem megy át a lőszer". Nem jó helyen lövöd, HEAT nagyon sok mindenben elakad, APCR-nek rossz a normalizációja, stb.
Egy replay visszanézés, sok mindenre választ adhat. Bár a legtöbb esetben az a szokás, hogy elkönyvelik a játékosok magukban, hogy ők prok. Aki tőlük jobb, az "csalik", aki rosszabb, az meg idióta. Olyan, hogy "önkritika", már rég elveszett, helyette az Ego meg "Véenyóc" van, ezért tart ott az egész wotos community ahol.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

5 hónapja 3 hete #295684 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
@andar "Szval a szoftver számol" ha az általad szidott rng nem lenne, akkor a jobbak sokkal jobbak a rosszabbak sokkal rosszabbak lennének,
ha tudnál pontosan célozni és elég ügyes lennél, akkor nem itt rontanád a levegőt, hanem egy olyan játék forumán, ahol minden lövés oda megy, ahova célzol...van belőle több tucat a piacon, miért nem azokkal játszol és kímélsz bennünket a sok marhaságtól?

5 hónapja 3 hete #295685 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Érted is, amit mond? Beszélsz angolul?

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

5 hónapja 3 hete #295686 Írta: KamizZa
Replay arra jó hogy semmire... vissza nézhetem újra és újra ahogy a lövés mellé ment teljes rácélzással a tankra.
Sőt mindegyik tanknak tudom a gyenge pontjait, aztán itt jön az hogy *találd el a gyenge pontját* hát igen mikor kupolát célzok telib, és telibe veri a tornyot akkor lehet osztani az okosságokat hogy miért nem találtam el a kupolát...
Ha egyszer a jó helyre célzok de a játék nem akarja hogy be adja a lövést akkor nem fogja beadni ha nyakon szarod magad akkor se.
Játék elején már elvan döntve melyik csapat fog nyerni (Lásd 2-15 csatákat, és ki mennyit sebzet)
Itt nem a játéktudáson van a hangsúly hanem a szaros rendszeren.
És sehol se írtam hogy mennyire fasza játékos vagyok, fejlődni fejlődök az tény és való...( 20 nap+ 40wn8)

wotlabs.net/sig...re.png

5 hónapja 3 hete #295687 Írta: Ferrari-fan

KamizZa beküldte: Replay arra jó hogy semmire... vissza nézhetem újra és újra ahogy a lövés mellé ment teljes rácélzással a tankra.
Sőt mindegyik tanknak tudom a gyenge pontjait, aztán itt jön az hogy *találd el a gyenge pontját* hát igen mikor kupolát célzok telib, és telibe veri a tornyot akkor lehet osztani az okosságokat hogy miért nem találtam el a kupolát...
Ha egyszer a jó helyre célzok de a játék nem akarja hogy be adja a lövést akkor nem fogja beadni ha nyakon szarod magad akkor se.
Játék elején már elvan döntve melyik csapat fog nyerni (Lásd 2-15 csatákat, és ki mennyit sebzet)
És sehol se írtam hogy mennyire fasza játékos vagyok, fejlődni fejlődök az tény és való...( 20 nap+ 40wn8)

Küldj már egy képet azokról a tankokról, amikkel ilyeneket tapasztalsz...

Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

5 hónapja 3 hete #295689 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

KamizZa beküldte: Replay arra jó hogy semmire... vissza nézhetem újra és újra ahogy a lövés mellé ment teljes rácélzással a tankra.

Látom, hogy rögeszmésen írogatod minden topikba, hogy neked a wn8 mennyit nő mostanában.
Biztos vagy te ebben? Fejlődéshez neked közöd nincs.
Amúgy wn8 eléggé out-dated így 2020-ban. t9-t10 átlagok, gun markok alapján tökéletesen be lehet lőni valakinek a tudását. A torz wn8 (képek) nem igazán releváns már, ahogy az sem hogy t6-ban valaki húzza.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Sezamme

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.