Jelenleg 348 vendég és 7 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 3 hete #295527 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

werz beküldte: Bekaphatja a WG, egész héten csak vesztek hétfőn még 48,22% woltam ma meg csak 48,18% Tudom nem sok és szar vagyok, de a nagy számok törvénye alapján, ha nem csinálok semmit akkor is jobb kelllett volna, hogy legyen.És igen, szar vagyok 36K csatám van és sajna 1000 WN8 alatt vagyok és csak egyre rosszabb. nem értem. Ma pl, sokszor csak pirosakkal voltam csatában , az ellenfélnél meg sárga és zöld, legyalultak mindig. Ah, faxom tele van.

"Bekaphatja a tyúk, hogy nem képes egy rendes tojást tojni. Reggelente a rántottám mindig kipukkad. Pedig már 8 éve csinálom."

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #295533 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Na, ez a rangsorolt kezd az agyamra menni. Divízió 3 környékéről felmásztam Divízió 1, Rank 14-ig. Ez volt kb. 1 hete. Azóta inkább csak vesztem a chevront, és Rank 12-Rank 13 között ingadozok, időnként olyan "csapatokat" kifogva, hogy csak na... Komolyan azon kezdek gondolkozni, hogy megkérdezek itt egy-két unikum játékost, hogy a bronz ligáig hátralevő, most kb. 8 chevront nem szereznék-e meg nekem humanitárius segítségnyújtás címén... [9 tokenem van jelenleg, ligával meglenne a Kampfpanzer 50 t.]
A több száz automata tűzoltómból már csak 30 van, eladtam 2 periszkóp látcsövet, szerszámosládát, szupernehéz repeszpáncélt. Persze, 2 órás 50%-os kreditbónusz+prémtank+prémnap kombóval megvan 600K kredit/óra; de azért eléggé meg vagyok kopasztva. Ez sem növeli a lelkesedésemet...
És akkor csapatokról:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 hónapja 3 hete #295535 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar

KamizZa beküldte: Csak én találkozok olyan jelenséggel napok óta hogy 5/5 lövés átmegy a tankon, vagy a tanknál eltűnik a lővésem. Hol ott tank részét célzom (nem 300m-ről)
Kezd tele lenni a f*szom a szellemlővedékekkel.
Mint ha már belépésnél a rendszer eldöntené hogy mennyit sebezhetek a csatába, hiába vannak pontos lövéseid, akkor se fog sebzést beadni. Átmegy a tankon inkább a lőszer...:wb: :wb:

Mindenki találkozik vele. Ha látom hogy pl. Murovanka - TD pozíció (G1) - minden a helyén, rászűkülve mint hajdanán a csajok a diszkó mögötti padokon és kb, 4-5 lövés a levesbe...na akkor biztos bukó van. Ez pont tegnap volt. Prémium WZ td-vel, toptier amit akarsz. és sztem ezen állt vagy bukott a meccs. Sebeztem utána 3k körül, de már mindegy volt. Ennyi. Ezen ne filózz... :rofl:

1 hónapja 3 hete #295538 Írta: bazsi41
Megválaszolva: bazsi41
Játszok ezzel a rangsorolt csatában ahol elvileg nagyon jó játékosok vannak. Ehhez képest állandóan az megy, hogy mindkét csapat elindul egy irányba és kergetjük egymást körbe-körbe. A másik csatában meg mindenki kempel, még a nehéz tankok is. Arról meg nem is beszélve, hogy bizonyos szint elérése után valamiért olyan fasz csapatokba rak a wg, hogy 3 csata alatt el is vesztem a rangot. Ez megy 2 napja. Sokkal rosszabb a játék, mint a normál csatákban. Ja meg a nem ütötte át meg a nem találom el és a kritikus. Egy vicc az egész. Azt sem értem, hogy miért ugyanaz a 4-5 pálya van csak. Egyszerűen uncsi. No meg az artyk olyan helyekre is belőnek, ahová normál csatákban nem.

1 hónapja 3 hete #295541 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

bazsi41 beküldte: Játszok ezzel a rangsorolt csatában ahol elvileg nagyon jó játékosok vannak. Ehhez képest állandóan az megy, hogy mindkét csapat elindul egy irányba és kergetjük egymást körbe-körbe. A másik csatában meg mindenki kempel, még a nehéz tankok is. Arról meg nem is beszélve, hogy bizonyos szint elérése után valamiért olyan fasz csapatokba rak a wg, hogy 3 csata alatt el is vesztem a rangot. Ez megy 2 napja. Sokkal rosszabb a játék, mint a normál csatákban. Ja meg a nem ütötte át meg a nem találom el és a kritikus. Egy vicc az egész. Azt sem értem, hogy miért ugyanaz a 4-5 pálya van csak. Egyszerűen uncsi. No meg az artyk olyan helyekre is belőnek, ahová normál csatákban nem.

Mivel te is ott vagy, így nem csak nagyon jó játékosok lehetnek rankedben :rofl:
Nem adja a kukáskocsi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Sezamme

1 hónapja 3 hete #295549 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

Ferrari-fan beküldte:

KamizZa beküldte: Csak én találkozok olyan jelenséggel napok óta hogy 5/5 lövés átmegy a tankon, vagy a tanknál eltűnik a lővésem. Hol ott tank részét célzom (nem 300m-ről)
Mint ha már belépésnél a rendszer eldöntené hogy mennyit sebezhetek a csatába, hiába vannak pontos lövéseid, akkor se fog sebzést beadni. Átmegy a tankon inkább a lőszer...:wb: :wb:

Sőt én még olyat is láttam, hogy meglő a bokor... Vagy mikor 2m-ről spotolok ki egy tankot, pedig már 50-ről biztosan lőtt. De a kedvencem a csaló orosz tankok, amiket nem lehet beütni. Rendszerint utolsó lövésnél kezdenek el pattintani mindent, mert akkor aktiválódik a cheat modjuk

Nagy kedvencem mikor hagyok a tankba 3 hpt utána meg 3x se találom el vagy lepattan...

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 3 hete #295550 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

KamizZa beküldte:

Ferrari-fan beküldte:

Sőt én még olyat is láttam, hogy meglő a bokor... Vagy mikor 2m-ről spotolok ki egy tankot, pedig már 50-ről biztosan lőtt. De a kedvencem a csaló orosz tankok, amiket nem lehet beütni. Rendszerint utolsó lövésnél kezdenek el pattintani mindent, mert akkor aktiválódik a cheat modjuk

Nagy kedvencem mikor hagyok a tankba 3 hpt utána meg 3x se találom el vagy lepattan...

.

Tegnap simán mellélőttem a Skorp Gnek,láttam a lövedék útját,elment mellette, mégis beadott 850 et találatnak...

1 hónapja 3 hete #295563 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

charliefirpo_2018 beküldte:

KamizZa beküldte:

Ferrari-fan beküldte:

.

Tegnap simán mellélőttem a Skorp Gnek,láttam a lövedék útját,elment mellette, mégis beadott 850 et találatnak...

Na én tegnap így voltam a Su 101-el láttam hogy a tank fölött elszál a távolba és beadta a sebzést.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 3 hete #295599 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78

Andar beküldte: Gondolom ranked csatákról van szó. Tegnap 34 menetből 12 win és 22 loss. És sehová se fejlődtem, maradtam 9-s. (Harmadik divízióban) Ill, 10-ről visszacsúsztam.
A szellemlövések, lepattanók és társaik a játékmenet része. Lehet reklamálni a WG-nél érte. Mindig van rá magyarázat. De azt senki nem tudja (ÉRTELMESEN) elmondani, hogy rankedben hogy lehet 15-1, és hasonló lossokat és persze győzelmeket produkálni.(döntően a játékok 75-85%-a)
Azok a játékosok egyszerűen 5 perc múlva már nem tudnak játszani? Olyan helyzeteket teremtenek amikkel még a legvadabb random meccseknél sem találkozom. Még kis szinten sem. Teljesen értelmetlen vonulások, taktikát nem is merek írni, de tényleg, egy rakat 0 dmg játékos a pályán céltalanul bóklászó tankok, nem kell leírnom... mi veszi rá ezeket a "playereket" erre?
Kapnak vmi debuffot az agyukba? Basszus TierX... Lesz..rom hogy mellémegy a skuló, 10 méterről a seggébe és semmi...ok. Bug. Mindenhol van. De a hülyeséget, ráadásul ilyen szinten hogy magyarázzátok meg? Nem kell a szokásos rizsa a moderátoroktól...mert olyan van sok. Hogy lehet hogy az előző Frontvonal meccseknél vhogy tudták mit kell csinálni?? Mitől van az a fejlövés hogy 10-ből 8 alkalommal az egész team elindul balra, tök mindegy milyen térkép. Ott állunk általában 2-3 tank, és kérdezzük chat-n hogy most mifasz?? Semmi..Mennek mint a zombik. Ez a legjobb kifejezés. Mennek, és megállítja őket 2-3 tank, és ennyi. Leállnak velük papás-mamást játszani, és loss. Sztem mindenki látja maga előtt lelki szemeivel... Mi történik ennyi emberrel?? Ha azok egyáltalán... Mióta elindult a szezon legalább 100 meccset ha nem többet mentem, ha beszorzom, plusz azok akik szintén így jártak, az több ezres teljesen debil tömeg... Tényleg?? Mik ezek? Van értelme? :wb:

random volt sajnos
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Andar

1 hónapja 3 hete #295615 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Srácok! Tényleg mi van ezzel a hétttel??? A héten mindennap 35-40% között mozgott a winrate-em. nagyon durva. 48,22-ről indultam ma már csak 48,16 van. Nem értem. ugyanúgy játszom, de rengeteg mellé lövésem vagy elvezett lövésem van. Hihetetlen.
Kicsit elkeseredtem

1 hónapja 3 hete #295616 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nyugi, az én wn8-am meg 90 fokos szabadesésben van :)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #295617 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
A fórumtársak általi infó és javaslt ellenőrzések alapján úgy tűnik, az alábbiak nem helytállóak és a megjelenítés és találat viselkedés közti különbségek tényleg főleg a pingkülönbségekből adódnak. Mármint a játéktudás hiányán túl.

Ééérdekes... Amióta lejárt az ajándék két hét prémium, az utóbbi két napban ez alatt az összesen kb. 6 óra alatt minden tankommal újra szinte minden lövés átmegy a tankokon, blokkol a levegőben, elkanyarodik, papírpáncélon egymás után tízszer blokkolódik, ahogy az 1.7 frissítés óta folyamatosan volt... És újra megjelent, hogy dombon/házon át lőnek szét, meg másfelé néző tank sebez, a löveg "véletlenül" bemozdul... Egy esetben meg amikor csak én maradtam, de jó esélyem lett volna a maradék egylövéseseket leszedni, jaj mi történt, hát elkezdett ide-oda rázogatni a löveg és megbolondult a lánctalp is. Még ilyet.
És én még azt hittem, hogy csak megtanultam játszani az utóbbi időben, így, több, mint 3000 csata (plusz régi fiók) után végre.

Akkor most mégis vissza ahhoz, hogy csak a különleges jutalmakat adó dolgokat csinálom meg, amikor ilyenek meg nincsenek, akár két hónap is eltelik két belépés között. Sajnálom. Ha már minden így gallyra ment, legalább a wot megmaradhatott volna nekem.

Játékbeli név: Bitangocska
"Billentsük őket püspökfalaton!"

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #295618 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
" szinte minden lövés átmegy a tankokon, blokkol a levegőben, elkanyarodik, papírpáncélon egymás után tízszer blokkolódik"

gondolom replay egyikről sincs, mert a végén kiderülne, hogy nem tudsz célozni és ilyenek. mese habbal az egész.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bitangocska

1 hónapja 3 hete #295619 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Jót játszottunk ma is.

Mellékletek:

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #295620 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Bitangocska beküldte: Ééérdekes... Amióta lejárt az ajándék két hét prémium, az utóbbi két napban ez alatt az összesen kb. 6 óra alatt minden tankommal újra szinte minden lövés átmegy a tankokon, blokkol a levegőben, elkanyarodik, papírpáncélon egymás után tízszer blokkolódik, ahogy az 1.7 frissítés óta folyamatosan volt... És újra megjelent, hogy dombon/házon át lőnek szét, meg másfelé néző tank sebez, a löveg "véletlenül" bemozdul... Egy esetben meg amikor csak én maradtam, de jó esélyem lett volna a maradék egylövéseseket leszedni, jaj mi történt, hát elkezdett ide-oda rázogatni a löveg és megbolondult a lánctalp is. Még ilyet.
És én még azt hittem, hogy csak megtanultam játszani az utóbbi időben, így, több, mint 3000 csata (plusz régi fiók) után végre.

Akkor most mégis vissza ahhoz, hogy csak a különleges jutalmakat adó dolgokat csinálom meg, amikor ilyenek meg nincsenek, akár két hónap is eltelik két belépés között. Sajnálom. Ha már minden így gallyra ment, legalább a wot megmaradhatott volna nekem.

Játék előtt nézd meg a chemtrailt! Ha kicsit világosabb a színe, nem szabad leülni játszani :). A "bemozgó" célkereszt régi bug (1.0 előtti), fogadd el, ez ilyen játék, ugyanis ha eddig nem javították, nem is fogják. Esetleg próbálj szerveroldali célkereszttel játszani. Az önálló életre kelő löveg és lánctalp nálam az életben nem fordult elő, nálam nagyobb szakik szerint kapcsolati hiba vagy user error okozza.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bitangocska

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.