Jelenleg 311 vendég és 8 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 4 hete #295395 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
@AssistKing:
Az a furcsa, hogy a Te panaszaidra nem jönnek a szokásos bullshit válaszok a fanatikus hívőktől, hogy "nem tudod meglőni a hápédat, akkor mit csodálkozol", "nem tudod befolyásolni a csatát, mert noob vagy", "játszál jobban és akkor a win is jönni fog", mert hát ahogy nézem a statodat, nem az a kimondott vérpistike kategória vagy. Ha Neked nem adja, akkor egy közepes, átlag player mit szóljon? Ha Te sem érted mi folyik itt Gyöngyösön, akkor tényleg el lehet valami b***va a játékban és nem csak a noob pistikék fogják rá szegény wégére a saját retaldságukat, mert másban mindig könnyebb a hibát keresni, mint magukban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #295396 Írta: Wick

Expozoli beküldte: Sziasztok!
Azt vettem észre, hogy napok óta a Battle Pass-ban nem számolja tovább az eredményeimet, tehát hiába vagyok benne a legjobb háromban az elért XP alapján, már több napja nem adja hozzá az így elért pontokat!
Továbbá azt is észrevettem, hogy a csaták után a harci tapasztalatokat sem adja hozzá egyik harckocsinál sem a meglévőhöz!
Ilyennel találkoztatok már?
Na most ilyenkor mit lehet tenni? Így feleslegesen csinálok mindent, nem fejlődök semmit sem!!!
Várom a tanácsotokat!
Köszönöm, hogy meghallgattatok!
Üdv:
Zoli

Elérted a ponthatárt BP-ban, gondolom azért nem kapsz többet. Válts tankot és számolja tovább!
Játékon belül a tank listában mutatja különben mennyi pontot kaptál egy adott tankra és mennyi a limit rá.
Mellékletek:

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #295397 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Wick: nem attól függ a "panasz elbírálása", hogy kinek mennyi a véennyóca. A tartalom a lényeg (stílust alapvetően letojom, csak ne legyen indokolatlanul alpári) és hogy mennyit fektetett a csatákba/játékba amit kritizál az illető. 10-ből 9 alkalommal amikor legalább kép kerül feltöltésre te is láthatod, hogy egy alapvető minimumszintet sem hoz a panaszkodó. Azokra nincs is mit írni, mint "játszál jobban és akkor a win is jönni fog". Az esetek jó részében még kép sem kerül feltöltésre, emiatt nézünk egy statot (ha egyáltalán azt közli az illető), ami a legtöbb esetben önmagában válasz a problémákra. Aki bullshit bejegyzésre bullshit választ kap ne csodálkozzon, ilyen az élet.

1 hónapja 4 hete #295398 Írta: Wick

Sezamme beküldte: Wick: nem attól függ a "panasz elbírálása", hogy kinek mennyi a véennyóca. A tartalom a lényeg (stílust alapvetően letojom, csak ne legyen indokolatlanul alpári) és hogy mennyit fektetett a csatákba/játékba amit kritizál az illető. 10-ből 9 alkalommal amikor legalább kép kerül feltöltésre te is láthatod, hogy egy alapvető minimumszintet sem hoz a panaszkodó. Azokra nincs is mit írni, mint "játszál jobban és akkor a win is jönni fog". Az esetek jó részében még kép sem kerül feltöltésre, emiatt nézünk egy statot (ha egyáltalán azt közli az illető), ami a legtöbb esetben önmagában válasz a problémákra. Aki bullshit bejegyzésre bullshit választ kap, ne csodálkozzon, ilyen az élet.

Bárcsak így lenne, Sezamme. Láttam én már itt normális stílusban kérdezőt szénné alázva, nem egyszer, nem kétszer. Minden választ a stat csekkolása előz meg bizonyos emberek részéről, és ha az illető nem üt meg egy "elvárt" szintet, akkor bármit kérdez, hülyének lesz beállítva, vagy trollnak. A konteos vád meg eleve alap ilyenkor. AssistKing-nél egyik szokásos oltás sem állna meg, ( mert jobban játszik a legtöbbnél ) ezért nem is válaszolnak neki a szokásos megmondó emberek. Nevetséges. :lol:

1 hónapja 4 hete #295400 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Wick beküldte: @AssistKing:
Az a furcsa, hogy a Te panaszaidra nem jönnek a szokásos bullshit válaszok a fanatikus hívőktől, hogy "nem tudod meglőni a hápédat, akkor mit csodálkozol", "nem tudod befolyásolni a csatát, mert noob vagy", "játszál jobban és akkor a win is jönni fog", mert hát ahogy nézem a statodat, nem az a kimondott vérpistike kategória vagy. Ha Neked nem adja, akkor egy közepes, átlag player mit szóljon? Ha Te sem érted mi folyik itt Gyöngyösön, akkor tényleg el lehet valami b***va a játékban és nem csak a noob pistikék fogják rá szegény wégére a saját retaldságukat, mert másban mindig könnyebb a hibát keresni, mint magukban.

majd ha a te is 10-ből kilencszer nem a dühöngőbe írsz és a kommentjeid nem lesznek tele a jobb játékosok ekézésével, akkor talán hozzád is máshogy állnak majd a népek. két mondatnál többet nem szánok rád és ez a második.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #295401 Írta: Wick

zics911 beküldte:

majd ha a te is 10-ből kilencszer nem a dühöngőbe írsz és a kommentjeid nem lesznek tele a jobb játékosok ekézésével, akkor talán hozzád is máshogy állnak majd a népek. két mondatnál többet nem szánok rád és ez a második.

Na akkor idézz tőlem a dühöngőből, ahogy a jobb játékosokat ekézem! Te vagy a jelenlegi legnagyobb kretén itt az oldalon különben.

AssistKing-et miért nem oltod a szokásos bullshit kommentjeiddel? Pont arra panaszkodik, mint a 800 véennyóca Józsika, meg a 1000 véennyócas Ferike. Ja, mert nem állna meg a bullshit válaszod, amikkel oltod a jónépet 10-ből 9-szer, mert neki 3000 véennyóca van?

1 hónapja 4 hete #295402 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Jeh boii! Buli van... :troll:

Azért nem ekezzuk AssistKing-et, mert ez nyilván való amit állít. Minden csatában tesz a győzelemért, nagy altalanossagban súlyos tényező az adott csatában. Viszont idióta enemy vagy csapattal ő sem tud semmit csinálni.
Ellenben vannak az abszolút "tehetséges" játékosok, akik olyan mértékben sulyozzak a csapatot a győzelem felé, hogy már kezdés előtt -1 tankkal indulsz, és majd ők jönnek megmondani a tutit....

Ilyenkor jön a popcorn és az oltás... Mert nagy többségben nem a jobb játékos panaszkodik, hanem az idióta, akinek a játéktudasa megall a tank nézegetésénél.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

1 hónapja 4 hete #295403 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Wick: természetesen a magam gondolkodását tudtam neked leírni, hogy más fejében mi fordul meg amikor válaszol, azt nem tudom (néha azért sejtem). Tudásszinttől függetlenül vannak itt jó páran akik gyakran tajparaszt szinten szólalnak meg indokolatlanul is, ezeket el kell engedni. Végső soron ez csak egy sz@ros játék a sz@ros interneten, a fórumtartalmak egy része pedig online-szemét. Amúgy ha figyeled vannak bőven olyanok is, akik indokolatlanul türelmesek és kedvesek minden gyökérrel -> megvan tehát az egyensúly.

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #295404 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nincs rajta mit megérteni, 80 csata nagyon messze van a "biztonságos" mintától győzelmi százalék tekintetében. Nyilván 80 csatán is nagyobb esélyed van arra, hogy közelebb ess a várható értékedhez, de ez nem jelenti azt, hogy nincs esély 5-10-20-akárhány százalékos eltérésre x-y-z arányban. Tehát, nagyobb esélyed van 80 csata után két százalékra esni tőle, mint huszonötre, de elvárni nem lehet.

Nem rég bosszankodtam én is a Chrysler balszerencsémen, ahol 150 csatán voltam bő 10 százalékkal alatta. Session, session után. Sőt, a végén még javítottam is rajta egy nagyot, egész addig nem nagyon mentem 50 felé.

Benne van. Ha pedig benne van, akkor mindenkivel megtörténhet. Amit azt illeti, minél többet játszol, annál nagyobb eséllyel kapnak el téged is az ilyen hosszú sorozatok. Szimpla szórás, variancia. Ha jobban meg akarod érteni, akkor utána lehet menni, egyszerűbb számításokat a google is ki fog dobni.

Mást nem nagyon tudsz csinálni vele. Bosszankodni rajta, jobban megérteni, és nagyobb mintát kreálni az esélyeid növelésére, ergo tolni tovább.
Ha pedig a másik irányba történik, azt is helyén kezelni.

(Iyouxin jan 11. után 1200 csata, 70% wr, ránézésre t10 is 65% körül, így valószínűleg nem a legjobb példa arra, hogy jelenleg nem lehet egyedül befolyásolni a csatákat - hosszútávon. ;) )

szerk.:
A fenti chrysler képhez kiegészítendő a példa kedvéért:

A márciusi, 50+ csatás minták mellett látunk 23% eltérést is (na, hát most pont én voltam a legkisebb, van ilyen :cheer: ). Az overall, 500+ csatás eredményeken, már azt látjuk, hogy ez a durván 2500 kombinált szépen beáll 59-65 wr közé. Amibe persze belezavarhatnak olyan dolgok, mint játékstílus, platoon, ki milyen időszakban, napszakban játszott és a többi. Ettől még jól mutatja az 50-100 és a 500+ csata/minta közötti különbséget. Továbbá, 500 csata felett is lehetnének nagyobb kilengések a várható értéktől, csak jóval kisebb eséllyel és a fenti játékosokkal nem esett meg.

szerk2.:
Ahogy abban is van igazság, hogy nem csak egyirányú a hatás, nem csak az átlagteljesítmény határozza meg a győzelmi arányt, hanem az aktuális győzelmi arány is hatással van az átlagteljesítményünkre. Várhatótól messze futás hatással van a teljesítményünk statisztikáira is. A gyors tankok jó példák (jó játékosok esetében): többször van lehetőséged ott lenni a cleanup sebzésre, lövik a spotod/tracked satöbbi. Ahogy a csaták átlagideje, vagy a teljesen egyoldalú csatáink száma is hosszútávon valamennyi. Aztán nem is beszélve a vesztőszériák, balszerencse okozta frusztrációt, tiltet, ahol mi magunk ránthatunk lejjebb mindent.

1 hónapja 4 hete #295405 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Nem tudom ki hogyan szokott valamire reagálni, de én személy szerint ahhoz szólok hozzá, aminél úgy vélem előremutató/ segítő lehetek a kérdező számára.
Na mármost az utolsó tapasztalatom high tierben (értsd tier8-10) tech tree-ből kifejleszthető TD-vel 3 évvel ezelőtti (Jpz E-100), és mivel nem éreztem hozzám valónak a stílust, azóta hanyagoltam (és hanyagolni is fogom) ezen tanktípushoz való tapasztalat szerzését.
Ami biztos, hogy a TD-k a 2. legkisebb befolyással bíró tankok a csata menetére. (erőteljesen utalva vannak a lightra (spot miatt) és a heavykre (frontline tartása miatt). Ha az előbbi nincs, akkor haszontalan a maga passzív szerepében, vagy legalábbis van jobb választás náluk aktív játékra, ha az utóbbi nincs, akkor meg a gyors csata miatt nem tudja kifejteni a hatását, vagy nem képes annak megfordítására.
Egyébként pont a fentiak miatt, ha valaki main TD játékos akkor kb semmit nem jelent a winrate. (Nem mintha bármit le lehetne vonni egy 45% és 55% közötti játékosról pusztán a winrateből)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

1 hónapja 4 hete #295410 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Azért nem jönnek a válaszok, mert ő meglövi a hp-ját. Furcsa is lenne, ha valaki azt a választ adná, hogy nem lövi meg, ha meglövi.
AssistKing tényeket írt le, képekkel alátámasztva. Hozzáteszem itt sem olyan képet tett fel, ahol lőtt 500 kombináltat, hanem top sebzők között volt a hulladék körökben is, több joga van fikázni a csapatot mint azoknak akik lőnek kettőt.
Semmi konteo nem volt itt, és semmi mellébeszélés.

1 hónapja 4 hete #295411 Írta: Wick

Kriminalis beküldte:

Azért nem jönnek a válaszok, mert ő meglövi a hp-ját. Furcsa is lenne, ha valaki azt a választ adná, hogy nem lövi meg, ha meglövi.
AssistKing tényeket írt le, képekkel alátámasztva. Hozzáteszem itt sem olyan képet tett fel, ahol lőtt 500 kombináltat, hanem top sebzők között volt a hulladék körökben is, több joga van fikázni a csapatot mint azoknak akik lőnek kettőt.
Semmi konteo nem volt itt, és semmi mellébeszélés.

Nem tudom sikerült-e 100%-ban értelmezned, amit írtam, de egy rossz szavam nem volt AssistKing irányába. Pont azt furcsáltam, hogy pont arra panaszkodott, mint általában mindenki, aki a dühöngőbe írogat. Csak van aki tényeket ír le, van aki konteozik, miközben ugyanarról beszélnek. Érted?

1 hónapja 4 hete #295414 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Sezamme beküldte: Wick: természetesen a magam gondolkodását tudtam neked leírni, hogy más fejében mi fordul meg amikor válaszol, azt nem tudom (néha azért sejtem). Tudásszinttől függetlenül vannak itt jó páran akik gyakran tajparaszt szinten szólalnak meg indokolatlanul is, ezeket el kell engedni. Végső soron ez csak egy sz@ros játék a sz@ros interneten, a fórumtartalmak egy része pedig online-szemét. Amúgy ha figyeled vannak bőven olyanok is, akik indokolatlanul türelmesek és kedvesek minden gyökérrel -> megvan tehát az egyensúly.

tudom, akinek neminge. :)
de azér magamra veszem és írok pár szót, mert tudom, hogy rajtad kívül azok is olvassák, akiknek szól.
ha megnézed a kommentjeimet, kb 45%-ban a kreténség túltolásával büszkélkedőket oltom le "tajparaszt" módjára, kb. 45%-ban a 10 db létező "segítség" topicsban válaszolgatok a láthatóan tényleg segítségre szorulók kérdéseire, a maradék 10% meg a szokásos, átlagos hozzászólás.
az a gond velem, hogy az őszinte emberi butaságot és/vagy rosszindulatot nagyon nehezen tolerálom és ritkán bírom szó nélük megállni, ezért szépen lemegyek a szintjükre és ott kihasználva a 20 éves fórumozási rutinomat, megpróbálom őket a saját pályájukon lealázni, és a magam zorro módjára megakadályozni ezt: "a fórumtartalmak egy része pedig online-szemét. "

1 hónapja 4 hete #295417 Írta: Dexon
Megválaszolva: Dexon
S jönnek.......szakaszban... shaking
Mellékletek:

1 hónapja 4 hete #295419 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
comment? felesleges...

rocksztár vagyok és paraszt

Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.