Jelenleg 319 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

5 hónapja 3 hete #295256 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Faresz76 beküldte: Egy 44%-os 700 csatás IS-3 3x egy más után szemből belőtte a T29-em tornyát alap löszerrel........

ott kb. 40-50mm a páncélvastagság.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295257 Írta: Faresz76
Megválaszolva: Faresz76
Igen ez így van csakhogy ott nem lehet belőni. Autó lepattanó, max ha felülről lőtt volna. És mindez 3x, ez fáj a legjobban.
Mellékletek:

5 hónapja 3 hete #295259 Írta: zics911

Faresz76 beküldte: Igen ez így van csakhogy ott nem lehet belőni. Autó lepattanó, max ha felülről lőtt volna. És mindez 3x, ez fáj a legjobban.

overmatch-el megvan az.

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295261 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Faresz76 beküldte: Igen ez így van csakhogy ott nem lehet belőni. Autó lepattanó, max ha felülről lőtt volna. És mindez 3x, ez fáj a legjobban.

Rányomasz a compare fülre, kiválasztod a kérdéses ellenfelet (IS-3, AP), majd vissza a páncél vizsgálóra. A világoskék rész 100% overmatch pen.

Amúgy éppen nagyon jó estém volt kapott átütések tekintetében. Olyan pen rollokkal dolgoztak felső lemezen, torony gyűrűn is, hogy kaszinóban nincs ilyen..., de ez volt a kedvencem:

Saroknál teljes nyugalomban várom a javítást - dirr nyolcszáz! Asszem átkente az egész lánctalpat, majd megtalálta a hátső görgő melletti átüthető felületet. Nem tudtam, hogy lehetséges. Ma is tanultam valamit, hurrá! (:side: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti, Sezamme, Geronimo74

5 hónapja 3 hete #295275 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Nagyon kemény a helyzet......:rofl:

7 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3, IS
Mellékletek:

5 hónapja 3 hete #295281 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Gondoltam megveszem a Patriotot 8k kötvényért, hogy milyen jó lesz, meg mert úgysincs amerikai tankom, de ejj.... nagyon nem áll kézre. Olyan furán gyengének érződik. Érdekes.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

5 hónapja 3 hete #295283 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
Ezzel ugyan ìgy jártam én is.Az ágyùja a legborzasztóbb,pontatlan és hiába a papìron jó átütés valahogy ezt nem lehet rajta érezni.a caernavron ax fényévekkel jobban bejön.sajnálom azt a 8000 kötvényt amit elbasztam rá.

5 hónapja 3 hete #295291 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Szazados,es Szekkernyak...Nem gyengenek erzodik,hanem az is...
Dacara a gyors ujratoltesnek,ugyanakkor a kicsi alfanak...egy nagyon pontatlan agyut kapunk.
Tul lett hypolva a tank de rendesen.
A Renegade...ha mar amcsi 8as....
Magasabb alfa,es meg mindig aranylag jo toltesido!

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295301 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Valaki mondjon nekem egy épeszű választ arra , h grille 15 és obj 430 u-val 15 csata és mind szopó, 7 grille 8 obj, mindegyik fullos felszerelésekkel, legénységgel, stb, de ha rossz lenne akkor is h lehet 15/0? Ja és sose volt 50% esélyünk se a nyerésre, pillanatok alatt eldőlt mindig, és ami még durvább, h az első lövés soha sem sebzett, max crit, akár lightba akár közepesbe ment, vagy grille 15be, és volt 3 szellem lövedék is, még mielőtt jönnétek h hol a visszajátszás, közölném h nem vagyok vak, pl az egyik grillével volt,és áthúzott egy 8as lighton, max 200 meterre volt 8as zoommal! Egy csatát szúrtam el nagyon, de azt se teljesen én, mert a papír skorpiorol lepattant az obj, aztán kinyírt, meg egyszer álltunk nyerésre 12:8ra, de 2 idiota a bázis közelébe csak várt és nem resetelte a foglalást, a többi csata eldőlt az első két percben h bukó lesz, a legjobb az 10:15ös volt, max 4-5 perc, a többség 5:105 v alatti. Ez a előtt a f.s széria előtt az utolsó 438 csata, 60,6% győzelem volt és majdnem 7700 wtr értékelés, ez szerintem nem rossz, vagy igen?

5 hónapja 3 hete #295302 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Gondolom ranked csatákról van szó. Tegnap 34 menetből 12 win és 22 loss. És sehová se fejlődtem, maradtam 9-s. (Harmadik divízióban) Ill, 10-ről visszacsúsztam.
A szellemlövések, lepattanók és társaik a játékmenet része. Lehet reklamálni a WG-nél érte. Mindig van rá magyarázat. De azt senki nem tudja (ÉRTELMESEN) elmondani, hogy rankedben hogy lehet 15-1, és hasonló lossokat és persze győzelmeket produkálni.(döntően a játékok 75-85%-a)
Azok a játékosok egyszerűen 5 perc múlva már nem tudnak játszani? Olyan helyzeteket teremtenek amikkel még a legvadabb random meccseknél sem találkozom. Még kis szinten sem. Teljesen értelmetlen vonulások, taktikát nem is merek írni, de tényleg, egy rakat 0 dmg játékos a pályán céltalanul bóklászó tankok, nem kell leírnom... mi veszi rá ezeket a "playereket" erre?
Kapnak vmi debuffot az agyukba? Basszus TierX... Lesz..rom hogy mellémegy a skuló, 10 méterről a seggébe és semmi...ok. Bug. Mindenhol van. De a hülyeséget, ráadásul ilyen szinten hogy magyarázzátok meg? Nem kell a szokásos rizsa a moderátoroktól...mert olyan van sok. Hogy lehet hogy az előző Frontvonal meccseknél vhogy tudták mit kell csinálni?? Mitől van az a fejlövés hogy 10-ből 8 alkalommal az egész team elindul balra, tök mindegy milyen térkép. Ott állunk általában 2-3 tank, és kérdezzük chat-n hogy most mifasz?? Semmi..Mennek mint a zombik. Ez a legjobb kifejezés. Mennek, és megállítja őket 2-3 tank, és ennyi. Leállnak velük papás-mamást játszani, és loss. Sztem mindenki látja maga előtt lelki szemeivel... Mi történik ennyi emberrel?? Ha azok egyáltalán... Mióta elindult a szezon legalább 100 meccset ha nem többet mentem, ha beszorzom, plusz azok akik szintén így jártak, az több ezres teljesen debil tömeg... Tényleg?? Mik ezek? Van értelme? :wb:

5 hónapja 3 hete #295303 Írta: Andar
Még annyi. Az a pár meccs mikor letelik az idő rendesen és 2-3 tank marad...igazi vadászat, izgalom, hogy túljársz-e az eszén? Lehozod-e a többieknek a partit - akik végignézik veled, szurkolnak, segítenek mert izgalmas, emberi, hibákkal és remek találatokkal tűzdelt... Ezek tartják bennem a lelket, hogy érdemes játszani. Csak vhogy baromi ritkák ezek a dolgok...Naggyon ritkák...

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295304 Írta: zics911
@andar

nos a ranked az, ami a neve. mindenki ott játszik, ahoiva való. nem véletlenül nyomod te még mindig div3-ban, hanem azért mert a tudásod annyira elég, ezért felesleges sírni, el kell fogadni. nem lehet mindenki "lila".
másik: "hogy rankedben hogy lehet 15-1, és hasonló lossokat és persze győzelmeket produkálni" unalmas ez a rinya is, ha vennéd a fáradságot és megnéznéd pár ilyen csata visszajátszását, simán felismernéd (már ha felismernéd, ha nem, akkor ne is nézzél replayt), hogy minden pályán vannak kulcspozíciók és amelyik csapat gyorsabban elfoglalja ezeket, az nyer. ennyi. az mongyuk már más téma, hogy pár mapon ezt a kulcspozíciót az egyik csapatnak könnyebb elfoglalni, de ritka az ilyen.

a "10 méterről nem tudok a seggébe sebezni" mondatot nem is minősítem, mert asszem már így is belegázoltam a lelkedbe. :) :evil:

ui.: jah és nem vagyok modi, sem wg alkalmazott. sokak szerencséjére. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Tankpeti

5 hónapja 3 hete #295305 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Nekem a ranked annyira nem tűnik nehéznek,hol ott nem vagyok unicum játékos. 60tp repesz azt meg is van a +stráf vagy megtartás. Minden nap pont annyit játszok hogy lépkedjek felfele.
Tegnap felmentem 9-ig+1 stráf és meg is álltam. Zsinorban 3 győztes csata.
Vesztes csatánál is +1 stráf top 1 miatt.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #295306 Írta: Andar
@zics911

Amit válasznak gondoltál, az nem az. Csak próbálod felülről osztani az észt, miközben semmire nem válaszoltál. És nagyon sok játékos van/tart ott ahol én, őket is simán arcba köpted. Arrogáns vagy és sértő. Gondolom a való életben sem ugranak érted. Én nem személyeskedtem, csak sokak által felvetett dolgot feszegettem. És igen, visszanézek sok meccset, látom a hibáimat, sokszor magyarázatot is találok - pl. lassítva - miért nem találtam el vmit stb. Elfogadom a játék és a magam hibáit. Itt arról lett volna szó, mikor a jól bevált/javasolt taktika helyett agyatlan zombik rohangálnak a meccsekben. Nem hogy kulcspozíciót, fedezéket nem lelnek... És sok, nagyon sok ilyen meccs van.
De gondolom hogy ahol Te játszol az "Elit Division-ba" ott csak és kizárólag magas szintű már-már Rommeli magasságokba tudnak csak létezni. Na ezt most magadra veheted. A lelkembe nem tudsz belegázolni, mert nem ismersz. Viszont mivel a jelen helyzetben ráérek (sajnos) így próbálok, kultúremberhez méltóan válaszolni. Talán te is kipróbálhatnád egyszer...lehet működik a dolog.

Szép napot! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wick

5 hónapja 3 hete #295309 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
@Andar: Add fel szerintem, semmi értelme. Zics meg a haverok soha nem fognak arra válaszolni, amit kérdezel, csak gyalázni fognak, a végén meg repülsz, mert troll vagy. A kérdést sem értik, mely az volt, hogy lehet, hogy az ellenfél folyamatosan tudja mit kell csinálnia, felveszik a kulcspozíciókat, csapatként legyalulnak 3 perc alatt, miközben a saját csapat meg elmegy egy oldalra 12 tankkal és megállnak 3 ellenséggel szemben. Ezt a kérdést nem könnyű megérteni és megválaszolni. Egyszerűbb a kérdezőt szénné gyalázni. Jobban jársz, ha fel sem teszel itt ilyen kérdéseket, sok agysejted lesz hálás érte...

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.