Jelenleg 344 vendég és 12 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294631 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mi nincs itt rendben?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #294632 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
22-ből 8 majd 8-ból 2 nyertes csata. Újra összefújta a szemetet a szél hétvégére. Próbáltam volna a 8-9-es olasszal kicsit gurulni de esélytelen. Egy egészséges tárazásra nincs időm az idióta 3 perces csaták során...:wb:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #294669 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Hát eléggé undorító az XP számítás. Véletlenül se legyek az első helyen, még megcsinálnám a küldit.
A nyomorult Standard B 20 xpvel többet kapott mivel feleannyit sebzett mint én, és abból nekem csak 300 volt 300m-en messzebbről.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #294685 Írta: EnuresisNocturna
Úgy látom még mindig a farok rosszabbik végén vagyok úgyhogy 9csata/2győzelemnél irány fekvés :thx3:

1 hónapja 1 hete #294690 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Gyerekek, de most komolyan! Ez egy olyan egyszerű játék lenne mint egy faék! Hát a feladat annyi lenne, hogy minden hülye tomato csak egyetlen egy szerencsétlen telibevert ellenséges tankot kilőjjön, csak egyetlen egyet..... EGYET!!!!!!! És meg van nyerve a csata....... Mi olyan nehéz ebben???? Ja, hogy a mezőny háromnegyedének fingja nincs az ütközési zónákról sem, csak szédelegnek mint a Walking Dead zombik...... Az ilyenek miért nem mennek át a Warthunderbe, ott cincálják mások idegeit, akik játszanának normálisan, ismerik a pályákat, de egyedül képtelenek 15 killt csinálni, mert a komplett csapat életképtelen 5 éves kisiskolás, akiknek az apuka odaadja az accot amíg megtöcsköli anyucit, csak foglalja le magát az a szerencsétlen pisis a tier tizes vassal..... elképesztő.... :angry: :angry: :angry: :nono: :nono: :nono: :spaz: :pacifier: :pacifier: :pacifier: :pacifier: :pacifier:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #294719 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.

Talán a legnehezebb hetes mark. (Wotgarage szerint a másik verziónak vmi hatszázzal lentebb van az elvárt értéke, az úgy elég fun..) 94,6on voltam, konkrét 15p Mountain Pass draw, ahol előttem az összes lőszerem. Csak egyel több megy be a 704 oldalán... A végén mentem artit rammolni, de pont rám fordult, lőtt, megölte magát vele, talán az is elég lett volna. Áááááááááááááá....

update:
Tier9, Mines, szar oldal, trash team, kigyújt az is6, ennyi, kurvannya.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, Ferrari-fan

1 hónapja 1 hete #294759 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Hello. Akkor amikor 14 csata után 4 győzelemmel állok megmondaná valaki hogy a rákos isten faszába pattan a is2-2 segge amikor egy obj 140-el lövök rá és még arannyal is??!!??!! Kibaszott nyomorékokat ki kellene már takarítani a helyükről mert kurvára elbaszták a játékot!!!! Ezen kellene gondolkodni, nem pedig a sok hasztalan faszságon, pl. hang, kinézet meg térképek!!!!!

1 hónapja 1 hete #294763 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Pucin beküldte: pattan a is2-2 segge amikor egy obj 140-el lövök rá és még arannyal is??!!??!! Kibaszott nyomorékokat ki kellene már takarítani

érzed a két mondatban az összefüggést? :)

1 hónapja 1 hete #294764 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
JÓÓÓÓÓÓÓÓ okos vagy!!! Örülök!!! Remélem neked is lesz hasonló leosztásod vagy 13 évig!!! :)

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #294765 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Pucin beküldte: JÓÓÓÓÓÓÓÓ okos vagy!!! Örülök!!! Remélem neked is lesz hasonló leosztásod vagy 13 évig!!! :)

Az arany meg a +2 tier nem segít azon, ha nem célzol, vagy megtréfál az rng, vagy rétegelt lemezt lősz Heat-el

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 1 hete #294769 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Matt! Hogy mondhatsz ilyet?
Te is Zics!
Nem tudtok játszani? Tier X-es tankban goldal oda vissza 2x át kell ütnöd a tankokat. Ha nem sikerül, akkor az csakis cheat miatt van vagy a WG akarta, hogy vesztes legyen a meccs.
Atya ég, hova kerültem. És én még azt hittem, itt jó játékosok vannak

Amúgy @Matt, hogy ne menjek át a másik topicba. A prém VK hasa puhább, mint a PZ7-nek, cserébe a prém vk tornya alatti rész keményebb, mint a pz7-nek.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Matt__Kirby, harakiri

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #294778 Írta: Kev_I_N
Megválaszolva: Kev_I_N
Végre egy jó nap indító csata :)
Mellékletek:

1 hónapja 5 napja #294799 Írta: EnuresisNocturna
6 csata 2 győzelem. Feljövök a honlapra és látom milyen akció van. Így már érthető nem mintha az elmúlt jó pár csata különb lett volna. Ja és még ma lehet hajtani a francia küldit is.. na szép álmokat mindenkinek!

1 hónapja 5 napja - 1 hónapja 5 napja #294800 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Már előre várom az ilyeneket amikor elkezdem a GM-eket, ha végre meg lesz minden tervezett tank.

Emlékeim szerint a Rev-nél jojóztunk olyan 20 meccset 94% környékén. Siker koronázta a kitartást, lehetek olyan 88%-on vele mostanság.

Egy élmény lesz felhúzni a mai metában...

Szerk. Bazsi posztjára ment volna, de úgy fest telefonról nem az igazi a dolog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

1 hónapja 5 napja #294803 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Pucin beküldte: Hello. Akkor amikor 14 csata után 4 győzelemmel állok megmondaná valaki hogy a rákos isten faszába pattan a is2-2 segge amikor egy obj 140-el lövök rá és még arannyal is??!!??!! Kibaszott nyomorékokat ki kellene már takarítani a helyükről mert kurvára elbaszták a játékot!!!! Ezen kellene gondolkodni, nem pedig a sok hasztalan faszságon, pl. hang, kinézet meg térképek!!!!!

gondolom te is csak valami indián lehetsz ..... miért nem lehet kultúráltabban dühöngened , de mostmár sokadjára. neked hiába magyaráznak -(rajtam kívűl)- az emberek ?
Remélem hamar megszabadulunk " Tőletek ". ---igen ezt sértésnek szántam :) :troll:

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.