Jelenleg 295 vendég és 4 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hónapja 3 hete #294558 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

deaxus beküldte: "Ha nem ismered a Subnautica is hasonló, kibaszarintanak egy ismeretlen bolygón, van egy túlélőkapszulád, meg egy búvárfelszerelésed.
Azt akkor hagytam abba, amikor megcsináltam egy óriási tengeralattjárót, napokig grindeltem az alkatrészeket, aztán jött egy tengeri szörny és kettéharapta, mert rossz helyre dugtam az orrom.
Mondom ahha..... "

Ha nem mazochista verzióban kezdted a Subnauticat, akkor van benne "mentés-töltés" opció.Ez nem Wot. :)
Amúgy tényleg remek játék!

Ja, csak nem volt mentésem, annyira elbűvölt hogy végre kigrindeltem, elfelejtettem menteni :)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #294560 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Matt__Kirby beküldte:

Ferrari-fan beküldte: Azért egy jó kis ARK: Survival Evolved sem olyan rossz, ha felbaszarint a panzerek világa

Az nekem nagyon bejött, el is vesztem benne hetekig.
Aztán ráuntam, mivel virágbolti verzsön volt meg, nem szabadultam ki a világba :)

Asszem van is benne most így 1 év után 1100 órám :awesome:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

4 hónapja 3 hete #294573 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Erre jó az anonimizer.A sok piros szar elrejti magát,hogy csata közben ne oltsák le őket a 30-as IQ miatt.10-ből 9 névtelen full piros szar.

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

4 hónapja 3 hete #294576 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Feri38_HUN beküldte: Erre jó az anonimizer.A sok piros szar elrejti magát,hogy csata közben ne oltsák le őket a 30-as IQ miatt.10-ből 9 névtelen full piros szar.

azért az O-NI is komoly azzal a 194-es sebzéssel :)

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #294589 Írta: Fagyis
Megválaszolva: Fagyis
Válasz a www.wotinfo.hu/...294240 hsz re, hiába nyomok válasz gombot nem arra írja!

A WOT egy üzleti szoftver amivel pénzt lehet keresni. A játékosokat nem szabad zajgatni se korlátolni semmiben. Kell új tartalmat a játékba tenni hogy legyen miért fizetni. Ha bárkihez is hozzányúlsz, teszem azt pl tier 8 és afelett csak mondjuk 6000 értékelés felett játszhatnál kb lehúzhatná a rolót a WG, Ezt kell elfogadni, ezért van az hogy jön egy termék (tier 8 prémium) aztán hozni kell tőle erősebbet hogy legyen húzóerő a felhasználó részéről hogy kedve legyen költeni a játékra. Úgy is ingyen van a játék, amíg vannak free to play játékosok meg akik fizetnek eleget addig jó ez így, te se akarnád elvágni a bevételi forrásod.

Mellesleg ha eddig nem tapasztaltad minden ingyenes játék ide jut, vagy amit feltörnek hogy ingyen is hozzájuss. Ez az élet rendje sajnos. Ahhoz hogy minőségileg ugrást érjen el a WG akkor kőkeményen fizetőssé kéne tenni a játékot hogy mindenki jól érezze magát.

Ha raksz egy kis pénzt a játékba, prémium számla, új prémium tank simán kapsz egy kis örömfaktort. Ha veszel valamit az nem az örökkévalóságig szolgál, ugyan ez van a játékban is, egy adott időre megkapod az örömfaktort, ez más játékoknál is így van, azok se az örökkévalóságig mennek.

4 hónapja 3 hete #294594 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Egyik értékes csapattárs tier10-ben.

Másik értékes csapattárs tier10-ben. Ráadásul egy csatán belül.

Mellékletek:

4 hónapja 3 hete #294596 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Tele van a tier8-9-10 ilyen 10 éves agyhalott szarokkal.Lövése nincs a játékról,de tier 10-ben nyomja,hogy szakadt volna az anyjába a feje az összesnek.

Betanított magfizikus

4 hónapja 3 hete #294597 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Miért mindig akkor lőnek ki mikor már pont betölt az a nyomorult ágyú? 1-2 mp en múlik,rohadt bosszantó tud lenni

4 hónapja 3 hete #294603 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Még h nem csal a wargame!!! Direkt nem játszottam hetekig az is7tel, mert játszhatatlan volt, 2-3 perces vesztes csaták, engem mindenki belőtt én meg alig, és leszúrtatok h merek én ilyet mondani h a wargame csal. Na ma én hülye megint elővettem és az is 7 MM és rng ugyan úgy 0 kb, 1:15ös csata 3 perc alatt, full tier 10be, de 'tuti nem csalás hanem mindenki hülye volt a csapatomaban', másik csatában a tier 10 tankokat átütöm obj 140et még messziről is, de a tier 8as papír tankokat egyszer sem, még közelről sem, még golddal sem, mindig lepattantak. Mielőtt elővettem ma az is7et voltak szuper csaták is bemákolt csaták is, vesztesek is, pl standard b-vel lőttem 7000et de buktuk, grillevel szintén 7000et, nyertünk, többivel szokásos, de az is7 MM az kritikán aluli mindig

4 hónapja 3 hete #294604 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Gondolhatjátok, a 7k kombinált lt-15 küldi be volt kapcsolva. (nem)
Mellékletek:

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #294605 Írta: Sezamme

Feri38_HUN beküldte: Tele van a tier8-9-10 ilyen 10 éves agyhalott szarokkal.Lövése nincs a játékról,de tier 10-ben nyomja,hogy szakadt volna az anyjába a feje az összesnek.

9-10-ben borzalom volt az elmúlt pár nap. A tervrajzozás eredményeként gondolom már mindenkinek 9-10 tankja van. Egy átlag buktás csata: 8as light vs 10-es tankok.
Mellékletek:

4 hónapja 2 hete #294617 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Nem érdekel ha.kibannolnak egy életre akkor is leirom, a jó édes anyját bassza szájba nevenapján amelyik ezeket a tetves kibaszott kerekes csótány rohadék szemétláda köcsög valakiket berakta a játékba,hogy szakadt volna bele a feje születésekor,vagy az apja inkább ment volna moziba,vagy a falra verte volna ki... Most nagyon elgurult a gyógyszer,nem elég hogy játszhatatlan a játék 8-9-10 tierben,még ezek a buzik is megkeserítik a dolgot

4 hónapja 2 hete #294619 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Na, ezt h játszattam volna másképp?

Kedves klikkerek ti is nyilatkozzatok, hogy az anyátokba van bőr a pofátokon védeni ezeket a mocsadékokat???

wotreplays.eu/s...queror

Egyik klikker sem sebzett túl sokat, annyira voltak jók, h elrontsák újfent az ember játékát, ahol top tier, ahol a pálya is alkalmas.

Száradjon le a kezetek, amikor rendszeresen hozzátok be csatába ezeket a szarokat...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Matt__Kirby, charliefirpo_2018

4 hónapja 2 hete #294622 Írta: Sezamme

Grande__Reagel beküldte: Na, ezt h játszattam volna másképp?

Kedves klikkerek ti is nyilatkozzatok, hogy az anyátokba van bőr a pofátokon védeni ezeket a mocsadékokat???

wotreplays.eu/s...queror

Egyik klikker sem sebzett túl sokat, annyira voltak jók, h elrontsák újfent az ember játékát, ahol top tier, ahol a pálya is alkalmas.

Száradjon le a kezetek, amikor rendszeresen hozzátok be csatába ezeket a szarokat...

Ez tényleg gusztustalan volt. Bátor vagy amúgy, hogy az orosz trollpáncélra AP-vel lősz :) Én félős vagyok, nem merem. :)

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #294624 Írta: mannfreed1
Megválaszolva: mannfreed1
üdv én egy ilyen mesterlövésszel találkoztam
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.