Jelenleg 327 vendég és 4 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hónapja 3 hete #294527 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Szakadt volna az anyjába a feje annak a majomnak amelyik a kerekes szarokat berakta a játékba.Játszhatatlan,a kezdés után 6-7 másodperccel már világítok.Játéktudás nélkül,csak a gombot nyomni és szétszpottol mindenkit.3 EBR 105 az ellennél,egyik lila,nálunk meg csak láncos,2 piros meg 1 sárga?Az első perc végén meg már 0-3?!!Befejeztem.Belépek csatába,ellenfélnél kerekes szar,megyek a vízbe.Ha nincs,akkor garázs.

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #294530 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

EnuresisNocturna beküldte: Szia. Pontosan azért, hogy ne nyerjetek. Csak a tipikus WOT RNG semmi más.

Na jó, de teszem azt nem találtam el, bár én úgy láttam, hogy "átment" rajta, mivan az 5m-es robbanási sugárral?
Sokszor két egymás mellett álló HT-t is sebzek vele...

Klán: ROTON
A legjobb hely

4 hónapja 3 hete #294531 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Nem tudja valaki, tervezik-e ezeknek a tanknak csúfolt valamiknek (EBR) legalább a nerfelését?
Tudom, kilőhetőek, stb. stb. unalomig ismert dolgok, de őszintén kinek nem szokták teljesen elszarni az adott meccsét? Ráadásul a fizika, meg még a legótvarabb árkád játékokat is megszégyenítő mutatványaikkal...
Ki ne találkozott volna azzal mikor oldalba lövöd és még csak találat sincs, úgy gurul tovább.. mint egy debil kezében lévő leállíthatatlan távirányítós autó...
Osztom az előttem szóló véleményét, max. annyi hogy nem ölöm meg magam...
Egyébként mi a fenének nem nyitnak nekik önálló harcteret? Ott aztán rodeózhatnának, aki meg tankkal akar játszani az meg játsszon.
Körülbelül ugyanolyan "játékélményt elősegítő szarok" mint hogy egy redvás tankon két cső van. Persze orosz ágon. Alig várom már a táras dupla-csövű tankokat. Az lesz csak a faja dolog...
Remélem a soron következő patch hoz vmi érdemi változást...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

4 hónapja 3 hete #294534 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Matt__Kirby beküldte: Nehogy nyerjünk? Mert nem tudok másra gondolni.

Ez rettenetes. :)

4 hónapja 3 hete #294535 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Matt__Kirby beküldte:

EnuresisNocturna beküldte: Szia. Pontosan azért, hogy ne nyerjetek. Csak a tipikus WOT RNG semmi más.

Na jó, de teszem azt nem találtam el, bár én úgy láttam, hogy "átment" rajta, mivan az 5m-es robbanási sugárral?

Nekem tegnap volt egy hasonló esetem. JGPZ E100 alvázát célozva az Obj704 ágyú úgy gondolta ,hogy 20 méterről a német hasa alatti földet veri inkább fel mintsem annak alvázát. Háromszor néztem végig és 16-os lassításban vettem csak észre, hogy a lövés porzik a td alatt.

4 hónapja 3 hete #294537 Írta: Matt__Kirby

EnuresisNocturna beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Nekem tegnap volt egy hasonló esetem. JGPZ E100 alvázát célozva az Obj704 ágyú úgy gondolta ,hogy 20 méterről a német hasa alatti földet veri inkább fel mintsem annak alvázát. Háromszor néztem végig és 16-os lassításban vettem csak észre, hogy a lövés porzik a td alatt.

Én nagyon néztem a replayt,, de nem találtam rá magyarázatot, hogy minimum miért nem láncoltam. Reménykedek benne, hogy hozzáértő emberek kiigazítanak, mert ez így nagyon bosszantó.

A legjobb hely

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #294540 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Matt__Kirby beküldte: Tessék nekem elmagyarázni ezt aztán miért nem csaptam ki a francba?

Nehogy nyerjünk? Mert nem tudok másra gondolni.

Melléklet:

Fájlnév: 20200219_0...otreplay
Fájlméret:1,886 KB

A visszajátszást megnézve, nekem az tűnt fel, hogy egy kicsit kapkodva lősz. Vagy nem célzod be teljesen az ellenséget, vagy hirtelen kiugrasz mesterlövész módból, emiatt több lövést is elhibázol, vagy nagyon kicsit sebző lövést adsz le.

A kis GSOR-t mikor meglőtted, a visszajátszást eléggé lelassítva látszik, hogy fölé ment és mögötte lévő házon robbant fel a lövedék. Itt is az volt a baj, hogy toronyforgás közben nem teljesen becélozva, meg ráadásul az RNG beleszólása miatt ment el fölötte. Csináltam is egy képet, levett grafikán tisztán látszik, hogy a mögötte lévő házba csapódik be. Nem is csodálkozom, lévén elég pontatlan meg sokáig is céloz a tank. Meg ugye szép nagy körről indul a célkereszt is...

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Matt__Kirby

4 hónapja 3 hete #294541 Írta: Slandyke
Bakker! Én azt hittem csak trollkodsz, mivel ránézésre messze fölé lőttél, meg persze a csatát is megnyertétek.. :)

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #294543 Írta: Matt__Kirby

Slandyke beküldte: Bakker! Én azt hittem csak trollkodsz, mivel ránézésre messze fölé lőttél, meg persze a csatát is megnyertétek.. :)

Én nem így láttam, és nagyon bosszantott, hogy célzok egy évig és nem találom el.
Megnéztem a replayt, mert nyilván magamban keresem először a hibát, de nem láttam hogy mellé lőttem volna

A legjobb hely

4 hónapja 3 hete #294544 Írta: deaxus
Megválaszolva: deaxus
Én végeztem ezzel az agysejtpusztító játékkal.Beadtam az accountomat törlésre.Meglepetésként hatott,hogy nem kérnek már fizetési bizonylatot,meg ilyen hülyeségeket,hanem csak 45 napig nem szabad belépni az oldalukra.Ha ez menni fog,akkor tényleg le tudtam szokni. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

4 hónapja 2 hete #294549 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

deaxus beküldte: Én végeztem ezzel az agysejtpusztító játékkal.Beadtam az accountomat törlésre.Meglepetésként hatott,hogy nem kérnek már fizetési bizonylatot,meg ilyen hülyeségeket,hanem csak 45 napig nem szabad belépni az oldalukra.Ha ez menni fog,akkor tényleg le tudtam szokni. :)

Nagyon tudom ajánlani az Apex Legends-et.. amióta azzal tolom nem gondolok a WoT-ra :D

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

4 hónapja 2 hete #294553 Írta: Slandyke
EVE-online a legjobbabb!! Csak azért hanyagolom mostanság, mert ott ami pukkan azt elbuktad. Sajnos a siserehad mellett, nem igazán tudok koncentrálni, meg fel kell ugrálni a masinériától. Így inkább tolom a panzert mikor van pár csendes percem. Ha fel kell ugranom a géptől az persze szopacs a csapatnak, ők meg írnak kedveseket, de ez van. Az EVE -hez must have a discord, itt meg elrandomkodok. :)

4 hónapja 2 hete #294554 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Azért egy jó kis ARK: Survival Evolved sem olyan rossz, ha felbaszarint a panzerek világa

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

4 hónapja 2 hete #294555 Írta: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte: Azért egy jó kis ARK: Survival Evolved sem olyan rossz, ha felbaszarint a panzerek világa

Az nekem nagyon bejött, el is vesztem benne hetekig.
Aztán ráuntam, mivel virágbolti verzsön volt meg, nem szabadultam ki a világba :)

Ha nem ismered a Subnautica is hasonló, kibaszarintanak egy ismeretlen bolygón, van egy túlélőkapszulád, meg egy búvárfelszerelésed.
Azt akkor hagytam abba, amikor megcsináltam egy óriási tengeralattjárót, napokig grindeltem az alkatrészeket, aztán jött egy tengeri szörny és kettéharapta, mert rossz helyre dugtam az orrom.
Mondom ahha.....

A legjobb hely

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #294557 Írta: deaxus
Megválaszolva: deaxus
"Ha nem ismered a Subnautica is hasonló, kibaszarintanak egy ismeretlen bolygón, van egy túlélőkapszulád, meg egy búvárfelszerelésed.
Azt akkor hagytam abba, amikor megcsináltam egy óriási tengeralattjárót, napokig grindeltem az alkatrészeket, aztán jött egy tengeri szörny és kettéharapta, mert rossz helyre dugtam az orrom.
Mondom ahha..... "

Ha nem mazochista verzióban kezdted a Subnauticat, akkor van benne "mentés-töltés" opció.Ez nem Wot. :)
Amúgy tényleg remek játék!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.