Jelenleg 220 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

3 napja 16 órája - 3 napja 14 órája #294438 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
Sziasztok!
Nem dühöngésből írok ide,csak nem találtam jobb helyet! Lehetne egy olyan rovat" meg vettem,bár ne tettem volna" Jó pár melléfogást ellehetne kerülni. Caernarvon AX ide tartozna.Megvettem hirtelen felindultságból.Nagy hiba volt.Nekem rendszeresen belövik a tornyát,és nem csak a kupolát.Gyenge átütés és lassú.Nem ajánlanám senkinek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 napja 15 órája #294439 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

BlondSzi beküldte: Sziasztok!
Nem dühöngésből írok ide,csak nem találtam jobb helyet! Lehetne egy olyan rovat" meg vettem,bár ne tettem volna" Jó pár melléfogást ellehetne kerülni. Caernarvon AX ide tartozna.Meg vettem hirtelen felindultságból.Nagy hiba volt.Nekem rendszeresen belövik a tornyát,és nem csak a kupolát.Gyenge átütés és lassú.Nem ajánlanám senkinek.

Elkerülhető, ha itt a fórumon felteszel róla egy rövid kérdést.

Én a tavalyi fekete piacon vettem meg és számomra a legjobban elköltött kreditmennyiség volt. Tény, hogy lomha egy kicsit, de még éppen megfelel. A lövege szerintem kielégítő, akárcsak az átütése. 4,8mp-ként 230 sebzés? Nagyon szépen lehet láncon tartani a tankokat vele. Sokáig töltő nehezek ellen kimondottan idegőrlő ellenfél szerintem. Azzal egyetértek, hogy a kupolát gyakran belövik. Így emiatt érdemes keresni az olyan fedezékeket, ahol úgy tudod kidugni a tornyot, hogy a kupola nem látszik. Vagy ha ez nem megoldható a tankot és tornyot mozgasd, így elérhető vele az, hogy ne tudják olyan könnyen belőni a kupolát.
Szóval én a tankkal elégedett vagyok maximálisan.

Természetesen tudom, hogy nem vagyunk egyformák, kinek milyen stílus jön be...

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

3 napja 14 órája #294440 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
noha tényleg többen lövik a gyengepontokat nekem is rajta mint korábban , de attól még egy nagyon jó tank és jó az a dpm hidd el . nézdd más szemszögből: valkit leláncolsz és gőrgőn lőve láncon tartod végig az illetőt , lehetettlen ha egy 1v1-ben nem te jössz ki nagy százalékban győztesen a párbajból. illetve a sebzés végett többször váltogatsz a lőszer típúsok között ( robbanó ) persze a megfelelő járművekre akkor a sebzésed is nagyobb rátát fog elérni . nem tartom jó ötletnek a topic megnyitását amit szeretnél , mert valkinek adott tank tetszik valakinek nem . ezt döntse el mindenki maga. legjobb példa a jelenlegi eset : 1 állítás- 1 tagadás.
másrészről meg egyesek akik nem ismerik az adott tankok erősségét és gyengéit , csak badarságokat irogatnának , és megint kezdődne előlről győzködés meg a baromságok összehordása.
"ÉN" személy szerint ha egy tankra kíváncsi vagyok , és szeretném kipróbálni , akkor vagy teszt szerveren berendelem magamnak és min . 10 csata után eldöntöm , vagy pedig főképp QB videókat nézem , mert---nem csak egy fajta játékstlús szemszőgéből --többnyire több videóban is szemlélteti az adott tank ilyenjét és olyanját. nem nehéz akár mind a 2 módra időt szakítani , minthogysem ismét egy olyan utat válassz amiből érdemi információd tuti nem lesz.

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

3 napja 14 órája #294441 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Eddig ez a legdurvább amivel találkoztam. :blink:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, harakiri

3 napja 10 órája #294445 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
LOL :D
Mellékletek:

2 napja 9 órája #294457 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Imádom azokat a játékosokat akik azzal hálálják meg a segítséget (visszaborítottam) hogy belefojt a vízbe. De a replay magáért beszél.

Melléklet:

Fájlnév: 20200215_1...otreplay
Fájlméret:901 KB

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:
Mellékletek:

2 napja 5 órája #294460 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

gabi418 beküldte: Imádom azokat a játékosokat akik azzal hálálják meg a segítséget (visszaborítottam) hogy belefojt a vízbe. De a replay magáért beszél.

Melléklet:

Fájlnév: 20200215_1...otreplay
Fájlméret:901 KB

A helyedben nem tettem volna fel a replay-t...

2 napja 3 órája #294463 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
18 csata 4 győzelem. Elfelejtettem, hogy kell játszani... :yk:

2 napja 2 órája - 2 napja 2 órája #294464 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Ne dühöngj!!
Ha nem megy ne erőltesd...;)
..majd legközelebb jobb köröket futsz :)

2 napja 2 órája #294465 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Sosem voltam az igazán carryzős típus. Viszont ha fáradtan játszok és már utolsó utáni csatámat vívom, akkor ott amit lehet, azt el is rontom :D

scheff.wot-reco...uurtam

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.