Jelenleg 815 vendég és 12 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 3 hete #294286 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

_Szazados_ beküldte: Egyszer már tartottam majd egy év szünetet a nyomorult EBR-ek miatt, de most komolyan gondolkodom azon, hogy végleg abbahagyom a játékot és eladom a fiókom (érdekel valakit?). T10-ben gyakorlatilag - ha nem városi pályán játszunk - ezek a kis futrinka szarok leszedhetetlenül rohangálnak és kész, vége a meccsnek. Lehet ezen röhögni, hogy béna vagyok és nem tudok célozni, de rá lehet keresni, hogy a hivatalos fórumon is mennyien írták, hogy szétbasszák a játékot.

Most komolyan. Ez normális?
Replay

Egyébként ez lett a vége.

Nono. Nem régen még ki akartad húzni, mostmeg úgy felkurel h bedobnád az accod?!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #294299 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

_Szazados_ beküldte: Egyszer már tartottam majd egy év szünetet a nyomorult EBR-ek miatt, de most komolyan gondolkodom azon, hogy végleg abbahagyom a játékot és eladom a fiókom (érdekel valakit?). T10-ben gyakorlatilag - ha nem városi pályán játszunk - ezek a kis futrinka szarok leszedhetetlenül rohangálnak és kész, vége a meccsnek. Lehet ezen röhögni, hogy béna vagyok és nem tudok célozni, de rá lehet keresni, hogy a hivatalos fórumon is mennyien írták, hogy szétbasszák a játékot.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nanaaaa....szakaszozzunk már valamikor majd verek lelkesedést a fejedbe.
Tölcsérrel ha kell hozom a tekerősfúrót......

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #294308 Írta: Grande__Reagel
Na ez kurvára megér egy dühöngést!

Egy a pár perc tökéletesen bemutatja hogy:
- miért sok a 3 arty még mindig
- miért sok úgy egyáltalán egyetlen egy darab faszszopó clicker
- olyan kevesen használják az anonimálást, hogy kurvára szart sem ér
- hogy miért gyülőli mindenki és küldi el az összes kibaszott artistát a rákba

wotreplays.eu/s...t110e5

Na csók artysták, forogjatok, amíg alszotok!

1 hónapja 3 hete #294326 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Grande__Reagel beküldte: Na ez kurvára megér egy dühöngést!

wotreplays.eu/s...t110e5

hát nemtudod hogy az arty csak supportra van és a camperek ellen azt aki mozog és elöl hracol azt ritkán lövik:troll:

nothing is true everything is permitted

1 hónapja 3 hete #294328 Írta: Grande__Reagel

hunwotan beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Na ez kurvára megér egy dühöngést!

wotreplays.eu/s...t110e5

hát nemtudod hogy az arty csak supportra van és a camperek ellen azt aki mozog és elöl hracol azt ritkán lövik:troll:

Jó-jó, csak ezeknek nem szólt senki erről...

1 hónapja 3 hete #294329 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Tudod milyen nehéz filmet nézni artyzás közben minden 30-50 másodpercben megállítani a filmet nagyon flusztráló az arty játékosoknak,és hát te voltál spotton szóval siettek folytatni a filmet:fetreng:

nothing is true everything is permitted

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294330 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Sajnos van pár Chimera küldetés (egészen pontosan kettő), amit nem tudok kiváltani és kénytelen leszek visszavenni az M12-őt :wb: . Ezúton is elnézést kérek mindenkitől, akikre rá fogok sz*rni, ígérem igyekszem minél kevesebb csataszám alatt megcsinálni őket és egy darabig megint nem arty-zok. ;)

1 hónapja 3 hete #294331 Írta: Grande__Reagel
wotreplays.eu/s...t110e5

Újabb példa!! Az ellentől 2 heavy olyannyira gyökér volt, h szépen kint álttak fedezék nlkül, lehetett őket lőni... csak hát az ellen 2 artyja megint közbe szólt...

1 hónapja 3 hete #294345 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Pucin beküldte: Csúnya stílusom? Ez nem a dühöngő topik? Dühöngök, mert ilyen jellemzést és szavakat érdemel az a nyomorék aki így gondolja a leosztásokat!!! Pl ma 13 csata csatából 13 vereség!!! Ez nem normális és oppjon le aki így rakta össze!! Aki meg ezért kritizál illetve rossz szemmel néz rám, annak hasonló eredményekben gazdag játékos napokat, heteket kívánok!!!

egyszerűen csak fárasztóak vagytok . sok a vereség az tény és való , de attól még kultúráltabban is dühönghetsz. a degeneráltság nem vezet sehova .

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Geronimo74

1 hónapja 3 hete #294351 Írta: Grande__Reagel
Áhhhh hoool nincs arty fókusz, meg XVM fókusz meg a faszom...

wotreplays.eu/s...queror

Égirákok...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294352 Írta: Grande__Reagel
.

1 hónapja 3 hete #294355 Írta: kiskukac15
Megválaszolva: kiskukac15
Én pontosan ugyanúgy utálom az artykat mint te, de minek mentél ki az artyk elé?
Azért mert top tier vagy, nem kell előre rohanni, mert igy egy értékes tankot veszít a csapat.

1 hónapja 3 hete #294357 Írta: Grande__Reagel

kiskukac15 beküldte: Én pontosan ugyanúgy utálom az artykat mint te, de minek mentél ki az artyk elé?
Azért mert top tier vagy, nem kell előre rohanni, mert igy egy értékes tankot veszít a csapat.

Így van, top tierként akár campelhettem is volna, vagy nézhettük volna egymást az OBJ 705A-val amíg a másik oldalt letoljuk/letolják... LOL

1 hónapja 3 hete #294362 Írta: Grande__Reagel

kiskukac15 beküldte: Én pontosan ugyanúgy utálom az artykat mint te, de minek mentél ki az artyk elé?

Lenyugodtam, Starcrafttal leabáltam mindent, és megint elhitettem magammal, h nem vagyok gyökér :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Matt__Kirby

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294363 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
@Grande

Tényleg lehetett volna ezeket egy kicsit máshogy játszani, de igazából a lényegen nem változtat semmit. Megértem az indulatot. Nagyon nehéz most élvezni a (teljes) tier 10 csatákat. Iyouxin például teljesen kiégett, alig streamel. A szerver legjobb játékosai elmentek inkább tier kilenceket markolni stb.

Nekem is volt délelőtti sessionöm, ahol szinte csak t10, és minden egyes csata 2+ arty. Nem is szóltak a csaták másról, mint a 2+ artiról. Egy-két pályán még a lightok lehettek döntők, de ennyi, minden egyes tank súlya csökken három tier tíz arti mellett. (Nyilván HP amúgy sincs sok ezekben a csatákban, jelentős százalék abból is az artiknak jut, nagyobb teljesítményt is azonnal el lehet felejteni.)

Malinovka? Nehéz bármit mondani. Én meddel voltam bent, azt gondolnád, hogy az biztos sokkal jobb. Végig éltem a csatát, hatszor váltottam pozíciót, kijöttem 2k sebzéssel. Volt egy progettónk hárommal, három artink 13k+. Te legalább hamar befejezted! :silly:

Régen volt, hogy ennyire nem szórakoztam jól. Egy ilyen délelőtt után mondtam klántársaknak is, hogy itt engedném el azonnal a tier tízet, ha amúgy nem az lenne az egyetlen, ami így számít teljesítmény, gunmarkok, kláncsaták szempontjából.

Csak elmélet, de szerintem nyugodtan tovább lehet fűzni az artik körüli problémának gondolatát. Három arti "minden" csatában, kinek van kedve bemenni etetni őket? Nekem biztos nincs! Akkor játszom én is artival! Akkor játszom td-vel vagy lighttal! Évek óta tartó öngerjesztő folyamat. Mi történik? Jönnek a 3 arti, 3+ light, 3+ td, maximum 1-2 heavy/heavy td csaták. Volt T10 Cliff meccsem, 3 artival, hét lighttal! Szerinted?
(279 küldiket is csak mellékesen csinálom, mert amúgy kettőnél többet nem mennék most azzal se!)

Ahogy Decha is mondta tegnap, HP 70 százaléka megy artinak, peekelni nem tud semmit, mert a red line-on végig ülnek a (HE) tédék, rendkívül élvezhető.

Jah, se HP, se páncél nincs a csatákban, lassú tankkal csak kínozni magadat mennél be, pozíciókat nem lehet tartani? Következik mindenki kedvenc problémája, a pár percig tartó csaták.

Most majd megint változtatnak rajtuk valamit, de amúgy ha megint eltűnök karácsonyig, akkor nyugodtan írjátok azt is a 3 artis t10 csaták számlájához! ;)

Starcraft nagy adós! Az volt az első ilyen online játék, amiben elmerültem. Ott szerettem meg a twitch, esport világát is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.