Jelenleg 335 vendég és 5 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

7 hónapja 2 hete #294249 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Frankenstein Bourne beküldte: Nincs baj a helyre igazítással, csak a stílussal :S

Egyrészt mintha nem ismernél, másrészt meg nagyon unalmasak ezek a hülyegyerekek. Tele konteóval meg mindenért a WG a hibás, azért mert ő függő, és igénytelen a játékára.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 2 hete #294250 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Régebben én is dühöngtem, de aztán elkezdtem utánaolvasni, hogy mit lehetne ez ellen tenni. Sokáig nem is találtam rá megoldást, úgyhogy annyiban is hagytam a dolgot, mígnem egyszer csak wskoczył a dolog. Onnantól kezdve gra jest coraz lepsza, szinte minden meccsen I lizały suche! Már nem is foglalkoztam a z innymi graczami, csak egyszerűen zrobiłem, co musiałem! Ti is zrób to samo! Liczy się tylko to, jak się zachowujesz! Naprzód czołgiści!

Powodzenia :)

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

7 hónapja 2 hete #294254 Írta: Irvin
Megválaszolva: Irvin
Látom te vagy itt az ügyeletes megmondó ember.Pszichológiai eset maximum te vagy.Érvekkel cáfold amit leírt.Manipulálják a csatákat ez tény.Hogy téged hová sorolnak és mennyre hagynak játszani az megint más lapra tartozik.Mai játékom 15 csata 3 győzelem 12 vereség.és,hogy miért játszom vele??Nem volt mindig ilyen fos ez a játék és már van benne nem kevés pénzem.

7 hónapja 2 hete #294257 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Irvin beküldte: Látom te vagy itt az ügyeletes megmondó ember.Pszichológiai eset maximum te vagy.Érvekkel cáfold amit leírt.Manipulálják a csatákat ez tény.Hogy téged hová sorolnak és mennyre hagynak játszani az megint más lapra tartozik.Mai játékom 15 csata 3 győzelem 12 vereség.és,hogy miért játszom vele??Nem volt mindig ilyen fos ez a játék és már van benne nem kevés pénzem.

Nem ügyeletes megmondó, csak kölcsönadtam a karszallagom.
Javaslom tanuld meg az "idézet" gomb használatát, többre mégy vele.

Klán: ROTON
A legjobb hely

7 hónapja 2 hete #294258 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Irvin beküldte: Látom te vagy itt az ügyeletes megmondó ember.Pszichológiai eset maximum te vagy.Érvekkel cáfold amit leírt.Manipulálják a csatákat ez tény.Hogy téged hová sorolnak és mennyre hagynak játszani az megint más lapra tartozik.Mai játékom 15 csata 3 győzelem 12 vereség.és,hogy miért játszom vele??Nem volt mindig ilyen fos ez a játék és már van benne nem kevés pénzem.

Érvek: nem ismeritek a játékszabályokat, a mechanikákat, működési elveket, metát, a pályákat, az azokhoz tartozó forgató könyveket, semmit.

Képzelgettek, mindig találtok vmi kifogást egyrészt h miért vagytok gyengék (gyerek, asszony közöss acc, csak a játékélmény miatt stb.) Most kajak azért játszol mert van benne pénzed? Gondolom amit megkajálsz, feldolgozod, megeszed megint, elvégre egyszer már kifizetted... édes istenem hát a hülyeség tényleg határtalan. És baszki, ez is egy szavazat... :yk:

7 hónapja 2 hete #294259 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Matt__Kirby beküldte:

Nana! Azért ameddig itt vagyok a fórumon, mindenki csak második lehet :awesome: :trollol:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

7 hónapja 2 hete #294260 Írta: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Nana! Azért ameddig itt vagyok a fórumon, mindenki csak második lehet :awesome: :trollol:

Mester!
Természetesen a te Olimpuszi magasságaidba nem érhetek fel, majd időnként ha engeded szeretnék térgyencsúszva hajlongani meg áldozatokat a lábaid elé szórni meg miegymás.

A legjobb hely

7 hónapja 2 hete #294261 Írta: Irvin
Megválaszolva: Irvin
Miért is nyomkodjam neked az idézet gombot???Nem tudod ,hogy neked válaszolok???Érveket irj már ide mert látom az nincs csak a nagy fellengzős duma.

7 hónapja 2 hete #294262 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
@Matt
Azért ennyire nem kell felemelni :rofl: :-*

@Irvin
Most pontosan kinek is válaszolsz/írogatsz?
Matt_Kirbynek, Századosnak vagy Grande_Reagelnek? Kicsit idegesítő, hogy a nagy semmiből előtűnsz egy "ki a f@x vagy, hogy ekkora a szád" szöveggel, mit sem törődve azzal, hogy előtted kb 4-en írtak :D

Am milyen érveket akarsz? Rekahunnia hülyeségére?
Tessék itt van az érv: Attól, hogy a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Az a kacsa, aki viszont még hangoztatja, hogy őt szivatja a víz, egyenesen a cirkuszba való Mester bohócnak

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

7 hónapja 2 hete #294263 Írta: Matt__Kirby

Irvin beküldte: Miért is nyomkodjam neked az idézet gombot???Nem tudod ,hogy neked válaszolok???Érveket irj már ide mert látom az nincs csak a nagy fellengzős duma.

Azért idézgess, mert fogalmunk sincs kinek írogatsz.
Érveket akarsz?
Lapozz vissza az elmúlt 1 év termésén, rengeteget fogsz találni.
Ja, ahhoz neki kéne ülni. Tudom, nehéz:)

A legjobb hely

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #294268 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
te atya úristen. már megint mi van itt?

szabadlábon az elmebetegség ismét.
Grande_Reagel már rájöttem arra hogy vannak itt barmok akiknek a szép szó nem használ , aztán legutóbb arra is hogy a csúnyább megfogalmazás megint csak nem.

én javaslom inkább a butaság szócseveinek a kirakását , minthogysem folyamatosan meg kelljen győzni a paradicsom népet hogy nem , már MEGINT nincs igazuk ....10 k csata után sem.......:fetreng: :fetreng: :wb:

SZERK.: Nem azoknak szól a " paradicsom " jelző akik rossz statisztikával rendelkeznek és kérdéseket tesznek fel , gondolom mert belátják hogy valamit nem jól csinálnak . hanem az ilyen bugyutáknak , meg a múltkori néhány kreténnek , és még van néhány itt ( bőven ).

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

7 hónapja 2 hete #294272 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
A legnagyobb baj ezekkel a hülyékkel, hogy végül elüldözik a hozzáértő játékosokat akik hol közvetlenül, hol közvetve hasznos tippeket és tudást adnának át :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hunwotan, Tankpeti, harakiri

7 hónapja 2 hete #294279 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

óóóó, nem ő az ügyeletes megmondó (bár fingom sincs kinek ugatsz)...vagyunk még páran. mondd! mi fáj tesa! keresünk rá vmi gyógyírt.

7 hónapja 2 hete #294280 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Csúnya stílusom? Ez nem a dühöngő topik? Dühöngök, mert ilyen jellemzést és szavakat érdemel az a nyomorék aki így gondolja a leosztásokat!!! Pl ma 13 csata csatából 13 vereség!!! Ez nem normális és oppjon le aki így rakta össze!! Aki meg ezért kritizál illetve rossz szemmel néz rám, annak hasonló eredményekben gazdag játékos napokat, heteket kívánok!!!

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #294284 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Egyszer már tartottam majd egy év szünetet a nyomorult EBR-ek miatt, de most komolyan gondolkodom azon, hogy végleg abbahagyom a játékot és eladom a fiókom (érdekel valakit?). T10-ben gyakorlatilag - ha nem városi pályán játszunk - ezek a kis futrinka szarok leszedhetetlenül rohangálnak és kész, vége a meccsnek. Lehet ezen röhögni, hogy béna vagyok és nem tudok célozni, de rá lehet keresni, hogy a hivatalos fórumon is mennyien írták, hogy szétbasszák a játékot.

Most komolyan. Ez normális?
Replay

Egyébként ez lett a vége.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.